Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Не знам дали си купува, но ако го прави, е допуснала много голям гаф при Birthday. :D

Не само за нея се говори, че купува гледания... или че си плаща да я въртят по радиото... или там каквото се прави за да напредва в Tunes... Такива слухове- много, но какво е истина- надали ще разберем. :D А и в случаи като нейните- с или без купуване, стотиците милиони би си ги имало...

Но аз лично не мисля, че хитове като Roar и Dark Horse са с купени гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не знам дали си купува, но ако го прави, е допуснала много голям гаф при Birthday. :D

Не само за нея се говори, че купува гледания... или че си плаща да я въртят по радиото... или там каквото се прави за да напредва в Tunes... Такива слухове- много, но какво е истина- надали ще разберем. :D А и в случаи като нейните- с или без купуване, стотиците милиони би си ги имало...

Но аз лично не мисля, че хитове като Roar и Dark Horse са с купени гледания.

За другото не знам, но за радио ротация всички плащат, което е напълно нормално, защото си е реклама. Ако хората не чуят песента ти колкото и да е добра няма да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък доколкото знам, payola-та си е незанонно действие на запад... Съмнявам се някой там открито да си признава, че плаща за еди какво си, което ще му бутне песента над други, независимо дали е по-добра или по-лоша от тях.

 

Roar (първият сингъл) хубаво има 600 милиона, но като гледам Dark Horse (третият сингъл) още по-хубаво се е засилил, за да го оскубе и него. :roll1: И тъй като съм гадна Katy Cat и ми е забавно да се закачам с монстърчетата- с интерес чакам скоро Кейти да има цели два по-гледани клипа от Гага. :D И двата- от 'нейната Born This Way ера'. :D

 

Сега вече сериозно- TIHWD лека-полека се стабилизира в някои страни, сред които и САЩ. Конкретно в US мисля, че отново се разминахме с грандиозен флоп в стил G.U.Y- влезе в ТОП 100 на iTunes и за момента се върти между 50-60, а върхът му в Билборд засега е 66. В Ютуб е с над 30 милиона и е на път да мине Birthday, а airplay-я му е някъде 13-14, доколкото знам... Сега му трябва да влезе поне в ТОП 20-30 на HOT 100 и ще си имаме още една достатъчно успешна песен от Кейти. :)

И у нас взеха да я пускат- днес я чух два пъти по радиото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, има време докато TIHWD измести Problem. :roll1: Но не бих се изненадал ако у нас това стане една от най-успешните й песни тази ера- ние добре награбваме комерсите, а с този проект Кейти показва какво значи комерс, поднесен по много як и зарибяващ начин. :D

Песента поначало ми допадна още от първото слушане, но сега, като я виждам по-развита, ми е още по-голям кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам страшно много Кейти и доста от нейните песни са ми любими.

 

По темата: TIHWD има задоволителен успех, но нищожен в сравнение с песните от TD, Dark horse, Roar.Дано нацели поне още един-два мегахита от албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера Dark Horse спечели VMA за най-добро видео на жена! На наградите, Кейти пристигна с новия си дуетен партньор Riff-Raff, с когото пускат ремикс на TIHWD. Доста обсъждан факт е, че облеклата им са като на Бритни Спиърс и Джъстин Тимбърлейк от тяхна поява преди години. Даже и самата Бритни е писала за това. :D

 

Без да е бил изпълнен на наградите, сингълът се изкачва все повече и така отива все по-далеч от идеята, че това ще е голям провал за Кейти. Вече стигна и ТОП 30 на US iTunes! Върхът му в Билборд засега е 57-мо място, но е напълно възможно съвсем скоро да влезе поне в ТОП 50.

Ама и Dark Horse се понадига покрай наградата... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

This Is How We Do - #29 в Billboard! :1000 (33): Мисля, че вече официално може да се каже, че това е третият приличен хит, изникнал в присъствието на двата супер хита в PRISM. А много хора го подценяваха, включително и аз на моменти (донякъде повлиян от масово наложени мнения)...

Кейти продължава да поддържа линията си от ТОП 30 хитове вече поредна година- от началото на кариерата си, та чак досега. За броя на ТОП 10 хитовете да не говорим- мноооого се надявам на едно пълноценно развитие на Legendary Lovers през есента.

Доколкото знам, възможни са и 7 и 8 сингъл. Надявам се на Double Rainbow през пролетта и Walking on Air през лятото- като за финал на ерата. Може и без преиздаване, но както си преценят с екипа. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали е споменавано тук, но един от големите хитове на есента, както се очертава - Black Widow, е бил предназначен за Prism и Кейти е съавторка на крайния продукт. Наистина има прилики с Dark Horse, но смятам, че и тази е много яка. Кейти просто ги комплексира всичките - супер успешна ера, 2 мегахита, 2-3 хитчета, много продаван албум, успешно турне, а сега едновременно и хит на други изпълнителки, на който тя е автор. Кралица! :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. В PRISM ерата тя показва, че може да е лидер и без да има сто номер 1 хита. За момента си има 'само' 2. :roll1: Ама то какви!

Хаха, само като се сетя, че някои бленуват за поне един номер 1 сингъл, а междувременно Кейти вече си има песни, които ей така сами си отиват на първо място, без да я питат... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. В PRISM ерата тя показва, че може да е лидер и без да има сто номер 1 хита. За момента си има 'само' 2. :roll1: Ама то какви!

