Jump to content



Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Забелязвам напоследък, че любимите ми песни от албумите не се открояват сред фаворитите на другите... тааа аз искам it takes two, за сингъл. Харесва ми текста и ако малко барнат ритъма в един radio edit ще се получи страхотно.

 

Аз също много искам тя да е сингъл... :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си оставаме с 4 седмици на върха. Общо взето песента си беше номер 1 без клип. :D

Време е за Legendary Lovers... или Birthday, ако онова инфо е вярно...

 

Ами нормално, с такъв смотан клип. :mf_surrender:

 

И не смятам, че в момента, в който една песен слезе от номер 1, трябва да се пуска нов сингъл веднага. Точно това е то пренасищане и всички изпълнители трябва да се пазят от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нормално, с такъв смотан клип. :mf_surrender:

 

И не смятам, че в момента, в който една песен слезе от номер 1, трябва да се пуска нов сингъл веднага. Точно това е то пренасищане и всички изпълнители трябва да се пазят от него.

Именно! Не само, че се създава това пренасищане, но освен това песента още е актуална пускайки нова преебава развитието й.. така след 3-4 години никой няма да помни какво точно е правила днес.

Освен това в Европа песента тепърва започва да развива скорост. Нямам представа защо винаги при нас нещата са със няколко седмици закъснение...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Dark Horse всъщност все още проявява силата си... Ето че с нея (и с помощта на много предишни), Кейти счупва рекорд- измества Марая Кери за най-много седмици номер 1 в Pop Songs. http://www.billboard.com/articles/columns/..._source=twitter

 

46, Katy Perry

45, Mariah Carey

 

Иначе смятам, че най-подходящото време за Birthday е април. И клипът през май... А някъде юли-август- следващия сингъл...

От друга страна все още се чудя дали пък няма LL да е пролетния й сингъл... Ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

PRISM мина 2.5 милиона продадени копия. За поредна седмица е в ТОП 15 в Америка и по света. :)

Roar пък мина 400 милиона гледания и му остават около 26 милиона, за да задмине Firework и да стане най-гледания клип на КП.

Unconditionally - над 77 милиона

Dark Horse - над 72 милиона

Отново браво! :bi: Същинска кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много добре и се получиха нещата. И трите й сингъла са тотални хитове и се пускат нон стоп. В началото като се сетя, че смятах албума за провал. макар Dark Horse да не ме кефи изобщо се върти нявсякъде. В дискотеките като отида се пуска в миксирана версия. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам, освен много добре продаван албум, тази ера имаме и 1 хит и 2 мега хита. :rolleyes:

 

Dark Horse иначе е единадесетият нейн клип, който стига 100 милиона. Ето пълния списък:

 

Hot N Cold - над 143 000 000

California Girls - над 104 000 000

Teenage Dream - над 138 000 000

Firework - над 430 000 000

E.T. - над 263 000 000

Last Friday Night (TGIF) - над 311 000 000

The One That Fot Away - над 218 000 000

Part of Me - над 202 000 000

Wide Awake - над 239 000 000

Roar - над 416 000 000

Dark Horse - над 113 000 000

 

Coming Soon: Unconditionally - над 82 000 000

 

11 от 15 нейни клипа като главен изпълнител са минали 100-те милиона- забележително!

 

Roar вече е застрашително близо до Firework, а отделно и Dark Horse върви нагоре с много голяма засилка. :bi: Нямам търпение за следващия проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери вече е единственият изпълнител в историята с 8 сингъла, продали над 4 милиона копия в САЩ. С това удължава собствения си рекорд. Един от многото й успехи.

Докога ли някои ще продължават да я подценяват така брутално? :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре и се получиха нещата. И трите й сингъла са тотални хитове и се пускат нон стоп. В началото като се сетя, че смятах албума за провал. макар Dark Horse да не ме кефи изобщо се върти нявсякъде. В дискотеките като отида се пуска в миксирана версия. Евала!

 

Е, в сравнение с миналия й албум този наистина е много по-слаб, но все пак успяха да се откроят няколко успешни сингъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, в сравнение с миналия й албум този наистина е много по-слаб, но все пак успяха да се откроят няколко успешни сингъла.

 

Не съвсем. Откъм продажби, PRISM се развива по-добре от TD. Това, че не успя пак да подкара номер 1 след номер 1 не трябва да се води чак такъв фактор- винаги са възможни спадове, а и Unconditionally някак бе много кофти притиснат между двата мега хита.

 

А ако става въпрос за цялостно звучене на албума, PRISM може би не грабва някои хора поради факта, че е някак си по-зрял от TD. В него добре се забелязва израстването при Кейти и мисля, че това е много добре.

Не че TD не беше зверски, разбира се... но не смятам PRISM за чак толкова слаб- и като продажби, и като сингли, и като цялостно усещане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съвсем. Откъм продажби, PRISM се развива по-добре от TD. Това, че не успя пак да подкара номер 1 след номер 1 не трябва да се води чак такъв фактор- винаги са възможни спадове, а и Unconditionally някак бе много кофти притиснат между двата мега хита.

