Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

Тая как се хили "ми не знам, не съм била там" и се прави на ударена.

Четох коментари и публиката масово взима страната на Грахич.

Тя наглата Грачич пък щото е много невинна... Некадърната грачеща крава :D

Взимат нейната страна щото обичат да оплакват все някой и да са с рогата срещу "любичеца им" :) Като гледам как я подкрепят, все едно насила с тая злоба и масово неграмотни...

Много ясно, че като си несериозен в работата си ще ти направят няколко забележки и ще те предупредят, и накрая като се издъниш при тия препудперждения ще ти бият шута. Това не е игра, това е РАБОТА! Какво значи: "Много важно сбъркала текста". То заради това сме на тоя хал щото всеки кара през пръсти всичко и да ни се размине... А и те са я търпяли с години с гафове, ми ако си нормален работодател няма да търиш толкова време.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ANGEL каза:

Затова никой не знае коя е тая Габриела.... Айде моля ти се! 

Габриела специално знаем коя е, все пак колко са млатили Ивена на концерт на Нов Фолк. Не знам защо питат Мъди кога щяла да издава нова песен? И с кои никому неизвестни магистрални труженички наблягащи на количеството е сравнявана ... 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Теди Алекса в естествения си блясък

IMG-6516.jpg

Това е Скумрияниш.

преди 11 минути, pacho каза:

Прилича на Ваня Червенкова. :D

 

maxresdefault.jpg

Това не е Ваня Червенкова, а Андреа без фотошоп и филтри.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

Рашия: Всичките певици ме познават!! Никоя не ми подава ръка защото ще им изям хляба! Аз съм по популярна от тях!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

Фолк Звездата Екстра Нина с нова прическа и визия ❤️🥰❤️

Екстрата защо така говори, все едно някой й е сложил щипка на устата. :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, pacho каза:
FB.WATCH

Фолк Звездата Екстра Нина с нова прическа и визия ❤️🥰❤️

Екстрата защо така говори, все едно някой й е сложил щипка на устата. :D 

Скорошно поставяне на нови зъбки?

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Гальо каза:

Основанието ми е, че към днешна дата такива гледания не се правят дори от мегахитовете. А Не си ме давай има 20М 🤡 Та те половината мега хитове на Галена нямат толкова. Не отричам, че е хит.
Иначе ЧРД 6-7М за месец, останалите за 7. Да не говорим, че никакъв хит не стана песента, нито се въртеше, нито в класациите направи нещо уау. 

За кои хитове говориш? Това че не всяка песен има 20+ милиона, не значи, че "Не си ме давай" има купени гледания. Ако си ги следил всеки ден, щеше да видиш, че се задържа доста дълго с равномерни и стабилни гледания. Много дълго време правеше почти еднакви всеки ден. Това при купен трафик, както се вижда го няма. Купените качват и спадат с по 100-200К разлики. Никога не съм засичала такива аномални неща при "Не си ме давай", нито "ЧРД" или някоя от другите. 

"ЧРД" има 8,7 милиона от излизането си за 7 месеца. Не е имала 6-7 милиона за месец. Няма нищо нелогично и странно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...