Jump to content



Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Стига се мазниш на adorable!!! :3fdb8960598fa63e:

 

Защо трябва да му се мазня не разбрах? Това, че и аз харесвам Драгана Миркович, какво общо има с него..нали за това тази група тук да качиш това, което харесваш, слушаш или промотираш..ох, маке не ми се занимава с теб.

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва да му се мазня не разбрах? Това, че и аз харесвам Драгана Миркович, какво общо има с него..нали за това тази група тук да качиш това, което харесваш, слушаш или промотираш..ох, маке не ми се занимава с теб.

 

Шегувам се бе Ненуж :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти недей се шегува с мен, че ...

 

На Карлеуша какво става с албума? :gun_bandana:

 

Че какво ? :3fdb8960598fa63e:

Не знам, няма ново инфо, всичко което знам е писано на предните страници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро обсъждахте Снежана. Ей това й е най-яката песен, другите са й прекалено фолклорни. Много хубаво и приятно лице има в това видео.

 

Има и един дует с Нино Решич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, опасни сте значи хаха. Бетер журито в Пинкове хахах. Сега аз като Зорица освен да се разсърдя и да напусна хахаха. Ама като се замисля, съм си чиста мека Мара като Драганица. :crybaby:

Нено е почитател на доброто старо ретро, така че поздрав за него и за всички вас, така за лаку ноч:

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Nevinost'' май флопна.

Започна ударно с гледания, но сега е слабичко.

На грешна песен заложи! Искам си клип на ''Andjeo drugog reda''.

Тя щеше да снима и Метар одавде - впрочем това й е един от най-големите хитове от албума в сръбско. Но то така или иначе мина година и няма смисъл да снима каквото и да е - песните си вървят със слайдшоутата или каквито там се водят и си имат гледания. Смисъл от клипове няма, ако ще са тъпи. Аз много харесах и Добротворне ствърхе, а нея пък никой не я отрази. Сега събира песни за нов албум за догодина.

 

Драгана от новия албум трябва да снима още Требаш ми ти, Зоро, Само ми е добро, Идемо яко и други... ама и тя едни клипове прави...

Зорица пък най харесвала Крш и лом от албума. Хм...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Цеца се появи и стана популярна през 2001 година благодарение на Планета, че я налагаха много.

Ето тази част от коментара ти ме подсети да ви питам аджеба от къде на къде през 2001ва-2002ра по Планета се въртяха песни на Цеца?Дали някой знае реалната причина?По това време се въртяха само няколко клипа заснети от Новогишната програма на Гранд(след като покрай Рени, Пайнер станаха официален представител на Гранд за България), но в тия години албумите на Цеца бяха издавани от City Records, така че няма логика клиповете на "Zabranjeni Grad", "39.2" и "Dragane moj" да са се въртяли по Планета благодарение на договора на Пайнер с Гранд!?!А всички знаем, че и преди години, и до ден днешен изпълнители, които не са част от Пайнер, могат да излъчват клиповете си по Планета само ако плащат за ротация!Дали Цеца не е плащала да я въртят по Планета?Звучи странно, но като помня, че имаше моменти в които съм засичал тия 3 клипа по няколко пъти на ден, може би това е било част от стратегия за налагането и тук?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роби, опасни сте значи хаха. Бетер журито в Пинкове хахах. Сега аз като Зорица освен да се разсърдя и да напусна хахаха. Ама като се замисля, съм си чиста мека Мара като Драганица. :crybaby:

Нено е почитател на доброто старо ретро, така че поздрав за него и за всички вас, така за лаку ноч:

 

Aз преферирам журито от ЗГ :3fdb8960598fa63e:

 

пп. Цеца флопнала ? Клипа трупаше гледания заради клипа, да видят хората какво е направила, а песента отдавна е чута, песните от албума и' достатъчно се разгърнаха, не е интересна вече с тези скучни клипове. Така и за миналият албум обеща че ще снима Турбулентно и Добро сам прошла. И клипа на Турбулентно излезе ноември 2013 а за Добро сам прошла чакахме до март 2015. Да не стане същото чакане и за втори клип от последният албум. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди грам не я отразявах тази песен, обаче по едно време така ме грабна. Много внушително е и видеото, особено последните кадри с нея. И този текст....

