Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

jwlbx17zk4881.jpg?width=640&crop=smart&a

Непривлекателни са му, а ходи да гони Ванчето в близката горичка над нейния квартал. 

WWW.FACEBOOK.COM

Фолк Звездата Ваня Великова преживя истински ужас!!! Видя Мечка в Гората ''Излезнах ранния слетобед на разходка в гората и след около 30 минути се...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Все пак има нюх за хитове и вкус! Песента е на отново най-добрата й приятелка! ❤️ 

Ако имаше нюх, хит или вкус, щеше да пее единствения неповторим хит за портокала. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Lelqtian каза:

17. Хайде да се наядем - кавър на Барби - Ванчето Великова 

 

и
18.Хайде, да се насерем - Татяна и Рени! Хит от първа класа, защото Тоти си е посра!

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Ако имаше нюх, хит или вкус, щеше да пее единствения неповторим хит за портокала. 

 

Ще й направи кавър в новия албум и ще направи хита на 2024 година! Ще се казва "Партакала ми лапни"!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

и
18.Хайде, да се насерем - Татяна и Рени! Хит от първа класа, защото Тоти си е посра!

Ще й направи кавър в новия албум и ще направи хита на 2024 година! Ще се казва "Партакала ми лапни"!

Явно смята с това да отбележи края на трансформация към дон Гален ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Явно смята с това да отбележи края на трансформация към дон Гален ... 

Dione & Galene - Свиркалка

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Предполагам като пациент.

Както вече съм казвал, в Рамания живеем в друг свят. Например на Кока Кола Енерджи тур се вижда много ясно, че има истерия по въпросните нови звезди. Там чух дуета й с Тино и бях в шок как децата се деряха, а аз я бях слушал веднъж. Като я чух пак -  влезе ми в плейлистата. Просто не й бях дал шанс.

Оттогава НЕ ви вярвам какво е хит и какво не е. :D 

Пълните зали показват кои са звездите. Миро, дето за мен няма пукнат хит от 15 години, без проблем напълни Арената и то след целогодишно турне.

Радиата са доста голям мотор в днешно време. Вероятно една трета от хората пътуват и слушат месечно. Това че песните нямат гледания е защото се слушат по други начини, вкл Спотифай.

Миро има хитове, и още как - не са като от времето на Каризма, но последно с "Повече" преди 2 г. разби. Не знам как не си разбрал, но тази песен беше навсякъде.

За Графа съм съгласен, аз не съм му фен, но фактите са такива - и на него му се подиграват като на Веско за баладите и сантименталността, но хората си пълнят зали и не им пука. Същото важи и за Любо Киров - на мен вече ми е скучен, но знам какво прави на сцената и че ги трогва, главно женките. Хората уважават тези изпълнители, както и Ритон и Лила и дават пари за тях. Ще кажа само, че концертни зали и стадиони и театри не се пълнят с публика нито само от деца, нито само от бабички. Хората имат репертоар, който не е срамен. Виж, за стария поп-фолк много хора биха напълнили зали, стига да има добър маркетинг и подбор - не за Сашо Роман и двата му хита отпреди 100 г. Има си хора и места за всичко, просто чалгата изгуби влияние над масите и се върна обратно главно в кръчмите. Виновните са ясни, не знам защо още се дъвчи този казус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

Големи обяснения. Резултатът е такъв. Факт е, че въпросните поп песни са топ. И да, ако пуснеш тв на Касъмов за поп - ще видиш 1928928 клипа, които не си подозирал, че съществуват. В смисъл, че дори с ротация не става, когато дадена песен не е с хитово звучене. Така че всички тия доводи са кръгла нула.

Просто чалгата толкова ви е заблудила, че не можете да отворите очи за нещо друго.

Ами да де,смятай щом въпреки всичкото бутане песните на тази не стават повече от радио хитове колко е зле положението😀 Ето например “Darbie” на Дара също имаше огромна ротация и си стана топ хит.

Иначе това също не е зле,но отново заради бясното бутане ми е опротивяло брутално

А иначе както съм ти казвал наистина има 2-3 имена в попа,които са конкуренция на някои от А-листърите в чалгата,но Графа и Дара Екимова не са сред тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Говори за Татяна. Тя го беше качила на сцената. :D 

Ами да говори директно с имена..... :D То се подразбира, но все пак.... тя самата трудно ще се усети. :D Тя си мисли, че има кариера по-голяма от на колежките си..... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

Миро има хитове, и още как - не са като от времето на Каризма, но последно с "Повече" преди 2 г. разби. Не знам как не си разбрал, но тази песен беше навсякъде.

За Графа съм съгласен, аз не съм му фен, но фактите са такива - и на него му се подиграват като на Веско за баладите и сантименталността, но хората си пълнят зали и не им пука. Същото важи и за Любо Киров - на мен вече ми е скучен, но знам какво прави на сцената и че ги трогва, главно женките. Хората уважават тези изпълнители, както и Ритон и Лила и дават пари за тях. Ще кажа само, че концертни зали и стадиони и театри не се пълнят с публика нито само от деца, нито само от бабички. Хората имат репертоар, който не е срамен. Виж, за стария поп-фолк много хора биха напълнили зали, стига да има добър маркетинг и подбор - не за Сашо Роман и двата му хита отпреди 100 г. Има си хора и места за всичко, просто чалгата изгуби влияние над масите и се върна обратно главно в кръчмите. Виновните са ясни, не знам защо още се дъвчи този казус.

