Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Не опита Гергана, не опита Камелия, която до Дразни ме дали имаше и 2 песни за десетилетието.

Ивана изкара цял албум или два, до 2016 спамеше с песни през цялото време и то какви ли не. По едно и също време изкара балади, курвенски, Ало мамо и с по-модерни клипове като тия от 2016 и пак не стана нищо. Глория всяка година пускаше по 3-4, ако не и повече песни и пак нищо. Просто публиката тотално ги отхвърли и те не хванаха новата хитова линия.

Те пускаха човек, ама пускаха изпражнения. Песни дето струваха 5 за лев и една бакшиш. Говорим да сложат едно 20 бона за клип, да хванат Галена за дует и да скокнат при Оцко.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, SG каза:

Малина наистина беше от онези изпълнители, които успяха да докажат, че дори и без да си най-талантливия можеш да си сред най-разнообразните и предпочитаните, стига да имаш усет за шоубизнес. Не знам как можа системата да я изхвърли дори и нея, безскрупулна работа.

И танцуваше, и правеше шоу... Контакт с публиката повече от отличен! Даже някои пеещи на малкият и пръст не могат да стъпят! Какво като пеят - като тя ги размазваше! УСЕТ за музика, за хитове, за разнообразие, за сценично присъствие! Страхотна е! Никоя друга не е предлагала такова шоу, такива танци.... Само Малина и Райна бяха най-добри в танците, изобщо завършени артисти и изпълнители. Което е много важно, не да си дърво като повечето! Малина създаваше настроение, просто те заразява да танцуваш и само положителни емоции.... Рядко е да чуеш някаква плачевна балада, но когато изкара такава, макар и рядко - то тя си заслужаваше! Прехвалените ви Десита (Травестита), Лидия (Хидия) и други труженички , кога? Ами точно никога както пее Галена! А сега да се насладим на един наистина баладичен хит с Азис. Това е балада, която не ти е тъпа, скучна и вяла, просто звучи прекрасно, а какъв хит беше няма да коментирам. Всеки който си спомня появата й - знае!

 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Хит на 10 години и почти 10М. 💋

 

Ама тази песен май на всички ни е много любима, вече трима човека си я публикуваме. :D 
Ето и друг брутален дует! Истински ХИТ! Това и "Не знаеш" за мен са най-добрите им дуети с Азис.


 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Не опита Гергана, не опита Камелия, която до Дразни ме дали имаше и 2 песни за десетилетието.

Ивана изкара цял албум или два, до 2016 спамеше с песни през цялото време и то какви ли не. По едно и също време изкара балади, курвенски, Ало мамо и с по-модерни клипове като тия от 2016 и пак не стана нищо. Глория всяка година пускаше по 3-4, ако не и повече песни и пак нищо. Просто публиката тотално ги отхвърли и те не хванаха новата хитова линия.

Е, ако говорим за десетилетието от 10 до 19, Камелия в началото му издаде цял албум и дори го включи в иновативния Проект 13. Даже Изпий ме цялата си беше сезонен хит като за 2011, после и Щипни ме. При нея реално проблемите започнаха 2014, когато очаквахме да смачка с Престъпно е, а то се оказа гига провал. Само 4-5 години да е била без никакви хитове, но пък с какви проекти в този период...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яко парче е "Само тази нощ" на Малина. Така и не разбрах онова лято, защо не успя да стане хит? Но това не пречи песента да е добра. 

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Упс, за Камс забравих, че и през 2014 беше видяла сезонен хит, когато яхна Галин, макар и не с ефекта на диван Явор. Тя реално не е виждала повече от 2-3 години без никакъв хит.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия, Кати, Румяна Тодорова (която и да е тази), Ивена, Джина Стоева (правила орален секс, за разлика от другите директно го каза), Евита, Орхан Мурат и Тони Стораро и още някакви си там в Сигнално жълто! 

Да си ги припомним тези бисери. 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Малина наистина беше от онези изпълнители, които успяха да докажат, че дори и без да си най-талантливия можеш да си сред най-разнообразните и предпочитаните, стига да имаш усет за шоубизнес. Не знам как можа системата да я изхвърли дори и нея, безскрупулна работа.

Лесно! Писна й от договора на Пайнер и мина на тоя на Ивана и Глория. Което я остави без ротация, участия и концерти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Лидерка на десетилетие 20-29 не е Башуровица, а Рашия Бейби + Ванчето В.

преди 2 часа , SG каза:

Упс, за Камс забравих, че и през 2014 беше видяла сезонен хит, когато яхна Галин, макар и не с ефекта на диван Явор. Тя реално не е виждала повече от 2-3 години без никакъв хит.


Хита на 2014-та в Рамания.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Лесно! Писна й от договора на Пайнер и мина на тоя на Ивана и Глория. Което я остави без ротация, участия и концерти.

