Jump to content

Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

game-of-thrones-season-2-trailer.jpg

Не видях тема за този сериал, което е престъпление! :1000 (29):

На 01.04.2012 стартира втори сезон. Какви са очакванията ви? Гледали ли сте първи сезон? :)

Ето линкове към излезлите дотук трейлъри:

trailer
trailer
trailer
trailer

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо чакане беше но ще си заслужава на 100%! Очакванията са ми Денерис да завладее трона и да заколи Джофри! :gun_bandana: :1000 (29):

E,като заколи Джофри кой ще мразим после :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много силен сериал. Вече имам и първите 2 книги от поредицата. Финалът на първи сезон беше смазващ. Дори сега съм си сложил на десктопа Денерис и новоизлюпените дракончета. :1000 (29): Искам да размаже противната мутра на Джофри (то и името му противно).
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Много голяма беше паузата, и аз не помня какво се случи, може би трябва да си припомня преди началото, но със сигурност много добър сериал.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах с изключителен интерес първия сезон, дори имах намерения да почна книгите.Адски дълга беше обаче паузата, което е предпоставка да изгледам сезона наново преди да почне новия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Денерис няма как да смаже Джофри, защото няма с какво, дракончетата й са като гущери, а и няма армия. Мислете малко като пишете. Джофри е крал, а Денерис е все още отвъд океана. Иначе в тази книга (част) ще станат интересни неща, наистина Джофри ще се спомине, но само гледайте какъв сблъсък на крале ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Има сериали, които едвам изтърпявам до 40-тата минута, а този е 50 и изобщо не усещам кога минават! Сякаш нищо особено не се случи в този епизод, но представиха всяка една гледна точка и всеки, който се е запътил към трона... Финалът ме накефи супер много - истинският крал и Ария ебават мамата на положението. :g2:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалям първия епизод от втория сезон надявам се да изгледам днес :П но наистина голяма пауза и съм позабравил какво се беше случило ще прегледам старите серии докато се свали

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я дайте малко инфо за книгите, колко са, с различни заглавия ли са всяка, автор и т.н.?

Поредицата е от 7 книги, но още не са излезли всички. Миналата година излезе петата.

 

Книга 1

1349.max.jpg

 

Книга 2

1350.max.jpg

 

Книга 3

1810.max.jpg

 

Книга 4

1520.max.jpg

 

Книга 5

product_66542.jpg

 

Книга 6 (Ветровете на зимата) и книга 7 (Сънят на пролетта) още не са приключени.

Аз имам първите 2 книги вече. Уникално е да четеш всичко с подробности. Пък и доста сцени и герои са изрязани от сериала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма борба се очертава в този сезон, дано го направят интересно.

Сцената с брата и сестрата на Железните острови беше меко казано отвратителна..

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://shop.pingvinite.bg/?cid=3&where...дж+Р.+Р.+Мартин

От тук може да се вземат книгите или поне тези, които имат в наличност, но съм сигурен, че по книжарниците ги има.

 

Любимата ми героиня Денерис, но предполагам, че ще видим повече действие около нея в някой от следващите сезони, когато драконите пораснат.

 

Някой има ли повече информация за 2-ри сезон, колко епизода ще е, колко време ще се излъчва и т.н.?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го гледам и не знам до къде е стинало действието. Доколкото знам, ще хванат и две три глави от третата книга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен втори епизод, но ми се иска занапред да обръщат повече внимание на Денерис и Джон Сноу - те са ми най-интересни. Супер излишни ми се струват сцените в бардака, например - каква изобщо е връзката с основния сюжет и ще има ли такава?! :mf_surrender:

Джуджето също е голяма работа, никога не можеш да разбереш на чия страна е, но винаги ги уцелва точно на болното място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко инфо за Сезон 2:

 

- Бюджетът за този сезон е с 15% по-висок от този за първия, за да могат да покрият разходите по най-важната битка в сериала дотук - тази при Блекуотър, която предстои да видим в епизод 9.

- Сезонът е заснет за 106 дни.

- Актрисата, която играе Мелисандра /Червената жрица на Станис/ първоначално е била поканена на кастинг за ролята на Церсей, но не успяла да се включи навреме, така че я виждаме чак в този сезон в друга роля. /и Слава Богу :1000 (29): /

- Локациите на снимките за този сезон за Дубровник, Исландия и Ирландия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току-що потвърдиха, че сериала ще има и трети сезон. :1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

То оставаше и да няма, не знам как е рейтинга, обаче интереса в интернет е огромен, масово се гледа.

 

Втори епизод беше интересен, хем са по-дълги от другите сериали, хем не разбрах кога свърши толкова бързо. Интересно ми е какво ще става с тези дракони, ама много малко ги дават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е какво ще става с тези дракони, ама много малко ги дават.

 

Сега четох малко от резюмето на петата книга - драконите вече са ПОЧТИ напълно пораснали. :1000 (29): Убиват хора, а Денерис лети на един от тях. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега четох малко от резюмето на петата книга - драконите вече са ПОЧТИ напълно пораснали. :1000 (29): Убиват хора, а Денерис лети на един от тях. :roll1:

Бях се притеснил, че някой ще й ги вземе :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...