Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Счетоводителката е вкарала в сметките си освен дуета с Галин и САМОСТОЯТЕЛНА ПЕСЕН! 😮 
 

Емилия се пусна без грим, изуми мрежата/ СНИМКИ

Попфолк звездата пусна кадри от предстоящия си видеоклип
 

Емилия изуми мрежата, като се показа как изглежда без грим. Попфолк звездата сподели пред последователите си фотоси, на които позира съвсем натурална.

Със снимките гласовитата певица предизвикаха вълна от възхищение и многобройни суперлативи за перфектната визия и красотата си.
Емилия показа как изглежда без грим, изуми мрежата/ СНИМКИ
 

Мнозина я поздравяват, а някои от феновете са категорични, че Емилия изглежда като тийнейджърка. Певицата, която през 2022-а стана майка за трети път, отново е в топ форма, като радва почитателите си както с красиви фотоси, така и със своите сценични изяви.

Емилия показа как изглежда без грим, изуми мрежата/ СНИМКИ
 
В края на миналата седмица завърши впечатляващото клубно шоу  на звездата, озаглавено “Българи-юнаци”, което премина през различни градове и се радваше на изключително добър прием.
 
До дни пък излиза новия дуетен сингъл на Емилия и Галин, кадри от който вече провокират нетърпението на меломаните.
 
SIGNAL.BG

Емилия изуми мрежата, като се показа как изглежда без грим. Попфолк звездата сподели пред последователите си фотоси, на които позира съвсем натурална.
КоЙто вместо коИто.... Сигнал.бг - неграмотни сте си, съжалявам!  Кадри от КОИТО вече приковават вниманието - не КоЙто! 
 
 
 
 
  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които са неспособни САМИ да направят хит, се коалират по двойки и тройки с цел взаимно да си спасят кариерите. Не всички са Галена и колкото и пачки по стотачки да изсипят максимума в кариерата им ще е дует с .... Галин. 🥰

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 20 и повече години кариера е съвсем нормално да имаш и спадове. Въпросът е дали ще останеш поне донякъде релевантен, както във времето се установи, че въпреки своите възходи и падения, въпреки паричните затруднения и опитите да ги сринат, едни Десислава, Камелия и Софка винаги са били.

За това и си говорихме още преди години, когато едната ковра се върна в Пайнер, а другата напусна. Не им потръгна веднага, но пък им потръгна, защото потенциала винаги ще го има. Та в този ред на мисли и Преслава най-накрая вижда какво е да не си сред най-младите имена и да не те налага никой. Въпреки което btw новата песен с гръка ми се струва, че отива към не чак такъв флоп като предните две - движи си се прилично в YouTube, както доста от хитовете на въпросните други посочени изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

За 20 и повече години кариера е съвсем нормално да имаш и спадове. Въпросът е дали ще останеш поне донякъде релевантен, както във времето се установи, че въпреки своите възходи и падения, въпреки паричните затруднения опитите да ги сринат, едни Десислава, Камелия и Софка винаги са били.

За това и си говорихме още преди години, когато едната ковра се върна в Пайнер, а другата напусна. Не им потръгна веднага, но пък им потръгна, защото потенциала винаги ще го има. Та в този ред на мисли и Преслава най-накрая вижда какво е да не си сред най-младите имена и да не те налага никой. Въпреки което btw новата песен с гръка ми се струва, че отива към не чак такъв флоп като предните две - движи си се прилично в YouTube, както доста от хитовете на въпросните други посочени изпълнители.

 

След фиаското с наградите кой е налагал Преслава, демек от "Пада звезда" до днес?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

След фиаското с наградите кой е налагал Преслава, демек от "Пада звезда" до днес?!

Канала на Планета я налагаше - и не само нея. За мен този канал беше нещо хипер съмнително като цифри. 

