Jump to content



Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 37 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли дуетът с Теа прави по-малко гледания от Ергенът и ще има по-малко за седмица от този с Емрах. :roll1:

Това е сексизъм и дискриминация срещу жените.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Иначе на Фики е огромен световен тренд, но не самата песен дето някой ще вземе да си я пусне от кеф, а просто мийм или озвучаващ друг клип. Реално трябваше да има 100-200 милиона ако се слушаше по този начин, защото се знае дори от много повече народ.

 

Ako be6e Ga/\ka, 6me6e ga xBa/\u6 😉

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли дуетът с Теа прави по-малко гледания от Ергенът и ще има по-малко за седмица от този с Емрах. :roll1:

Koe e y4ygBa6momo?

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Галин вече би трябвало да е оплакнал окото от тук

 

Не съм навързал, че е същия. Той явно си е нацелил хардкор лигата, от яката дупара минава към разгонените милфки. Пък Гальо нека си е нацелил него и да си се надява човека, няма да го виним.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чуваааааааааааааааааааш ли как сърцето ми биееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее най-ВЕСЕЛАТА камбааааааааааааааааанаааааааааааааааааааа???
Айдееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!! (dance) 
 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Не съм навързал, че е същия. Той явно си е нацелил хардкор лигата, от яката дупара минава към разгонените милфки. Пък Гальо нека си е нацелил него и да си се надява човека, няма да го виним.

Значи и ти признаваш леля Данче за милфка?

Иначе и в “Сърце от лего” участва,но Дион май първа го снима в Недоволен.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли дуетът с Теа прави по-малко гледания от Ергенът и ще има по-малко за седмица от този с Емрах. :roll1:

Песента гърми по дискотеките, ама фактът че това малко Сторарово лекенце си купува гледания...нещо ново ли трябва да е? Още повече че песента му излезе почти успоредно с тази на Тедка Александрова и иска да се покаже колко е гоУем 😄

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, xroflx9 каза:

Значи и ти признаваш леля Данче за милфка?

Иначе и в “Сърце от лего” участва,но Дион май първа го снима в Недоволен.

Това пък толкова съм го превъртал и пак не съм навързал, че е със същото момче. Явно си е чалга фен, но чак сега навлиза в дълбоките води с лелите Десс и Емилия Цветкова, те ще му разкажат играта.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Песента гърми по дискотеките, ама фактът че това малко Сторарово лекенце си купува гледания...нещо ново ли трябва да е? Още повече че песента му излезе почти успоредно с тази на Тедка Александрова и иска да се покаже колко е гоУем 😄

При все, че Преслава през 2017-та САМА ("Не се изтриваш") имаше повече гледания за дебютната седмица от дуета между топ името на България и топ името на Сърбия. "Мангава тут" също имаше сходни гледания за първата седмица.

Джена също с "Коя" имаше сходни гледания. 

Просто дуетът ще хит тук, но в Сърбия по подобие на "Добре ли си" ще мине и замине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли дуетът с Теа прави по-малко гледания от Ергенът и ще има по-малко за седмица от този с Емрах. :roll1:

Не прави, поне засега, де. Иначе последните два дни нещо не излиза в Popnable. @meleto шефе оправете си сайта! 😇

  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не прави, поне засега, де. Иначе последните два дни нещо не излиза в Popnable. @meleto шефе оправете си сайта! 😇

стрийм Биби Хабиби тогаз.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Това пък толкова съм го превъртал и пак не съм навързал, че е със същото момче. Явно си е чалга фен, но чак сега навлиза в дълбоките води с лелите Десс и Емилия Цветкова, те ще му разкажат играта.

Десс да не вземе да забременее от него? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, xroflx9 каза:

Десс да не вземе да забременее от него? 

Време й е вече. Бас ловя, че е задействала плана още откакто е гледала клипа на Данна.

Но може и да е бременна от друг вече. Така и не разбрахме подробности за престоя й в Кипър, освен че уж готвеше нещо мазно, а накрая след дълго тийзване обяви друга песен с Емануела. Typical Dess...

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Не прави, поне засега, де. Иначе последните два дни нещо не излиза в Popnable. @meleto шефе оправете си сайта! 😇

Мхм, знам за проблема. Загубите напоследък станаха доста и по тази причина пренаписах цялата логика. Следващите дни са тестови, така че ако забележиш странности - кажи. 

Струва ми се, че в утрешната класация ще се завърне на бЕл кон. АБРАКАДАБРА

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Коментирано ли ентова изпълнение на Lady Giagia?

 

Неземен талант. Тина Търнър, Моцарт, Бах, Уитни ТРЕПЕРЯТ!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...