Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Гальо каза:

IMG-8890.jpg

''Улицата'' вече е номер 1 в Apple Music. Ако не се лъжа това е втората или третата песен на Преслава която достига върха след ''Сладкото зло'' и ''Пиян''.

Коментирай!

  • Thanks 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Обожавам Ванчету!

Makcu Bepcuq Ha /\yHa npe3ugeHm ❤️

преди 46 минути, DevilWish каза:

Димана със своята идолка Деси Слава!
image.png.08edae97cbd7a6f441115c9bfad74990.png

ucka6 ga kaje6, 4e myū BgqcHo Heū GIopa!?😳

преди 25 минути, Гальо каза:

IMG-8890.jpg

MagoHa!? 😳

 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Makcu Bepcuq Ha /\yHa npe3ugeHm ❤️

ucka6 ga kaje6, 4e myū BgqcHo Heū GIopa!?😳

MagoHa!? 😳

 

Ако Глорче те прочете ще каже:
"КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да опетняваш името ми? КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да ме поздравяваш с тази песен? КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да не ме разпознаваш"

 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещият по радио "Веселина" преди малко: Анелия и Константин- "Нямаш мене" близо 3 месеца вече е, а се изкачва от номер 4 на номер 3 и вече 11 милиона гледания, с което много малко съвременни изпълнители могат да се похвалят.
Песента и доста добре върви, и в стрийминг платформите. Беше и номер 1 2 седмици в класацията, но все още има интерес от слушателите.

А разбрах, че Коце на 8 декември ще е пак в Бургас след като миналия месец беше тук. Явно компенсира.че ця;а година не е идвал. 

Редактирано от Sunlight
  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела - Времето ти свърши - Soon

Милата, толкова не й се получи с Втори дом, че бърза със следващата. А вие толкова отчаяни, че се опитахте да откраднете хита на Таня ни Боева :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Sunlight каза:

Водещият по радио "Веселина" преди малко: Анелия и Константин- "Нямаш мене" близо 3 месеца вече е, а се изкачва от номер 4 на номер 3 и вече 11 милиона гледания, с което много малко съвременни изпълнители могат да се похвалят.
Песента и доста добре върви, и в стрийминг платформите. Беше и номер 1 2 седмици в класацията, но все още има интерес от слушателите.

А разбрах, че Коце на 8 декември ще е пак в Бургас след като миналия месец беше тук. Явно компенсира.че ця;а година не е идвал. 

Ако не си зайка, не те разбирам :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Защо е Алеса и какво общо има с розовия пеньоар с който са нагласили восъчната фигура на Маноля? 

Защото роклята е на модния бранд Алеса. И аз имам няколко неща на Алеса. Алеса няма как да я сбъркам. Тя е вече навсякъде. И Жаклин Таракчи при Цитиридис я обличат с Алеса, и в Алея на славата, Клетката и All Inclusive също забелязвам понякога Алеса. Даже и в Гласът на България наскоро едно момиче беше там облечено с Алеса. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ако не си зайка, не те разбирам :D 

Ако наистина е Туцето, възстанови и профила да не се мъчи. Време е да разберем какво правят Рики. и Ники .и Ники. и англичанчето. и оня дет замина за София. И оня от нова година. И псето, забравих му заглавието. и колко готин е шефа, дано вече дава 5 бона заплата. 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

До края на годината ще я пусне ли? 

Да, но може би декември.

 

Току що, meleto каза:

Милата, толкова не й се получи с Втори дом, че бърза със следващата. А вие толкова отчаяни, че се опитахте да откраднете хита на Таня ни Боева :D 

Добре че беше AI Емануела за да разберат хората, че болонката е пуснала песен.

А Втори Дом вече втори месец не е мърдала от Спотифай Топ 50. Повечето чалга пусната тази година не е могла да издържи дори месец там - или изобщо да се класира.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Да, но може би декември.

 

Добре че беше AI Емануела за да разберат хората, че болонката е пуснала песен.

А Втори Дом вече втори месец не е мърдала от Спотифай Топ 50. Повечето чалга пусната тази година не е могла да издържи дори месец там - или изобщо да се класира.