Но дори и да го сложим настрани и да приемем, че всичко е реално, преди 2016 Преслава е имала 10+ години на мощно налагане, което е повече, отколкото на всеки друг и е нормално засилката й да продължи и в последствие.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

За 20 и повече години кариера е съвсем нормално да имаш и спадове. Въпросът е дали ще останеш поне донякъде релевантен, както във времето се установи, че въпреки своите възходи и падения, въпреки паричните затруднения и опитите да ги сринат, едни Десислава, Камелия и Софка винаги са били.

За това и си говорихме още преди години, когато едната ковра се върна в Пайнер, а другата напусна. Не им потръгна веднага, но пък им потръгна, защото потенциала винаги ще го има. Та в този ред на мисли и Преслава най-накрая вижда какво е да не си сред най-младите имена и да не те налага никой. Въпреки което btw новата песен с гръка ми се струва, че отива към не чак такъв флоп като предните две - движи си се прилично в YouTube, както доста от хитовете на въпросните други посочени изпълнители.

20 години стават Януари откакто пее, а също и на Галена.
Според мен пък със сигурност ще е по-слаба от "Балканско за разкош". Очаквам "нивото" на Мълчете си. Тя опита да направи балада като старите си с китарите, но нямаше тръпка в оная песен и за това не се хареса. Тук името не играеше роля, което всъщност е много добре. Не е редно песента й да стане хит заради марката ПРЕСЛАВА, трябва да се научи да си подбира песните..... Балканско за разкош ми е много над Спомени и Мълчете си и в интерес на истината ме кефи, то такъв тип музика се търси - "Отпусни се" , "Ергенът", но на нея явно не й отиват такива песни.... Аз се надявам "Спомени" да не става хит, за да се НАУЧИ да казва НЕ на някои от колегите си. Всъщност Юли месец, най-късно август тя се НУЖДАЕ от нова, интересна и хитова песен! Да си даде малко зор! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Че аз винаги съм ползвал чуждици. Не го правя съзнателно. Просто ми е по-удобно. Много често ми се случва да знам каква е думата на английски, но да не се сещам за българската. Ранните или средни милениали няма как да разберат.

Криворазбраната цивилизация

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

20 години стават Януари откакто пее, а също и на Галена.
Според мен пък със сигурност ще е по-слаба от "Балканско за разкош". Очаквам "нивото" на Мълчете си. Тя опита да направи балада като старите си с китарите, но нямаше тръпка в оная песен и за това не се хареса. Тук името не играеше роля, което всъщност е много добре. Не е редно песента й да стане хит заради марката ПРЕСЛАВА, трябва да се научи да си подбира песните..... Балканско за разкош ми е много над Спомени и Мълчете си и в интерес на истината ме кефи, то такъв тип музика се търси - "Отпусни се" , "Ергенът", но на нея явно не й отиват такива песни.... Аз се надявам "Спомени" да не става хит, за да се НАУЧИ да казва НЕ на някои от колегите си. Всъщност Юли месец, най-късно август тя се НУЖДАЕ от нова, интересна и хитова песен! Да си даде малко зор! 

За мен марката Преслава има сериозна нужда от ребранд. Като всеки дългогодишен изпълнител на даден етап. Бих казал, че в кариерата й има няколко повратни точки - когато стана номер 1 любимка на народа, когато на наградите през 2011 се видя, че още дълго ще си е любимка на народа и после когато през 2019 си отряза носа и отблъсна доста хора от народа. От тогава сме свидетели на постепенния й спад, донякъде подсилен и от пандемията - а тя не прави кой знае какво, за да е отново сила. Тези дни си говорихме дали е тръгнала по пътя на Ивана и аз все още категорично твърдя, че към момента двете нямат общо. Но днешната Преслава отвсякъде си е като една Глория в първите години на нейния спад - все още голяма, но зациклила в период с неподходящи песни и не чак такова одобрение от народа (донякъде породено и от пластични интервенции), докато междувременно по-силно име/имена от нея са значително по-успешни.

