Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, pacho каза:

По-скоро изглежда абсурдно с този отровно зелен парцал, все едно е купен през '99-та от битака в Димировград.... не знам как се харесва с подобни пердета/покривки, дето ги носят лелките с наднормено тегло.

Симона фиданка няма как да стане с този едър кокал, тя е като дъщеря на Поли Паскова, винаги ще си е едра, в никой случай не изглежда зле.

С тези туники в стил Ивана когато беше пухкава. Тя си падаше по това. Да, бе.... Какво е това нещо от нея? 
Симона е едра, висока жена.... вярно, че е като дъщеря на Поли Паскова. То расло, расло, та се забравило! 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

По-скоро изглежда абсурдно с този отровно зелен парцал, все едно е купен през '99-та от битака в Димировград.... не знам как се харесва с подобни пердета/покривки, дето ги носят лелките с наднормено тегло.

Симона фиданка няма как да стане с този едър кокал, тя е като дъщеря на Поли Паскова, винаги ще си е едра, в никой случай не изглежда зле.

Абе Глора да развърже кесията и да орежат на щерка й стърчащите кокалаци, белким заприлича на човек, а не на транс.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Горката Симона, дано не чете тука. Мамут, дъщеря на Поли Паскова. Смея си се във фитнеса, хората ме гледат странно.

home~BWhtl5~jiw2AM~VQq3LC_j.jpg

739929.png

не виждам разлика!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Абе Глора да развърже кесията и да орежат на щерка й стърчащите кокалаци, белким заприлича на човек, а не на транс.

Моля те, по-голям транс от ДО(МИ)НИКА(НА) не съществува! Поне си личи , че е момиче, за онова не сме сигурни! 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

А относно Сима - не е сигурно, че мое да чете.

Нищо не е наследила от майка си - от малка е динозавър в сурата.

Е, айде сега. Личчи си, че й е дете. От малка я копира, а може би не.... Истината е, че когато живееш с някого и прихващаш, тук не я обвинявам. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не е модерно да си клечка! Излезте малко от шаблонa и спрете с гледането на Галена и Преслава. Има други алтернативи как и какво да си позиционираш. :DПримерно Андреа изглеждаше много яка като по-пухкава.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Дион не харесва това! 

Преди да пишете тук за Дион, не се бях сетил. Да, тя е някаква грубовата на визия, но иначе ми е симпатична, но Доминикан си е вярно като това. Мен някои песни на Дион ме кефят, а и тя не е чак толкова зле де. :D Има други много по-мъжествени, едри и големи жени в поп-фолка от нея. :D На мен ми е до някъде симпатична, друг е въпросът, че в "Къде си" ми беше тотално копие на Галена което не го одобрявах. Това , че нямаше собствен стил. От "Любовница" ми се издигна в очите с няколко песни, включително и "Филмарка". Дион пак бива! ❤️ :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Вече не е модерно да си клечка! Излезте малко от шаблонa и спрете с гледането на Галена и Преслава. Има други алтернативи как и какво да си позиционираш. :DПримерно Андреа изглеждаше много яка като по-пухкава.

 

Лизо, ако бъде хвърлена над територията на Русия - щетите ще са по-големи от атомна бомба.

Иначе тези дето си постнал са пълни грозотии и не е нормално това да бъде пропагандирано, тук сме само естети у форума. Нека си измия очите след тез двамцата:
bleach-eyes.gif

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво сте естети, ама не е хубаво да се подигравате с килограмите на някого. Има куп причини някой да е по-пълен и едва ли е много щастлив, особено такива млади момичета като Симона, която хич не е слон. Майтап, майтап, но понякога малко прекалявате. В световен мащаб вече се подкрепят хора, извън стереотипа - примерно в балетите на настоящите турнета на Beyonce и Janet Jackson има по-пълни танцьорки. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pacho каза:

Вече не е модерно да си клечка! Излезте малко от шаблонa и спрете с гледането на Галена и Преслава. Има други алтернативи как и какво да си позиционираш. :DПримерно Андреа изглеждаше много яка като по-пухкава.

 

Оф, все едно слушам майка ми. :D Мода или не, има хора които понякога се тъпчем и пак е едно и също, макар, че и аз съм минал през анорексия и мисля, че на тая тема трябва да се говори открито.
Преслава в момента не е чак толкова слаба, а преди на мен ми харесваше..... Галена никога не е била чак толкова слаба, сега се заговори за това, но според мен си изглежда нормално. Ма за слабост да не говоря точно аз, че мен ако питаш всеки е дебел :D 
Няма мода за тези неща. Както се харесваш, стига да не си докараш някоя болест. Това е!

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

Може да е викнал за неговата Габа да има ft. Преслава, както с Деса, дано е нещо такова. Или нещо за Сабята? (Надявам се, че не) Не ми се слушат дуети и точно с тия от рязаната класа! Не, не! 

Еее стига де, Меди и Саби са пичаги 😃 + не са рязани - християни са 😅

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Еее стига де, Меди и Саби са пичаги 😃 + не са рязани - християни са 😅

Така ли? Аз мислех, че религията им го налага. Не знам, но наистина се моля на иконите това да не е дует с тях! :D 

 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Хубаво сте естети, ама не е хубаво да се подигравате с килограмите на някого. Има куп причини някой да е по-пълен и едва ли е много щастлив, особено такива млади момичета като Симона, която хич не е слон. Майтап, майтап, но понякога малко прекалявате. В световен мащаб вече се подкрепят хора, извън стереотипа - примерно в балетите на настоящите турнета на Beyonce и Janet Jackson има по-пълни танцьорки. 

