Jump to content



Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Майкоооооооооо... :X Ебаси якия епизод нямам думииииииии. Церсей дано умре, а дано Джон да ги победи тези бродници и те са яки, но не знам. :D Много як епизод от много време насам не е имало такъв. С нетърпение чакам последните 2 епизода и след това... пауза една година.

Тези с конете горе 3-мата крале ли са какво? :D Как избиха диваците.. :D :D :D Да избият така в България и циганите, но тук няма такива екстри като бели бродници. :D

Много як! Много ме кефи. :D :D

5f47a18ac800787b.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен епизод. Денерис най-сетне ще се научи да контролира драконите.

Постъпката на Станис беше непростима. Заради криворазбраните виждания на оная мастия да жертваш дъщеря си... е не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въййй, много добра серия! Станис тотално ми падна в очите. Все е имало брутални сцени, но това беше too much.

Денерис мачка - яхна си дракона и отпраши! Нямам търпение за финала...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток епизод, вече нямам търпение за края на сезона.

Сцената с дъщерята на Станис беше отвратителна,финала на епизода - умопомрачителен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да кажа за финала... Много смърт, много нещо. За Станис ме е яд, можеха поне да покажат битката, много безславно си отиде... Интересно е как ще върнат Джон. Защото без него, Тирион, Денерис и Церсей просто няма история. Варис и Тирион също са интересна комбина. Супер интересно ми е и какво ще стане със Санса. Ария вече ми е доста безразлична.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо снощи се чудихме къде изчезна Варис. :3fdb8960598fa63e:

Честно казано изобщо не усетих кога свърши серията и останах с усещането, че нищо не се е случило. Може би очаквах повече от финала. Останаха повече отворени врати, отколкото каквато и да е яснота, което мен лично ме дразни. Предните серии бяха по-силни.

 

Много ми стана гадно за Джейми, а Серсей както се озлоби, представям си как ще лудне съвсем като разбере, че и дъщеря й е мъртва (едва ли ще успеят да я спасят). Станис заслужава точно такава безславна смърт, въпреки че нещо ме навежда на мисълта, че може и да е жив. Ще видим. Що се отнася до Джон, той отдавна ми стана безличен. Нямам търпение обаче да видя какво ще се случва с Денерис и Санса което ме подсеща: браво на Тион, че най-после направи нещо свястно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен финал. Всяка сцена беше на мястото си. Наистина липсваше самата битка на Станис.

Не знам дали е защото съм гледал доста подобни истории или защото вече познавам самите герои на сагата...но в този епизод на 2 пъти отгатнах какво ще се случи още преди да се стигне до самия момент. Усетих се, че жената на Станис ще се е самоубила още когато го викнаха да види нещо.

После познах, че целувката между Мирцела и онази ще е фатална. И се случи точно това. :helpsmilie:

Санса и Теон в някаква пропаст ли скочиха или това беше вода?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е защото съм гледал доста подобни истории или защото вече познавам самите герои на сагата...но в този епизод на 2 пъти отгатнах какво ще се случи още преди да се стигне до самия момент. Усетих се, че жената на Станис ще се е самоубила още когато го викнаха да види нещо.

После познах, че целувката между Мирцела и онази ще е фатална. И се случи точно това. :helpsmilie:

 

xXAHaxahxhaxh.. и аз точно тези сцени преди да се случат си помислих за такъв развой :1000 (33):

Много силен финал, много.На мен пък въобще не ми липсваше битка със Станис, та той имаше 500 наемника ..каква битка :whistling:

Интересно ми е как ще продължат с Аря, Санса и Денерис.При Церсей ясно ще бъде сабя и меч, при останалите нямам търпение да видя какво се случва.

 

Надявам се Джон да бъде спасен, сцената с убийството му беше слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Според мен лейди Мелисандра ще направи някоя магия и ще съживи Джон, тя нещо му се натискаше още при първото си посещение в Черен замък. Ария и на мен ми стана безлична. Нямам търпение Церсей да коли и беси наред. Иначе онези, при които се озова Денерис, май са дотраките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Станис - заслужи си жалкия край, но изигра важна роля за отбраната на вала и преминаването на диваците през него. Сцената как гори дъщеря си на кладата беше една от най-бруталните в целия сериал.

 

Царсей - Много жал ми стана за нея, но определено си го заслужи след това, което направи на джуджето, както и на кралицата й брат й. Това беше граница, която не трябваше да преминава.

 

Ария - нейната история така и не можа да ми привлече интереса, не знам защо.

 

Джон - не мисля, че е умрял. Ако го няма на вала, няма кой да дават от там.

 

Санса - това момиче така й не разбрах защо напусна дома на леля си. Можеше да се крие там докато не се намери по-подходящ кандидат за съпруг, който наистина да я пази.

 

Денерис и компания - много интересни неща се случват там, жалко само че само един дракон е на свобода.

 

Жалко, че Марсела умря щеше да бъде интересно да видим отношенията й с Царсей. Дано видим и героините от Дорн в следващия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален финал! Просто епизода беше жесток ... Остави ми страшно много въпросителни. Радвам се че накрая Теон спаси Санса, беше въпрос на време да му писне да го тъпчат. Само че не се знае какво стана с тях и дали са живи, но мисля, че да. В началото се кефих за тормоза над Теон, защото си го беше заслужил, но после ми стана жал.

Церсей си заслужи напълно всичко това, което преживя и цялото унижение. Убедена съм, че в новия сезон ще отмъсти за стореното. Съмнявам се да стане добра жена, а тепърва я чака шока и от смъртта на дъщеря й.

Аря е жестока, много ми харесва,развиват образа й с всеки сезон. Дано всичко е наред с нея.

Станис все пак не дадоха дали умря? За мен има един въпросителен за това .... Много ми падна в очите с това, че пожертва дъщеря си. Време е в новия сеозн някой да постави червената гадна вещица на място!

А за Джон не знам, но според мен умря.... Много гадно! Всичките ми любимци умряха :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Изгледах два епизода и до момента почти нищо не ме заинтригува истински. :dontknow: Ще гледам поне още 2 днес все пак и се надявам да се привържа към някой от героите, за да продължа нататък иначе няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах два епизода и до момента почти нищо не ме заинтригува истински. :dontknow: Ще гледам поне още 2 днес все пак и се надявам да се привържа към някой от героите, за да продължа нататък иначе няма смисъл.

Не бих казала, че Игра на тронове е от онези сериали, които грабват от първия-втория епизод. Има адски много персонажи и е доста объркващ. Веднъж навържеш ли всички герои и сюжетни линии, зарибява на макс.

 

И един съвет - не се привързвай много към никого. :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми явно не е моят сериал, жалко, имах големи очаквания и надежди. Не отричам качествата му, щом цял свят го харесва значи има за какво, но просто мен не ме грабна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Изгледах го на един дъх. За 20 дена вече съм приключил. Крайно съм зарибен, но поне вече мога да се присъединя към всеобщото чакане! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Едва издържам.... кога се очаква да се появи епизода в България?

 

Тази нощ в 4 ще го излъчват успоредно със световната премиера и по нашето HBO. И съответно след това ще се появи и в тракерите, вече зависи от времето за качване. Но на сутринта ще е качен със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...