Jump to content

Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Много як беше втори епизод, развитието с Бран е интересно, сега тръгват да търсят гаргата с 3 очи. :D

Теон си получава заслуженото. :gun_bandana: Марджари е интересна фигура, не мога да я разгадая още но е противоречива определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже какво точно се случи в последния епизод, тъй като аз не успях да разбера ?! 1 час гледах напъни, месени вълци, блудни страсти и разни стенания ..

Последните два епизода и слабия пилотен ме карат да се чувствам притеснен за следващите серии!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен епизод отново... :bi: Денерис им разката фамилията както и се очакваше. За Теон мъките едва сега започват като гледам. А Марджери ми става все по-симпатична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денерис е голяма! От идването й в града подозирах, че разбира езика им, но нарочно се прави на тъпа. Оказах се отново прав за нея!

На Теон му спретнаха голям номер, има още много да страда. За момент го съжалих, може би наистина иска да премине на страната на Старките, за да изкупи предполагаемия си грях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ме е яд, че на Старк яко им куца стратегията лошите им решения са едно след друго. Нед също се опитваше с добро, но както Церсей му каза веднъж - В играта на тронове или, печелиш, или...

Харесаха ми много от сцените, разказа на Джайм беше впечатляващ. Физиономията на Церсей - безценна :D жалко за Санса... Семейството на Станис беше плашещо, жена му е по-шантава и от сестрата на Катлин.

Много силен сезон се очертава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Роб не правиш нищо. Да видим как ще убеди Фрей да минат на негова страна.

Церсей си вкара таралежа в гащите от много съскане. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключвайки последната сцена с Денерис всичко останало е ужасна блудкаво.Надявам се това да е предпоставка, че следващите епизоди ще пръскат.Физиономиите на царските чеда след заповедите на баща им бяха най-интересното нещо в последния епизод.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече и аз ще призная, че новата серия си беше откровено скучна :D обачее към края на сезона ще има доста интересни събития, без да спойлвам ще кажа че ще е разбиващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Воднисто стана, та чак ужасно воднисто..

Може би искат да обхванат голяма част от книгата и да разгърнат максимално историята и в същото време да направят още 24 сезона, но просто доскучава със тези серии, в които не се случва нищо.В шестте серии до момента, които излязоха не се е случило нищо интересно освен сцената с Денерис в предния епизод.И в същото време рейтингът не спира да расте .. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна да ми става интересно кой държи Теон и каква е цялата хамалогия около него.Епизода ми хареса, доволен съм.В следващите ще бъде интересно около Денерис :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръщайте много внимание на разговорите, там се казват много неща. Гледайте детайлите. Теон го държат от дома на Рууз Болтън. Не бях обърнал внимание, но когато го водеха си имаха знамена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръщайте много внимание на разговорите, там се казват много неща. Гледайте детайлите. Теон го държат от дома на Рууз Болтън. Не бях обърнал внимание, но когато го водеха си имаха знамена.

Аз доколкото успях да видя в нета в петата книга Грейджой все още е пленник.Само ще ни мъчат с гадни кадри :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еех тая Денерис веее, омагьосва ги тия мъже.

Гаврите на Джофри ми идват в повече, тоя урунгел трябва много да се мъчи накрая. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Горкото момче,толкова псувни е изял заради тая си роля. 1000%20(29).gif Наистина и аз искам много да страда. 1000%20(29).gif

Иначе страхотен финал,най-накрая зомби. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали от блудкавите епизоди и липсата на интрига около останалните или просто историята около Денерис е толкова интересна, че като видя сцена с нея и ми става драго.Джофри е мазното лайненце, нямам търпение да видя как страда :1000 (29): Имам чувството, че финала ще е много мощен!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...