Jump to content



Поп фолк скандали (юли 2023)


Препоръчани коментари

Кво се случва с поп-фолка. Всеки почна да си надува цифрите, да купува трафик, и то супер очевидно и не им пука. Гери Никол набила 500К за ден, като тя за месец едва прави толкова, Фики последните песни се насра да купува, Емрах също. Меди се олива с купуване на лайкове, за гледания също имам съмнение. Алфа мюзик нямат идея на какво реално ниско ниво са, защото всичките им песни са с над 70% нереален трафик. Галин и Адам гонят милион на някаква скандално тъпа песен, Десита и Симона с 300К за ден. Саби и той 3М за по-малко от месец за незнайна песен. 
Всичко е станало някакво скандално надцакване, кой ще купи повече измислен трафик, лайкове, последователи.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Гальо каза:

Кво се случва с поп-фолка. Всеки почна да си надува цифрите, да купува трафик, и то супер очевидно и не им пука. Гери Никол набила 500К за ден, като тя за месец едва прави толкова, Фики последните песни се насра да купува, Емрах също. Меди се олива с купуване на лайкове, за гледания също имам съмнение. Алфа мюзик нямат идея на какво реално ниско ниво са, защото всичките им песни са с над 70% нереален трафик. Галин и Адам гонят милион на някаква скандално тъпа песен, Десита и Симона с 300К за ден. Саби и той 3М за по-малко от месец за незнайна песен. 
Всичко е станало някакво скандално надцакване, кой ще купи повече измислен трафик, лайкове, последователи.

Защото тези които не купуват сега изглеждат като флопове и в наивната публика се насажда мнението че наистина кариерата им потъва. А реално ако и другите не купуваха щяха да имат идентични цифри като тях.

Имат избор или да изчакат вълната с купуване да отмине (ако някога отмине) или и те да започнат с фалшивия трафик, за да поддържат “ниво”.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го и избора да отстояват повече себе си и да правят истински хитове извън фалша. И после да ги докажат на голям концерт.

Т.е към 2023 само Софи Маринова от чалгата е доказана звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Софка направи 1 концерт и вие вече я сложихте на върха на пирамидата. :D

 

Догодина ще видим Глория какво ще направи, според мен пусна цяла година по-рано билетите, защото ми се струва, че ако свършат с капацитета на зала 1, ще го премести на по-голямо място. Иначе... цяла 1 година по-рано да пуснеш билети за 1 концерт... това не знам дали се е случвало. За турне - ок, ама за 1 концерт...губи ми се логиката, освен ако не искаш да видиш, дали ще има повече желаещи.

 

Цеца не може да продаде сносно билети в Бургас и се скъса да прави реклами, пакети и сега и интервю, на което отговаря с по 2 думи...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, SG каза:

Т.е към 2023 само Софи Маринова от чалгата е доказана звезда.

С последните ѝ колаборации ми е далече от звезда.

преди 23 минути, pacho каза:

Цеца не може да продаде сносно билети в Бургас и се скъса да прави реклами, пакети и сега и интервю, на което отговаря с по 2 думи...

На морето трудно се правят концерти. Вчера The Black Eyed Peas имаха концерт в Бургас и ми се стори много умряло и сравнително празно. Всичко беше налетяло баровете и дискотеките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Emanuela.Carey каза:

Защото тези които не купуват сега изглеждат като флопове и в наивната публика се насажда мнението че наистина кариерата им потъва. А реално ако и другите не купуваха щяха да имат идентични цифри като тях.

Имат избор или да изчакат вълната с купуване да отмине (ако някога отмине) или и те да започнат с фалшивия трафик, за да поддържат “ниво”.

Именно, и това става въпрос и за Преслава, която си има два сезонни хита, просто не наду цифрите, макар че никой нямаше да се изненада ако беше надънила едни 7-8 млн. Цветелина Янева с ебаси хита още не е минала 8 млн, Галена с Горчиво също има само 6 млн, а реално това са най-слушаните песни тази година. Трендове са си, по класациите все още са супер напред, ама вече всяка втора излязла песен прави повече гледания от тях. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Кво се случва с поп-фолка. Всеки почна да си надува цифрите, да купува трафик, и то супер очевидно и не им пука. Гери Никол набила 500К за ден, като тя за месец едва прави толкова, Фики последните песни се насра да купува, Емрах също. Меди се олива с купуване на лайкове, за гледания също имам съмнение. Алфа мюзик нямат идея на какво реално ниско ниво са, защото всичките им песни са с над 70% нереален трафик. Галин и Адам гонят милион на някаква скандално тъпа песен, Десита и Симона с 300К за ден. Саби и той 3М за по-малко от месец за незнайна песен. 
Всичко е станало някакво скандално надцакване, кой ще купи повече измислен трафик, лайкове, последователи.

Само П. не купува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, pacho каза:

Е, Софка направи 1 концерт и вие вече я сложихте на върха на пирамидата. :D

 

Догодина ще видим Глория какво ще направи, според мен пусна цяла година по-рано билетите, защото ми се струва, че ако свършат с капацитета на зала 1, ще го премести на по-голямо място. Иначе... цяла 1 година по-рано да пуснеш билети за 1 концерт... това не знам дали се е случвало. За турне - ок, ама за 1 концерт...губи ми се логиката, освен ако не искаш да видиш, дали ще има повече желаещи.

 

Цеца не може да продаде сносно билети в Бургас и се скъса да прави реклами, пакети и сега и интервю, на което отговаря с по 2 думи...

