Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Много нежна и тъжна. Посветена на Велко и Анастасия, за времето, когато е била в затвора: "a ako me vetar zivota odnese, gde nesrecni stoje svi jedno uz drugo, cekaj me i pati samo ne, nemoj dugo".

Аз съм пристрастна - почти не се сещам за нейна балада, която да не харесвам. :3fdb8960598fa63e:

 

Даа, и аз разбрах че е посветена на децата и' когато беше в жури на ПЗ и една пееше тази песен.

И Dunja Ilic има уникални текстове ( балади ).

Тя сама си пишеше текстовете, освен на тази Nekad ljubav nije dovojna (текста е на Марина).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве слушах "Vidimo se daso". Много здрава. Иначе и аз цял ден от вчера балади и до днес... имах си поводи, но преди малко нещо ми прищрака и рязко минах на друга вълна. Принцесо, не знам от Венера ли е, от Юпитер ли е... ама от някоя от двете падам със сигурност. :roll1:

 

Аз съм на Египет фараона? 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одеве слушах "Vidimo se daso". Много здрава. Иначе и аз цял ден от вчера балади и до днес... имах си поводи, но преди малко нещо ми прищрака и рязко минах на друга вълна. Принцесо, не знам от Венера ли е, от Юпитер ли е... ама от някоя от двете падам със сигурност. :roll1:

:1000 (29): :1000 (29):

 

Мен много ме е зарибила на тази неадекватница новата. :1000 (29):

 

От новите слушам Lom, Delo, Dzek i dzoni, Burj Khalifa, Prostakusa, на Милица Павлович албума.

Сега излезе на Раста първата част от албума, с не толкова комерсиални песни. Втората с комерсите щяла да излезе есента.

 

И няма как да пропуснем Дино Мерлин в вечерният Ballad Jukebox :Vishenka_05:

Класика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука е много яка и така поднесена песента е супер

Разбира се, че е яка... и тоалетът е супер. Малко ме притесняват аксесоарите, с които го е комбинирала. В горната част можеше да си сложи нещо по-семпло или пък коланът да е по-стилен. Червилото да го коментирам ли - според теб добре ли й стои такъв цвят? И на кого би стоял добре всъщност? Тези гримьори усещат ли се? Иначе е страхотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че е решила да ги снима всичките си песни, но тези нейните гримьори и там както му се вика наистина има нужда от нов екип...

 

Ето я моята песен! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От коя година е тази тв версия? Понеже си спомням, че някой от вас беше казал, че Аркан на времето е обръснал главата на Цеца...да не би да е било в този период, защото 1994 година на всичките си клипове е с перуки.. а чак през 1995 година се вижда ясно, че вече е с къса момчешка прическа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е яка... и тоалетът е супер. Малко ме притесняват аксесоарите, с които го е комбинирала. В горната част можеше да си сложи нещо по-семпло или пък коланът да е по-стилен. Червилото да го коментирам ли - според теб добре ли й стои такъв цвят? И на кого би стоял добре всъщност? Тези гримьори усещат ли се? Иначе е страхотна.

Наистина е отвратително това лилаво червило, трябваше по-слаб и пастелен нюанс на лилавото да използват. Отделно е модерен по-лекият и изчистен грим, или поне да бяха акцентирали само върху очи или устни, този грим е прекалено тежък за мен. Иначе относно визията - нямам претенции аз, хубав й е тоалета, но огърлицата можеше да я спести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е яка... и тоалетът е супер. Малко ме притесняват аксесоарите, с които го е комбинирала. В горната част можеше да си сложи нещо по-семпло или пък коланът да е по-стилен. Червилото да го коментирам ли - според теб добре ли й стои такъв цвят? И на кого би стоял добре всъщност? Тези гримьори усещат ли се? Иначе е страхотна.

 

Червилото не е подходящо за тънки устни, на Дара снощи й седеше супер

https://www.instagram.com/p/BQkndznlmTJ/

https://www.instagram.com/p/BQjmphdlA8A/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не им омръзна 1 година да пеят една и съща песен. Вторият им дует съвсем са го отсвирили. :mf_surrender: Той е и по-слаб де. :1000 (29):

Edit: Сега видях, че са ги направили в микс. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не им омръзна 1 година да пеят една и съща песен. Вторият им дует съвсем са го отсвирили. :mf_surrender: Той е и по-слаб де. :1000 (29):

Edit: Сега видях, че са ги направили в микс. :1000 (29):

 

Много ме кефят :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Червилото не е подходящо за тънки устни, на Дара снощи й седеше супер

https://www.instagram.com/p/BQkndznlmTJ/

https://www.instagram.com/p/BQjmphdlA8A/

Не че са й тънките устните, ами просто самият нюанс в комбинация с цвета на кожата... не.

В деня на прошката: https://www.youtube.com/watch?v=gfMEndSrU4o.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази ще представя Сърбия на Евровизия, песента щяла да бъде от същите автори които написали If love was a crime на Поли Генова.

/ аз за първи път чувам за нея/

https://www.instagram.com/bogicevic_t/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази ще представя Сърбия на Евровизия, песента щяла да бъде от същите автори които написали If love was a crime на Поли Генова.

/ аз за първи път чувам за нея/

И аз не я знам, била е беквокалистка на Чаробан.

Клюката твърди, че и вашата песен ще е от същия екип

 

 

 

Леко офф топик, но някой знае ли от къде да си сваля продължението на Зона Замфирова - Врати се Зоне.

Приемете, че ме интересува музиката от филма :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...