Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:
WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

 

Ми да, ква е разликата? Всички пълнят еднакво. Защо едни са отписани и са дъно, а другите на същите места са топ.

При една Алисия, дето тук се изкарва топ е доста по - празно там, при Анелия също. При все че Глория дори не е била обявена до последно, защото не е знаела дали ще бъде:

Може да бъде изображение с 7 души и текстово съобщение

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми да, ква е разликата? Всички пълнят еднакво. Защо едни са отписани и са дъно, а другите на същите места са топ.

и печелят повече, като не бъркат в джеба за нови шитни

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Никаква система не я е изхвърлила, щото тя нема нуйда от система

 

На мен лично са ми казвали, че преди да намери Сашка е стояла без работа и се е чудила какво да прави и от къде да си намери участия. Рени също. В последно време и двете отново блестят в това отношение, но система определено им е била нужна, за да изкарват отново пари. ;)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

На мен лично са ми казвали, че преди да намери Сашка е стояла без работа и се е чудила какво да прави и от къде да си намери участия. Рени също. В последно време и двете отново блестят в това отношение, но система определено им е била нужна, за да изкарват отново пари. ;)

и двете не работят със Сашка

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Обаче дори и да сложа настрани обичайните си приказки за купени цифри при Галена, то гледам, че при другата ми любимка Преслава категорично се потвърждава предвиденото отдавна падение, ако отчетем цифрите за настоящото десетилетие, които Willy беше постнал вчера. Особено в Spotify, където можем да проследим успехите без засиленото и често заблуждаващо влияние на ромския таргет. Съвсем се е запътила към Десислава, Камелия и Анелия (за радост не към Глория и Ивана) и тукашните фенове нямат абсолютно никакви основания вече да я водят едва ли не в някаква отделна лига с Галена.

Галя го постигна. Нужна беше само една световна пандемия, за да извади големите $$$ докато другите блеят, и най-накрая да изпрати приятелката си на заден план.

Screenshot_20230607-152714_YouTube.jpg.2e0668664b86270a86e0205fcc3975ab.jpg

Защото хитовата Мушма нъмбер уно с 21 милиона гледания, разтресла държавата като заметресението в перник 2012-та, я няма в спотифай.

Отделно "Горчивите истини" има към милион там, значи да я броим за още един хит на Преси?

Преслава това десетилетие за сега е издала само 8 песни, които са влезли в Спотифай, точно толкова колкото САМО през 2011-та, така че ич не бързай да я отписваш. 

Лисичката пак ще набара хит и ще ви го нацепи четвъртит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

и двете не работят със Сашка

За Рени не съм сигурен дали е със Сашка, да, но и тя си намери добър мениджър. Малина си е баш със Сашка, доколкото знам.

То изхвърлянето от системата е очеизвадно дори и без да обсъждаме каква им е причината за ренесанса. Към 2014 и 2015 Митака вече съвсем се беше самозабравил и не му пукаше за старите изпълнители. А покрай по-малкото участия, които им се даваха, нормално беше и продукцията им да намалее. После всеки взе да се спасява кой как му дойде и явно Малина пак е хванала добрата пара и, действително, е решила да не си хвърля парите за нови песни след като вече от опит е видяла, че не се знае кое до кога е в този жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Защото хитовата Мушма нъмбер уно с 21 милиона гледания, разтресла държавата като заметресението в перник 2012-та, я няма в спотифай.

Отделно "Горчивите истини" има към милион там, значи да я броим за още един хит на Преси?

Преслава това десетилетие за сега е издала само 8 песни, които са влезли в Спотифай, точно толкова колкото САМО през 2011-та, така че ич не бързай да я отписваш. 

Лисичката пак ще набара хит и ще ви го нацепи четвъртит.

Е то и на моя Десислава машупа с нейни собствени беше хит и отделно има няколко песни от този период с милион или засилващи се към милион в Spotify и добри цифри на мазнотии в YouTube. Но всички знаем, че тя е от по-западналите. Само двойните стандарти биха спасили Преслава от това да я признаем, че и тя е тръгнала натам.

Да се засили се надявам - забелязва се, че напоследък съм привърженик повече на изпълнителите, които наистина са били любимци на народа и които най-малкото заради това и до днес имат потенциала изведнъж да разбият с някой масов хит. Но до тогава Преслава далеч не е вече в същия А отбор, в който беше преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Устата: Дъгата на децата откраднахте и прайда на животните

1706864.jpg

Изпълнителят недоволства срещу планираното за 17 юни събитие в София, което е рекламирано чрез огромни билбордове.

"Дъгата на децата откраднахте и прайда на животните, сега остава и нова Библия да напишете", заяви Устата. Първоначално към статуса беше добавил и израза "безсрамно стадо", но впоследствие го изтри. Рапърът е недоволен, че събитието е определено като "прайд". И показва информационен текст от зоопарка в Стара Загора, според който прайд е група от лъвове - най-често от 1 до 2 мъжки, обикновено братя, от 3 до 10 женски.

