Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

Никой не отрази обаче, че Джордан вече е записал следващата си песен при Ганев. А беше казал че до края на годината може да пропусне.

Явно е решил да изсмуче колкото може от набраната популярност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Никой кючек не е на високи места по стриймовете. Дори хитовите кючеци на Фики от миналата година.

Не е ли именно тази песен най-стриймваната бг песен в Спотифай изобщо????
image.png.5ae80714f81b1044ae1a575dbaffdab5.png

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Деса и Рени какъв дует ще пускат? Странно ми е комбинацията. Деса както е западнала трябваше да разчита на някой по-хитов изпълнител, а не на заровената в 10-та глуха фенка на еклерите. Какво ли не прави кулинарната тръпка. Даже хората събира. Ще бъде лиричеко обяснение за "искам бебе от тебе, ще го наричам мойто зайче, ще му готвя банички и сочни еклерчета ..." 😁😁😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не е ли именно тази песен най-стриймваната бг песен в Спотифай изобщо????
image.png.5ae80714f81b1044ae1a575dbaffdab5.png

Не е ли Сен тропе? Както и да е,ние не говорихме за стриймове,а че кючеците дори да са големи хитове не застават по челните места на класациите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

Емрах Стораро пее на Живо 🔥🔥🔥❤️

Голям талант е на Тати Момчето 2. Важното е, че сам си се харесва де. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

 Той безплатния план е 2-3 месеца мисля само. След това трябва да плащаш и доколкото съм чувал номера да си направиш нова регистрация за да слушаш отново безплатно не става. Отделно има и други стрийминг платформи. Фактор са си особено сред българската аудитория

Как беше: едно е да мислиш, друго да е факт. Аз от години седя на безплатния, щото не го ползвам активно и буквално не можеш да избираш какво да слушаш. Разбърква песните, дори да са в плейлисти. Не съм пробвал да си правя свой плейлист с 5 песни, може би ще сработи, но едва ли масово хората ползват тая идея (ако работи пак казвам). 

Реално са фактор колкото БГ радио. 

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

За първи път ли поглеждаш тази класация? При всички е така - днес е нагоре, утре надолу.
Единствените тази година, които са се заседявали на някакви позиции са Джордан и Янева.

В Епъл Мюзик също днес скочи с 20 позиции нагоре.

Смятай колко нищожен интерес будят сред въпросната аудитория. Спотифай има повече бг потребители. Нормално е в другите платформи да има големи движения и с малко натрупани стриймове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Thecranfan каза:
FB.WATCH

Емрах Стораро пее на Живо 🔥🔥🔥❤️

Голям талант е на Тати Момчето 2. Важното е, че сам си се харесва де. 

 

Много странно пее. Мързеливо. Гласът му е прибран. Сякаш го прави със супер досада. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, xroflx9 каза:

Не е ли Сен тропе? Както и да е,ние не говорихме за стриймове,а че кючеците дори да са големи хитове не застават по челните места на класациите.

Да, Сен Тропе е. В Спотифай има над 14 милиона и половина стрийма.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

Абе Деса и Рени какъв дует ще пускат? Странно ми е комбинацията. Деса както е западнала трябваше да разчита на някой по-хитов изпълнител, а не на заровената в 10-та глуха фенка на еклерите. Какво ли не прави кулинарната тръпка. Даже хората събира. Ще бъде лиричеко обяснение за "искам бебе от тебе, ще го наричам мойто зайче, ще му готвя банички и сочни еклерчета ..." 😁😁😁

Ренка е собственичка на имоти в 2 държави. Изобщо Фатме да е благодарна, че изобщо й ибръща внимание. То не е само време и удилия, ами трябва и да я нахрани. За нея няма да остане.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Как беше: едно е да мислиш, друго да е факт. Аз от години седя на безплатния, щото не го ползвам активно и буквално не можеш да избираш какво да слушаш. Разбърква песните, дори да са в плейлисти. Не съм пробвал да си правя свой плейлист с 5 песни, може би ще сработи, но едва ли масово хората ползват тая идея (ако работи пак казвам). 

