Jump to content



Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Еее, а аз го гласях за Денерката! :1000 (29): Роб и той умира, майка му уж също умира, ама после се оказва жива... А според мен и Нед Старк е жив и се крие някъде в подземията на замъка.

 

ПС: Сега прочетох в нета за "смъртта" на Джон... пише, че или загубва съзнание, или умира, т.е. може и да е жив. ;)

 

 

В интерес на истината през цялата 5та книга чаках Денерис да умре, защото сама се заплете в некви неща и си заеба драконите да се прави на кралица, но ме изненада отново Мартин и то много. А за Сняг силно се надявам да не е умрял, но от това което прочетох си беше мъртъв, мога дори да цитирам последните му мисли, защото ми направиха много силно впечатление, така като гледам или ще стане от The White Walkers или ще е нещо като Кейтлин Старк.

 

Трябва да се измисли някакъв бутон за спойлери или да се пише,че е спойлер и самият текст да е в бял цвят.Направо ми се убива желанието от сериала като прочета какво щяло да се случи в третата,петата или осемнайстата книга...

 

Лично мой съвет чети книгите, много по интересни са и добиваш наистина реална представа защо всичко се случва и защо навалицата измира като мухи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурна съм,че книгите са интересни,но не всички ще имаме възможност да ги прочетем.Затова предлагам да има някво правило за спойлери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло нищо не се случи в последния епизод, нямаше достатъчно напрежение. Трябваше да се обърне повече внимание на Денерис и драконите, как изгарят магьосника. Иначе момента с мастър Лувин край дървото беше мн тъжен, дядката беше голям симпатяга.

И най-накрая видяхме отблизо "зомбитата". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васе, не е така. Финалът отново беше силен. 2 сезона само слушаме за белите бродници. Много добър коз беше точно на финала да ги покажат наистина кои са. Само не разбрах това пред тях дали беше Вала или нещо друго?

Настръхнах в момента, в който Джакен си промени лицето, явно през цялото време се е правил на някой друг чрез магия. Денерис е единствената от претендентите за трона, която постъпва винаги много разумно. Роб Старк се изложи, нарушавайки обещанието си към Фрей. Така си спечели още едни врагове. Ако Аря успее да отиде при майка си, размяна Джайм за Санса ще е честна.

Трябва да си купя "Вихър от мечове" възможно най-скоро. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Васе, не е така. Финалът отново беше силен. 2 сезона само слушаме за белите бродници. Много добър коз беше точно на финала да ги покажат наистина кои са. Само не разбрах това пред тях дали беше Вала или нещо друго?

Настръхнах в момента, в който Джакен си промени лицето, явно през цялото време се е правил на някой друг чрез магия. Денерис е единствената от претендентите за трона, която постъпва винаги много разумно. Роб Старк се изложи, нарушавайки обещанието си към Фрей. Така си спечели още едни врагове. Ако Аря успее да отиде при майка си, размяна Джайм за Санса ще е честна.

Трябва да си купя "Вихър от мечове" възможно най-скоро. :1000 (19):

 

Е ние белите бродници ги видяхме още в първи епизод. Сега ги дадоха по-подробно вече. Не мога да преценя дали бяха добре направени или ми бяха смешни. :1000 (29): Иначе да, това пред тях беше Вала.

Денерис, доколкото разбрах, тръгна към илюзорния железен трон и беше готова да седне на него, но тогава чу драконите си.

А Джакен явно постоянно се прави на някой друг, може би второто му лице също не е истинското.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много беха яки The Wihte Wlakers, а това пред тях беше Юмрукът на Първите, последната сцена от сезона е началото на третата книга.

Иначе сериала се развива точно така като трябва, чакам сега 3 сезон за да видя как ще са направили Мийра и Джойен от Трастиките, те са много ключов персонаж за развитието на Бран и Рикон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод е бил гледан от 4 200 000 души, което е абсолютен рекорд за сериала. За първи път преминават бариерата от 4 млн.

"Игра на тронове" се оказва третият най-успешен сериал на НВО.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
Малко е муден старта, очаквах повече движение. Но е типично за сериала, че няма как да дават развитие при всички претенденти за трона и заедно с това и битките. Аз дори не мога да запомня имената на всички, въпреки че съм прочел първите книги.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се видя малко муден, но пък се показаха някои от линиите, които ще се следват този сезон.А и наистина няма как да се следи всичко наведнъж ..

За мен лично е грешка, че сезоните имат по едва 10 епизода.Има толкова още много неща, които могат да бъдат показани, че спокойно може да се направят 18 серии и да разгърнат максимално книгите.Очаквам много от този сезон иначе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено първият епизод на новия сезон не ми покри очакванията.Тоест,през цялото време ми беше интересно и т.н.,но го нямаше ефекта "уау". До последно очаквах да се случи нещо повече,но уви...следващите серийки.Нямам търпение вече. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът е най-гледаният дотук от началото на сериала.

 

Мен също не ме впечатли особено, но все пак има твърде много персонажи и няма как да има мега много действие. Като цяло са рядкост епизодите, които те оставят без дъх, което не пречи сериалът да е страшно добър де. :)

 

С Денерис винаги е най-интересно, а й отделят най-малко време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Game of thrones никога не е бил екшън сериал и не съм и очаквала много действие.Но въпреки всичко се случиха доста ключови неща - Джон Сноу се присъедини към Манс;Давос се върна при Станис и явно се замисля нова атака;Лорд Белиш обеща на Санса да я върне в Зимен Хребет;Денерис си купува воини и се върна началника на стражата на баща и...Всичко това предвещава доста интересни събития.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Втория епизод ми се видя доста слаб.Нищо интересно не се случи за този цял час.Очаквам следващите епизоди да бъдат малко по-динамични и да покажат положението около Денерис!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втория епизод ми се видя доста слаб.Нищо интересно не се случи за този цял час.Очаквам следващите епизоди да бъдат малко по-динамични и да покажат положението около Денерис!

Бавят се, защото драконите ще са големи чак в петата книга. Така че ако в този сезон представят 3 и 4 книга заедно, то към края може да се задвижат нещата около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бавят се, защото драконите ще са големи чак в петата книга. Така че ако в този сезон представят 3 и 4 книга заедно, то към края може да се задвижат нещата около нея.

 

Представят първата половина на трета книга, общо казано... Доколкото знам в третата книга има доста действие при Денерис, превзема градове и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бавят се, защото драконите ще са големи чак в петата книга. Така че ако в този сезон представят 3 и 4 книга заедно, то към края може да се задвижат нещата около нея.

 

Със сигурност има много интерсни неща в книгите, които пропускат да покажат и за това не намирам логика защо беше толкова скучен последния епизод.Ако ще има такива епизоди, то по-добре да направят повечко серии и да се разгърнат максимално книгите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...