И това ли е хит? Дай клипове от участията й. Ох, или не я пее?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела никога не е седяла да чака дали някоя песен ще стане хит или не. Винаги си пуска в момента, в който хареса нова песен.

Както всички изпълнители би трябвало да правят, ако не бяха обсебени от цифри и надути гледания.

IMG-9725.jpg

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Прилича по-скоро на слабата версия на Деси Слава от едно време :D Гюрга има само една фенка посветила й песен:

 

Тая песен я знам от някакъв микс, който ми се е пускал. Не е зле. На мен ми прилича на Виктория:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Емануела никога не е седяла да чака дали някоя песен ще стане хит или не. Винаги си пуска в момента, в който хареса нова песен.

Както всички изпълнители би трябвало да правят, ако не бяха обсебени от цифри и надути гледания.

IMG-9725.jpg

Прав си. Тя пуска в най-лошия случай през 3 месеца ново предложение, като почти винаги само 2 месеца минават. По-интересното е, че 1 от 5 й се получава. Устните ти мръсни й е най-успешното май. Но от нея май година мина.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Тая песен я знам от някакъв микс, който ми се е пускал. Не е зле. На мен ми прилича на Виктория:

 

Тази Виктория за първи път я виждам? Много различен глас, иначе имаше една :

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

И това ли е хит? Дай клипове от участията й. Ох, или не я пее?

Ето бе, ето. Изпроси си клипове на Емануела. Сега дай ти участие на Дара Екимова и Таня Боева да видим тяхната публика.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Тази Виктория за първи път я виждам? Много различен глас, иначе имаше една :

 

Тая Виктория, дето ти пратих, беше в Про мюзик на Токича от 2002. Оттам се извъдиха Албена и Любена (/близначките) и Екстази. Май на Виктория не й направиха втора песен. Дори Анелия дебютира с Чужди устни, която беше в компилацията:

WWW.DISCOGS.COM

View credits, reviews, tracks and shop for the 2002 CD release of "Folk Party 1" on Discogs.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето бе, ето. Изпроси си клипове на Емануела. Сега дай ти участие на Дара Екимова и Таня Боева да видим тяхната публика.

 

Айде и още един клип бонус - на "амортизираната" певица дето вече не будела никакъв интерес с проектите си според вещите хора във форума.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Ето бе, ето. Изпроси си клипове на Емануела. Сега дай ти участие на Дара Екимова и Таня Боева да видим тяхната публика.

 

Супер затвърди ми, че не е хит. 10 момичета пищят. Дори "флопа" Балканско за разкош е хит, бе!  Виждал ли си как се дерат там? Това е хит. А тук едвам се чува някой ди припява.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Прав си. Тя пуска в най-лошия случай през 3 месеца ново предложение, като почти винаги само 2 месеца минават. По-интересното е, че 1 от 5 й се получава. Устните ти мръсни й е най-успешното май. Но от нея май година мина.

Преди Устните ти мръсни от 2022, беше пуснала Подводницата, баладата с онова нещо Супер гъз и Частно парти. Подводница е по-успешна от Устните и то доста. Но съм сигурен, че пак ще оцели хит! С Първа лига не се получи и след нея май месец, изобщо нищо не беше пускала?
От 4 май (ако не се лъжа) до 28 септември да нямаш нова песен си е доста дълъг период? Да, рядко не пуска песен по толкова много време. Но хубаво е да се пускат на всеки 3 месеца, тъй като няма дълготрайни хитове днес, пък тая година както казахме почти няма такива.
Но Подводница е най-големият й хит за 2022 година, защото излезе през Декември 2021. Може и новата да има нейния успех. Емануела не е загубила нюха си към хитове със сигурност. Просто няма как всяка песен да ти става хит.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Супер затвърди ми, че не е хит. 10 момичета пищят. Дори "флопа" Балканско за разкош е хит, бе!  Виждал ли си как се дерат там? Това е хит. А тук едвам се чува някой ди припява.

Графа и 10 момичета с менструален цикъл не може да събере.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...