Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Нищо не разбрах кой какво казва - така ги правят тия откъси, че... едно изглежда, а после в емисията се оказва съвсем друго. Правят сензации за няма и нищо в анонсите, за да приковат гледаемост.

Но Зорица пак се драпа с Мая. А Драгана беше изгубила близък човек, но това не е станало тия дни - тя в един от предишните епизоди пак плака за това и го сподели после в интервю, не знам този път в каква връзка го е разкрила там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая жена явно никога няма да влезе в 21 век...

Те другите с циците отвън и балните рокли щото са влезли.

Качествен стилист и гримьор й трябват просто. През 90-те, когато всички още лъхаха на кръчма, тя беше супер новатор и във визуално отношение, а сега просто сама допуска да я състаряват излишно. То са едни червила, то е едно чудо. Като я направят добре - веднага си проличава разликата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкретно визирах концепцията на клипа, която беше модерна малко след 2000-ната година.

 

Снощи беше гостенка в Премиера, заснели са тв версии на всички песни от албума, имаше и попадения като стайлинг, но имаше и пълни безумия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да смени репертоара си, че все едно и също хленчеше .. :mf_surrender:

 

Е за инат на теб нека не го сменя, ето ти последното хленчене от вчера :3fdb8960598fa63e:

https://www.facebook.com/jkdiva/photos/a.16...e=3&theater

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конкретно визирах концепцията на клипа, която беше модерна малко след 2000-ната година.

 

Снощи беше гостенка в Премиера, заснели са тв версии на всички песни от албума, имаше и попадения като стайлинг, но имаше и пълни безумия.

Мммиии... то няма лошо в статистите - даже, гледам, има доста от участниците в Пинкове, но можеха да го направят по-готино. Например - както в "Мили, мили". Виж колко е по-свежо е и със самите танци, и като картина. Но идеята да изкараш фенове като тумба от махалата, а ти да се облечена като индиански вожд, е малко смущаваща. Не знам кой й е дал идея да облече подобен чувал. Не знам и какви са тези лилави червила тип Ален Мак 1989. Например, тук е много добре направена - https://www.youtube.com/watch?v=p7zR5SklvOQ. Понякога има и много уместни тоалети - някои в обложката на новия албум например. Но като цяло проблемът при нея са някои аксесоари и макияжът. Трябва да си уволни екипа веднагически.

Относно клиповете - на Загрли опет и Од милион йедан ми харесват. Другите - не. Не разбирам как може да имаш толкова пари и да нехаеш. Същото важи и за Цеца. Яко ги мързи. Дори една Таня Савич ги мачка по тоя параграф. Брена се старае с клиповете, но и тя има нелепи тоалети, иначе тялото й е изваяно.

 

Тези дни си припомних Luda za sebe, Netacan odgovor, Dobrotvorne stvrhe. Страшно ги харесвам, макар да не се откроиха масово. Цеца няма слабо в тоя албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:crybaby:

 

Ето една песен на социална тематика - И богатите плачат

Link to comment
Сподели в други сайтове

:crybaby:

 

Ето една песен на социална тематика - И богатите плачат

Аз съм на любовна. :helpsmilie:

Супер яка, обаче аранжиментът на Никой не може ми харесва повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В МК се шегуваме че тази песен трябва да ни е химна - ИДИ ДОКАТО СИ МЛАД ( от държавата)

Маскарада и тази са ми най-меланхолични, носталгични песни на Цеца. :Vishenka_05:

:1000 (29): :1000 (29):

 

Тази ми е от най-любимите нейни. Тя, Я чу прва, Ако те она одбие, Личиш на мога оца и Трула вишня са ми като от саундртак на хорър. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нежна и тъжна. Посветена на Велко и Анастасия, за времето, когато е била в затвора: "a ako me vetar zivota odnese, gde nesrecni stoje svi jedno uz drugo, cekaj me i pati samo ne, nemoj dugo".

Аз съм пристрастна - почти не се сещам за нейна балада, която да не харесвам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...