Jump to content

Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...
Гага е без нито 1 номинация за MTV VMA's :gun_bandana:

Ти за какво точно мислеше че ще я номинират? Сигурно ще я сложат до Кейто и Бионсе, които си скъсаха задниците тая година. Като почнете с едни такива.. научете се да признавате когато любимците ви са имали слаба година

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти за какво точно мислеше че ще я номинират? Сигурно ще я сложат до Кейто и Бионсе, които си скъсаха задниците тая година. Като почнете с едни такива.. научете се да признавате когато любимците ви са имали слаба година

Applause имаше приличен успех. Ако искаха, щяха да го номинират.

Тази година беше най-слабата година на Гага, а клипът на G.U.Y. е най-големият й FLOP сингъл от кариерата й с 15 млн гледания. По-добър човек ли се чувстваш като казах очевидното? Никой не отрича, а и Гага не прави абсолютно нищо по въпроса. Никаква промоция на албума, а единственият сингъл, който получи приличен интерес от публиката DWUW го заеб@. Вероятно няма да видим повече сингли от албума, тъй като тя пак заряза всичко и отиде на турне. Не си мисли, че я боготворя и че съм сляпо фенче. Когато нещо не ми харесва си го казвам :mf_surrender:

Да зарязва това EDM звучене, да се връща към RedOne и да си върне стария екип, защото още чакам Bad Romance 2.0. По успех, а не по план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Applause имаше приличен успех. Ако искаха, щяха да го номинират.

Тази година беше най-слабата година на Гага, а клипът на G.U.Y. е най-големият й FLOP сингъл от кариерата й с 15 млн гледания. По-добър човек ли се чувстваш като казах очевидното? Никой не отрича, а и Гага не прави абсолютно нищо по въпроса. Никаква промоция на албума, а единственият сингъл, който получи приличен интерес от публиката DWUW го заеб@. Вероятно няма да видим повече сингли от албума, тъй като тя пак заряза всичко и отиде на турне. Не си мисли, че я боготворя и че съм сляпо фенче. Когато нещо не ми харесва си го казвам :mf_surrender:

Да зарязва това EDM звучене, да се връща към RedOne и да си върне стария екип, защото още чакам Bad Romance 2.0. По успех, а не по план.

Applause имаше прилична реклама, а не успех. И да Гага флопна, защото заряза албума и отиде на турне с името си за да прави пари. И не става въпрос за това какъв човек съм, а че точно феновете на Гага (която аз много харесвам) осъждаха същото поведение при друг изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои фенове на Гага (не посочвам никого конкретно) просто не успяват да преотдолеят фактите вече толкова време. Мислеха си, че в периода 2008-2011 е издухала завинаги Кейти, Бритни, Риана и т.н, но бруталната истина се оказа коренно различна и много болезнена.

 

Жалко, но наистина по всичко личи, че ARTPOP ерата е приключила. Искаше ми се да има поне още един сингъл, но Гага и екипа й надали ще рискуват да получат още един флоп. Нещо не виждам изгледи да подготвя и друг албум до края на годината, освен може би ARTPOP 2 или онзи с Тони Бенет, за които вече се чудя дали някога въобще ще излязат... А и не мисля, че в настоящото си положение трябва да се набутва при Адел и Тейлър Суифт.

Да си продължи с турнето и догодина да се завърне с нови сили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои фенове на Гага (не посочвам никого конкретно) просто не успяват да преотдолеят фактите вече толкова време. Мислеха си, че в периода 2008-2011 е издухала завинаги Кейти, Бритни, Риана и т.н, но бруталната истина се оказа коренно различна и много болезнена.

 

Жалко, но наистина по всичко личи, че ARTPOP ерата е приключила. Искаше ми се да има поне още един сингъл, но Гага и екипа й надали ще рискуват да получат още един флоп. Нещо не виждам изгледи да подготвя и друг албум до края на годината, освен може би ARTPOP 2 или онзи с Тони Бенет, за които вече се чудя дали някога въобще ще излязат... А и не мисля, че в настоящото си положение трябва да се набутва при Адел и Тейлър Суифт.

