Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DevilWish каза:

 

И да пишеше по-грамотно, на РАЗБИРАЕМ български. Уж пише добре, но тук..... шляк-шляк-шлякавица!

Вдъхновила се е от своя кумир!
big_big-podigotoweb.jpg?f=686245

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Emanuela.Carey каза:

Фъфли думите, цвили - коментарите под видеото твърдят че била невероятно талантлива?

Фъфли от притеснение, то се вижда, че се притесни... 

Във високите има нужда от вокален педагог за да го изнесе по-вярно, иначе това момиче я чувам за пръв път на живо и тя всъщност пеела. Кристиян от "Нецензурно" също беше споменал, че имала някаква стари instagram видеа в които пее кавъри преди още първата си песен но не съм ги чувал. Явно обаче пее, не мога да го отрека. 

Защо подяволите Оцко и правеше така бездарно песните и я правеше свръх писклива и дразнеща не мога да разбера, бях решил, че е бездарна и Оцко я пипа до припадък за да я докара до слушаем вариант (не е като да не го правеше години наред в Ара и Пайнер с доста бездария с които е работил) но всъщност тя нямала нужда от такива обработки. Този Питър (Spacesound) , който и прави дуета с "Моан" (и мисля "Най-грешното") също я прави по-бездарна отколкото е ама той май всичките така ги прави, отврарителен саунд и аранжименти и има това момче, не знам Асенов какво го плюете като този spacesound е най-зле от всичките.

Браво, тази пеела. Хареса ми, момичето се притесни но наистина пее.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, alisali1234 каза:

Фъфли от притеснение, то се вижда, че се притесни... 

Във високите има нужда от вокален педагог за да го изнесе по-вярно, иначе това момиче я чувам за пръв път на живо и тя всъщност пеела. Кристиян от "Нецензурно" също беше споменал, че имала някаква стари instagram видеа в които пее кавъри преди още първата си песен но не съм ги чувал. Явно обаче пее, не мога да го отрека. 

Защо подяволите Оцко и правеше така бездарно песните и я правеше свръх писклива и дразнеща не мога да разбера, бях решил, че е бездарна и Оцко я пипа до припадък за да я докара до слушаем вариант (не е като да не го правеше години наред в Ара и Пайнер с доста бездария с които е работил) но всъщност тя нямала нужда от такива обработки. Този Питър (Spacesound) , който и прави дуета с "Моан" (и мисля "Най-грешното") също я прави по-бездарна отколкото е ама той май всичките така ги прави, отврарителен саунд и аранжименти и има това момче, не знам Асенов какво го плюете като този spacesound е най-зле от всичките.

Браво, тази пеела. Хареса ми, момичето се притесни но наистина пее.

Напоследък и аз това забелязвам - тези ужким музиканти с гъза ли си слушат аранжиментите преди да ги пуснат в публичното пространство. То просто са някакви неслушаеми какафонии.

Напр. от тая песен получавах мигрена преди години, то са чутовни крясъци и няма никаква хармония между гласовете и аранжимента:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Вдъхновила се е от своя кумир!
big_big-podigotoweb.jpg?f=686245

Всичко хубаво, че говори директно, ама усеща ли се, че Галена пее от 2004 година, а тя 2006 - "Като непознат"? Галя е преди нея на сцената.... и това "Ти дойде от Смядово, НО ТЕ ПРИЕХМЕ". Чакай малко, ТЕБ те приеха в края на 2006 в Пайнер с кавър на ЛЕПА БРЕНА - "ЧИК, ЧИК", а твоята версия тогава.... какво стана от нея? Точно един ФЛОП както сега го наричаме. Да припомним, декември 2006..... първа песен в Пайнер.

