Jump to content



Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Ще разбера ли нещо от сериала ако не съм чел книгите?

Да. Даже ще ти е по-лесно, защото ще ги гледаш без паузи от 1 година, в които забравяме доста неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Даже ще ти е по-лесно, защото ще ги гледаш без паузи от 1 година, в които забравяме доста неща.

Добре, тегля 1-ви сезон. Мразя фентъзи, обаче не съм прочел отрицателно мнение за сериала, ще му дам шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, тегля 1-ви сезон. Мразя фентъзи, обаче не съм прочел отрицателно мнение за сериала, ще му дам шанс.

 

То не е фентъзи в смисъла, който се влага. Има такива елементи, но е представено супер добре. За мен на първо място е "историческа" драма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезонът тръгна доста добре. Началото на трети сезон примерно беше много по-скучно. То почти целия сезон тогава беше много муден.

 

Някои хора са много невежи обаче и то за елементарни неща. Четох сега коментар относно превода на "Игра на тронове". Защо Лорд Белиш бил наречен "калеко" на Санса. Ами точно Калеко й се пада, по-точно Свако, защото е съпруг на леля й (майчина сестра). Но е възприето да се ползва и "Калеко" (съпруг на бащина сестра) като заместваща и популярна форма..

И въпросният "юзър" написал, че "Чичо" била книжовна форма на всички тези разговорни названия. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се зарибих, няма спиране сега. Съгласен съм с Иван, че най-интересните образи са Денерис, Джон Сноу и джуджето. Тази вечер приключвам 1-ви сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах новите 4 епизода, сега суша цял месец. :mf_surrender: Но ми харесва как тръгва сезона. Въпреки постоянните диалози ми е по-интересно, отколкото в началото на предишните 2 сезона.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален финал на 1-ви сезон. Кога ще пораснат драконите? Някой беше казал назад в темата, че трябва да обърнат повече внимание на Денерис и Джон Сноу - напълно съм съгласен, те са ми най-интересни. Този Джофри трябва да бъде заклан! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален финал на 1-ви сезон. Кога ще пораснат драконите? Някой беше казал назад в темата, че трябва да обърнат повече внимание на Денерис и Джон Сноу - напълно съм съгласен, те са ми най-интересни. Този Джофри трябва да бъде заклан! :gun_bandana:

Бавно ще растат. Но ти гледаш бързо без паузи, така че си добре. :D В пети сезон се очаква да видим повече екшън с драконите, вече ги показаха пораснали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приключих 2-ри сезон и днес започвам 3-ти. Последните 2 епизода бяха страхотни, беше много яко всичко - битката, драконите в онази кула и най-сетне белите бродници. Надявам се, че нямате против да си пиша за старите сезони, тъкмо ще си ги припомните малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече изгледах всичко. Бран Старк май изобщо няма да го видим в този сезон, така четох някъде. А този Томен май ме дразни повече и от Джофри, няма такова мекотело. Не ми харесва и какво се случва с Денерис и драконите, съвсем ги изпусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На мен ми е що-годе интересно. Чакам с нетърпение срещата между Денерис и Тирион, а те само я отлагат. :mf_surrender: Не е толкова скучно, колкото беше в трети сезон. Тогава само сцената с масовото убийство на старките беше нещо запомнящо се.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е що-годе интересно. Чакам с нетърпение срещата между Денерис и Тирион, а те само я отлагат. :mf_surrender: Не е толкова скучно, колкото беше в трети сезон. Тогава само сцената с масовото убийство на старките беше нещо запомнящо се.

Може би най-бруталната сцена в целия сериал.. :dontgetit:

Харесва ми, че се следи развитието около Денерис и Джон Сноу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах всички сезони за 3 дена. :3fdb8960598fa63e:

 

И на мен най-интерсни са ми Денерис, Джон и джуджето. Кефи ме и Джейми и по някаква необяснима причина симпатизирам и на Серсей.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Жесток епизод тази седмица! Най-после Денерис и Тирион се срещнаха. Много ми е жал за Санса. Кутрето я набута в още по-голям ад и я заеба.

А финалната сцена с Церсей беше велика - каквото повикало, такова се обадило. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода беше да се е*е мамата!

Откога чаках толкова хубав епизод, чак си го пуснах втори път.Захари се е справил отлично, дано продължи.

Става все по-интересно, не ми се ще да свършва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...