Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Зорица е крайно безизвестна у нас. Явно мениджърите й не са я пласирали много навън, даже ми се струва, че и в другите бивши югославски страни не е кой знае каква звезда.

Иначе не е ли била депутат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХХАХАХХААХАХХААХАХАХАХАХАХХАХА, тая Дара е мега луда. Може и да му се е ядосала нещо. :1000 (29):

 

Като цяло хвърлянето по този начин на нещо, с което се храниш ми е много неуважително към самата храна, пък камо ли към човек в момент на лошо състояние, тя вярваше ли си, че това после ще му го сложат в устата. И на какво викат "плазма" - на солети?

Иначе на този му личеше още след песента, беше жълт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара е доказана простакеса, елементарна е - и на вид, и във изказ, и във всичко. Колкото е сладка, толкова и неуместна на моменти. Не ми се вижда злобна, но определено ако я настъпят, няма да остане длъжна.

 

Поздрав с нещо любимо на Радка!

Карлеуша кога ще си пуска песните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Зорица песента е по-различна от на Тони, така че оригиналът май е наистина този, който Сеньора посочи.

 

- след 2:58:11. Сеньоре, коментирай. :1000 (29):

Не мога, тия само плюскат. :roll1: Драгана как нападна сладкишите. :lol:

60e7c096254ad7a7eeb43d3e845870f0.jpg

:1000 (29):

ХАХАХАХАХА, умирам с това шоу. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Мая се опитва да коментира, Драгана ѝ бута сладкиши под носа. :roll1: Мая продължава да коментира, Драгана пита на всеослушание Зорица "Искаш ли още едно?" :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable, разкажи дали се говори нещо за връзката на Рада и Харис Беркович.Това ПР ли е или е истина?

Истина е. Иначе и Карлеуша нещо много се присмиваше на Филип Плеин марката в ЗГ, че била много евтина. :3fdb8960598fa63e:

Иначе и Александра П. ще издавала албум в началото на 6-тия месец от тази година.

Тази песен Успомене е правена за един кафански миузикъл където Александра прилича на Силвана Арменулич.

Успомене е оригинална песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

adorable, разкажи дали се говори нещо за връзката на Рада и Харис Беркович.Това ПР ли е или е истина?

О, нямам инфо, не ги следя. Тъкмо щях да помоля Роби да се включи и после видях, че е отговорил на въпроса ти.

 

ХАХАХАХАХА, умирам с това шоу. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Мая се опитва да коментира, Драгана ѝ бута сладкиши под носа. :roll1: Мая продължава да коментира, Драгана пита на всеослушание Зорица "Искаш ли още едно?" :roll1: :roll1:

Ми Мая като отказва сладкиш, и Драгана й вика супер мощно "щооо"... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Напиках се да се смея, даже ми се дояде. :1000 (29): Жив цирк са. :1000 (29): Дара е скандална обаче, няма друг такъв образ. Как говори с пълна уста и "Хвала за колаче" :1000 (29): Приличат на суши тия сладкиши хах. Само Шабан и Мая не опитаха, но другите компенсираха и за тях хахахах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм така, чух новите песни от новият албум на Драгана Миркович. Като цяло подредбата на песни е много добре, доволен съм. Първата песен от новите, която ми направи силно впечатление е "Зоро" незабавно трябва да клипира тази песен. "Trebas mi" е втората песен, която много харесах..аз много харесвам такива тип песни и нея ако я клипира още един голям плюс. "Idemo jako" много ме кефи, много я слушам. Като цяло албумът е прекрасен, прекрасен, много!!!! За другите песни също ми допаднаха, но споменах тези, които ми направиха голямо впечатление. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, нямам инфо, не ги следя. Тъкмо щях да помоля Роби да се включи и после видях, че е отговорил на въпроса ти.

Ми Мая като отказва сладкиш, и Драгана й вика супер мощно "щооо"... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Напиках се да се смея, даже ми се дояде. :1000 (29): Жив цирк са. :1000 (29): Дара е скандална обаче, няма друг такъв образ. Как говори с пълна уста и "Хвала за колаче" :1000 (29): Приличат на суши тия сладкиши хах. Само Шабан и Мая не опитаха, но другите компенсираха и за тях хахахах.

 

Човека ги черпи, това да не е тука да не опитат даже, щото са хайлайф.

 

Иначе, те снимат по 2-3 предавания на ден, монтирания материал е 3 часа и половина...хубаво, че не си носят и домашната работа да си свършат, докато киснат в тея столове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човека ги черпи, това да не е тука да не опитат даже, щото са хайлайф.

