Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Защо се чудите толкова какъв е проблемът. Просто песните не струват, това е. За някой може да са интересни и различни, но според мен са пълна боза. Никаква хитовост, никакъв заряд. Отделно образът й стана преекспониран заради всички ексцентрични неща, които правеше. И те нещата се натрупаха. Но тъпите песни оказаха най-голямо влияние.

 

Факт!

Единствената песен, която имаше шанс ..но го изтърваха беше "DWUW".

Прекалено рано тръгна да търси друго звучене..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна си мисля да питам хората от форума, някой има ли желание да ходи на ArtRave, може да се съберем повечко хора и да отидем или в Гърция, или в Турция? Не мисля, че човек, който е бил на The Born This Way Ball, и е видял Гага на живо, би пропуснал следващото й шоу...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт!

Единствената песен, която имаше шанс ..но го изтърваха беше "DWUW".

Прекалено рано тръгна да търси друго звучене..

Съгласен. Въпреки че и това звучене ми харесва, се забелязва как направи пълен завой от поп към EDM. АРТПОП е добър като албум. Но има няколко песни, които не ми харесват. В The Fame & Born This Way няма песни, които да не ми харесват.

 

Отдавна си мисля да питам хората от форума, някой има ли желание да ходи на ArtRave, може да се съберем повечко хора и да отидем или в Гърция, или в Турция? Не мисля, че човек, който е бил на The Born This Way Ball, и е видял Гага на живо, би пропуснал следващото й шоу...

Мързи ме да погледна, но колко са билетите? Колко ще излезнат нощувките и транспорта? Аз все още се надявам на дата за България, ама надеждата ми е полуумряла :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мързи ме да погледна, но колко са билетите? Колко ще излезнат нощувките и транспорта? Аз все още се надявам на дата за България, ама надеждата ми е полуумряла :D

Зависи къде ще се ходи и дали ще се нощува :) За Турция като цяло мисля, че е по-скъпо, отколкото в Гърция, надеждата за България сам си я убий, защото такава дата няма да има, особено след последния концерт, когато не продаде много билети, иначе мен въпроса ми е дали ще се съберем хора, ако сме 3-4, според мен ще стане, а като гледам сега в Щатите какво се случва, не мога да си позволя да пропусна това събитие...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи къде ще се ходи и дали ще се нощува :) За Турция като цяло мисля, че е по-скъпо, отколкото в Гърция, надеждата за България сам си я убий, защото такава дата няма да има, особено след последния концерт, когато не продаде много билети, иначе мен въпроса ми е дали ще се съберем хора, ако сме 3-4, според мен ще стане, а като гледам сега в Щатите какво се случва, не мога да си позволя да пропусна това събитие...

Сегашното ми финансово положение не ми го позволява, няма как да отида :/

 

Иначе сега прегледах в уикипедия приходите от миналото турне. Ние сме държавата, в която са получили най-малко приходи, макар да пише, че билетите са разпродадени. Дори една Латвия ни бие по приходи от продажби. Дори Гага да иска да дойде тук, съмнявам се идните 20-30 години лейбълът да й разреши да го направи. Не можем да я виним :gun_bandana: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 9720-ти път гледам "You and I" ..най-добрият клип правен някога!!

Умопомрачителен!

Добре е, но чак толкова... :D

 

Идната седмица BTW навършва 3 години от излизането си. Невероятен албум, до ден днешен го слушам. Даже в момента върви Hair: "The ultimate freedom anthem" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е, но чак толкова... :D

 

Идната седмица BTW навършва 3 години от излизането си. Невероятен албум, до ден днешен го слушам. Даже в момента върви Hair: "The ultimate freedom anthem" :Vishenka_05:

Виж как без да си спомням датата вчера слушах целия албум. Абсолютно невероятни песни и трагикомична реализация на албума.. Сингли съвсем спокойно можеха да бъдат Sheisse, Government Hooker, AMericano и Bloody Mary

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Гага да иска да дойде тук, съмнявам се идните 20-30 години лейбълът да й разреши да го направи. Не можем да я виним :gun_bandana: :mf_surrender:

Как бе? Нали за нея публиката беше най-важна и не пееше заради парите... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как без да си спомням датата вчера слушах целия албум. Абсолютно невероятни песни и трагикомична реализация на албума.. Сингли съвсем спокойно можеха да бъдат Sheisse, Government Hooker, AMericano и Bloody Mary

 

Bloody Mary ми е безспорен фаворит, но не мисля, че щеше да се хареса на радио слушателите. Същото е и с Hair.

Scheisse пък щеше да размаже чартовете. Защо Interscope не позволиха да е сингъл ще остане завинаги с голям въпросителен в историята им. Сигурен съм, че Гага го беше планирала като сингъл, но последната дума знаем, че не е нейната. :mf_surrender:

 

Как бе? Нали за нея публиката беше най-важна и не пееше заради парите... :gun_bandana:

Каква е целта на иронията ти? Ако беше така, щеше да отмени концерта поради ниската посещаемост. Но си излезе и ни взриви въпреки че най-вероятно не само са били на ниска печалба, но може би и на загуба даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кончита ще открива Европейската част от ArtRave:The ARTPOP Ball в Турция, или поне това се твърди в момента :)

 

Звучи логично предвид отношението на Гага към различните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Наистина последните й песни се различават някак от моят вкус. Това не ги прави лоши, просто не са толкова комерсиални. Тя и Адел каза, че албумът й ще е акустичен, което не я притеснявало. Не може всички да са Кейти пери и да се харесват масово на глобалната аудитория. Всеки си има усещане за това какво и как трябва да прави, за да му се случват нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

Това щеше да е един от най-гледаните й клипове, и един голям хит. Жалко :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.tmz.com/2014/06/19/lady-gaga-mu...do-what-u-want/

 

Твърдят, че ще го излъчат след 2 часа и половина.

Дано, че вече ми писна да го чакам, Гага напълно заслужава да й се случи това, след като ни разиграваше по Коледа с това кога ще излезе :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали са го излъчили ? ;х

Разбира се, че НЕ.

Чаках да го излъчат. Излъчиха това:

 

 

 

Т.е. пълно разочарование. Имах подозрения, че ще си останем само с отделните кадри, както и стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Снощи е пяла пред 90, 000 души. Определено залязва :)

Brv5qq3CQAAKDsS.jpg

Brvoy4DCUAAkfFM.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...