Както и Andrew Cunanan. е отбелязал в преден пост, добре ще е да направи албум с разнообразни песни. Рок звученето си й е запазена марка, но може би трябва да пробва и нещо съвсем различно.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

За мен марката Преслава има сериозна нужда от ребранд. Като всеки дългогодишен изпълнител на даден етап. Бих казал, че в кариерата й има няколко повратни точки - когато стана номер 1 любимка на народа, когато на наградите през 2011 се видя, че още дълго ще си е любимка на народа и после когато през 2019 си отряза носа и отблъсна доста хора от народа. От тогава сме свидетели на постепенния й спад, донякъде подсилен и от пандемията - а тя не прави кой знае какво, за да е отново сила. Тези дни си говорихме дали е тръгнала по пътя на Ивана и аз все още категорично твърдя, че към момента двете нямат общо. Но днешната Преслава отвсякъде си е като една Глория в първите години на нейния спад - все още голяма, но зациклила в период с неподходящи песни и не чак такова одобрение от народа (донякъде породено и от пластични интервенции), докато междувременно по-силно име/имена от нея са значително по-успешни.

Както и Andrew Cunanan. е отбелязал в преден пост, добре ще е да направи албум с разнообразни песни. Рок звученето си й е запазена марка, но може би трябва да пробва и нещо съвсем различно.

Ами да, а и не вярвам днес песен с рок звучене от нея да има успех. Няма смисъл да се повтаря, да опита нещо по-различно. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Че аз винаги съм ползвал чуждици. Не го правя съзнателно. Просто ми е по-удобно. Много често ми се случва да знам каква е думата на английски, но да не се сещам за българската. Ранните или средни милениали няма как да разберат.

Мерси, че ме нарече дърта селянка. Ама май се набори.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Канала на Планета я налагаше - и не само нея. За мен този канал беше нещо хипер съмнително като цифри. 

Но дори и да го сложим настрани и да приемем, че всичко е реално, преди 2016 Преслава е имала 10+ години на мощно налагане, което е повече, отколкото на всеки друг и е нормално засилката й да продължи и в последствие.

Значи признаваш, че Десислава беше ултраналагана през 2016-та и се завърна в топ 5 не благодарение на нейните усилия, а на налагане?

Преслава от 3 години не шерва продукцията си в канала на Планета и пак има едни:
1. Беден в сърцето
2. Мушама Уно
3. Сладкото зло
4. Мангава тут
 

сумарно от топици и официални клипове гравитиращи около 20 милиона.

Да не говорим за:
1. От утре
2. В твоето легло

гравитиращи около 10 милиона.

Галена като беше налагана от канала на Пайнер защо "Да ти олекне" замръзна на 2,7 милиона, Преслава като беше налагана защо "Без теб" замръзна на 3,5 милиона?!

Теорията ти издиша рязко и с някакви измислици и съмнения се чудиш как да запълниш липссващите дупки. Слаба песен - слаби гледания, силна песен - големи цифри. Каналът може да им е напомпал малко или много цифрите с по 2-3-4 милиона отгоре, но няма как песен, която е за 1 милион гледания да направи 25 милиона - нали се сещаш.

Преслава и преди е имала по-слаби серии - "Ти да видиш", "Бутилка", "Скоро";  "Нокаут", "Аматьорка", "Живей"; "Дишай", "Жените след мен", "Мръсно и полека"; но винаги се е съвземала. Не виждам причина да не го направи сега.

Разберете, че това са артисти и хора най-вече, не са машини, програмирани всеки път да се надскачат. Всеки пада някога в кариерата си, но не всеки се изправя. Преслава много пъти е падала за тея 20 години и много пъти се е изправяла. Ако има певица, хем в топ 3, хем с големи амплитуди в кариерата си - то това е тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Ами да, а и не вярвам днес песен с рок звучене от нея да има успех. Няма смисъл да се повтаря, да опита нещо по-различно. 