 

 

Цаца да спре да се керкинизи по интервюта, а да пуска нов албум вече. Естествено, че няма да продаде билети, за 10-ти път ще пее същите песни, хората искат нещо ново от нея, а не старата претоплена манджа.

преди 2 минути, Bunn каза:

И тука не се знае колко са реалните гледания, излиза като реклама постоянно на почти всичко, което гледам. 😂

Кокаин отново спасява кариери.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bunn каза:

И тука не се знае колко са реалните гледания, излиза като реклама постоянно на почти всичко, което гледам. 😂

Анелия не си купува гледания, иначе "Лока, лока" да е минала 2 милиона вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Анелия не си купува гледания, иначе "Лока, лока" да е минала 2 милиона вече.

Аз не твърдя, че тя ги е купила, но според мен Пашев е напазарил доста. Да не говорим, че това, дето излиза постоянно като реклама, също се отчита за гледания.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Emanuela.Carey каза:

С последните ѝ колаборации ми е далече от звезда.

На морето трудно се правят концерти. Вчера The Black Eyed Peas имаха концерт в Бургас и ми се стори много умряло и сравнително празно. Всичко беше налетяло баровете и дискотеките.

Кой? Че те са по-овехтели и от Цеца Плескавицата. Особено пък без Фърги.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

1 милион за около 60 часа! ❤️❤️❤️ ТЯ на него всичко му прощава! 

 

Защо пее в трето лице "тя на него", а не "тя на тебе", след като цялата песен е диалог. Много мразя такива нелогични неща.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Bunn каза:

Аз не твърдя, че тя ги е купила, но според мен Пашев е напазарил доста. Да не говорим, че това, дето излиза постоянно като реклама, също се отчита за гледания.

B pek/\aMume HqMa Hu6mo /\o60

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Bunn каза:

Аз не твърдя, че тя ги е купила, но според мен Пашев е напазарил доста. Да не говорим, че това, дето излиза постоянно като реклама, също се отчита за гледания.

Заради рекламите може да трупа по-скоро гледания, иначе не вярвам да са пазарували, та то на Пашев хит като "Дисниленд" още няма 6 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Кво се случва с поп-фолка. Всеки почна да си надува цифрите, да купува трафик, и то супер очевидно и не им пука. Гери Никол набила 500К за ден, като тя за месец едва прави толкова, Фики последните песни се насра да купува, Емрах също. Меди се олива с купуване на лайкове, за гледания също имам съмнение. Алфа мюзик нямат идея на какво реално ниско ниво са, защото всичките им песни са с над 70% нереален трафик. Галин и Адам гонят милион на някаква скандално тъпа песен, Десита и Симона с 300К за ден. Саби и той 3М за по-малко от месец за незнайна песен. 
Всичко е станало някакво скандално надцакване, кой ще купи повече измислен трафик, лайкове, последователи.

Абсурдни са! 
Аз дори вече не съм сигурен дали има хитове в чалгата. То изобщо има ли изпълнители, които не купуват? Преслава, Андреа, Камелия...? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Заради рекламите може да трупа по-скоро гледания, иначе не вярвам да са пазарували, та то на Пашев хит като "Дисниленд" още няма 6 милиона.

Ама нали песента е с цел да си развие и рекламира канала. Логично е в началото да купи, за да покаже какъв голям интерес има и хората да започнат да цъкат на песента, като направиха Галин и Счета. А може и да е само заради рекламата.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Кво се случва с поп-фолка. Всеки почна да си надува цифрите, да купува трафик, и то супер очевидно и не им пука. Гери Никол набила 500К за ден, като тя за месец едва прави толкова, Фики последните песни се насра да купува, Емрах също. Меди се олива с купуване на лайкове, за гледания също имам съмнение. Алфа мюзик нямат идея на какво реално ниско ниво са, защото всичките им песни са с над 70% нереален трафик. Галин и Адам гонят милион на някаква скандално тъпа песен, Десита и Симона с 300К за ден. Саби и той 3М за по-малко от месец за незнайна песен. 
Всичко е станало някакво скандално надцакване, кой ще купи повече измислен трафик, лайкове, последователи.

За Галена защо нищо не казвате, като и нейният трафик е мега съмнителен на повечето и песни? 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

За Галена защо нищо не казвате, като и нейните трафик е мега съмнителен на повечето и песни? 

Ергенът е изцяло фалшив трафик според мен. Не си ме давай също. Главно дуетите и се помпат и то заради дуетните половинки и Сашка. Абракадабра според мен също нищо не се получи от нея като хит, но нямам и големи наблюдения. И ЧРД има някакви купени. Самостоятелните и винаги са ми били по-силни.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен повече от купените гледания ме тревожат масовите плейбек участия на абсолютно цялата чалга, особено на т.нар. млади “звезди”. Как си заслужават хонорара тия хора като всичко им е или лайв записи, или пълен плейбек и кой въобще е толкова ненормален да им плаща? Особено и сега вече като няма големи концерти, всичко е леш. Тъжно е. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Мен повече от купените гледания ме тревожат масовите плейбек участия на абсолютно цялата чалга, особено на т.нар. млади “звезди”. Как си заслужават хонорара тия хора като всичко им е или лайв записи, или пълен плейбек и кой въобще е толкова ненормален да им плаща? Особено и сега вече като няма големи концерти, всичко е леш. Тъжно е. 

Така става като чалгата се контролира от мутреси. Цялата чалга в момента я контролира Галена. Не знам едно време кой беше троянския кон, но в момента е тя. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...