2004 Галена започна с "Можеш ли" която всъщност е много яка песен. 
2004 - Галена имаше Само миг - разкошна балада..... Година по-късно имаш Дъждовно реге, Ексаз и Чупката..... Като Чупката и Как не те е срам по онова време се харесаха и ги въртяха доста.
2006 - Галена имаше вече хит за онова време "Душата ми крещи" , а някой се пънеше с "Чик, чик"...
2007 - Галена пак имаше хит пак за онова време "Намерих те" с Борис Дали, а да не говорим "Утешителна награда" какъв беше докато Андреа опитваше да ми копира стилът на Преслава с "Без теб" (т.е. опит за Лъжа е) ама стана ли? Стана хубава песен, не и хит. Много харесвам "Красива лъжа", "Страх" и "Фалшиво щастие" и даже са ми любими, през 2008 обаче Галена имаше бум, въпреки, че заради клипчето във ваната, но тогава пък пусна "НИЩО ОБЩО"..... 
Андреа беше повече едва като изкара хитовете си с Кости - "Само мой" и от там потръгнаха нещата.... с това, че беше продуктивна..... Накрая на годината Галена имаше "Знам диагнозата" от там тръгнаха поредица от интересни песни и клипове.... 
2009 докато Галята имаше "Дяволът ме кара" - Андреа предложи "Избирам теб" - пак дует с Кости, но коя беше по-голям хит? Излишно е да обяснявам.... Всеки знае....
Айде, вече лято 2009 беше повече с "Употребена" и "Мен си търсил", но тогава Галена беше по майчинство... иначе 2009 може би е по-успешна за нея отколкото за Галя, ама 2010 - абсурд! Тогава Галена изкара албум пълен с няколко хита! - "Тихо ми пази", "На две големи", "Дяволът ме кара" и "Знам диагнозата" - това бяха най-големите хитове вътре, след тях веднага се нареждат и "Мой"...... 
Нищо против, била е хитова и продуктивна, ама да мисли малко преди да казва "НИЕ ТЕ ПРИЕХМЕ". Теб те приеха, защото си след тях.... Та тя ще се изкара че пее от времето на Глория.... Разбирам тя да го каже това или някоя която пее от преди 2004...... 

  • Like 4
  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Вероятно има предвид, че са я приели в елита на София. :D

Не знам какво има предвид, но трябваше да го каже по друг начин, защото точно по този.... не звучи окей. Хората които следим тази музика (аз от 2004) много добре си спомнят коя първа е започнала. Не отричам успехите на двете, нито хитовете... ама все пак когато Андреа се появи Галята подготвяше втория си албум вече.... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този скандал обявяваме ОБЪРНАТ МИКРОФОН Day  като започваме от Жертвата на скандала - Галята!
Андра и Галята - Блясък на ШЪМАРИ! ❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Великите цитати на БЪЛГАРСКИ писатели преди:
“Лудите не може никой утеши, бесните не може никой укроти!“ – “Смешен плач”, Христо Ботев
“Който търси съвършенство, осъден е да създава само фрагмент” – Атанас Далчев

Великите цитати на БЪЛГАРСКИ писатели сега:
"Ти дойде от Смядово, но те приехме!"
"Пожелавам ти да си търсиш спонсори не по онзи начин, по който чух!"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Великите цитати на БЪЛГАРСКИ писатели преди:
“Лудите не може никой утеши, бесните не може никой укроти!“ – “Смешен плач”, Христо Ботев
“Който търси съвършенство, осъден е да създава само фрагмент” – Атанас Далчев

Великите цитати на БЪЛГАРСКИ писатели сега:
"Ти дойде от Смядово, но те приехме!"
"Пожелавам ти да си търсиш спонсори не по онзи начин, по който чух!"

Старт на ХИТОВЕТЕ на Обърнатия микрофон! 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

След скорошната тема във форума, Тони Димитрова ще участва в общ концерт с колежките си по жанр - Галин, Татяна, Малката и Данна

IMG-5503.jpg

Добре, че поне един човек с тестостерон - Татяна, ще участва на този концерт, че поне да има баланс във Вселената.

Иначе подборът е все едно бъдещ публичен дом на Маман Галин с труженички, обслужващи всички възрасти - от 12 до 89.
Венета и Мегсън предполагам са новите чалга открията на Алоха Мюзик.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля да бъдем пунктуални, "Можеш ли" не е песен на Галена, а на Галя и излиза през 2003-та:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Всичко хубаво, че говори директно, ама усеща ли се, че Галена пее от 2004 година, а тя 2006 - "Като непознат"? Галя е преди нея на сцената.... и това "Ти дойде от Смядово, НО ТЕ ПРИЕХМЕ". Чакай малко, ТЕБ те приеха в края на 2006 в Пайнер с кавър на ЛЕПА БРЕНА - "ЧИК, ЧИК", а твоята версия тогава.... какво стана от нея? Точно един ФЛОП както сега го наричаме. Да припомним, декември 2006..... първа песен в Пайнер.