 

Pitas li se bar ponekad

za kim zvona zvone

za kim nebo tiho jeca

kao noci one

 

Da li za mnom, il' za tobom

il' sto zora svice

recice se tebi samo

ali kasno bice

 

Ref.

Tugo mojih dana

dublja od svi okeana

jutra su mi najbolnija

da li su i tvoje zore

uzburkane kao more

more tuge u mojim ocima

 

Sto ja nemam novu ljubav

ni razlog da zivim

ne kajem se, ne plasim se

nikoga ne krivim

 

Ni subotu, ni nedelju

ni ostale dane

sve sto imam u zivotu

u suzu mi stane

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aз преферирам журито от ЗГ :3fdb8960598fa63e:

Преферирам да не идва от prefer на английски - "предпочитам", или от сръбски и пак значи същото? Започвам да се обърквам с тези езици, не е лесно. :sp_ike:

Журито на ЗГ е скандално - Карлеуша като вземе думата и почне да спори с Вики най-често, ми идва да метна лаптопа през терасата. Не ми се мисли какво им е на тия гости в студиото. Като кокошки са в журито. А Аца Лукас е толкова спиртосан, че вече и фъфли и нищо не му "разумем". :stupid:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преферирам да не идва от prefer на английски - "предпочитам", или от сръбски и пак значи същото? Започвам да се обърквам с тези езици, не е лесно. :sp_ike:

Журито на ЗГ е скандално - Карлеуша като вземе думата и почне да спори с Вики най-често, ми идва да метна лаптопа през терасата. Не ми се мисли какво им е на тия гости в студиото. Като кокошки са в журито. А Аца Лукас е толкова спиртосан, че вече и фъфли и нищо не му "разумем". :stupid:

 

Да, преферирам = предпочитам. Не само Карлеуша а всички (дори и Саша) унижават, газат и мачкат Вики, то наистина си е скучничка но... в събота ще е яко. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди грам не я отразявах тази песен, обаче по едно време така ме грабна. Много внушително е и видеото, особено последните кадри с нея. И този текст....

 

Pitas li se bar ponekad

za kim zvona zvone

za kim nebo tiho jeca

kao noci one

 

Da li za mnom, il' za tobom

il' sto zora svice

recice se tebi samo

ali kasno bice

 

Ref.

Tugo mojih dana

dublja od svi okeana

jutra su mi najbolnija

da li su i tvoje zore

uzburkane kao more

more tuge u mojim ocima

 

Sto ja nemam novu ljubav

ni razlog da zivim

ne kajem se, ne plasim se

nikoga ne krivim

 

Ni subotu, ni nedelju

ni ostale dane

sve sto imam u zivotu

u suzu mi stane

Ами Марина Туцакович май, sta drugo reci... Тук беше за последно с нейни текстове. За мен лично има много драматизъм в песента. Клипът е силен по традиция за нея за онова време. Марина можеше да пише за нея и за следващите албуми, ама... нали... да не започвам старата песен пак... Хубавото е, че след 120 години подновиха "saradnje", па макар и за дуета с Джокич. Дано не е някоя боза песента като цяло.

Иначе добре си работят с Весна Петкович от "Умирем, майко" насам, а с Брая не знам защо са се "посваджали".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, преферирам = предпочитам. Не само Карлеуша а всички (дори и Саша) унижават, газат и мачкат Вики, то наистина си е скучничка но... в събота ще е яко. :3fdb8960598fa63e:

 

А какво им пречи Вики? Може и да е най-обективната, адекватна и информирана от всички клоуни там.

Шерифович лесбийка ли е? Държи се като типична такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво им пречи Вики? Може и да е най-обективната, адекватна и информирана от всички клоуни там.

Шерифович лесбийка ли е? Държи се като типична такава.

 

Ами Вики винаги повтаря което другите вече са го казали. А ако и' дадат първа да си каже мнението, след това казват че не било така.

Иначе да, лесбийка е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Вики винаги повтаря което другите вече са го казали. А ако и' дадат първа да си каже мнението, след това казват че не било така.

Иначе да, лесбийка е.

Уникална певица е иначе - универсална при това.

А какво ще кажеш за Мая Николич - фолирант ли ти се струва?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам си клип на ''Andjeo drugog reda''.

Ще снима. Чака да се стопли времето.