Аз не се подигравам на някого. Казвам, че не е нормално да имаш свръх тегло и да излезеш по прашки или по боди на сцената и сланините ти да преливат като лава от активен вулкан.  Лизо изглежда кошмарно гола. Сам Смит също. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона таз година прави официално 6 години на сцената. Майка й за това време успя да основе жанр, да надпродаде Лили Иванова, да стане една от най-продаваните жени-музиканти в БГ изобщо, да роди, да изаде the best, да пишат за нея по всетниците, че се отказва от музиката, за да прави лютеница и да има златен албум.

Симона успя....

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Аз не се подигравам на някого. Казвам, че не е нормално да имаш свръх тегло и да излезеш по прашки или по боди на сцената и сланините ти да преливат като лава от активен вулкан.  Лизо изглежда кошмарно гола. Сам Смит също. 

По принцип хората тук имаме склонност да се заглеждаме, подсмиваме, подиграваме, която е ужасна черта на всички нас. Малко са хората които въобще не го правят, не знам има ли такива. Понякога хващам и себе си, не е особено приятно. То няма какво да се подиграваш, факт е, че е едра просто, но никой не съдим и не обвиняваме за това. И много пъти казвам, за всеки влак си има пътници. Едни ще те харесват, други не, няма абсолютно идеални хора. Никой от нас не е, всеки си има недостатъци. Но важното е да го знаеш и да можеш да иронизираш и себе си. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

По принцип хората тук имаме склонност да се заглеждаме, подсмиваме, подиграваме, която е ужасна черта на всички нас. Малко са хората които въобще не го правят, не знам има ли такива. Понякога хващам и себе си, не е особено приятно. То няма какво да се подиграваш, факт е, че е едра просто, но никой не съдим и не обвиняваме за това. И много пъти казвам, за всеки влак си има пътници. Едни ще те харесват, други не, няма абсолютно идеални хора. Никой от нас не е, всеки си има недостатъци. Но важното е да го знаеш и да можеш да иронизираш и себе си. 

Никой нямаше да се подиграва на Сима, ако не беше като муха за мед залепена за майка си, вече почвам да се чудя що за придатък е. На 26 години стана и още бетер в полите на мама, на концертите на мама, на интервютата на мама, в песните на мама, в клиповете на мама, във фотосесиите на мама - аман.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Никой нямаше да се подиграва на Сима, ако не беше като муха за мед залепена за майка си, вече почвам да се чудя що за придатък е. На 26 години стана и още бетер в полите на мама, на концертите на мама, на интервютата на мама, в песните на мама, в клиповете на мама, във фотосесиите на мама - аман.

Да ти кажа честно, в това не виждам нищо лошо. Просто е много близка с майка си. Известно ми е как стоят нещата и аз съм така до ден днешен. Когато живяхме в Пловдив с гаджето ми, когато съм вкъщи и вместо да правя каквото и да е било, ние бяхме постоянно на телефона, даже като ме хващаше да си говорим, дразнеше се, че толкова много споделям, но когато растеш само с майка си и независимо баба или дядо е така. Баща ми пък постоянно като живееше тук преди няколко години искаше всички да се събираме на масата, което ми идваше много задушаващо в един период, но го разбирах, защото аз не съм имал кой знае какви контакти с него. Има просто деца които сме много привързани към майките си и непрекъснато детето или майката търсят контакт един с друг. Разбирам я Симона и никак не ми е чудно или смешно това.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Да ти кажа честно, в това не виждам нищо лошо. Просто е много близка с майка си. Известно ми е как стоят нещата и аз съм така до ден днешен. Когато живяхме в Пловдив с гаджето ми, когато съм вкъщи и вместо да правя каквото и да е било, ние бяхме постоянно на телефона, даже като ме хващаше да си говорим, дразнеше се, че толкова много споделям, но когато растеш само с майка си и независимо баба или дядо е така. Баща ми пък постоянно като живееш тук преди няколко години искаше всички да се събираме на масата, което ми идваше много задушаващо в един период, но го разбирах, защото аз не съм имал кой знае какви контакти с него. Има просто деца които сме много привързани към майките си и непрекъснато детето или майката търсят контакт един с друг. Разбирам я Симона и никак не ми е чудно или смешно това.

Чисто кариерно и на двете страда кариерата така.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Симона таз година прави официално 6 години на сцената. Майка й за това време успя да основе жанр, да надпродаде Лили Иванова, да стане една от най-продаваните жени-музиканти в БГ изобщо, да роди, да изаде the best, да пишат за нея по всетниците, че се отказва от музиката, за да прави лютеница и да има златен албум.

Симона успя....

Симона може да започне с лютеницата.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Чисто кариерно и на двете страда кариерата така.

Не мисля, че при Глория кариерата страда точно от това. Всички разбрахме защо се получават при нея по този начин нещата. Симона е в нейна сянка, но няма как при толкова популярен родител. Не е виновна нито едната, нито другата. Ако имаше желание да се наложи, щеше да търси начин да работи и с други автори, независимо в кой жанр, а не с авторите с които работи Глория. Просто щеше да следи тенденциите, а нищо чудно покрай нея и майка й да си беше отворила очите. Не знам защо, не иска да заяви мнението си ли, Глория ли е толкова властна, че тя определя кое и как... Няма как да им разберем отношенията на двете, те си знаят какво се случва. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...