Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Турнето мачка наред... С обявените продажби за около 30 от 130 концерта, Prismatic World Tour вече достигна цялостния успех на California Dreams Tour- около 60 милиона. За Кейти вече се очаква не само скоро да влезе в престижния клуб на '100-милионните', ами да доближи и дори надмине 200 милиона.

Albums, singles, touring artist... :bi: Хаха, вече ще разказвам като виц онова, че TD бил 'нейният връх'. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има упорити слухове, че КП ще пее на Супербол...което значи тв публика от 110-120 млн. души. Супербол е най-гледаното спортно събитие в САЩ и изпълнителя на полувремето получава огромна реклама. Нямам търпение ако това е истина да видя и най-вече чуя КП на живо...Излагация пред 120млн. души... :1000 (29):
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не са само слухове- Билборд го потвърдиха: http://www.billboard.com/articles/news/628...x-halftime-show

 

Монстърчетата нямате ли си друга работа освен да повтаряте единственото, за което вече можете да се захванете- че не можела да пее? :rolleyes: Доказано ви беше, че дори и на някои места да е била зле, на други е била супер.

Браво на Кейти, това ще е нещо страхотно. Очаквам да представи или сингъл 7 (ако има такъв), или нещо съвсем ново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не са само слухове- Билборд го потвърдиха: http://www.billboard.com/articles/news/628...x-halftime-show

 

Монстърчетата нямате ли си друга работа освен да повтаряте единственото, за което вече можете да се захванете- че не можела да пее? :rolleyes: Доказано ви беше, че дори и на някои места да е била зле, на други е била супер.

Браво на Кейти, това ще е нещо страхотно. Очаквам да представи или сингъл 7 (ако има такъв), или нещо съвсем ново.

Ако ще и светът да обърнеш няма как да убедиш когото и да е било, че КП пее добре. Няма такова нещо - веднъж добре, веднъж зле. Ако е певица ще е винаги добре с изключения заради неразположение, а не повечето й живи изпълнения да са истинско предизвикателство за ушите. Да се отрича това е просто абсурдно и тук мнението ми е абсолютно обективно. Да се твърди, че КП е добра певица е почти същото, като да се твърди, че Андреа е добра певица.

Разбира се и двете умеят да компенсират липсата на гласови данни с пищни декори, много танцьори и цици...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, ами някои могат да се похвалят с огромни хитове и още по-големи продажби на албуми и билети, други - с глас и фейлнати "арт" албумчета (и джаз албум, който 90% от феновете й не искаха). Смисъл, всеки си има различни виждания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На човек му е достатъчно да прочете само сравнението на Кейти Пери с Андреа, за да види, че няма смисъл да се впуска в спорове с конкретния човек. :D

 

Всъщност не съм сигурен защо във времето Кейти бе набедена за чак толкова бездарна- дали заради някой и друг лош лайф или просто заради силната неприязън на монстърчетата към нея, които усилено се опитват да превърнат това във факт? :unsure:

Но истинските факти са си други- един изпълнител може да си има и силни, и слаби моменти. И Мадона не е най-великия вокалист, но си е Мадона- образ, съчетание на много неща, не само пеене. Кейти усилено върви натам година след година- личи си й, че се е амбицирала да остави голяма следа в историята на музиката. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубави песни прави, но ми е супер безлична. Не съм първо върло монстърче, но пак го мисля. Не може да пее, съжалявам. Браво за успехите, но не мога да проумея как човек може да се радва и с трепет да чака неин проект :dontgetit: Една Марина ме радва много повече с песните си, но все пак мое мнение.. не е нужно СуперГеорги да ми се впуска в коментар, възхваляващ Пери ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно- тя е един от малкото изпълнители, които градят кариера на подобно високо ниво. Нормално е хората да чакат проектите й с интерес. А някои да харесват и пеенето й, което определено не е за изхвърляне в повечето случаи. ;)

Тук взеха постоянно да ме обвиняват, че защитавам Кейти прекалено много, а аз дори понякога съм си признавал, че може би е така... Но трябва и други хора да се замислят дали е уместно да влизат тук само колкото да излеят злобните си чувства към звезда, която неопровержимо е сред А-листата вече няколко години... и не се спира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На човек му е достатъчно да прочете само сравнението на Кейти Пери с Андреа, за да види, че няма смисъл да се впуска в спорове с конкретния човек. :D

 

Всъщност не съм сигурен защо във времето Кейти бе набедена за чак толкова бездарна- дали заради някой и друг лош лайф или просто заради силната неприязън на монстърчетата към нея, които усилено се опитват да превърнат това във факт? :unsure:

Но истинските факти са си други- един изпълнител може да си има и силни, и слаби моменти. И Мадона не е най-великия вокалист, но си е Мадона- образ, съчетание на много неща, не само пеене. Кейти усилено върви натам година след година- личи си й, че се е амбицирала да остави голяма следа в историята на музиката. :)

Не,тя пее добре на живо,но просто няма достатъчно голям музикален талант,докато Гага може да те разплаче с Лайв,Кейти е слаба там,но в никакъв случай не е бездарница.Кой пък я е сравнявал с Анди?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, добре, бе. Не се пали, просто споделям мнение. На мен ми е безлична и никога не е предизвиквала интереса ми по абсолютно никакъв начин. Откъм клипове ми е супер зле, или аз не познавам що е качество, не знам.. Dark Horse определено е една от любимите ми песни тази година, но клипа е ужасен, TIHWD същата работа. При Roar нещата са същите. Жалко, че изпусна потенциални хитове като LL и WoA, сега и да ги пусне, не мисля, че ще предизвикат голям интерес. Но все пак два мегахита са добре.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой пък я е сравнявал с Анди?

