Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Няма, това й е тайната на успеха.

Почти всяка песен след 1994-та е закована от-до, музика, текст - всичко изпипано. Хит до хит - и балади, и умерени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Дачева коя ли песен нейна не копира - бетер е от Глория навремето. :1000 (29):

 

Ужас, тая "Мъжките момичета" не мога да я трая, ама наистина е 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в C-club са вклучени, само че Probudi me kad bude gotovo стана някакъв хит а Zagrljaj не се забележи.

Интересно защо тогава към днешна дата втората има 2 пъти повече гледания. Тая "Пробуди ме" е доста слаба, слушах я веднъж, ама не ме впечатли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно защо тогава към днешна дата втората има 2 пъти повече гледания. Тая "Пробуди ме" е доста слаба, слушах я веднъж, ама не ме впечатли.

 

Да, и аз това забелязах. Ами Zagrljaj е песен с повече живот в текста и мен ми повече харесва. Цеца повече налагаше Probudi me.... Не стана голям хит но все пак е Цеца, печелеше класации като хит на лятото макар че Северина мачкаше като луда тогава. Нито една от двете песни не пя на Ушче 2, и наи-малко песни пя от Ljubav zivi.

пп. Очаква се през 2017 нов албум от Северина.

 

Тук емоцията е невероятна. Dobro sam proshla ми е фаворит от последните албуми на Цеца. Уникална! Жалко че ги свалиха от YT.

https://www.vbox7.com/play:e4ec15fded&p...&order=date

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго си е LIVE :ar:

Мхм, има някои песни като Тражио си све и Лепотан примерно, на които повече ме кефи да слушам лайв версиите отколкото студийните.

 

Така и не разбрах защо й свалиха концертите... :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, има някои песни като Тражио си све и Лепотан примерно, на които повече ме кефи да слушам лайв версиите отколкото студийните.

 

Така и не разбрах защо й свалиха концертите... :pokey:

И мен много ме е яд - тия лайв изпълнения имаха понякога повече гледания и от оригиналните - емоцията, особено на концертите на Цеца, е страшно зареждаща. Но предполагам е, за да не пречи на продажбите ѝ на билети. В крайна сметка, когато всеки концерт на Цеца го има в ютуб, много хора биха предпочели това вместо да отидат и да я гледат на живо. Не намирам друго обяснение.

 

бтв, някой забелязал ли е с какво нежелание пее всеки път Турбулентно? Има някои концерти, на които все пистолет са ѝ опрели в главата, то няма такова мусене и неориентираност в песента. На единия концертимах чувство, че ще слезе от сцената по средата на песента. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм, има някои песни като Тражио си све и Лепотан примерно, на които повече ме кефи да слушам лайв версиите отколкото студийните.

 

Така и не разбрах защо й свалиха концертите... :pokey:

 

Лепотан и Иди док си млад заедно с Београд, Кукавица и Маскарада са ТОП 5 на Цеца през 90те (а почти и днес е така) :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маца Дискреция призна че се занимава с проституция :3fdb8960598fa63e:

 

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/maca-d...a-bih-prezivela

Ужас. Ама поне една да излезе и да си го каже в прав текст. :roll1:

Роби, и там ли има наивни фенове, дето мислят, че всичко, което хвърчи, се яде - или изпълнители и фенове са с открити карти като тази мадама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Ама поне една да излезе и да си го каже в прав текст. :roll1:

Роби, и там ли има наивни фенове, дето мислят, че всичко, което хвърчи, се яде - или изпълнители и фенове са с открити карти като тази мадама?

 

Има и открити и покрити. Аца Лукас примерно признава си че бил наркоман. А това за проституцията повече важи за т.н "риалити звезди" които след това стават "певици".

В СРБ риалити форматите са много скандални. Няма като в БГ да ги пускат да ходят на участия и слично. Ако влезеш там си докато не те изгонят и нямаш никаква информация какво се случва извън къщата където са затворени. Даже има случаи в които момчето на маиката направи дете на дъщея и' (която тогава е имала 16 години) докато маиката беше в риалити.

Виж тази Сандра Медуза какво поръчва на гаджето си (ако трябва превод казваи) :3fdb8960598fa63e:

И Карли си каза още преди много години - "Све певачице су курве" :3fdb8960598fa63e:

 

пп. Качени са и новите песни на Драгана

https://www.youtube.com/user/DraganaMirkovicDM/videos

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маца Дискреция призна че се занимава с проституция :3fdb8960598fa63e:

 

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/maca-d...a-bih-prezivela

ОМГ! :1000 (10): :helpsmilie:

пп. Качени са и новите песни на Драгана

https://www.youtube.com/user/DraganaMirkovicDM/videos

Сетиха се най-накрая.

Клипа на "Невиност" излиза в понеделник 13:30ч. (14.30 БГ време) на Пинк.

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А понеже в предишните постове качихте няколко лайфа от концерти на Цеца, аз да питам - след тоя толкова успешен албум не се ли говори за Ушче 3?Мечта ми е да отида да я гледам там.Да чувам как публиката пее всяка песен с нея, а не като тук само някой песни!Атмосферата е друга, на концерт със 150 000 души!

Има ли някой от тук, който е бил на някой от концертите и в този парк?Ако има да разкаже за емоцията, да сподели впечатления!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжен текстът, изпяването е повече от прекрасно, музика, мелодия...такива песни трябва да се правят.. :Vishenka_05:

 

И тази от Нада Топчагич е много тъжна. Майката е на село, има слава ( нали има хора които си празнуват слави примерно Митровден, Атанасовден, Спасовден и слично) и сина и' и снахата са в града и забравили че имат слава и майката всичко подготвя и ги чака но ги няма и си казва утре може би ще дойдат. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

А понеже в предишните постове качихте няколко лайфа от концерти на Цеца, аз да питам - след тоя толкова успешен албум не се ли говори за Ушче 3?Мечта ми е да отида да я гледам там.Да чувам как публиката пее всяка песен с нея, а не като тук само някой песни!Атмосферата е друга, на концерт със 150 000 души!

Има ли някой от тук, който е бил на някой от концертите и в този парк?Ако има да разкаже за емоцията, да сподели впечатления!

2018, лятото - 30 години на сцена - нов албум + Ушче 3. Мисля, че каза, че вече е започнала да преслушва мелодии.

 

Дано да има концерт, щото и преди се е канела и обещавала от по-рано и все нещо се е прецаквало. 97-а есента е трябвало да има трети концерт в Пионир, но е забременяла с Анастасия, 2000 - Маракана, 2005 - Ушче 1. После Ушче 2 колко време го е обещавала...

 

И аз супер много искам на Ушче 3... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стана голям хит, но пък е приятна за слушане, но трябваше да я направят и на български, щеше да бъде интересно да чуем Индира на български. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

01:15

 

Жал ми е за колегите които завършиха университет и не могат да се наемат, затова след като завърших станах СТАРЛЕТА след това и ПЕВИЦА.

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маца Дискреция призна че се занимава с проституция :3fdb8960598fa63e:

 

http://www.svet.rs/nas-svet/estrada/maca-d...a-bih-prezivela

 

На тая па грозотия кой ще й даде пари? :mf_surrender: “Признала“ си е само за да си направи реклама, барем някой закъсал се върже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В среда премиера на нова песен (балада) от Северина. Албума идва скоро (март месец може би).

 

Снимки от клипа на Цеца - http://www.pulsonline.rs/aktuelno/ekskluzi...evinost/8q161n1

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...