Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Току що, hohster каза:

оФцата Пеевска няма представа какво е изтървала да и го надене някой чернокож, щеше да пее цял животт "Болкаааааа мояяяяяяяяяяя"

Абе, далеч не е офца, като може да купи и продаде държавата няколко по няколко пъти. А ти, палавнико, откъде знаеш, че не ся въртяли на чеверме?

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Абе, далеч не е офца, като може да купи и продаде държавата няколко по няколко пъти. А ти, палавнико, откъде знаеш, че не ся въртяли на чеверме?

 

Скъпи, не е всичко е до парите само. Трябва и акъл, за да боравиш с тях.

Боравенето, колкото и да е жалко, го върши друг, тя събира остатъци само, нищо, че за нас изглежда че може да продаде държавата :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Абе, далеч не е офца, като може да купи и продаде държавата няколко по няколко пъти. А ти, палавнико, откъде знаеш, че не ся въртяли на чеверме?

 

 

Току що, hohster каза:

Скъпи, не е всичко е до парите само. Трябва и акъл, за да боравиш с тях.

Боравенето, колкото и да е жалко, го върши друг, тя събира остатъци само, нищо, че за нас изглежда че може да продаде държавата :)

@Andrew Cunanan. той е прав. Цура е просто една фигура, навсякъде е под контрол и с охрана. Но има една лидерка дето е правила дори анална любов с черен. Те са си били гаджета де. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

 

@Andrew Cunanan. той е прав. Цура е просто една фигура, навсякъде е под контрол и с охрана. Но има една лидерка дето е правила дори анална любов с черен. Те са си били гаджета де. 

Значи много мразя някой да ми гъделичка любопитството! КОЯ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Аз 💦

Ами прави сте си с Деса! Не може мъж два метра висок го гледам вчера у фитнеса, станал му под душа от тренировката - то няма 10 санта. Ми как да не го гледаш едно миниатюрно такова на 90 кила мускули, 1,90+. Набива се на очи.  Имам и снимка даже като си тръгваше как му е под анцунга от фитнеса. Всички жени коментираха.

  • Haha 3
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най - големия принос в чалгата обаче има Татяна. Тя ги научи да си правят клизма. Преди това ситуацията беше Душ или направо, което водеше до грозни моменти и доста миризливи. Откакто Тоти реши този проблем, дори Галин и мъжете се отпуснаха. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Очакване" наистина си е баш проект тип "Кадифе", за какъвто тип Глория е подигравана от години - облечена класно, разхождаща се и седяща насам-натам кокетно, а за фон песен с обичайното й умерено пеене с издължените фрази, просто е с много по-грабващ типичен ретро аранжимент. Неслучайно още от излизането на кадифето твърдя, че ако беше излязла в силните й години, щеше да е хит.

На нея й трябва нещо наистина разчупено тип "Илюзия" примерно, да смени малко балните рокли, да се пораздвижи, да сложи някой ефект в клипа. Но ако много държи винаги да е статична - поне в лице да представи някакъв артистизъм. Ей такова нещо винаги би било идеално за нея и е класи над стандартната й продукция, че и ако сложи и тя новото младо лъвче вътре може да вземе да привлече и по-голям интерес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами прави сте си с Деса! Не може мъж два метра висок го гледам вчера у фитнеса, станал му под душа от тренировката - то няма 10 санта. Ми как да не го гледаш едно миниатюрно такова на 90 кила мускули, 1,90+. Набива се на очи.  Имам и снимка даже като си тръгваше как му е под анцунга от фитнеса. Всички жени коментираха.

Жени ходят във фитнеса? Аз мислех, че е само гей територия
mind-blown-shocked.gif

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнението ми за Деса след години, в които Фокса я наричаше "табуретка", а Силвия разпряваше, че си пъха тампона пред нея - 6,5/10;
Мнението ми за Деса след признанията на @WindWalkerMonk - 11,5/10

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - големия принос в чалгата обаче има Татяна. Тя ги научи да си правят клизма. Преди това ситуацията беше Душ или направо, което водеше до грозни моменти и доста миризливи. Откакто Тоти реши този проблем, дори Галин и мъжете се отпуснаха. 

