Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Това с Тони не ми харесва! Това звучене просто не е мой тип. Това турне ще изкара без хитове, но за следващото едва ли ще може да продължи да лежи на стари лаври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не трябваше да се появява на музикалната сцена. Няма нужда никой от нея. Да залязва и да не се връща. Има по-добри изпълнители от нея.

Само кошмари можеш да сънуваш от нея- то не е музика нейното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не трябваше да се появява на музикалната сцена. Няма нужда никой от нея. Да залязва и да не се връща. Има по-добри изпълнители от нея.

Само кошмари можеш да сънуваш от нея- то не е музика нейното.

Офф,Танче всяка тема да опропастиш с лошите си коментари.Гага пее превъзходно,за хитове,кариера и продажби да не говорим.Това,че сега е в слаб период не означава,че няма да се възроди като феникс от пепелта!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф,Танче всяка тема да опропастиш с лошите си коментари.Гага пее превъзходно,за хитове,кариера и продажби да не говорим.Това,че сега е в слаб период не означава,че няма да се възроди като феникс от пепелта!

 

Ужасна е, замина вече. Нищо няма да се възроди. От всичките й песни само Alejandro става и Bad romance-нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна е, замина вече. Нищо няма да се възроди. От всичките й песни само Alejandro става и Bad romance-нищо друго.

По същата логика, и при Рики е така - само "Livin da vida loca" и "The Cup of Life" стават. Нищо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата логика, и при Рики е така - само "Livin da vida loca" и "The Cup of Life" стават. Нищо друго.

 

Не ми ги сравнявай изобщо, защото Гагата има много хляб да яде, докато стигне Рики. И не го намесвай, не е за него темата. Ама като си тръгнал, в момента е по-актуален от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми ги сравнявай изобщо, защото Гагата има много хляб да яде, докато стигне Рики. И не го намесвай, не е за него темата. Ама като си тръгнал, в момента е по-актуален от нея.

Да бе, бил по-актуален... с какво? Че обиколи всички "Глас"-ове ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, бил по-актуален... с какво? Че обиколи всички "Глас"-ове ли?

С това,че има новини за него всеки ден, песента му се върти и ститна и номер 1 и номер 2 в Билборд за латино музика,готви нов албум,Световно турне и не е спирал от 3 години да работи,а Гагата заспа и Рики има ангажименти за месеци напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма голям смисъл да се занимавам да отговарям, ама и Лейди Гага е на световно турне, готви нов албум и предния й продаде 2 милиона и половина копия в световен мащаб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново не мога да разбера какво се случва с Гага... Първия ден "Anything Goes" се изкачваше стремглаво нагоре в iTunes, после стигна до около 30-то място... а сега едвам я издирих на 146-то. :o

Видеото има само 1 милион гледания. :helpsmilie:

Разбирам, че този проект няма нищо общо с комерсиалното, но това е нова песен на Лейди Гага, да му се не види! :mf_surrender:

И обясненията, че в днешни дни подобна музика няма как да стане хит автоматично отпадат при наличието на Адел.

 

Въпреки всичко смятам, че тази джаз ера би могла да й е в плюс. Отдръпва се малко от обичайния си имидж, по добър начин отново показва на хората страшния си глас и общо взето създава затишие откъм комерсиалната си страна (защото такава несъмнено има и не знам откъде се появиха тези твърдения, че Гага не била комерсиална)... И след всичко това няма да е зле да си даде една кратка почивка от всякакви албуми и турнета... и изведнъж да се завърне с нещо взривоопасно. В коренно различен стил от обичайния си, но пак със своя почерк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново не мога да разбера какво се случва с Гага... Първия ден "Anything Goes" се изкачваше стремглаво нагоре в iTunes, после стигна до около 30-то място... а сега едвам я издирих на 146-то. :o

Видеото има само 1 милион гледания. :helpsmilie:

Разбирам, че този проект няма нищо общо с комерсиалното, но това е нова песен на Лейди Гага, да му се не види! :mf_surrender:

И обясненията, че в днешни дни подобна музика няма как да стане хит автоматично отпадат при наличието на Адел.

 

Въпреки всичко смятам, че тази джаз ера би могла да й е в плюс. Отдръпва се малко от обичайния си имидж, по добър начин отново показва на хората страшния си глас и общо взето създава затишие откъм комерсиалната си страна (защото такава несъмнено има и не знам откъде се появиха тези твърдения, че Гага не била комерсиална)... И след всичко това няма да е зле да си даде една кратка почивка от всякакви албуми и турнета... и изведнъж да се завърне с нещо взривоопасно. В коренно различен стил от обичайния си, но пак със своя почерк.

