Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Току що, lucellent каза:

По тая логика защо дистрибуторите специфицно за Галена, Емануела, Деси Слава, Меди и други чакат толкова дълго, а за Преслава пускат веднага? 😂 

Повечето работят с различни дистрибутори. Галена е с Kvz и те бавят най-много. Преслава още качва чрез Пайнер, а те имат най-силен и бърз.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, FikLena каза:

Малката избухна, всички пръсна с един милион за ден 

 

 

Яка е песента на Малката путка. Само дето - АномалИЯ - БаварИЯ. Иска хит от такъв ранг ли? Интересно ми е какво ще се получи от тази песен? Тя и "Пак ела" беше много добра, но не стана хит. Тая от "Аномалия" няма хит, нали? Всъщност пожелавам успех на песента.

преди 1 минута, Willy каза:

Повечето работят с различни дистрибутори. Галена е с Kvz и те бавят най-много. Преслава още качва чрез Пайнер, а те имат най-силен и бърз.

На Галена песните също излизат много бързо? На Диона и Рени новите още не са качени май :D Егати бавенето, егати нещото! Човек ще каже, че са им златни гъзовете! И те ходят до тоалетна!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Мале какво си е правила тази жена? Освен носа има нещо променено в скули, зъби, очи и лице като цяло. Не може да я познаеш. 

В тяло вече е като възрастна. Туловището й става правоъгълно и талията се губи. Нещо като бидон.

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

В тяло вече е като възрастна. Туловището й става правоъгълно и талията се губи. Нещо като бидон.

Тялото сме го виждали от-до в по-добра светлина ;) надали вълнува някого. Но явно иска да завърши трансформацията в Тройница на Деса, та избраната нова форма на бидон е очаквана.  

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Тялото сме го виждали от-до в по-добра светлина ;) надали вълнува някого. Но явно иска да завърши трансформацията в Тройница на Деса, та избраната нова форма на бидон е очаквана.  

 

Всички искат да са Деса - онази с джамайка й потката, тази....

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Повечето работят с различни дистрибутори. Галена е с Kvz и те бавят най-много. Преслава още качва чрез Пайнер, а те имат най-силен и бърз.

Забелязвам че вече не слагат логото на Пайнер на обложките й.

NolvVY3.png

Чудя се защо не е минала към външен дистрибутор. Губи пари от стрийминг. Не изключвам да са сключили някаква договорка, но познавайки Пайнер сигурно й взимат як процент от изкарванията. Тези които са при външни си прибират всичко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Andrew Cunanan. каза:

Всички искат да са Деса - онази с джамайка й потката, тази....

Беше време да дойде и нейния ред, а уонабитата и други тройници да седят там в отзад къдет са ги сложили! 

WWW.INSTAGRAM.COM

84 likes, 0 comments - kleopatra8686 on November 8, 2023

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трагични гледания за някаква дебютантка Ванеса и Тодореску Александровац - даже нямат и 70К за ден 1, а Персил на втория си ден за 20 часа е зажулила над 300 000. 💋

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Малката избухна, всички пръсна с един милион за ден 

 

 

няма да има и 100к за 24 часа, ти бълнуваш 1 милион. ☠️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

MOZACHE.COM

В серия от "сторита" в инстаграм, бившата приятелка на Мартин Елвиса избухна с тежки признания за своя съвместен живот с участника...

@Emanuela.Carey

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ами човещинка е, досрало й се е на Бони

Да, да - време е за Стриптийз!

Но как ли ще реагира, че Гурлата е възпяла нейните анални нужди? Жената иска да прави стриптийз, а Vane$$a я издаде, че ще бъде 00 стриптийз. Очакваме включване и от най-добрата в това - ТАТЯНА! ❤️ 

  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lucellent каза:

Най-големия хит на лелинка от последните години ❤️

Да! ❤️ И на мен ми е любимата песен на Бони от поне 15 години насам.... От албумът "Магия" толкова не съм се кефил на нейна песен, просто след "Магия" и "Всичко с теб" всичко ми бледнееше. Тази даже повече ми харесва от последния й голям хит "Сладък грАх"

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

@Lelqtian коментитай, че се говори за завръщане в Евровизията и то не с кого да е, а с Вики Пижамата.

За 2024та просто няма как да стане, сроковете за заявка за участие минаха отдавна. БНТ още са без нов шеф, като гледам как СЕМ разточват уж месец два до вече половин година, за 2025 я камилата, я пижамата ... особено ако се събере пак с нейната Гаргамела. Изобщо, може само само да се посмеем на тия приказки. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

няма да има и 100к за 24 часа, ти бълнуваш 1 милион. ☠️

Ванешша може и да избухне ... в селския клозет на двора ... колкото си иска пъти, като има желание да клечи, нека ги докара до милион. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Ванешша може и да избухне ... в селския клозет на двора ... колкото си иска пъти, като има желание да клечи, нека ги докара до милион. 

Не пожелавай на Малката путка сюргюн, защото ще се върне с четвърти псевдоним - Дрислата , тогава вече ще я вземат за реклама на хапчета за запичане и ще я виждаме постоянно! 
Ще има Дрис, дрис, дрис, дрис
Дрискам ги всички мощно,
в кенефа съм пак денонощно,
пръц - дупето завъртам,
пак ли съм тук?  - Не, не мърдам!

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...