Jump to content

Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Bunn каза:

Хит Микс тази година и сезонен хит нямат 😐

 

При тях положението е трагикомично. :D 
НЕОТРАЗИМИ са  :D 

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Нека си направим заключения какъв хит ще е след половин година, а не след първия ден? Знам, че ви се иска хит като Пиян, но ако писне на втория месец няма какво да се направи. :1000(29):

След Декември никой няма да помни..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това наистина е ДЪНОТО! Преди като наричахте изпълнителките - тройници - ви се смях. Ама виж те я тази, направила си е тялото и главата 1:1 с тези на Малката, че даже и гласът й е същия. Думи нямам!!!!!
 

Ванесо, нещастницо, никога няма да си Малката! Крадла и простакеса такваз!

 

  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Е това наистина е ДЪНОТО! Преди като наричахте изпълнителките - тройници - ви се смях. Ама виж те я тази, направила си е тялото и главата 1:1 с тези на Малката, че даже и гласът й е същия. Думи нямам!!!!!
 

Ванесо, нещастницо, никога няма да си Малката! Крадла и простакеса такваз!

 

Малката путка ли имитира?
АНОМАЛИЯ - БАВАРИЯ :D :D :D 

  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Малката путка ли имитира?
АНОМАЛИЯ - БАВАРИЯ :D :D :D 

От Малката трябваше да се преименува на "тясната" 🤡

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джордан обяснява как е завършил 2022 с песента с Янева (тя излезе лятото) и е преминал към Малката беля и Къв съм як. Прави се, че дуетът с Лорена не съществува 😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

 

Вие тотално мръднахте. :1000(29):

Нормално е да има силен интерес след онзи клип с Меди, хората са любопитни, а и самата песен е хубава. Друг е въпроса дали ще писне бързо заради тенекиения аранжимент, но е абсурдно да си мислите още от ден 1, че това ще мине по хитовост Ти не си за мен, 100 живота, Еуфория, Беден в сърцето и т.н. 

По темата:

Галена и Преслава бяха истинска конкуренция последно до през 2019. Оттам нататък е пределно ясно на всички какво е положението.

Е, казах може. Обяснил съм защо според мен силата на Преслава за потенциален масов хит сред народа е по-голяма. Може би й трябва нещо по-тежко като звучене, на идеалната възраст е за такива шлагери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

 А че е на път да стигне 30k харесвания без да е минала 500k гледания е просто скандално. 

Малко забравяш че Къде беше ти стартира с почти подобни цифри, в нов канал, без тренд и показване. Просто предварителната реклама играе голяма роля в първоначалният интерес, а тук беше голяма в лицето на акустик с Меди и тик ток.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Е това наистина е ДЪНОТО! Преди като наричахте изпълнителките - тройници - ви се смях. Ама виж те я тази, направила си е тялото и главата 1:1 с тези на Малката, че даже и гласът й е същия. Думи нямам!!!!!
 

Ванесо, нещастницо, никога няма да си Малката! Крадла и простакеса такваз!

 

Аман от тая, дебютира по често и от вечната дебютантка Татяна. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Малко забравяш че Къде беше ти стартира с почти подобни цифри, в нов канал, без тренд и показване. Просто предварителната реклама играе голяма роля в първоначалният интерес, а тук беше голяма в лицето на акустик с Меди и тик ток.

Рекламата на Галена от Да си тук беше в пъти по-голяма. И все пак мисля, че Преслава сега стартира с повече и това е най-силната соло премиера за жена след 100 живота. Но както и да е, важното наистина е как ще се задържи песента. Но щом зарибява толкова дори изявен Пресов противник като мен, значи има някаква надежда. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички излезли песни в последните дни това е най-слушаемото. 

иначе поредната тъпотия. Няколко месеца без почти никакви интересни премиери и сега се почва с бълването и надали ще се забележат и половината песни.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...