Jump to content



Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

http://hollywoodlife.com/2014/04/29/game-o...er-nights-king/

 

Maлко са поразкрили повече, но нищо. За който го интересува, нали явно са филмирали вече сцената с изнасилването в църквата, та се водят дебати. Налага се и Мартин да се обяснява, като вдовица за хуй. Изгледайте интервюто ако ви е интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайно време беше за един слаб епизод след поредните добри.

Сцените с Денерис винаги са изключителни, невероятна игра.

Според мен пък Емилия Кларк е най-слабата актриса в сериала.особено в тази серия говореше като робот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен пък Емилия Кларк е най-слабата актриса в сериала.особено в тази серия говореше като робот.

Не я бива много, но пък се съблича като й се каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Винаги съм знаел, че Белиш ще рулира някой ден. Усещах, че изгаря от любов по Санса.

И аз.Още от началото ми е любим герой.

Нямам търпение за утрешния епизод с битката между Оберин и Планината.Оберин също ми се нареди към любимите герои,заедно с Белиш и Тивин Ланистър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен епизод за защитата на Черен замък. Сцените с великаните бяха епични. Но според мен наистина няма да удържат още нападения. Интересно ми е как Джон смята да убие Манс Райдър.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сцените с великаните бяха епични.

 

Все едно гледах Властелина ..мноооого добре!

Страшен епизод, с нетърпение очаквам следващия, който също предполагам, че ще е много силен ..все пак свършва сезона :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален финал. Напомни ми за края на първи и втори сезон, когато обратите бяха големи. Джуджето е велик отново!

Не ми хареса това, че не показаха точно какво ще стане с Бран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от финала, мисля че беше също толкова силен колкото и тези на 1 и 2 сезон.

Като цяло в сезон 4 имаше повече действие и много обрати, които са запазената марка на ГоТ. Историята на Бран вече навлезе в 5-та книга, не знам как я мислят сценаристите... най-вероятно сериала ще изпревари книгите и както върви ще имат все повече разлики помежду си.

Тивин си получи заслуженото, въпреки че беше един от най-интересните герои се зарадвах на развитието с него.

И голямото чакане започна наново... мъчително е човек да чака любимия си сериал цяла година. :( :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се хареса ли това на човек, който не гледа фантастики и хич не обича Хари Потър, Властелинът и Междузвездни войни, да знам дали да си губя времето с това? :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се хареса ли това на човек, който не гледа фантастики и хич не обича Хари Потър, Властелинът и Междузвездни войни, да знам дали да си губя времето с това? :1000 (29):

Щом не харесваш Властелина,не мисля че това е твоят сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом не харесваш Властелина,не мисля че това е твоят сериал.

Не обърквай човека. :1000 (29): GoT наистина има фентъзи елементи, както и LoTR но в първия присъстват много по-реалистични моменти. :P pacho дай му шанс, не е за изпускане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом не харесваш Властелина,не мисля че това е твоят сериал.

 

Аз лично не си падам по Властелина на пръстените, но по троновете съм луд... :girl_cry2: :1000 (29):

 

 

Дай шанс на сериала, аз също бях скептично настроен, заради фентази историите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Публикувано (редактирано)

Невероятен сериал! Най-любим ми е от всички който съм гледал. Никога не знаеш какво да очакваш :1000 (29): Най-много ми харесва че тук не важи правилото че главния герой никога не умира и на финала побеждава. Специялен поздрав за всички който са изгледали првия сезон:

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

44017203.jpg

Редактирано от dracarys
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Захари Бахаров с роля в "Игра на тронове"

 

 

Известният български актьор Захари Бахаров е получил роля в новия сезон на хитовата поредица на HBO "Игра на тронове".

 

Това стана ясно от публикувания в IMDB списък с актьори, които са взели участие в петия сезон на епичната сага на Джордж Мартин.

 

Ще видим българина в образа на Лобода - 40-годишен магнар (водач) на кръвожадното племе канибали Тен, живеещи отвъд Вала.

 

Лобода заема мястото на техен предводител, след като Джон Сняг убива в края на 4-и сезон предишния магнар Стир.

 

В описанието на търсения за образа актьор виждаме още, че той трябва да е източноевропеец или руснак, или да може да докарва източноевропейски акцент.

 

Той трябва да е плешив или обръснат, с атлетична фигура и в добра форма.

 

 

 

 

 

Лобода има дълга сцена с водещи герои в сериала, в която се обсъжда боен план.

 

Снимките с Бахаров са се провели на 5 ноември в Северна Ирландия.

 

Новият сезон на "Игра на тронове" започва своето излъчване от 12 април тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...