Реално са фактор колкото БГ радио. 

Смятай колко нищожен интерес будят сред въпросната аудитория. Спотифай има повече бг потребители. Нормално е в другите платформи да има големи движения и с малко натрупани стриймове. 

Към днешна дата са си фактор стрийминг платформите за разлика от преди 2-3 години и ще стават все повече. Около мен няма човек, който да не използва стрийминг платформа - безплатно или не.

Спотифай има най-много потребители в световен план, а и излиза най-евтино, ако си в общ план с други хора, аз плащам по 3 лева на месец, на второ място е Епъл мюзик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Смятай колко нищожен интерес будят сред въпросната аудитория. Спотифай има повече бг потребители. Нормално е в другите платформи да има големи движения и с малко натрупани стриймове. 

Ако това е нищожен интерес какво по твоите разбирания са песните по-надолу? 
Всъщност е съвсем нормален интерес и нормална слушаемост.

Имайки предвид музикалните тенденции в България последната година-две е повече от добре, че в класациите има песни, които не са цигански оркестри, тикток трендове и тн.

Това като стои на номер 2-3 от месеци не го прави по-голям хит от продукцията на Емануела, Преслава, Галена или който и да е чалгар. Ще мине и ще замине.

Устните ти мръсни и Подводница също нямаха УАУ цифри в първият месец, но се задържаха консистентно, още се появяват в класациите и си направиха органични Ютуб гледания без купен трафик.

Да имаш песни с по-дълъг живот в момента е по-добре от моментни хитове, които ще гръмнат и омръзнат на всички в рамките на месеци (макс година).

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако това е нищожен интерес какво по твоите разбирания са песните по-надолу? 
Всъщност е съвсем нормален интерес и нормална слушаемост.

Имайки предвид музикалните тенденции в България последната година-две е повече от добре, че в класациите има песни, които не са цигански оркестри, тикток трендове и тн.

Това като стои на номер 2-3 от месеци не го прави по-голям хит от продукцията на Емануела, Преслава, Галена или който и да е чалгар. Ще мине и ще замине.

Устните ти мръсни и Подводница също нямаха УАУ цифри в първият месец, но се задържаха консистентно, още се появяват в класациите и си направиха органични Ютуб гледания без купен трафик.

Да имаш песни с по-дълъг живот в момента е по-добре от моментни хитове, които ще гръмнат и омръзнат на всички в рамките на месеци (макс година).

Нека уточним, че и в Спотифай могат да се купуват стриймове. Чалгите са с 2 седмици живот, това е факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Нека уточним, че и в Спотифай могат да се купуват стриймове. Чалгите са с 2 седмици живот, това е факт.

Никой в България не купува спотифай стриймове освен Вирджиня рекърдс. Лесно може да се провери като се погледне локацията на слушателите.
На Дарина Йотова са от България и Индия, на чалгите са от България и съседните страни.

"Чалгите са с 2 седмици живот, това е факт." - това си е някакъв твой консенсус а не факт.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Не е ли именно тази песен най-стриймваната бг песен в Спотифай изобщо????
image.png.5ae80714f81b1044ae1a575dbaffdab5.png

Тази песен има стриймове заради глобален тренд в тикток, нямам спомен да е била високо в българската класация.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Защо не казвате, че Емануела е фенка на Копейкин?

WWW.FACEBOOK.COM

👏👏👏🙏

Всяка трета публикация във ФБ е посветена на него :D 

Тя още по време на пандемията се аутна като крайнодясна русофилистична конспиративна теоретичка и расистка.

Тук съм събрал някои от по-фрапантните й постове през годините:


Заради такива като нея, понякога се срамувам че харесвам този стил музика.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DarkChild каза:

Оф, на Маноля песните имали дълъг живот пък другите минавали и заминавали.

Абсолютно съм съгласен с твърдението ти, още един голям Емануела фенс във форума който обича да се занимава с нея

  • Love 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...