Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Радович окончателно ли напусна журито на Пинкове? Ако е така, жалко - единствената е, която е полезна с коментарите си.

 

Eй такива песни у нас кога, кога, кога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, не знаеш ли нещо за отсъствието на Сашка от Пинкове? :(

 

Напуснала е заради факта че Мая Николич е в журито и няма да се върща.

Мая казва как преди години Александра била част от бенда и' и Александра пяла народна музика когато е трябвало а Мая изпълнявала забавна музика. И един члан от бенда бил гадже на Александра, след това и мъж, и Мая казва че заради Александра продал инструментите си и се отказал от бенда и след това се развели всъщност Александра го уништила. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напуснала е заради факта че Мая Николич е в журито и няма да се върща.

Мая казва как преди години Александра била част от бенда и' и Александра пяла народна музика когато е трябвало а Мая изпълнявала забавна музика. И един члан от бенда бил гадже на Александра, след това и мъж, и Мая казва че заради Александра продал инструментите си и се отказал от бенда и след това се развели всъщност Александра го уништила. :)

Да, това го чух от гостуването на Мая в AMG show. Ама чак заради това да напуска Александра окончателно...

Не ти ли се струва предварително уговорено?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това го чух от гостуването на Мая в AMG show. Ама чак заради това да напуска Александра окончателно...

Не ти ли се струва предварително уговорено?

 

Ми Мая казва че преди се били договорили с Желко и Милица Митрович (собствениците на Пинк) да бъде в журито.

Според мен Мая не е никаква звезда, сигурно само за шоу е ставена там.

Аз нито един неин хит не знам а като име и презиме я знам. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Мая казва че преди се били договорили с Желко и Милица Митрович (собствениците на Пинк) да бъде в журито.

Според мен Мая не е никаква звезда, сигурно само за шоу е ставена там.

Аз нито един неин хит не знам а като име и презиме я знам. :dontknow:

Именно, да - аз също. Докато Александра е истински музикант и е възможно Мая да завижда, въпреки че пък тя има много награди от фестивали - поне така твърди, не че това я прави повече певица или известна такава.

 

В момента наваксвам с актуалните сръбски певачки, понеже никак не бях наясно с тях - Приович, Павлович, Тодорович... Те не са известни тук и докато ги науча коя коя е, какво пее... зор ще видя. Миналата година слушах за първи път Рада и други и посвикнах, че има и други певци освен най-известните и утвърдени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми Мая казва че преди се били договорили с Желко и Милица Митрович (собствениците на Пинк) да бъде в журито.

Според мен Мая не е никаква звезда, сигурно само за шоу е ставена там.

Аз нито един неин хит не знам а като име и презиме я знам. :dontknow:

Именно, да - аз също. Докато Александра е истински музикант и е възможно Мая да завижда, въпреки че пък тя има много награди от фестивали - поне така твърди, не че това я прави повече певица или известна такава.

 

В момента наваксвам с актуалните сръбски певачки, понеже никак не бях наясно с тях - Прийович, Павлович, Тодорович... Те не са известни тук и докато ги науча коя коя е, какво пее... зор ще видя. Миналата година слушах за първи път Рада и други и посвикнах, че там има и други певци освен най-известните и утвърдени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 седмици преди Цеца.

http://www.eventim.bg/bg/bileti/balkanski-...6305/event.html

 

3. 8 часа концерт, пир на корем, богата шоу програма с висша кулинария, всичко от ВИП класа!

4. За първи път в зала „Арена Армеец“ ще се сервира храна и напитки в епицентъра на събитието!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес е световен ден за борба против рака!

Текста на тази песен бил написан от момиче което било болно от рак и този текст го е написала като писмо за момчето и' с които били в вързка 10 години. 15 години след като починала от рака, момчето решава да продаде този текст на Марина Туцакович. Марина искала Цеца да пее тази песен, но попаднала в ръцете на Индира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца в Комбина:

https://www.vbox7.com/play:aaede59497

После ще го качат и тук:

https://www.youtube.com/channel/UCKe2NUqtkm...G63L7hCQ/videos

Що така едно и също пак? Тия "журналя" са за освидетелстване. Ми питайте я нещо ново, различно тая жена... Сигурно й е писнало от еднакви въпроси. Това вълнувало хората. Друг път. Хората си мечтаят да чуят нещо интересно, човешко. Не непременно пикантно, но не и някакви клишета.

