Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, SG каза:

Жалък опит да се изкопира Party Animals още преди да е излязла.:sneaky2:

Първата й песен, която стигна милион в Spotify.:helpsmilie: Че тя публиката сама си я кара Деси Слава да е толкова ромска щом дори в платформа, която не е толкова използвана от ромите, първият й милион трябва да е на такава долнопробна песен, вместо на Ангелите плачат или След 100 жени.

Не ги знам тези тракове съжалявам. Явно наистина са долнопробни щом не са успели да стигнат милион. Ами не всяка песен може да е качествена и успешна като да вдигнем много шум.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Галена дали проклина Сторарови, че заради простотийката, в която я викнаха да участва, и заради безумното наливане на фемилито в крещящо фалшиви цифри, сега нейната по-добра соло песен с по-добър клип вече трети ден се мъчи да стане номер 1 в Трендинг?

Махалите тотално победиха.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

А Галена дали проклина Сторарови, че заради простотийката, в която я викнаха да участва, и заради безумното наливане на фемилито в крещящо фалшиви цифри, сега нейната по-добра соло песен с по-добър клип вече трети ден се мъчи да стане номер 1 в Трендинг?

Махалите тотално победиха.

Вгорчена ситуация. 

 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Вас ли текстът на тази песен Ви разплаква? :girl_cry2:

преди 20 минути, SG каза:

А Галена дали проклина Сторарови, че заради простотийката, в която я викнаха да участва, и заради безумното наливане на фемилито в крещящо фалшиви цифри, сега нейната по-добра соло песен с по-добър клип вече трети ден се мъчи да стане номер 1 в Трендинг?

Махалите тотално победиха.

по-добра??????????

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина обаче много добре го зачука на всички от старата генерация, като само тя и Деса моат да се похвалят със САМОСТОЯТЕЛЕН МЕГАХИТ в периода 10-19:

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За мен Малина е примата' на фолка, а Глория е прим'ата на фолка. 

Да или не >>>>>>> Мъжете с нас полудяват

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

по-добра??????????

Колкото и аз самия да я приемам за твърде обикновена, пак е за предпочитане пред... онова. А за клипа е ясно.

Но то и при Галена го има този момент напоследък соло проектите й да остават в сянката на някакви простотии с нейно участие, популяризирани до голяма степен заради влиянието на махалите в днешната чалга музика.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина наистина беше от онези изпълнители, които успяха да докажат, че дори и без да си най-талантливия можеш да си сред най-разнообразните и предпочитаните, стига да имаш усет за шоубизнес. Не знам как можа системата да я изхвърли дори и нея, безскрупулна работа.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Малина наистина беше от онези изпълнители, които успяха да докажат, че дори и без да си най-талантливия можеш да си сред най-разнообразните и предпочитаните, стига да имаш усет за шоубизнес. Не знам как можа системата да я изхвърли дори и нея, безскрупулна работа.

Тя поне е артистична. Има изпълнители които хем не могат да пеят добре, хем са тотални дърва без отличителна естетика.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз харесвам само Татяна от актуалните и Силвия от легените, съжалявам!

9158470893598.jpg

Кралица на мърчандайза, не знаех, че е пуснала собствена марка Легени!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малина е още една легенда, която през миналото десетилетие тотално разби уж най-великата Хлория.

Аларма, Всякакви мъже, Ситуация, Двойници, Не спира да боли, Виж какво, Ако ще да звъниш, Не те забравям, давай питай, Грехове...всички са по-успешни от кулите на баба.

Без тия хитове Малина за 10 години има само още Без извинение, Амнезия и При теб ми е сърцето. Брутал проекти, които незаслужено флопнаха. Да не забравим че беше и на последното турне.

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Малина е още една легенда, която през миналото десетилетие тотално разби уж най-великата Хлория.

Аларма, Всякакви мъже, Ситуация, Двойници, Не спира да боли, Виж какво, Ако ще да звъниш, Не те забравям, давай питай, Грехове...всички са по-успешни от кулите на баба.

Без тия хитове Малина за 10 години има само още Без извинение, Амнезия и При теб ми е сърцето. Брутал проекти, които незаслужено флопнаха. Да не забравим че беше и на последното турне.

близо 9 милиона сумарно на песен БЕЗ никаква реализация, при това БАЛАДА.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Тя поне е артистична. Има изпълнители които хем не могат да пеят добре, хем са тотални дърва без отличителна естетика.

И артистична, и желаеща да влага, и въпреки липсата на голям талант - с изявена музикална начетеност. Предлагаше много разнообразна продукция, която се харесваше на всякакви таргети и до последно дори по-младите поколения я знаеха и я признаваха за име. Това всъщност щеше да й помогне да се напасне и с днешния покъртителен вид на жанра без да изглежда смешна, за разлика от други, тъй като кючеците и песните за махали, а също и чупките в ханша, винаги са били сред запазените й марки - буквално от първата й поява в какъвто и да е ефир.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е ако така го слагаме тя е разбила и Ивана и Кама. И дори Софи Маринова. Сега както казах Ивана и Глория дори не опитаха да са актуални, за което аз нямам научно обяснение до ден днешен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е дискотечен мастодонт, ако беше в канала на Планета щеше да има над 10 милиона. Един от най-силните дуети в чалгата изобщо.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е ако така го слагаме тя е разбила и Ивана и Кама. И дори Софи Маринова. Сега както казах Ивана и Глория дори не опитаха да са актуални, за което аз нямам научно обяснение до ден днешен.

Не опита Гергана, не опита Камелия, която до Дразни ме дали имаше и 2 песни за десетилетието.

Ивана изкара цял албум или два, до 2016 спамеше с песни през цялото време и то какви ли не. По едно и също време изкара балади, курвенски, Ало мамо и с по-модерни клипове като тия от 2016 и пак не стана нищо. Глория всяка година пускаше по 3-4, ако не и повече песни и пак нищо. Просто публиката тотално ги отхвърли и те не хванаха новата хитова линия.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...