 

Обратно на логиката мисля, че още една дълга почивка ще я прати в трета глуха. Да свършва турнето и да вади нов албум, АРТПОП 2 изобщо да не го и обмисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обратно на логиката мисля, че още една дълга почивка ще я прати в трета глуха. Да свършва турнето и да вади нов албум, АРТПОП 2 изобщо да не го и обмисля.

 

Да заебава тъпия АРТПОП, да го изтрие по всякакъв начин от кариерата си и да изкара The Monster 2 по-скоро. Видя се, че само тогава имаше големи успехи, BTW беше по инерция от предния албум и с ARTPOP видяхме какво стана вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да заебава тъпия АРТПОП, да го изтрие по всякакъв начин от кариерата си и да изкара The Monster 2 по-скоро. Видя се, че само тогава имаше големи успехи, BTW беше по инерция от предния албум и с ARTPOP видяхме какво стана вече.

Абе прав си, ама донякъде. Като цяло албумът BTW беше доста успешен поради наличието на добри сингли - BTW песента беше мега хит и даде силен тласък на албума. Последваха няколко малко по-малки хитове и много харесвани песни - Judas, Edge of Glory, You and I. Единствено по успех не можа да ги стигне Marry the night ама тя се усети и се запря. Единствената голяма загуба и пропилян шанс от албума беше Scheisse. И досега не ми побира акълът защо Interscope не й позволиха да е сингъл.

 

АРТПОП имаше твърде много провалени шансове за добри сингли - най-големият такъв пропилян шанс бе Do What You Want. Гага искаше Aura да е заглавният сингъл, продуцентите искаха Applause. Затова я и изтече в интернет, даже наскоро си призна. Дано се освести и се върне, защото инерцията й намаля, но поне все още я има някаква. Жалко обаче, че се раздели с много хора, с които работеше. Яд ме е наи-вече за RedOne, на когото дължи поне 2/3 от мегахитовете си. Последно се е разписал в Gypsy и по всяка вероятност повече няма да ги видим заедно, което е пълен ужас. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично на мен ARTPOP ми е любимият й албум. Песните са брутални. Жалко за супер слабото промотиране, като цяло.. DWUW можеше да е мегахит, ако беше пуснала клипа още декември месец, когато песента беше набрала голяма сила. Когато я промотираше навсякъде, особено изпълнението с Агилера, но уви.. Ако беше пуснала клип към Venus, както беше планирано, мисля, че също щеше да има успех. Като цяло там си има доста потенциални хитове - MANiCURE, Swine, Gypsy, Aura, Sexxx Dreams. Но захвърли всичко ей така, на вятъра. Също както стана с песните от предишния албум - Americano, Blody Marry, GH. Чудя се защо G.U.Y не стана хит, след като е най-бруталната песен в албума.. ако я беше пуснала в периода си през 2010.. нещата щяха да протекат по доста по-различен начин. Да се надяваме, че с Vol. 2 ще се поправи, има възможността да си върне позициите, дано го направи. Харесва ми това, че експериментира. Това, че вади джаз албум, но не ми харесва факта, че навсякъде се говори как флоп-ва. Време е да се стегне и да покаже на какво всъщност е способна.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ARTPOP нямаше да е такъв провал ако не бяха пропаднали два клипа на потенциални хитове!

 

Факт!

Лично на мен ARTPOP ми е любимият й албум. Песните са брутални. Жалко за супер слабото промотиране, като цяло.. DWUW можеше да е мегахит, ако беше пуснала клипа още декември месец, когато песента беше набрала голяма сила. Когато я промотираше навсякъде, особено изпълнението с Агилера, но уви.. Ако беше пуснала клип към Venus, както беше планирано, мисля, че също щеше да има успех. Като цяло там си има доста потенциални хитове - MANiCURE, Swine, Gypsy, Aura, Sexxx Dreams. Но захвърли всичко ей така, на вятъра. Също както стана с песните от предишния албум - Americano, Blody Marry, GH. Чудя се защо G.U.Y не стана хит, след като е най-бруталната песен в албума.. ако я беше пуснала в периода си през 2010.. нещата щяха да протекат по доста по-различен начин. Да се надяваме, че с Vol. 2 ще се поправи, има възможността да си върне позициите, дано го направи. Харесва ми това, че експериментира. Това, че вади джаз албум, но не ми харесва факта, че навсякъде се говори как флоп-ва. Време е да се стегне и да покаже на какво всъщност е способна.