Иван Динев, както е истинското име на изпълнителя, е споделял, че има приятели гейове, които са прекрасни хора. "Някои от тях са травестити. Но има разлика - травеститът се облича като жена, прави шоу, съблича се и отива в мъжката тоалетна. А проблемът на джендърите е в главите им! Не са наясно с пола си, показността им е голяма и са все недоволни. Постоянно искат да се нагаждаш с тях и безумните им твърдения, нямащи логика. Противоречиш ли, казват: "Ти ни мразиш!".Не е вярно, просто никой не иска да се съобразява непрекъснато с тях!", коментира певецът и стендъп актьор.

Гей парадът предизвика напрежение и сред столичните общинари. Сигнал до кмета Йорданка Фандъкова изпрати председателят на групата "Патриоти за София" Карлос Контрера. Поводът е поставени пана по спирките на градския транспорт, рекламиращи събитието,пише "България Днес". Контрера пита кой е допуснал по общинска собственост да се прави пропаганда точно на това събитие.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Устата: Дъгата на децата откраднахте и прайда на животните

1706864.jpg

Изпълнителят недоволства срещу планираното за 17 юни събитие в София, което е рекламирано чрез огромни билбордове.

"Дъгата на децата откраднахте и прайда на животните, сега остава и нова Библия да напишете", заяви Устата. Първоначално към статуса беше добавил и израза "безсрамно стадо", но впоследствие го изтри. Рапърът е недоволен, че събитието е определено като "прайд". И показва информационен текст от зоопарка в Стара Загора, според който прайд е група от лъвове - най-често от 1 до 2 мъжки, обикновено братя, от 3 до 10 женски.

Иван Динев, както е истинското име на изпълнителя, е споделял, че има приятели гейове, които са прекрасни хора. "Някои от тях са травестити. Но има разлика - травеститът се облича като жена, прави шоу, съблича се и отива в мъжката тоалетна. А проблемът на джендърите е в главите им! Не са наясно с пола си, показността им е голяма и са все недоволни. Постоянно искат да се нагаждаш с тях и безумните им твърдения, нямащи логика. Противоречиш ли, казват: "Ти ни мразиш!".Не е вярно, просто никой не иска да се съобразява непрекъснато с тях!", коментира певецът и стендъп актьор.

Гей парадът предизвика напрежение и сред столичните общинари. Сигнал до кмета Йорданка Фандъкова изпрати председателят на групата "Патриоти за София" Карлос Контрера. Поводът е поставени пана по спирките на градския транспорт, рекламиращи събитието,пише "България Днес". Контрера пита кой е допуснал по общинска собственост да се прави пропаганда точно на това събитие.

Koe He e maka?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сашка е по-добър pHOEt от Папу Транс:

 

Че Сашка е много по-добра от тоя с неговия мухлясал кекс! Да ти ... да не казвам какво на кекса!
Но да не задълбаваме с Папита, Татита и еди си какво.... Нека представим едно разкошно шоу от МАЛИНА! ❤️ 

 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Ми да, ква е разликата? Всички пълнят еднакво. Защо едни са отписани и са дъно, а другите на същите места са топ.

При една Алисия, дето тук се изкарва топ е доста по - празно там, при Анелия също. При все че Глория дори не е била обявена до последно, защото не е знаела дали ще бъде:

Може да бъде изображение с 7 души и текстово съобщение

Зависи от това къде и какво пълнят - Алисия не може да пълни механи и ресторанти защото няма репертоара за тази цел. Нейната главна аудитория я търси заради дискотечни песни. 
Де седна да ям и да ми вие пред масата “НЕ МИ ОТИВА НО ВЪРВИ НА МАЙНАТА СИ” някак не е много атмосферно.

Гло и Ивана от друга страна имат точните песни и аудитория за такива места. Но пък може би биха се затруднили да пълнят дискотеки 7 дена под ред на морето или в Студентски град примерно. 
И все пак не вярвам да страдат от този факт, опекли са си нещата така че да не се излагат на старини, а да си въртят балните рокли на фона на селска идилия.

Това е и голямата дискусия - трябва ли от сега да забавят темпото колежките им и да сменят таргет аудиторията или да ходят по дискотеки докато ЕГН-то им позволява.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Зависи от това къде и какво пълнят - Алисия не може да пълни механи и ресторанти защото няма репертоара за тази цел. Нейната главна аудитория я търси заради дискотечни песни. 
Де седна да ям и да ми вие пред масата “НЕ МИ ОТИВА НО ВЪРВИ НА МАЙНАТА СИ” някак не е много атмосферно.

Гло и Ивана от друга страна имат точните песни и аудитория за такива места. Но пък може би биха се затруднили да пълнят дискотеки 7 дена под ред на морето или в Студентски град примерно. 
И все пак не вярвам да страдат от този факт, опекли са си нещата така че да не се излагат на старини, а да си въртят балните рокли на фона на селска идилия.

Това е и голямата дискусия - трябва ли от сега да забавят темпото колежките им и да сменят таргет аудиторията или да ходят по дискотеки докато ЕГН-то им позволява.

Малина пеее навсякаде

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk:Глория и Ивана не са пропаднали, щото пълнят повече от Лиска!
Хората, дето тъпеят тук и се чудят как са попаднали на таз скучна вечеринка: 😨
 

 

Хората на участие на Лиска:
 

Цитат

 

Лиска е на живо дори, а баба ви - на пб.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...