Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, SG каза:

Това може да се окаже най-успешната соло песен за жена от началото на пандемията насам, но много зависи и как лисицата ще я развие. 

Заслужава! За концертите съм съгласен.  Песента тръгва повече от перфектно! Лесно запомнящ се текст, драматичен, нито прекалено бърза, нито бавна и провлачена песен. Това се търси. Има шансове за хита на годината. Дано я развие добре и не бълва много бързо след нея. Да почака едно 3 месеца поне за каквато и да била песен!

  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Това може да се окаже най-успешната соло песен за жена от началото на пандемията насам

Нека първо мине женския соло хит на годината - Драскай Клечката.

След това от началото на пандемията има големи хитове като 100 Живота - или от самата нея Беден в Сърцето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Нека първо мине женския соло хит на годината - Драскай Клечката.

След това от началото на пандемията има големи хитове като 100 Живота - или от самата нея Беден в Сърцето.

Пресовата тръгва доста по-добре от Драскай клечката и Беден в сърцето, на първата от които трябваше да й се подбутнат цифрите, за да потръгне изобщо. ;) Само 100 живота, да, но това няма да е проблем ако с тази хитачка Пресли успее пак да грабне по-широкия таргет от типично чалгарския.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Пресовата тръгва доста по-добре от Драскай клечката и Беден в сърцето, на първата от които трябваше да й се подбутнат цифрите, за да потръгне изобщо. ;) Само 100 живота, да, но това няма да е проблем ако с тази хитачка Пресли успее пак да грабне по-широкия таргет от типично чалгарския.

Важното е една песен да се задържи във времето - което Драскай Клечката прави доста успешно.
Имало е песни които гърмят за месец и после напълно изпадат.

Несъмнено Преслава ще направи гледанията, но честно казано ме съмнява като сила да мине 100 Живота например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката е отново Ванеса, днес излиза новия и дует с Коце:

WWW.INSTAGRAM.COM

5,497 likes, 73 comments - vanessa___diamond on November 16, 2023: "17.11 - 18:00ч. VANE$$A & KONSTANTIN - BAVARIYA 🏎 в YouTube канала на DiamondPro �..."

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Важното е една песен да се задържи във времето - което Драскай Клечката прави доста успешно.
Имало е песни които гърмят за месец и после напълно изпадат.

Несъмнено Преслава ще направи гледанията, но честно казано ме съмнява като сила да мине 100 Живота например.

Много не ми се иска точно пък аз да съм хардкор защитник на Преслава, но в случая съвсем не става въпрос само за гледания. В последните 15 години през този жанр преминаха какви ли не актуални имена, вкл. изявената главна конкурентка Галена, но и до днес имам наблюдения, че каквото и да направят тя и другите, масовия българин още е с усещането, че последната призната звезда на чалгата си е Преслава. Такова признание просто не се купува с пари и затова лисицата много лесно може с лекота да направи огромен хит като най-накрая издаде песен със звучене като от времената, в които си беше едноличен номер 1.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

 

Нъф сед. А ти ни се обади Лиса Ехидната като пусне хит, тресъл цялата държава като Хищна хиена. Командира. Котаците и маците. Мързи ме да изреждам повече че са много. Но най-вече 

@Cally-Pressyfan' Поздрав. 

преди 2 часа , DevilWish каза:

На този етап и с килограмите и тортите ще тресе държавата още като стъпи на нея. :D 
Това Перденца за първи път чувам за него. Иначе Хищна хиена беше голям хит.... ама от всичките тези песни - само тежестта (килограмите) и грубия мъжки, рокерски глас са останали.
Лиса има супер харизма. не знам Коя?367 беше тая бабушкера че коментира нещо за харизмата..... Дали някой освен нас знае, че тя е изпяла Хищна хиена?
Пресо, вземи я и я запиши песента й, да й направиш реклама поне на жената, че каза, че те обича! 😘 

 

 

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Нека първо мине женския соло хит на годината - Драскай Клечката.

След това от началото на пандемията има големи хитове като 100 Живота - или от самата нея Беден в Сърцето.

 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Това може да се окаже най-успешната соло песен за жена от началото на пандемията насам, но много зависи и как лисицата ще я развие.

 

преди 2 часа , DevilWish каза:

Има шансове за хита на годината.

Вие тотално мръднахте. :1000(29):

Нормално е да има силен интерес след онзи клип с Меди, хората са любопитни, а и самата песен е хубава. Друг е въпроса дали ще писне бързо заради тенекиения аранжимент, но е абсурдно да си мислите още от ден 1, че това ще мине по хитовост Ти не си за мен, 100 живота, Еуфория, Беден в сърцето и т.н. 

По темата:

Галена и Преслава бяха истинска конкуренция последно до през 2019. Оттам нататък е пределно ясно на всички какво е положението.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

 

Вие тотално мръднахте. :1000(29):

Нормално е да има силен интерес след онзи клип с Меди, хората са любопитни, а и самата песен е хубава. Друг е въпроса дали ще писне бързо заради тенекиения аранжимент, но е абсурдно да си мислите още от ден 1, че това ще мине по хитовост Ти не си за мен, 100 живота, Еуфория, Беден в сърцето и т.н. 

По темата:

Галена и Преслава бяха истинска конкуренция последно до през 2019. Оттам нататък е пределно ясно на всички какво е положението.

Ама то и вие отдавна сте мръднали с възхвалявания :D 
Като са били конкуренция до 2019 година - защо споменаваш БЕДЕН В СЪРЦЕТО която е от 2020? Признаваш я като един от най-големите хитове ли? А дали преди това не си плюл песента защото е на Преслава? Явно с една песен е била конкуренция и през 2020. Поста си противоречи.
Аз ли съм написал, че ще мине въпросните песни и защо само песни на Галена изброи? И какво правят Еуфория и 100 живота до ТИ НЕ СИ ЗА МЕН която е много по-голям хит от тях? 
 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Аз ли съм написал, че ще мине въпросните песни и защо само песни на Галена изброи? И какво правят Еуфория и 100 живота до ТИ НЕ СИ ЗА МЕН която е много по-голям хит от тях? 