 

Bloody Mary e като Dance in the dark - остава си фаворит на феновете, но не мисля, че би се харесала масово. G.U.Y. не само не стана хит, ами се оказа пълен провал. Напълно необяснимо явление остана това за мен.

 

Въпреки че надеждата ми отдавна е мъртва, малко си се надявам да пусне Gypsy като последен сингъл и да завърши тази ера окончателно. Една от любимите ми песни е. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Гага вече не е интересна като изпълнител и образ. Хората се кефеха на извращенията й, роклята от месо, боклуците в косата, роклята-балон и т.н., и т.н. и песните й бяха супер яки, зарибяващи и комерсиални. Сега просто се изчерпа, и откъм музика, и откъм образ. Някои от песните от ARTPOP щяха да са много успешни, ако ги беше пуснала 2010 да кажем, щяха да са супер хитове. Сега просто не става и толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен 'Artpop' ми е много, ама много любим албум. Не знам дали не ми е и най-любимият. Харесвам 13 от 15 песни, а една от другите 2 ми е поносима.

 

Щеше да има успех, ако беше постоянна в работата си. След клипа на "Аплодисменти" през август трябваше албумът да излезе есента направо с още един клип, например на "Венера", а декември и на "Прави каквото искаш". След това можеше вече да остави някаква пауза и клипира и пусне клиповете на още 2-3 песни през пролетта и лятото тази година, "Циганка" според мен задължително трябваше да има клип, "Секс сънища" също - ето ги двете, третата да е "Джи Ю Уай" и ето добра реализация на албума. Всъщност можеше "Циганка" да остане за есента, а другите двете едната да е през пролетта, а другата през лятото. Като излизат сингли от албума, той щеше да поддържа и по-високи позиции и повече хора щяха да чуят песните в него, защото според мен наистина си заслужават.

 

Пиша заглавията на български, щото ме мързи да сменям езика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10399452_829710930381713_8341683111335771303_n.jpg

 

Парфюмът ще бъде факт още Септември месец. Ще се продава в 15, 30, 50 и 75 мл версии. Промоционалното видео за парфюма вече е заснето (Steven Klein) и може да го очакваме съвсем скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при Гага ми напомня онова на любимката ми Аврил преди 3-4 години- музикалната й кариера пропада стремглаво, а тя си пуска парфюми, модни линии и т.н. :D Не че има нещо лошо- напротив, и по този начин градят имидж... но трябва да се гледа и музиката.

Да се надяваме, че Гага няма да падне до 44 хиляди копия първата седмица. :helpsmilie:

 

И една новина за феновете на не-комерсиалната Гага- четох, че тя мислела да се оттегли от попа и да се съсредоточи повече върху по-рокаджийска и баладична музика... Това според мен е добра стъпка и... кой знае, може да е онази очаквана промяна, каквато й беше нужна още в ARTPOP ерата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при Гага ми напомня онова на любимката ми Аврил преди 3-4 години- музикалната й кариера пропада стремглаво, а тя си пуска парфюми, модни линии и т.н. :D Не че има нещо лошо- напротив, и по този начин градят имидж... но трябва да се гледа и музиката.

Да се надяваме, че Гага няма да падне до 44 хиляди копия първата седмица. :helpsmilie:

 

И една новина за феновете на не-комерсиалната Гага- четох, че тя мислела да се оттегли от попа и да се съсредоточи повече върху по-рокаджийска и баладична музика... Това според мен е добра стъпка и... кой знае, може да е онази очаквана промяна, каквато й беше нужна още в ARTPOP ерата...

 

Кво я бърка, нали има пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Haus laboratorites публикуваха линк към сайта си, на който има брояч. Броячът съвпада с този в АРТПОП приложението:

http://www.hauslaboratories.com/

Screenshot_2014_08_21_11_36_55.jpg

 

Слуховете са много, не е сигурно какво ще стане. Говори се, че може да се пусне нов промо сингъл заради парфюма, който се спряга за Temple. Най-вероятно ще бъде пуснато промо видеото за новия парфюм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Gaga & Tony Bennett са изкарали страхотен албум, много ми харесва. Фаворити са ми Lush life, Bang Bang, Nature boy и Cheek to cheek. Просто много силен джаз албум, съветвам ви да го чуете поне. Вокалите им са уникални :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...