2004 Галена започна с "Можеш ли" която всъщност е много яка песен. 
2004 - Галена имаше Само миг - разкошна балада..... Година по-късно имаш Дъждовно реге, Ексаз и Чупката..... Като Чупката и Как не те е срам по онова време се харесаха и ги въртяха доста.
2006 - Галена имаше вече хит за онова време "Душата ми крещи" , а някой се пънеше с "Чик, чик"...
2007 - Галена пак имаше хит пак за онова време "Намерих те" с Борис Дали, а да не говорим "Утешителна награда" какъв беше докато Андреа опитваше да ми копира стилът на Преслава с "Без теб" (т.е. опит за Лъжа е) ама стана ли? Стана хубава песен, не и хит. Много харесвам "Красива лъжа", "Страх" и "Фалшиво щастие" и даже са ми любими, през 2008 обаче Галена имаше бум, въпреки, че заради клипчето във ваната, но тогава пък пусна "НИЩО ОБЩО"..... 
Андреа беше повече едва като изкара хитовете си с Кости - "Само мой" и от там потръгнаха нещата.... с това, че беше продуктивна..... Накрая на годината Галена имаше "Знам диагнозата" от там тръгнаха поредица от интересни песни и клипове.... 
2009 докато Галята имаше "Дяволът ме кара" - Андреа предложи "Избирам теб" - пак дует с Кости, но коя беше по-голям хит? Излишно е да обяснявам.... Всеки знае....
Айде, вече лято 2009 беше повече с "Употребена" и "Мен си търсил", но тогава Галена беше по майчинство... иначе 2009 може би е по-успешна за нея отколкото за Галя, ама 2010 - абсурд! Тогава Галена изкара албум пълен с няколко хита! - "Тихо ми пази", "На две големи", "Дяволът ме кара" и "Знам диагнозата" - това бяха най-големите хитове вътре, след тях веднага се нареждат и "Мой"...... 
Нищо против, била е хитова и продуктивна, ама да мисли малко преди да казва "НИЕ ТЕ ПРИЕХМЕ". Теб те приеха, защото си след тях.... Та тя ще се изкара че пее от времето на Глория.... Разбирам тя да го каже това или някоя която пее от преди 2004...... 

Има предвид че тя, като коренячка софиянка я е "приела" в столичните среди, въпреки че е от Смядово.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

След скорошната тема във форума, Тони Димитрова ще участва в общ концерт с колежките си по жанр - Галин, Татяна, Малката и Данна

IMG-5503.jpg

Мисля, че беше снощи този концерт.

А коя е Мегсън - МЕГЗЗ след една тава еклери?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Венета и Мегсън предполагам са новите чалга открията на Алоха Мюзик.

Тиктокърки са. Едната пее и готви, другата е продавачка в магазин. 
Абе всъщност са си точно за Алфа Мюзик.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на ОБЪРНАТИЯ МИКРОФОН!

Докрай, докрай - ИЗЗЦЦЦЦЦЕДИ МЕ ПАК ДОКРАЙЙЙЙ.
"Добре дошла отново в поп-фолк средите , Андреа" 
Да я приемем, скоро излиза поп-фолк проекта на нашата Андромеда! ❤️ 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умело забравяте времето, в което Галена дишаше, живееше и твореше, за да се прави на Андреа - в периода 2008-2012. Андреа от своя страна копираше Камелия, Карлеуша и Гага наведнъж. Абе както @foxy_vdказва - Всички хора са произлязли от реброто на Адам, а всички чалгарки - от това на Камелия.
 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Напоследък и аз това забелязвам - тези ужким музиканти с гъза ли си слушат аранжиментите преди да ги пуснат в публичното пространство. То просто са някакви неслушаеми какафонии.

Напр. от тая песен получавах мигрена преди години, то са чутовни крясъци и няма никаква хармония между гласовете и аранжимента:

 

CmpaxomeH xum, koúmo c/\y6aM u go gHec ❤️

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

След скорошната тема във форума, Тони Димитрова ще участва в общ концерт с колежките си по жанр - Галин, Татяна, Малката и Данна

IMG-5503.jpg

Megsan!? 😳

преди 1 час, Fast каза:

Има предвид че тя, като коренячка софиянка я е "приела" в столичните среди, въпреки че е от Смядово.

Tq e om CanapeBa baHq 🤪

Andra day

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...