Отпуснаха им се сфинктерите на Горан, Галин и компания :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мнението ми за Деса след години, в които Фокса я наричаше "табуретка", а Силвия разпряваше, че си пъха тампона пред нея - 6,5/10;
Мнението ми за Деса след признанията на @WindWalkerMonk - 11,5/10

Че и НА МЕН ми се вдигна мнението за нея, и то без да имам вашите сексуални фантазии. :D I mean... this is HUGE :D

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, SG каза:

"Очакване" наистина си е баш проект тип "Кадифе", за какъвто тип Глория е подигравана от години - облечена класно, разхождаща се и седяща насам-натам кокетно, а за фон песен с обичайното й умерено пеене с издължените фрази, просто е с много по-грабващ типичен ретро аранжимент. Неслучайно още от излизането на кадифето твърдя, че ако беше излязла в силните й години, щеше да е хит.

На нея й трябва нещо наистина разчупено тип "Илюзия" примерно, да смени малко балните рокли, да се пораздвижи, да сложи някой ефект в клипа. Но ако много държи винаги да е статична - поне в лице да представи някакъв артистизъм. Ей такова нещо винаги би било идеално за нея и е класи над стандартната й продукция, че и ако сложи и тя новото младо лъвче вътре може да вземе да привлече и по-голям интерес.

Е стига, между Кадифе и очакване няма нищо общо. Кадифе няма никакъв заряд, фразите са завлачени, нищо не ми е останало в главата от тая песен. Очакване е топ проект. 
 

Относно втората част, Глория никога няма да може са направи това нещо. Няма да й се дават толкова пари. Те с Ивана не се трогнаха когато Преслава и Галена клякаха пред Оцко, който дори на Немската направи мегахит. С Кости беше същата история. Деси Слава и Камелия винаги поне са опитвали и затова техните стари хитове са по запомнени, а успехите им повече и по големи. Особено на Деса, която направи няколко гигахита които баба Каме, а и Вана/Глора не са виждали от 2004/5.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Е стига, между Кадифе и очакване няма нищо общо. Кадифе няма никакъв заряд, фразите са завлачени, нищо не ми е останало в главата от тая песен. Очакване е топ проект. 
 

Относно втората част, Глория никога няма да може са направи това нещо. Няма да й се дават толкова пари. Те с Ивана не се трогнаха когато Преслава и Галена клякаха пред Оцко, който дори на Немската направи мегахит. С Кости беше същата история. Деси Слава и Камелия винаги поне са опитвали и затова техните стари хитове са по запомнени, а успехите им повече и по големи. Особено на Деса, която направи няколко гигахита които баба Каме, а и Вана/Глора не са виждали от 2004/5.

Както казах - Очакване мачка с аранжимент. Представи си нещо толкова ударно и за фон на Кадифе. Макар че на мен и така ми харесва, не се случва вече често с песни на Гло.

Да, не й се дават такива пари, а на Десислава й се даваха дори след фалит. Една от основните разлики между тях двете, между Глория и Камелия и между Глория и певици от други генерации - тя още си мисли, че инерцията от златните години я носи нанякъде, а те знаят, че трябва да се влага, за да се задържиш, особено в това гадно време на музиката напоследък, когато песните вече не са толкова важни, защото тъй или иначе в повечето случаи са едни и същи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Галошина пак яде дървото във Фейсбук

HOTNEWS.BG

Горещи новини

 

:D :D :D Преславо, иди да й удариш два шамара, да се осъзнае най-накрая!
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло участието на ГАлена в Гласът - не беше в нейна полза. Хейтът към нея се увеличи доста. Или просто идва време, в което ще видим необратим спад. Щото почнат ли да ти сипват - си чао. Така бяха Глория, Ивана...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Като цяло участието на ГАлена в Гласът - не беше в нейна полза. Хейтът към нея се увеличи доста. Или просто идва време, в което ще видим необратим спад. Щото почнат ли да ти сипват - си чао. Така бяха Глория, Ивана...

Според мен беше 50 на 50, в повечето случай когато натискаше бутон с крак и правеше леки закачки имаше яко хейт в фб, но да не забравим и куп позитивни коментари след няколко изказвания като това срещу Кали и Тото, победата, избора на песни(пак 50 на 50) и така натам. Като цяло обаче мина доста безлично защото през цялото време беше по-събрана и леко скучна. 

Искам циркове и скандали като Звезде гранда!

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...