Не харесвам нито Графа, нито Миро особено - имат няколко песни, които ми харесват, но фактите са такива. Както и Любо Киров и Мара Илиева. 

Чалга феновете не пълнят зали. Дори когато се изливаха тумби с изпълнители в Арена, НДК и тн едвам пълниха две трети от залите. А бяха с топ имената. И поотделно не го могат. Вижда се какво пълнят Софка, Стораро. Може би само Преса ще е добре, но нали тук ревяхте, че няколко сектора не са пускани за продажба. Не става с кючеци и крррр прррр тиш, пуши, муши, гуши. Освен на пияна глава, това няма как да върви в зали. А файда, че имат 1 смислена песен на 5 години - НЯМА.

 

преди 41 минути, xroflx9 каза:

Ами да де,смятай щом въпреки всичкото бутане песните на тази не стават повече от радио хитове колко е зле положението😀 Ето например “Darbie” на Дара също имаше огромна ротация и си стана топ хит.

Иначе това също не е зле,но отново заради бясното бутане ми е опротивяло брутално

А иначе както съм ти казвал наистина има 2-3 имена в попа,които са конкуренция на някои от А-листърите в чалгата,но Графа и Дара Екимова не са сред тях.

Ох, като имена много повече от 2-3 са повече от чалгите. Не говорим за хитове или гледания, а за имена.

Всичките дето къртят с турнета ги подценявате. Даже Чакърдъкова има по-сериозна кариера от Ломска, да речем. Да не говорим като имена.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Говори за Татяна. Тя го беше качила на сцената. :D 

u Tomq, imu Ga/\q uMam Hag 100 80 necHu cuGypHo

преди 1 час, FolkEmpire каза:

Тодорка с цайсите прилича на женски Терминатор :D И все едно има акне.

Може да пусне един Хистъри Ченъл Андреа Едишън :D

 

 

Xumepuq 4eHa/\!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди се добра до №1 в ожесточена битка за върха с 4 песни:

1. Меди и Селина - Мама миа 137К

2. Константин и Данна - Пуши, пуши 137К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 132К

4. Симона и Мирела - Мой си мерак 130К

5. Фики - Чипи, чипи 126К

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Balkandji1 каза:

Меди се добра до №1 в ожесточена битка за върха с 4 песни:

1. Меди и Селина - Мама миа 137К

2. Константин и Данна - Пуши, пуши 137К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 132К

4. Симона и Мирела - Мой си мерак 130К

5. Фики - Чипи, чипи 126К

 

Не мога да повярвам. Добре, де.... не са ли с еднакви гледания Меди и Селина и Константин и баба Данче?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Balkandji1 каза:

Меди се добра до №1 в ожесточена битка за върха с 4 песни:

1. Меди и Селина - Мама миа 137К

2. Константин и Данна - Пуши, пуши 137К

3. Тони Стораро - Топ, топ, топ 132К

4. Симона и Мирела - Мой си мерак 130К

5. Фики - Чипи, чипи 126К

 

Ето тук смятането от човек би объркало позициите :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на Меди и на Коцето песните не гърмят никъде, пък правят някакви хитови гледания.

На Фики цифрите пък абсурд да са реални.

Покрай нескопосаното пазаруване на Галин и други намазаха да купуват и да им се разминава. Вече не можеш да разбереш кое е хит и кое не е.

Само песента на Стораро според мен е реална в тази класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

И на Меди и на Коцето песните не гърмят никъде, пък правят някакви хитови гледания.

На Фики цифрите пък абсурд да са реални.

Покрай нескопосаното пазаруване на Галин и други намазаха да купуват и да им се разминава. Вече не можеш да разбереш кое е хит и кое не е.

Само песента на Стораро според мен е реална в тази класация.

И аз съм на същото мнение. Хит според мен е само Топ, топ, топ на Стораро на този етап.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Emanuela.Carey каза:

И на Меди и на Коцето песните не гърмят никъде, пък правят някакви хитови гледания.

На Фики цифрите пък абсурд да са реални.

Покрай нескопосаното пазаруване на Галин и други намазаха да купуват и да им се разминава. Вече не можеш да разбереш кое е хит и кое не е.

Само песента на Стораро според мен е реална в тази класация.

И на Яница :D Която вече е под 20к на ден, а е хит в Сърбия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

И на Яница :D Която вече е под 20к на ден, а хит в Сърбия.

Там стандартите за хит са различни от тези у нас... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сандра Африка освен "Името ти" е взела и "Моро му", пуснала е част от нейната версия 😅 Засега нито 1 от 2те не става 😂 Чакам с интерес да чуя коя песен от Илия Загоров е купила 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Сандра Африка освен "Името ти" е взела и "Моро му", пуснала е част от нейната версия 😅 Засега нито 1 от 2те не става 😂 Чакам с интерес да чуя коя песен от Илия Загоров е купила 🤔

Имаш ли линкове? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...