 

Ето тази част от коментара ти ме подсети да ви питам аджеба от къде на къде през 2001ва-2002ра по Планета се въртяха песни на Цеца?Дали някой знае реалната причина?По това време се въртяха само няколко клипа заснети от Новогишната програма на Гранд(след като покрай Рени, Пайнер станаха официален представител на Гранд за България), но в тия години албумите на Цеца бяха издавани от City Records, така че няма логика клиповете на "Zabranjeni Grad", "39.2" и "Dragane moj" да са се въртяли по Планета благодарение на договора на Пайнер с Гранд!?!А всички знаем, че и преди години, и до ден днешен изпълнители, които не са част от Пайнер, могат да излъчват клиповете си по Планета само ако плащат за ротация!Дали Цеца не е плащала да я въртят по Планета?Звучи странно, но като помня, че имаше моменти в които съм засичал тия 3 клипа по няколко пъти на ден, може би това е било част от стратегия за налагането и тук?!?

Децения е издаден от Гранд, а в България от Пайнер. Единственият албум на Цеца издаван от Гранд някога. Пайнер са имали възможността да издадат албума тук заради договора с Гранд и са се възползвали от Планета да си промотират продукта, който предлагат. Нищо неестествено или конспиративно няма. Както са пускали клипове на техните изпълнители по това време, за да промотират албумите им, така и нейния. Не е имало стратегия от нейна страна.

 

Тази ми е от топa. <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална певица е иначе - универсална при това.

А какво ще кажеш за Мая Николич - фолирант ли ти се струва?

 

Да, уникална певица е Шерифович.

М да, Мая е в ПЗ само за шоу и скандали (реитинг да вдига) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, от 2002 Пайнер си въртяха всички певци на Гранд тогава и продукцията им. Помня, че освен Цеца до спукване въртяха и Плавата циганка на Миле, Наташа Джорджевич също ми се върти из главата, Брена ест. От големите имена само Драгана не въртяха, тъй като тя след 1999 не беше в Гранд. Албумът й от 2000 издава Комуна, а до 2004 си ражда децата и се оттегля. Но Планета тогава беше яко сърбофилски настроена. После дойде ерата на Индира.

Между другото, по Фен правят уникални поздрави - въртят яко сръбско, новите неща и ретро. Всеки ден Цеца, Драгана и Брена. Снощи даваха Царица, Плачи земльо и Невиност. Планета пасти да ядат. Само губят с програмната си схема.

 

Поздрав с нещо любимо, което въртяха, когато Планета прохождаше: :happyppl:

 

И песните от Горе од любави въртяха, а тоя албум май не е издаден с Гранд, а с Милиграм. Тогава вече може и да си е плащала за ротация. Пинкпринцес?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче при сърбите в техните песни задължително присъства акордеона, няма песен, в която да не звучи акордеон..за което им свалям шапка и как си държат да си звучи на сръбско, а не на турско, арабско или цигански вокали, като при нашите..

На Илда любимата ми песен! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песните от Горе од любави въртяха, а тоя албум май не е издаден с Гранд, а с Милиграм. Тогава вече може и да си е плащала за ротация. Пинкпринцес?

Да, не е издаван от Гранд, но предполагам са имали някаква уговорка, като са видяли какъв успех са постигнали с Децения и колко много са продали. Преди нали имаше един сайт, в който можеш да видиш как е изглеждал даден сайт през годините. Бях гледала този на Пайнер и в класациите на албумите по продажби и Децения, и Горе од любави бяха доста напред.

 

За плащането - нищо не е плащала, защото тя не плаща. Тя само прибира. Понякога даже и незаконно. :3fdb8960598fa63e: Ако ще се набутва с нещо, няма да го направи. Виж, че за един клип не дава пари, а търси от спонсори - ОМВ, туристическата агенция, електронните цигари, телефонната компания, за Расуло май беше някакво шампанско и т.н. Не мога да си представя точно ТЯ да дава пари за ротация в БГ. По-скоро ще остане без ротация, отколкото да се набутва. Ама това са мои впечатления де. :1000 (29):

 

Фокса скоро спомена, че е отсвирила Пайнер за Идеално лоша, като са поискали да й кавърдисат песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си го спомням, голям смях падаше, като се имитираха..обаче всички изпълнители заедно, кой седнал, кой легнал, кой млящи дъвка..бахти якото!!! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...