Jump to content



Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Ние утре по обяд ще се събираме и ще го гледаме. Голям хайп около този сериал - аз самия го изгледах преди няколко месеца в рамките на три седмици, но определено вече разбирам защо целия интернет е залят с неща за него постоянно. Много се вълнувам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази нощ в 4 ще го излъчват успоредно със световната премиера и по нашето HBO. И съответно след това ще се появи и в тракерите, вече зависи от времето за качване. Но на сутринта ще е качен със сигурност.

 

Благодаря ти.

Единственият сериал, които чакам с нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре съм на работа през целия ден и ще го гледам чак вечерта. Няма да си отварям фейса и изобщо няма да влизам в интернет! Чакам цяла година не искам някой спойлер да ми развали кефа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко слаб ми дойде май първия епизод, но е нормално - все пак финалът на миналия сезон остави не една и две недовършени сцени и трябваше да се покаже какво се случва, но и така не усетих кога свърши. Нямам търпение за следващата!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип премиерните епизоди на сезоните на GoT са леко слаби, тъй като довършват финалите на предните сезони или set the stage за новите сюжетни линии в сезона. Аз съм много доволен от епизода (като изключим Дорн, който още от началото е страшно тъп), а края беше шокиращ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Общо взето този епизод си беше встъпителен в новия сезон. Показаха всички актуални сюжетни линии и горе-долу разбрахме в каква посока ще се развиват нещата при всеки от героите. От друга страна наистина един епизод за всички персонажи е много малко като време, а от трейлърите вече знаехме доста. Като цяло много добро начало, очаква ни брутален сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Последният епизод и на мен не ми хареса. След уникалните теории за Аря и нападението, резултатът беше меко казано разочароващ и нелогичен. В Речен пад (така ли беше Riverrun на български? :1000 (29): ) също беше изключително внезапна и неинтересна равръзката. И нито видяхме как Рибата се бие (и умира), нито както Аря убива оная. Общо взето едно голямо нищо.

 

Реално само сцените в Кралски чертог бяха яки. Мен тази локации винаги ми е била любима, с най-много интриги, ама напоследък ми скучаеше. Е, вече не. Моята любимка Цеца почва пак да мачка като психопатка! :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод и на мен не ми хареса. След уникалните теории за Аря и нападението, резултатът беше меко казано разочароващ и нелогичен. В Речен пад (така ли беше Riverrun на български? :1000 (29): ) също беше изключително внезапна и неинтересна равръзката. И нито видяхме как Рибата се бие (и умира), нито както Аря убива оная. Общо взето едно голямо нищо.

 

Реално само сцените в Кралски чертог бяха яки. Мен тази локации винаги ми е била любима, с най-много интриги, ама напоследък ми скучаеше. Е, вече не. Моята любимка Цеца почва пак да мачка като психопатка! :girl_witch:

И аз обожавам Цеца! Не знам какво ще прави в епизод 10, но със сигурност ще достигне пика на лудостта си. Според много теории дори ще умре, което ще бъде много жалко, защото е един от най-интересните персонажи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз обожавам Цеца! Не знам какво ще прави в епизод 10, но със сигурност ще достигне пика на лудостта си. Според много теории дори ще умре, което ще бъде много жалко, защото е един от най-интересните персонажи.

Мисля, че тази теория с адския огън и Джейми ще се окаже вярна, но ще е в седми сезон. Ще ме е яд, ако умре, защото още от първия сезон ме кефи, но самата идея е страшно яка и поне ще има яка смърт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тази теория с адския огън и Джейми ще се окаже вярна, но ще е в седми сезон. Ще ме е яд, ако умре, защото още от първия сезон ме кефи, но самата идея е страшно яка и поне ще има яка смърт.

Със сигурност смъртта й ще е епична! Има твърде много теории, които завършват с убийството й, че чак ме е страх! По принцип е 99% сигурно, че ще умре преди окончателния финал на сериала (заради пророчеството, а и едва ли Денерис ще я остави жива), но ми се иска да я погледаме поне още един сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепел на клавиатурите ви - Серсей ми е любимка и ще е огромна глупост ако я убият още сега. За какво беше цялото й унижение, ако не й дадат шанс да смачка сектантите?!?

Малко ми е слаб и на мен май сезонът. Сега последните серии ще е мазало. 100% ще оставят развръзките за... др сезон, но дано поне битките на Денерис и Джон срещу Рамзи имат някакво развитие и екшън.

Не мога да повярвам, че го казвам, но ми липсва брутализмът в сериала. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е скучен този сезон, направо ми беше омръзнало от Аря, най-сетне се приключи с простотиите и. Искам си Денерис и Серсей повече, невероятни са! Не разбирам защо отделят само по 2-3 минути на епизод на тях и Джон, а Аря, Бран и онзи с половин лице ги дават по 10 минути. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...