Хайдеее! :phpgrin2: :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Очарована от любовта на българската публика, примата на Балканите

 

СЕСА избра да снима видеоклипа към най-големия си хит “Trepni” не къде

 

да е, а именно в България. Решението на сръбската певица, която ще

 

зарадва всички свои фенове у нас с два впечатляващи концерта на 16 и 17

 

март в зала „Арена Армеец“, е продиктувано от факта, че песента се

 

превърна в истинска сензация у нас.

 

Подобно на всички събития и участия на звездата в България, и този

 

проект е поверен изцяло на българската компания MOKO Solution. Мястото

 

и датата на снимките на видеоклипа се пазят в дълбока тайна. Известно е

 

само, че за целта СЕСА ще доведе най-добрите сръбски професионалисти,

 

за да заснемат най-дългоочакваното видео.

 

Специалната изненада от страна на балканската певица за всички нейни

 

почитатели у нас е, че световната премиера на въпросното видео ще се

 

проведе на двата й концерта през март в „Арена Армеец“."

 

За съжаление организаторите на концерта й не разбраха, че цялата тази секретна организация на всичко изобщо не им помага.

 

Репортажите от двата й концерта ще бъдат снимани на първата дата, което означава (ако не се напълни и втората дата), че снимките ще бъдат с наполовина празна зала и пак ще се коментира как никой не е бил на концерта. ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление организаторите на концерта й не разбраха, че цялата тази секретна организация на всичко изобщо не им помага.

 

Репортажите от двата й концерта ще бъдат снимани на първата дата, което означава (ако не се напълни и втората дата), че снимките ще бъдат с наполовина празна зала и пак ще се коментира как никой не е бил на концерта. ...

Нещо не разбирам написаното.

Иначе добра идея, дано да има нещо българско в клипа.

 

Брена си качва клиповете с доста задоволително качество, ама феновете не са доволни от звука и от това, че не са в HD качество, както клиповете от филмите й в края на 80-те. Прави са, можеше поне за звука да се постараят. Много ми харесва как си използва графичните елементи от обложките на албумите.

 

Тук е като излязла от произведение на изкуството, красива, все едно е от восък. :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Репортажите от двата й концерта ще бъдат снимани на първата дата, което означава (ако не се напълни и втората дата), че снимките ще бъдат с наполовина празна зала и пак ще се коментира как никой не е бил на концерта. ...

 

Цеца беше публикувала в Инстаргам че и втората дата е распродадена. Не знам колко е истина. :3fdb8960598fa63e:

Клип на Трепни може да е с кадри от концертите. Все още няма никаква информация в Сърбските медии за това което си писал, да видим :D

https://www.instagram.com/p/BPapkFDDYdj/

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Втората дата" 17.03. е всъщност първата обявена и разпродадена, първият концерт, който обявиха.

А за 16.03. има доста места.

 

Качили са и версията с пианото, а не с китара, супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Втората дата" 17.03. е всъщност първата обявена и разпродадена, първият концерт, който обявиха.

А за 16.03. има доста места.

 

Аз мислех че е обратно. Добре тогава ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мислех че е обратно. Добре тогава ;)
Бързах и за това отговорих толкова неразбрано.

 

Първият си концерт, който е продаден е на 17-ти март.

 

Вторият концерт на 16-ти все още има билети.

 

До колкото разбрах медиите са поканени да отразят концертите на 16-ти, тоест на втория концерт и се надявам да се продаде и той, защото иначе кадрите ще са пълни с вяла публика...

 

И аз си мисля, че ще заложи на кадри от концерта, но до сега освен каддрите на пинк тв не е бил отразяван с някакво генерално видео от концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...