Да си продължи с турнето и догодина да се завърне с нови сили...

Честно казано и аз исках да изкара ARTPOP act 2, но сега съм на мнение да прави нов проект направо. Явно е, че това звучене не се харесва масово.

 

И да, прав си. Някои фенове се на$раха и изтъкват само, че Birthday на Кейтито е голям провал. Да, вероятно е така, но пък я вижте Dark Horse - почти половин милиард гледания за 4-5 месеца. За справка - G.U.Y. за 4 месеца едва додрапа до 15 милиона. :gun_bandana: Кейтито е на сцена от толкова време, колкото Гагата, но продължава да се харесва със същия успех.

 

На мен определено ми хареса АРТПОП албума с малки изключения, но е далеч от Born This Way например, където слабо нямаше.

 

Албумът с Тони Бенет Cheek 2 Cheek излиза края на годината по последно инфо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск отново да ме обвинят, че постоянно сравнявам Гага и Кейти... Birthday не е никакъв провал, честно казано. Самият факт, че ТОП 20 хит се води 'флоп' за Кейти, говори до какво ниво е стигнала тя... докато междувременно Гага пада стремглаво надолу. А и всички знаем, че Dark Horse отне шансовете на Unconditionally и Birthday за мега хитове- говорим за втория най-голям световен хит тази година, все пак.

 

По темата- като си представя какво можеше да е G.U.Y през 2010, когато всичко с марката 'Гага' ставаше неопровержим световен хит... Какво стана с кариерата на тази жена, продължавам да недоумявам... И то не стана за дълъг период от време, а за по-малко от година... Интересно дали ще успее да се реабилитира след подобен спад.

А за Cheek to Cheek от сто години се говори, че ще излиза през еди-кое си време от годината, но положението май става като с ARTPOP. А според мен това забавяне беше една от главните причини за провала му.

Но самата идея за джаз колаборация на Гага с Тони Бенет прави проектът някак по-различен- вярвам, че е възможно да постигне някакъв успех дори и след ера като ARTPOP.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага,няма ли скоро да направи живото спасяващо реанимиране на кариерата си или още ще продължаваме да я гледаме в това жалко положение?! :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага,няма ли скоро да направи живото спасяващо реанимиране на кариерата си или още ще продължаваме да я гледаме в това жалко положение?! :mf_surrender:

Тази ера я пиши неуспешна :3fdb8960598fa63e:

 

Чакаме новия албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огромна изненада от Гага и Тони Бенет!

 

 

 

 

Позиция в US iTunes - 54 (за отрицателно време).

Cheek to Cheek - на 23 септември.

 

Ето това й трябваше на Гага! Браво, първият сингъл ме грабна веднага и направо ме изпрати в едно друго време... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам такъв стил музика и тази не е изключение, но не мога да й се насладя на макс поради простат причина, че с тази дължина 2 минути ми идва като недовършена. Това ли е крайната версия?

 

Иначе не ми се вярва да има комерсиален успех, но пък поздравления, че прави опити в тази насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потвърдени песни от "Cheek To Cheek":

 

"Anything Goes" (1934)

"Bang Bang (My Baby Shot Me Down)"(1966)

"Bewitched, Bothered, and Bewildered" (1940) на Rodgers and Hart

"Cheek To Cheek"

"It Don't Mean a Thing (If It Ain't Got That Swing)" (1931) на Duke Ellington

"Lush Life" (1938) на Billy Strayhorn

"Paradise" (написана от Lady Gaga)

"Sophisticated Lady" (1932) на Duke Ellington

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо при тази катастрофа около кариерата й пуска нещата с Бенет .. ?! :mf_surrender:

Защото има цял албум с него, защото изглежда и пее фантастично и защото е артист, който и след 30 години ще е на сцената, точно защото единственият фокус на кариерата не е да прави номер 1 в Билборд.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото има цял албум с него, защото изглежда и пее фантастично и защото е артист, който и след 30 години ще е на сцената, точно защото единственият фокус на кариерата не е да прави номер 1 в Билборд.

 

А защо тогава не си продължи със Stefani и "No floods" и т.н. , а мина към LadyGaga и The Fame ?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...