Те всички вече не са на нормален договор с Пайнер. А доколкото знам Малина даже се хвана със Сашка преди много други. Въпреки което вече не пее. Може би е нормално, де, жената вече и внуче гледа и може да не иска да се занимава с чалга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче дори и да сложа настрани обичайните си приказки за купени цифри при Галена, то гледам, че при другата ми любимка Преслава категорично се потвърждава предвиденото отдавна падение, ако отчетем цифрите за настоящото десетилетие, които Willy беше постнал вчера. Особено в Spotify, където можем да проследим успехите без засиленото и често заблуждаващо влияние на ромския таргет. Съвсем се е запътила към Десислава, Камелия и Анелия (за радост не към Глория и Ивана) и тукашните фенове нямат абсолютно никакви основания вече да я водят едва ли не в някаква отделна лига с Галена.

Галя го постигна. Нужна беше само една световна пандемия, за да извади големите $$$ докато другите блеят, и най-накрая да изпрати приятелката си на заден план.

Screenshot_20230607-152714_YouTube.jpg.2e0668664b86270a86e0205fcc3975ab.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:
преди 3 часа , SG каза:

Малина наистина беше от онези изпълнители, които успяха да докажат, че дори и без да си най-талантливия можеш да си сред най-разнообразните и предпочитаните, стига да имаш усет за шоубизнес. Не знам как можа системата да я изхвърли дори и нея, безскрупулна работа.

Top ten chalga XUTC ever

Nikoi ne ya e izhvarll. Карти с по 10-15 участия всеки месец. Виж и инстаграма
 

преди 3 часа , Willy каза:

Малина е още една легенда, която през миналото десетилетие тотално разби уж най-великата Хлория.

Аларма, Всякакви мъже, Ситуация, Двойници, Не спира да боли, Виж какво, Ако ще да звъниш, Не те забравям, давай питай, Грехове...всички са по-успешни от кулите на баба.

Без тия хитове Малина за 10 години има само още Без извинение, Амнезия и При теб ми е сърцето. Брутал проекти, които незаслужено флопнаха. Да не забравим че беше и на последното турне.

тези никого не ги знае, макар Двойници да ми е любима

преди 2 часа , DevilWish каза:

Алисия, Кати, Румяна Тодорова (която и да е тази), Ивена, Джина Стоева (правила орален секс, за разлика от другите директно го каза), Евита, Орхан Мурат и Тони Стораро и още някакви си там в Сигнално жълто! 

Да си ги припомним тези бисери. 

преди 24 минути, SG каза:

Те всички вече не са на нормален договор с Пайнер. А доколкото знам Малина даже се хвана със Сашка преди много други. Въпреки което вече не пее. Може би е нормално, де, жената вече и внуче гледа и може да не иска да се занимава с чалга.

ko, He! 

Пее си наравно с Кама и Деса, без да пуска чекии като техните
 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Nikoi ne ya e izhvarll. Карти с по 10-15 участия всеки месец. Виж и инстаграма

ko, He!

Пее си наравно с Кама и Деса, без да пуска чекии като техните
 

Знам, че има участия- както казах тя беше една от първите, които започнаха да работи със Сашка след Камелия. И явно това й стига. Но като се погледнат последните й опити да издава продукция от преди няколко години - дори с участието на Галин в едната песен, всичките завършиха като по-неуспешни от чекиите на Камс и Десс. Системата я изхвърли, но може би ако днес се завърне и тя с някое комерсче за махалата ще й се получи.

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Знам, че има участия- както казах тя беше една от първите, които започнаха да работи със Сашка след Камелия. И явно това й стига. Но като се погледнат последните й опити да издава продукция от преди няколко години - дори с участието на Галин в едната песен, всичките завършиха като по-неуспешни от чекиите на Камс и Десс. Системата я изхвърли, но може би ако днес се завърне и тя с някое комерсче за махалата ще й се получи.

Никаква система не я е изхвърлила, щото тя нема нуйда от система

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз не знам към днешна дата защо се слагат Глория и Ивана като неуспешни. В сегашния критерий на чалгата си пълнят и продават всичко респективно на 5/6к хонорар. Аз не ги следя, но като @-A. ми обърне внимание гледам, а на него му вярвам на 200% защото е проверено. 

Глория:

Може да бъде изображение с осветление

Ивана:

Може да бъде изображение с 1 човек, тълпа и текстово съобщение

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ама аз не знам към днешна дата защо се слагат Глория и Ивана като неуспешни. В сегашния критерий на чалгата си пълнят и продават всичко респективно на 5/6к хонорар. Аз не ги следя, но като @-A. ми обърне внимание гледам, а на него му вярвам на 200% защото е проверено. 

Глория:

Може да бъде изображение с осветление

Ивана:

Може да бъде изображение с 1 човек, тълпа и текстово съобщение

 

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...