 

Иначе, те снимат по 2-3 предавания на ден, монтирания материал е 3 часа и половина...хубаво, че не си носят и домашната работа да си свършат, докато киснат в тея столове. :3fdb8960598fa63e:

Аз първо помислих да не ги подкупва, но после му благодариха, че си е изпълнил обещанието - не знам кога е обещавал, но добре им дойде. Много сладко похапваха, особено Зорица. Още ми е смешно. :1000 (34):

 

Ето какво явление е Зорка в Сърбия. След като успя след Драгана да напълни Арена. Не ми допада особено стилът й, но има хитове там. Все пак и толкова от големите имена там я уважиха на концерта й тогава и пяха с нея - Цеца, Драгана, Весна, Лепа, Ацо, Аца, Бекута, Халид, Матич, Синан. То си стана направо сборен концерт, но беше мазало. Бих отишъл на такъв концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорица има няколко песни, които се знаят при нас "Tamo gde si ti", "Kosava", "Avlje, avlje" ако така се пишеше..и има една песен, май е коледна и се казваше "Zime i praznici" :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорица има няколко песни, които се знаят при нас "Tamo gde si ti", "Kosava", "Avlje, avlje" ако така се пишеше..и има една песен, май е коледна и се казваше "Zime i praznici" :Vishenka_05:

За Божич тая?

+ Kada bi me pitali, Ja znam.

Ана Бекута също е доста уважавана там, считат я за един от най-добрите гласове заедно със Снежана Джуришич.

"Ostavljena ja" на Бекута скоро открих, че е оригинал на "Всеки ден" на Тони Дачева и Кристал. То при Тони в първите години почти няма авторски неща. И са крали яко песни, без да плащат права - даже директно преводни или са ги записвали и издавали и на сръбски с Кристал. Колко наивни и аматьорски години са били тук...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорица дълго време не пееше, твърди че била забранявана. Според мен на нея не й се занимаваше, после Гранд я прикоткаха и така.

На мен не ми харесва самата тя като човек, не мисля че е успяла само с пеене. Има 4 брака и 4 децал Имаше и скандал с най-голямата й дъщеря, която живее в мизерия

 

Ана Бекута има прекрасни песни, но много се сбабичоса откакто е с оня депутат. Иначе и тя не е много стока - ражда на 16, напуска училище, оставя детето в сиропиталище и после си го взима...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зорица дълго време не пееше, твърди че била забранявана. Според мен на нея не й се занимаваше, после Гранд я прикоткаха и така.

На мен не ми харесва самата тя като човек, не мисля че е успяла само с пеене. Има 4 брака и 4 децал Имаше и скандал с най-голямата й дъщеря, която живее в мизерия

 

Ана Бекута има прекрасни песни, но много се сбабичоса откакто е с оня депутат. Иначе и тя не е много стока - ражда на 16, напуска училище, оставя детето в сиропиталище и после си го взима...

Зорица беше забъркана нещо в политиката - или се бъркам? Весна и тя движеше с подобни. Като цяло и там шоубизнесът е ръка за ръка с кримиконтингента и властта. За Снежана Джуришич знаеш ли нещо?

И от всички коя най-много ти харесва като човек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снежана Джуришич е дете чудо, всъщност. Първата си песен записва на 8 години, а на 10 издава и първата плоча https://www.youtube.com/watch?v=ryTuX7RT15M

 

Била е любимка на Тито, даже той им дава апартамент в Белград, за да се преместят от село и тя да учи в музикално училище.

Иначе е вдовица, мъжа й почина преди 3-4 години. Има син и дъщеря - сина й е бил в затвора близо 5 години, защото карал пиян и в катастрофата умира приятелката му. После имаше дело за домашно насилие върху жена му. Скоро пък предизвика катастрофа и се беше укрил.

 

Ана Бекута ми харесва като цяло, гледах я в Балканске улице и беше много приятен разговор. Иначе, мисля, че Драгана от старите ми е най-нормална като поведение и начин на живот, от младите Милица Тодорович ми е топ!!!! Но общо-взето ги приемам каквито са и не ги съдя, дори и такива ненормални като Зорица Маркович. В крайна сметка, те повечето са от малки села и живота ги сдъвква, ама от тях си зависи да се поправят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Ана Бекута за отрицателно време се сбабичоса. Първата песен, която съм й слушал и гледал е тази. Направи страхотни концерти преди 2-3 години. Има много хубави парчета и всъщност не се казва Ана Бекута.

 

Винаги ми е била много симпатична, има страхотна усмивка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Ана Бекута за отрицателно време се сбабичоса. Първата песен, която съм й слушал и гледал е тази. Направи страхотни концерти преди 2-3 години. Има много хубави парчета и всъщност не се казва Ана Бекута.

 

Винаги ми е била много симпатична, има страхотна усмивка.

 

Да, винаги ми е било интересно защо Карлеуша не й вика Нада, като толкова държи да използва истинските имена на хората. :3fdb8960598fa63e:

 

Хубави концерти прави, гласа й е запазен. И въпреки, че изведнъж остаря сякаш си е пипала лицето нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бекута просто изведнъж адски напълня, да няма някакъв хормонален дисбаланс жената? :(

Гледам я на снимките в инстаграм - нещо страшно е, дано влезе във форма, сигурно има някакъв проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...