Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 час , asylum каза:

O6me egHa MaMuHka, c/\eg Gürültü 

 

IMG_6954.png

IMG_6955.png

IMG_6956.png

Бони изобщо се вписва много добре в определението за недоразумение. А напоследък, дори прекалено добре. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Бони изобщо се вписва много добре в определението за недоразумение. А напоследък, дори прекалено добре. 

2 хита на кръст в 29 годишната кариера на баба ви Бонка - мангасарката, твърде много са ѝ.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само две руси икони в чалгата с едно свое появяване знаят как да разтресат цялата държава, едната е Сашка, за другата се сещате!

Малките курвентии имат много да учат от старите чанти.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Emanuela.Carey каза:

И аз забелязах, вечен хит!

На мен 2-3 години подред ми е в Топ 10 Спотифай за годината

 

A Ha MeH:

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Послучай международния ден на музиката да отбележим, че концерта на Графа е бил със завиден успех. По клипчетата изглежда, че стадионът е бил пълен поне на 2/3 и хората са се кефили здраво.

А сега да се върнем към истинските звезди.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Послучай международния ден на музиката да отбележим, че концерта на Графа е бил със завиден успех. По клипчетата изглежда, че стадионът е бил пълен поне на 2/3 и хората са се кефили здраво.

А сега да се върнем към истинските звезди.

Emrah има по-голям музикален инструмент от Графа. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

@Emanuela.Carey, след ренесанса на Джордан скандалната ''Купих ти сърце'' се е върнала в топ 50 на спотифай България!!

Тази година абсолютно всички песни на Джордан си вдигнаха яко слушанията в Спотифай. Ако миналата година по това време месечните му слушатели по това време бяха 60-70К, сега са 140К. Та той никога не е имал такъв пик…

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

2 хита на кръст в 29 годишната кариера на баба ви Бонка - мангасарката, твърде много са ѝ.

Два повече, отколкото аз се сещам, поне в момента ;) 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Andrew Cunanan. каза:

недооценен мегахит!

Във възпятата локация - сас сигурност. 

 

преди 36 минути, SG каза:

Послучай международния ден на музиката да отбележим, че концерта на Графа е бил със завиден успех. По клипчетата изглежда, че стадионът е бил пълен поне на 2/3 и хората са се кефили здраво.

А сега да се върнем към истинските звезди.

Как да се върнем към нещо, от което не сме си тръгвали? 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, xroflx9 каза:

С батали като Графа ми се врете под носа!

 

Както казах, тази боза ще завърши зле. За 4 дни и вече не е в топ 10 на най-гледаните :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Както казах, тази боза ще завърши зле. За 4 дни и вече не е в топ 10 на най-гледаните :D

 

 

Кога Емануела е гърмяла с гледания,че дори във времена когато Ютюб залязва това е измерител за успех?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

Абе спасяемо си е - нали Гюрулту щеше да я взима да шетат на еклеРени къщата в гръцко? 

Сега се е насочила към Италия. Избяга от еклерите. 😁 Рени си остава пак едноличен еклеровец. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Кога Емануела е гърмяла с гледания,че дори във времена когато Ютюб залязва това е измерител за успех?

Интересно, а кое е мерител за успех? Дай да чуем приеми от дискотеки, поне да се залъжем. 

Интересно как понякога е мерител, понякога не е. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Интересно, а кое е мерител за успех? Дай да чуем приеми от дискотеки, поне да се залъжем. 

Интересно как понякога е мерител, понякога не е. 

 

Ами за песни,които са насочени към българския таргет стрийминг платформите са далеч по-добър измерител. Все по-ясно се вижда,че големи гледания правят песни,които са насочени предимно за мангалите в махалите.

Конкретно песента на Емануела засега не се развива като флоп. Колко гледания има за вчера?50-60к? Отделно е на 18 място в Спотифай. Върви си като типичен сезонен комерс каквато му е и целта,надали и Емануела я е пуснала с цел да е хита на годината. Ще си има staying power в Ютюб както повечето й песни,спокойно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Както казах, тази боза ще завърши зле. За 4 дни и вече не е в топ 10 на най-гледаните :D

 

 

За мен гледанията в youtube вече не са такова голямо мерило. Обясни ми как е възможно ''Спомени'' на Преслава и гръка в youtube да върви сравнително слабо а после в apple music & spotify да е над песните дето размазват youtube с гледания ? 

Ето, отворих днешния нейбъл и Анелия и Константин, Софка и Дамян, трите проекта на Галена, другия кючек на Дамян, Константин и Криско и други проекти са над нея а в платформите доста под. Да кажем, че кючеците окей, народа не ги консумира толкова (но например на Емрах боклука си върви добре в спотифай). Не казвам, че всички тези купуват гледания, но определено вече трябва да се зачитат и платформите защото има големи аномалии.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

С батали като Графа ми се врете под носа!

 

Емануела сбъдна предвещанието ми и наистина използва "бактерия" в своя песен. Чувствам се специална и поласкана. 🥂

  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...