Хаха, само като се сетя, че някои бленуват за поне един номер 1 сингъл, а междувременно Кейти вече си има песни, които ей така сами си отиват на първо място, без да я питат... :roll1:

Да бе, разбрахме те 58436839832 поста написа за това. Вече ставаш досаден. Това, че постваш на всеки три дни едно и също няма да направи Кейти по-харесвана от колкото е.

 

П.п. аз съм голям фен и поста ми е насочен само към теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приемам критиката. :P

Повтарянето е донякъде породено от факта, че някои хора продължават да отричат очевидната истина, въпреки че КП година след година разбива всичките им твърдения на пух и прах. Но те пак си карат по старата плоча.

Иначе знам, че одобряването на Кейти в слабо посещавания поп раздел на някакъв си там БГ форум Рамания няма да я направи много по-успешна. :roll1: Тя неопровержимите и трайни WW успехи си ги има, пък който си иска да гледа настрани и да й търси кусури.

Друго нещо си е обаче това, че ми е забавно да си правя директни и ин-директни закачки с някои. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои го наричат комплексарщина, други натриване на носове и оборване с аргументи!

Демек комплексарщина. Натриването на носове се прави с действия, а не с думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго нещо си е обаче това, че ми е забавно да си правя директни и ин-директни закачки с някои. :D

Драги мой, тези които се опитваш да подкачаш имат други приоритети в момента, като слушането на очертаващия се прекрасен джаз албум с легендата Тони Бенет.

Иначе подочух, че ЛГ е вписана в книгата на Гинес за 2015 като Most Powerful Pop-Star of 2014....Да се чудиш как така без нито един номер 1 хит.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драги мой, тези които се опитваш да подкачаш имат други приоритети в момента, като слушането на очертаващия се прекрасен джаз албум с легендата Тони Бенет.

Иначе подочух, че ЛГ е вписана в книгата на Гинес за 2015 като Most Powerful Pop-Star of 2014....Да се чудиш как така без нито един номер 1 хит.

 

Бъди сигурен, че и аз чакам този албум с нетърпение. ;)

И аз го чух това за Гинес- не знам на база на какво са достигнали до това заключение, но предполагам, че точно те не биха си позволили не-истини... Макар че според мен от години със или без хитове, най-влиятелната поп звезда си е Мадона...

 

TIHWD - #24 в Билборд! Кралица на ТОП 24 хитовете! :roll1:

Голям кеф е, че и в тази ера всички сингли стават най-малкото прилични, средни хитове (и не само такива)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отворете малко темата за турнета, приходи, печалби ..че с тия бройки, места и позиция човек ще вземе да я помисли за яко комерс.Не всичко е радио, top100bilboard и т.н.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време бях постнал едни статистики за турнето, но не смятам, че И неговият неопровержим успех бе отчетен от някои...

 

Обявените печалби от Prismatic World Tour за момента са за малко зали, но ги има:

 

UK (7 дати от 9 обявени): $13,171,272 - 149,925 / 169,614 (88.3%)

North America: (9 дати от 67 обявени): $17,576,325 - 146,083 / 146,083 (100%)

 

Total Gross (16 дати от 130 обявени): $30,747,597

Total Attendance: 296,008 / 315,697 (94%)

 

За момента всичките й обявени зали в Северна Америка са били 100% пълни. В UK процентът е по-малък, но предостатъчен.

30 милиона само от 16 дати... Още е рано да се говори, но това турне трябва да надхвърли 100 милиона печалба- мноооооого по-добре от предното, което се водеше 'нейният връх'.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

Втори клип над 600 милиона!

 

Положението при TIHWD изглежда ясно... Връх в Билборд- 24, връх в US iTunes- ТОП 20. Не е никак зле, като се има в предвид, че някои се надявахме на ТОП 50. :roll1: Пък и с този сингъл вече съвсем ясно видяхме, че тя не си плаща за ротации или гледания- 40M AI по радиото е потресаващо малко за звезда от нейния ранг.

Но като цяло този сингъл се оказа доста по-силен от очакваното. Друг е въпроса, че доколкото разбрах, Кейти и екипа не са доволни от това положение с трите по-слаби хита и затова обмисляли дали въобще да има шести сингъл. :helpsmilie:

Но ако има, това навярно ще е LL- в едно интервю КП подмята, че би направила Bollywood-themed видео за него- точно това, което масата желае.

В същото интервю споменава, че мисли да прави повече трап музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще е мега глупаво, ако не пусне още сингли от албума!

Грешката си е лично тяхна, че решиха да заложат на едни от най-скучните песни в албума.

Birthday и This is how we do можеха да минат и без клипове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина трябваше най-малкото да оставят Birthday и TIHWD за по-натам, а не заради тях да отлагат потенциални номер 1 фаворити като LL и WoA. Уви, не съм сигурен дали на този толкова късен етап вече е възможно да имат силата, която можеха да имат като 4 и 5 сингъл, примерно.

И все пак, доколкото разбрах, след дълго колебание между няколко песни, сингъл 6 вече е избран и ще бъде обявен в следващите дни. Да стискаме палци да са се спряли на правилната песен този път. Ама ние си ги стискаме откакто албума излезе и все без резултат... :roll1:

 

ПП: Dark Horse е невероятно чудовище- след толкова месеци все още прави по 1-2 милиона гледания на ден. Още не е за вярване, но скоро навярно ще задмине първия сингъл Roar... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...