Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп-фолк и всичко около жанра. 

Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.

Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  

Не е позволено постването на повече от едно видео от видео платформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.

Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 

3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 

4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.

5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela featured and pinned this Тема
преди 1 минута, DarkChild каза:

На Сима мушамата е манджа с грозде, а тя пее като неяла и неспала от дни.

Манджа с грозде, ама аранжимента с това звучене направо съвсем мушамосва нещата.... Положението е неспасяемо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Манджа с грозде, ама аранжимента с това звучене направо съвсем мушамосва нещата.... Положението е неспасяемо. 

Абе спасяемо си е - нали Гюрулту щеше да я взима да шетат на еклеРени къщата в гръцко? 

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес минах покрай един "Клуб на пенсионера", всички избухваха на новия сингъл на наборката им, даже леко я укоряваха, че не го е записала във фийт с Брежнев:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера по Планета и като станах още ми е в главата - "Пука ми, пука ми, пука ми НА ....! Дреме ми, дреме ми, дреме ми НА ...!" Въпросът е на кое?

 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Fast каза:

Be4e HqMa GoBopHu gefekmu 🎉

Ho He e BqpHo, 4e 30 /\ema cMe 4aka/\u ga cu nokaje gy6ama, kakmo ka3a mo3u. Ca6ka noka3Ba6e Bcu4ko egHoBpeMeHHo, Ho Hqkou xopa ca c/\enu.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само не знам Гергана тогава с какъв акъл клипира това точно от всички нови песни в албума си:

@Gerganafen

Клипирала я е поради липсата на джа джа в записите! Ние не сме глухи, за разлика от таргета на Счета, чуваме испанския! Гуца още преди 15 години е окрала песента на живота на колежката си. 

 

Специален поздрав по случай новата тема! Наядохте ли се? 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DevilWish каза:

Вчера по Планета и като станах още ми е в главата - "Пука ми, пука ми, пука ми НА ....! Дреме ми, дреме ми, дреме ми НА ...!" Въпросът е на кое?

 

"жертвите от Първата Световна война", щото кадри, пресъздаващи това събитие, текат, докато тя си възпява невчесания павиАН.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Клипирала я е поради липсата на джа джа в записите! Ние не сме глухи, за разлика от таргета на Счета, чуваме испанския! Гуца още преди 15 години е окрала песента на живота на колежката си. 

 

Специален поздрав по случай новата тема! Наядохте ли се? 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Lelqtian каза:

Клипирала я е поради липсата на джа джа в записите! Ние не сме глухи, за разлика от таргета на Счета, чуваме испанския! Гуца още преди 15 години е окрала песента на живота на колежката си. 

 

Специален поздрав по случай новата тема! Наядохте ли се? 

 

Bpi6maM no3gpaBa c gpyK xum!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Само не знам Гергана тогава с какъв акъл клипира това точно от всички нови песни в албума си:

@Gerganafen

Това не беше ли в годината в която Про Мюзик започна да се пропуква? Нормално е да е имало кофти решения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Вчера по Планета и като станах още ми е в главата - "Пука ми, пука ми, пука ми НА ....! Дреме ми, дреме ми, дреме ми НА ...!" Въпросът е на кое?

 

За мен Господари на ефира изпуснаха интересно интервю, в което Анелия да обяснява кое в "Дреми ми, дреми ми на..." и "Голяма си гъзарка, лепиш ги като марка" налагаше кадри от Първата световна война. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, -A. каза:

@Emanuela.Carey, след ренесанса на Джордан скандалната ''Купих ти сърце'' се е върнала в топ 50 на спотифай България!!

И аз забелязах, вечен хит!

На мен 2-3 години подред ми е в Топ 10 Спотифай за годината

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

HOTARENA.NET

Предлагаме ви новите коментари на лорд Евгени Минчев за в. „Телеграф“ в седмичната му рубрика „ТелеГАФ“

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Само не знам Гергана тогава с какъв акъл клипира това точно от всички нови песни в албума си:

@Gerganafen

Get over it. It's been 84 years.

преди 1 час , asylum каза:

O6me egHa MaMuHka, c/\eg Gürültü 

 

IMG_6954.png

IMG_6955.png

IMG_6956.png

Има една маминка в попфолка!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Абе спасяемо си е - нали Гюрулту щеше да я взима да шетат на еклеРени къщата в гръцко? 

Явно има по-добро предложение. Сега е на работно интервю в страната на адзурите.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...