 

А ако става въпрос за цялостно звучене на албума, PRISM може би не грабва някои хора поради факта, че е някак си по-зрял от TD. В него добре се забелязва израстването при Кейти и мисля, че това е много добре.

Не че TD не беше зверски, разбира се... но не смятам PRISM за чак толкова слаб- и като продажби, и като сингли, и като цялостно усещане.

Е предвид, че успехите продължават, едва ли е толкова слаб албум. То ясно, че за мен музикално е слаб албум, но това не променя факта, колко е успешен, особено синглите. Да видим какво ще стане със следващия. :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И музикално не е чак толкова слаб, както вече подметнах. Просто песни като Unconditionally и онези от 9-та натам са някак по-особени, изискват специфично вникване. Не са за търсачи на тупалки ала Roar...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И музикално не е чак толкова слаб, както вече подметнах. Просто песни като Unconditionally и онези от 9-та натам са някак по-особени, изискват специфично вникване. Не са за търсачи на тупалки ала Roar...

Unconditionally е огромен хит. Не знам за класации, но откакто албума е излязъл тази песен се върти нон стоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Unconditionally" е страшно парче, има мнооого потенциал има в тази песен.Според мен трябваше да е първи сингъл, а след нея "Dark horse".Това са едни от най-добрите песни, които е правила в кариерата си и са в пъти над "Roar", която е като пълнеж до тия песни.Учудва ме факта как успя да се превърне в такъв хит..В началото ми се струваше като изпълнителите, които правят зверски дебют и след това потъват, а в момента е може би най-успешния женски продукт, който има на пазара..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Даам, освен много добре продаван албум, тази ера имаме и 1 хит и 2 мега хита. :rolleyes:

 

Dark Horse иначе е единадесетият нейн клип, който стига 100 милиона. Ето пълния списък:

 

Hot N Cold - над 143 000 000

California Girls - над 104 000 000

Teenage Dream - над 138 000 000

Firework - над 430 000 000

E.T. - над 263 000 000

Last Friday Night (TGIF) - над 311 000 000

The One That Fot Away - над 218 000 000

Part of Me - над 202 000 000

Wide Awake - над 239 000 000

Roar - над 416 000 000

Dark Horse - над 113 000 000

 

Coming Soon: Unconditionally - над 82 000 000

 

11 от 15 нейни клипа като главен изпълнител са минали 100-те милиона- забележително!

 

Roar вече е застрашително близо до Firework, а отделно и Dark Horse върви нагоре с много голяма засилка. :bi: Нямам търпение за следващия проект!

 

Супер! Ама то Роар имаше и някво лирик видео, с него сто процента гледанията стават повече от на Файъруърк.

 

Иначе се радвам на тия рекорди, ама още не мога да свикна на критериите за САЩ, чувствам се повлиян от това доколко песните са известни в България. 1000%20(29).gif Примерно ми е трудно да приема, че Иф ю сийк Ейми и Рейдър са едни от най-неуспешните песни на Бритни Спиърс, при положение че тука всеки ги знае. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Roar навярно ще измести Firework в следващите часове, най-много до ден-два...

И нещо, което не е споменавано тук- в тази ера Кейти отвсякъде разбива и откъм airplay. Преди PRISM, най-високата й точка беше E.T. с 151M, а Roar го задмина с много- 216M. Казвам го защото точно сега пък Dark Horse задмина Roar и вече е 217М. :)

А Unconditionally си е хит, но като си представя каква още по-голяма тупалка можеше да бъде... Но АРТ-а невинаги се разбира и предпочита, а клипът си беше отвсякъде като някоя невероятна картина от музей... И все пак си има завидните успехи- много хора вникнаха в цялостния проект. ;)

Отново браво за всичко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам въобще как може някой да казва, че това е слаба ера за Кейти?! Откъдето и да го погледнеш тя мачка! Пуснала е три сингъла и трите са хитове. Unconditionally може да няма успеха на останалите два, но пък това е една страхотна песен, със страхотен клип.. ужасно любима ми е. Да не говорим, че Dark horse, която още няма и месец от излизането на клипа, а вече има над 150 милиона гледания. За четвърти сингъл й е рано, но задължително трябва да е LL. След това е ред на TIHWD, която също е страхотна и няма как да бъде пропусната за реализация :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента най-обсъжданите заглавия за следващ сингъл са Birthday и This Is How We Do. Аз лично съм си най-много за Legendary Lovers, но надали тя ще е. И все пак, в интернет се появи клипче, в което Кейти казва, че и тази песен ще бъде сингъл, по-късно през годината.

PRISM позагуби малко позиции откъм продажби, но цялостно си остава с доста силни цифри- 2,653 000 WW. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...