Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември 2023)


Препоръчани коментари

Аз си мислех, че леля ни Данче е рекордьорка по възраст, но се оказа, че има друга още по-преждевременно остаряла от нея - леля Павлинка

Не знам коя е и що е, но е наистина като миниатюрна лелка.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Аз си мислех, че леля ни Данче е рекордьорка по възраст, но се оказа, че има друга още по-преждевременно остаряла от нея - леля Павлинка

Не знам коя е и що е, но е наистина като миниатюрна лелка.

Очакваме следващата Павлинка - щерката на Преси.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, hohster каза:

Очакваме следващата Павлинка - щерката на Преси.

Дали ще е конкуренция с втория син на Галена? Или двамата ще направят вечните приятелки и съпернички - свати?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, hohster каза:

Очакваме следващата Павлинка - щерката на Преси.

Павлинка Йорданова ще получи неочаквано посещение, след което мистериозно ще се преименува.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля е майка ти!

С майка ти сме наборки между другото. 
💀

VM.TIKTOK.COM

Lelq e maikati😂 #bulgaria #secretsstarazagora #galena #foryoupage #foryou

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как Андреа от 70к месечни слушатели в Спотифай се вдигна на 100к+ за по-малко от месец, без да има някаква песен в чартовете?

И събира дарения клетата Гаврошка. Скоро не е ходила на някой тропически остров - останала е на произвола на съдбата без участия без нищо.

IMG-9672.jpg

  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Emanuela.Carey каза:

Как Андреа от 70к месечни слушатели в Спотифай се вдигна на 100к+ за по-малко от месец, без да има някаква песен в чартовете?

И събира дарения клетата Гаврошка. Скоро не е ходила на някой тропически остров - останала е на произвола на съдбата без участия без нищо.

IMG-9672.jpg

Напоследък “Дай ми всичко” стана много голям хит в Тик Ток. Постоянно ми излиза като предложение за слушане в Спотифай, както и е плейлистите от приложението. Ама ще видиш, като отшуми песента, колко бързо ще й спаднат месечните слушатели. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bunn каза:

Напоследък “Дай ми всичко” стана много голям хит в Тик Ток. Постоянно ми излиза като предложение за слушане в Спотифай, както и е плейлистите от приложението. Ама ще видиш, като отшуми песента, колко бързо ще й спаднат месечните слушатели. :D 

Какви пари правят от тези слушания в Спотифай?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, hohster каза:

Какви пари правят от тези слушания в Спотифай?

DITTOMUSIC.COM

Find out how much music streaming platforms pay artists, learn the factors that affect royalty payments & use our Music Streaming Royalties Calculator.

Тук има калкулатор 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:
DITTOMUSIC.COM

Find out how much music streaming platforms pay artists, learn the factors that affect royalty payments & use our Music Streaming Royalties Calculator.

Тук има калкулатор 

За Youtube вярно ли е?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, hohster каза:

За Youtube вярно ли е?

Не точно, защото там CPM-а варира според държавата. Пр. 1 млн. гледания от държава с голямо население струват много повече от 1 млн. от България. Освен ако не става въпрос за стриймовете от YT Music (топиците т.е. обложките с аудио). Там вече не знам как стоят нещата. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо интересно, което не знам тук обсъждано ли е или не.

От 28.07.2023г. до 15.11.2023г. "Къв съм як" на Джордан е на първо място всяка седмица в "Топ 50 - България" в Спотифай. Изключение правят две седмици, в които "По, по, по" е на първо място, а Джордан на второ, като след това отново Джордан се качва на челната позиция.

Още едно доказателство, че хита на годината е в Джордан! 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Yamall каза:

Нещо интересно, което не знам тук обсъждано ли е или не.

От 28.07.2023г. до 15.11.2023г. "Къв съм як" на Джордан е на първо място всяка седмица в "Топ 50 - България" в Спотифай. Изключение правят две седмици, в които "По, по, по" е на първо място, а Джордан на второ, като след това отново Джордан се качва на челната позиция.

Още едно доказателство, че хита на годината е в Джордан! 

 

Тъкмо за тази песен щях да питам Фаст.. колко пари е изкарала за него от Спотифай до тук?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джорди ги смачка всичките с хита на годината, това е ясно и не подлежи на обсъждане. Каквото и да се издаде оттук нататък то най-вероятно да се развие между тази и другата година. Освен ако не е някакъв тотален смаш като от ретрото, какъвто отдавна имам усещането, че хитрата лисица е възможно да издаде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, hohster каза:

Тъкмо за тази песен щях да питам Фаст.. колко пари е изкарала за него от Спотифай до тук?

Ако съдим по калкулатора, който той е дал:

Седмично приблизително - $335 = 603.39лв.

Общо от премиерата до сега - $8235 = 14 832.48лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Yamall каза:

Ако съдим по калкулатора, който той е дал:

Седмично приблизително - $335 = 603.39лв.

Общо от премиерата до сега - $8235 = 14 832.48лв.

топ е, да не говорим че от началото на лятото досега всеки месец има по над 20+ участия...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...