Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

На времето имаше доста фенове между другото, до около 2015та и малко след това, а преди 2010 да не ти казвам само какви фенове имаше, направо на Глория дето се смеете пасти да яде. Траверси и половина, човек! И тъпи като галош без извинение! Малко можеха да се нарекат свестни. 

Квато изпълнителката, такива и феновете!
- Аз, 2023.

Емица реално си загуби стила и си плю на името. Преди правеше балади и умерени песни, имаше комерсиален елемент при нея, но не беше водещ, после фана Башур за башура и започна с ултра скъпи клипове, дуети, Кости форца и да се изявява като модна икона с комбинации ала Илиянци. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Въпроса не е с колко гледания, а колко соло песни има като цяло? Това десетилетие има точно 0 соло поп-фолк песни. 

Не пуска соло песни, защото изчаква този хит да развие пълния си потенциал.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Квато изпълнителката, такива и феновете!
- Аз, 2023.

Емица реално си загуби стила и си плю на името. Преди правеше балади и умерени песни, имаше комерсиален елемент при нея, но не беше водещ, после фана Башур за башура и започна с ултра скъпи клипове, дуети, Кости форца и да се изявява като модна икона с комбинации ала Илиянци. 

Откакто е с Башур, творчеството и е к.р, и феновете й изчезнаха, както сигурно им изчезна и онова там долу. По предавания възглавници им подаряваше на някои ахахаха!!! Сигурно са падали на колене и са се кръстили пред тях ахаха... Иначе самата Емилия я харесвам като изпълнител от преди 2020 ми беше един от фаворитите, може би до периода на Акула.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Въпроса не е с колко гледания, а колко соло песни има като цяло? Това десетилетие има точно 0 соло поп-фолк песни. 

Няма сметка да прави нова песен. Във флашката има самостоятелни, не е доходоносно вече сама да прави самостоятелни песни. Българите юнаци си мисли, че е народна песен даже.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и вие едни теми за разговори намирате... Оня ден: Кали - злобна простачка с вид на махленска клюкарка и малцинствена продавачка от битака. Днес пък тая подлога Башурката, която откровено ни се подиграва с разни Костиево-фолклорни чекии. Тия не заслужават да си изтъркваме клавиатурите заради тях.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FolkEmpire каза:

Въргала на 24:21 запява "Продават се мамооо..." и Йони вика "Това на Глория ли е извинявай" и се хили като дебилна крава.

 

Значи се усети че знае песни на Глория? Не, на грозните ти очила е, брадат козел. Но темата Глория... Кой беше автора на Безсъние, Инсомния на Глория? Пуснахме един филм и семплите са точно като от нея в началото. От къде е плагиатствана? Някой сеща ли се?

  • Like 1
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:
  Покажи скрито съдържание

 

 

Секирата има песни? Ха-ха-ха, какво се случва с нея някой знае ли? Ако има начин, дайте да я поканим във форума. Ще стане много интересно.😁😁😁

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

WOMAN.BG

Бившата певица на "Пайнер" Полина отказва да напусне, няма пари да си наеме стая - Жълта шпионка

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Emanuela.Carey каза:

С Цуринка на график ли си делите прислугата?

Не! Тъй като съм с по-изявени лидерски умения аз изцяло се занимавам с нея! Но по график ходим на шопинг в Милано, Дубай и Марбея!

 

преди 1 час, Gerganafen каза:

Ама и вие едни теми за разговори намирате... Оня ден: Кали - злобна простачка с вид на махленска клюкарка и малцинствена продавачка от битака. Днес пък тая подлога Башурката, която откровено ни се подиграва с разни Костиево-фолклорни чекии. Тия не заслужават да си изтъркваме клавиатурите заради тях.

Аз съм виновен!

за мен!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Значи се усети че знае песни на Глория? Не, на грозните ти очила е, брадат козел. Но темата Глория... Кой беше автора на Безсъние, Инсомния на Глория? Пуснахме един филм и семплите са точно като от нея в началото. От къде е плагиатствана? Някой сеща ли се?

На Калин е, иначе семпълът е от тук.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

BOTEVGRAD.COM

Преди няколко седмици изпълнителката на „Пайнер" е била въдворена в лудница след тежка нервна криза - разкрива „Всеки ден".Според таблоида...

 

  • Wow 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Spotify топ 10 2020-23

1. Галена 20.7М
2. Емилия 18.4М
3. Меди 15.2М
4. Криско 13.7М
5. Азис 12.1М
6. Галин 11.1М
7. Десита 10.6М
8. Лидия 10.2М
9. Фики 9.5М
10. Симона 9.2М

Къде е Преслава? 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...