Аз съм цитирал 2 поста, но и твоето твърдение е неадекватно, че щяла да е хита на годината.

Как очакваш тази песен да стане по-голям хит от Къв съм як, По по по, Обичам те, ти мене не? Чакаме тикток сензация като Киронова или оня на пейката ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава смаза, 415К за 22ч!

Преди, когато написах, че скоро ще се върне ударно и отново ще тресе държавата, доста тук ми се изсмяха, сега обаче ще се смея аз🤭 Все пак ви пожелавам приятно слушане на КРАЛИЦАТА, знаем, че сте и фенове😉

 

  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Аз съм цитирал 2 поста, но и твоето твърдение е неадекватно, че щяла да е хита на годината.

Как очакваш тази песен да стане по-голям хит от Къв съм як, По по по, Обичам те, ти мене не? Чакаме тикток сензация като Киронова или оня на пейката ли?

От По, по, по ще стане и без проблем..... повярвай ми. ;) 
Годината не е свършила. Иначе единствено песента на Джордан тая година е голям хит... Какви други песни се задържаха освен Към съм як и Драскай клечката? 

  • Like 1
  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Делян Пеевски: Ще се кандидатирам за председател на ДПС

 

Да очакваме ли от Цура клип над 1 млрд бюджет?

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Преслава смаза, 415К за 22ч!

Преди, когато написах, че скоро ще се върне ударно и отново ще тресе държавата, доста тук ми се изсмяха, сега обаче ще се смея аз🤭 Все пак ви пожелавам приятно слушане на КРАЛИЦАТА, знаем, че сте и фенове😉

 

Успокой се миличак

 

  • Haha 3
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека си направим заключения какъв хит ще е след половин година, а не след първия ден? Знам, че ви се иска хит като Пиян, но ако писне на втория месец няма какво да се направи. :1000(29):

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

Делян Пеевски: Ще се кандидатирам за председател на ДПС

Честито Цуреее :waltz:

Машала депутатка такава! Чакаме фийчър от Бионсе в песен на Даниел Ганев и клип сниман във всеки един континент.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Нека си направим заключения какъв хит ще е след половин година, а не след първия ден? Знам, че ви се иска хит като Пиян, но ако писне на втория месец няма какво да се направи. :1000(29):

Обикновено една песен се задържа по около 3 месеца. Но ок. Нека си направим заключенията след няколко месеца? Аз казах, че има шанс, а не че я е пуснала и вече е хита на годината. Това няма как да го знаем.
В никакъв случай не я сравнявам със старите й хитове или тези като Да гори в любов, Пиян и Изтрезняваш ли. Това са песни проверени във времето, както е и Ти не си за мен. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Обикновено една песен се задържа по около 3 месеца. Но ок. Нека си направим заключенията след няколко месеца? Аз казах, че има шанс, а не че я е пуснала и вече е хита на годината. Това няма как да го знаем.

Ти си каза вече абсурдното твърдение, че на Преслава щяла да е по-голям хит от дуета на Галена и Азис, която в момента е най-големият хит за тази есен и едва ли ще бъде засенчена от когото и да е било. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Ти си каза вече абсурдното твърдение, че на Преслава щяла да е по-голям хит от дуета на Галена и Азис, която в момента е най-големият хит за тази есен и едва ли ще бъде засенчена от когото и да е било. 

Абсурдно е това непрекъснато да плюеш по един изпълнител, защото не ти харесва или евентуално е бил конкуренция на любимата ти певица и са непрекъснато сравнявани.
То тази есен колкото и песни да пуснаха, хит освен По, по, по няма, но няма как да е по-голям хит от Къв съм як - това което в момента е хита на годината или пък Драскай клечката.... Нима твърдиш, че е по-голям хит от тези две песни или първият им дует ли? Разбираемо е "По, по, по" да гръмне! Оригинала е хит тук още от миналата година.... въпреки, че на мен нашата версия повече ми допада.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драскай клечката не остана ли в лятото? Доколкото си спомням беше гръмнала и стана хит, навъртя 10 милиона за 2-3 месеца, а сега има 11 милиона за половин година. Не знам как изобщо може да е претендент за хит на годината. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Драскай клечката не остана ли в лятото? Доколкото си спомням беше гръмнала и стана хит, навъртя 10 милиона за 2-3 месеца, а сега има 11 милиона за половин година. Не знам как изобщо може да е претендент за хит на годината. 

Просто годината за жанра е супер слаба с 2-3 хита на кръст... Откроиха се няколко песни и това е. След края на 2021 хитове станаха много малко песни.... а с излизането на "Драскай клечката" се говореше, че е клонинг на "Влез" и други нейни песни от Кости, изобщо не се очакваше да стане хит, но се получи. Както става и с много песни. Плюят се, но накрая стават хитове. Това си е редовно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Драскай клечката не остана ли в лятото? Доколкото си спомням беше гръмнала и стана хит, навъртя 10 милиона за 2-3 месеца, а сега има 11 милиона за половин година. Не знам как изобщо може да е претендент за хит на годината. 

В дигиталните класации и Тикток се задържа много по-дълго от Горчиво и Спомени.

В Споти е навъртяла 1.7 - докато другите две песни още не са минали милион. И в Тикток си гърмеше като току-що излязла до съвсем скоро.

За женски солов хит на годината - да. За цялостен хит на годината - има по-големи претенденти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...