 

В един от постовете над моя. :whistling:

 

Е, добре, бе. Не се пали, просто споделям мнение. На мен ми е безлична и никога не е предизвиквала интереса ми по абсолютно никакъв начин. Откъм клипове ми е супер зле, или аз не познавам що е качество, не знам.. Dark Horse определено е една от любимите ми песни тази година, но клипа е ужасен, TIHWD същата работа. При Roar нещата са същите. Жалко, че изпусна потенциални хитове като LL и WoA, сега и да ги пусне, не мисля, че ще предизвикат голям интерес. Но все пак два мегахита са добре.

 

Забележката ми беше по-скоро към други. ;) Не че съм съгласен с всичко казано, но не мисля да се занимавам с още спорове.

 

Иначе и аз споделих, че LL и WoA май са изпуснати вече... Не знам как можаха да ги оставят за 1 година след излизането на албума, вместо да ги бяха изстреляли директно след Dark Horse.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В един от постовете над моя. :whistling:

Забележката ми беше по-скоро към други. ;) Не че съм съгласен с всичко казано, но не мисля да се занимавам с още спорове.

 

Иначе и аз споделих, че LL и WoA май са изпуснати вече... Не знам как можаха да ги оставят за 1 година след излизането на албума, вместо да ги бяха изстреляли директно след Dark Horse.

 

Повярвай, и на мен не ми се водят спорове.

 

Съгласен съм, ако Legenadry беше пусната след DH, сега щеше да има трети мегахит, но уви..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще и светът да обърнеш няма как да убедиш когото и да е било, че КП пее добре. Няма такова нещо - веднъж добре, веднъж зле. Ако е певица ще е винаги добре с изключения заради неразположение, а не повечето й живи изпълнения да са истинско предизвикателство за ушите. Да се отрича това е просто абсурдно и тук мнението ми е абсолютно обективно. Да се твърди, че КП е добра певица е почти същото, като да се твърди, че Андреа е добра певица.

Разбира се и двете умеят да компенсират липсата на гласови данни с пищни декори, много танцьори и цици...

А пък Гага нямаше изцепки и всякакви гнусни декори, тоалети и т.н., за да й се обръща внимание, нали? Ама вече не става само да излезеш на червения килим с рокля от кебапчета, за да имаш хит. Гага се изчерпа, това е факт. Една Иги я удари в земята тази година, за какво говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А пък Гага нямаше изцепки и всякакви гнусни декори, тоалети и т.н., за да й се обръща внимание, нали? Ама вече не става само да излезеш на червения килим с рокля от кебапчета, за да имаш хит. Гага се изчерпа, това е факт. Една Иги я удари в земята тази година, за какво говорим?

Темата е за Кейти,не за Гага,не спами!

Link to comment
Сподели в други сайтове

95 милиона са обявените приходи на турнето към този момент. Чудно защо някои хейтъри не си казват мнението за подобни успехи, които КП не е имала дори и по време на TD ерата. А да, защото са хейтъри. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е много чудно какво ще реши да прави оттук нататък, имайки в предвид предстоящата огромна изява. Не знам дали сега тепърва ще пуска сингъл от Prism и после още един като за Super Bowl- ще са твърде близо един до друг. От друга страна, хората жадуват за поне още един сингъл от този албум и даже вече се говори, че в следващите дни такъв ще бъде обявен и по всяка вероятност ще е Legendary Lovers.

Може пък това да не е вярно и да остави албума с пет сингъла, а за Super Bowl да представи нещо съвсем ново- от преиздадена версия на албума, от EP или (най-малко вероятно) от нов албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Такааам... Тъй като по всичко личи, че от ерата остана само турнето, мисля че е добре да си направим една финална статистика за нея...

 

PRISM

US: Номер 1 с ~ 1.5 милиона - Платинен

WW продажби: Номер 2 с ~ 3.4 милиона

 

Сингли

 

ROAR

US: Номер 1 с ~ 5.6 милиона - 6х Платинен

WW: Номер 1 с ~ 9.1 милиона

 

Unconditionally

US: Номер 14 с ~ 1.1 милиона - Платинен

WW: НЗ кой номер :D с ~ 1.5 милиона

 

Dark Horse

US: Номер 1 с ~ 5.6 милиона - 6x Платинен

WW: Номер 2 с ~ 7.3 милиона

 

Birthday

US: Номер 17 с ~ 600 хиляди - Златен

WW: НЗ кой номер :D с ~ 730 хиляди

 

This Is How We Do

US: Номер 24 с ~ 500 хиляди - Златен

WW: НЗ кой номер :D с ~ 750 хиляди

 

И сега какво излиза...? Всичко й е златно или платинено в Щатите... :roll1:

Аз съм доволен от ерата. Още ми се иска да беше пуснала LL (и други), но... явно няма. И все пак винаги сме отворени към тях. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...