Реално "Мълчете си" има такъв нюанс и е тотален флоп. Изхабиха си и тя, и Десислава потенциала хората и до днес да награбват с жажда запазените им марки - и то заради едната моментна вървежност с комерси. Може би единствено нещо съвсем невиждано и нетипично за тях би могло да върне предишния интерес.

Тя Десс явно се пробва, де. Вече се е докарала на Карди Би, а сега като вземат с Емануела да нареждат с евтини лафчета и бившия, ще е баш тип актуалните в последните години нахакани US рапърки. 

Screenshot_20230621-132051_Instagram.jpg.ee3f92d5aa2c1e3c10a8caf5ed827811.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

За мен марката Преслава има сериозна нужда от ребранд. Като всеки дългогодишен изпълнител на даден етап. Бих казал, че в кариерата й има няколко повратни точки - когато стана номер 1 любимка на народа, когато на наградите през 2011 се видя, че още дълго ще си е любимка на народа и после когато през 2019 си отряза носа и отблъсна доста хора от народа. От тогава сме свидетели на постепенния й спад, донякъде подсилен и от пандемията - а тя не прави кой знае какво, за да е отново сила. Тези дни си говорихме дали е тръгнала по пътя на Ивана и аз все още категорично твърдя, че към момента двете нямат общо. Но днешната Преслава отвсякъде си е като една Глория в първите години на нейния спад - все още голяма, но зациклила в период с неподходящи песни и не чак такова одобрение от народа (донякъде породено и от пластични интервенции), докато междувременно по-силно име/имена от нея са значително по-успешни.

Както и Andrew Cunanan. е отбелязал в преден пост, добре ще е да направи албум с разнообразни песни. Рок звученето си й е запазена марка, но може би трябва да пробва и нещо съвсем различно.

Преслава има нужда от песни с магия в тях вътре, независимо какъв е жанра им. Последните й и аз, дето съм фен от 100 години, не ги слушам. Лошото е, че не виждам кой в бг би могъл да й направи нещо свясно. Щом Галош вече тича при почти изцяло чужди екипи за музика и аранжимент, нашата стисната добричка кранта какво може да направи?!

Ако пробва да направи нещо с Молец може и да й се получи. Да търси нови хора, стига с тея еднотипни автори. Или да пазарува хитови и интересни кавъри. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Реално "Мълчете си" има такъв нюанс и е тотален флоп. Изхабиха си и тя, и Десислава потенциала хората и до днес да награбват с жажда запазените им марки - и то заради едната моментна вървежност с комерси. Може би единствено нещо съвсем невиждано и нетипично за тях би могло да върне предишния интерес.

Тя Десс явно се пробва, де. Вече се е докарала на Карди Би, а сега като вземат с Емануела да нареждат с евтини лафчета и бившия, ще е баш тип актуалните в последните години нахакани US рапърки. 

Screenshot_20230621-132051_Instagram.jpg.ee3f92d5aa2c1e3c10a8caf5ed827811.jpg

Мълчете си е доста слаба балада. При баладите от ключово значение за успеха им е да те хванат за гърлото от раз и да ти се набият в главата. Това го няма при нейната. Като мусака без сол е - има всички предпоставки за нещо добро, но ключовия елемент - емоция и драматизъм, липсва. Преслава я пее като тралала, което далеч не помага.

И двамата с Драганински са загубили себе си. Никога през 2006-та не бих предрекъл, че един от най-талантливите ни композитори ще започне да пише такива евтини и неслушаеми бози. Той си е забил в електронната музика вече 10 години и няма и полъх новаторство откъм звук при него.

Това е добра балада, ако я беше изпяла Преслава щеше да е чук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Значи признаваш, че Десислава беше ултраналагана през 2016-та и се завърна в топ 5 не благодарение на нейните усилия, а на налагане?

Преслава от 3 години не шерва продукцията си в канала на Планета и пак има едни:
1. Беден в сърцето
2. Мушама Уно
3. Сладкото зло
4. Мангава тут
 

сумарно от топици и официални клипове гравитиращи около 20 милиона.

Да не говорим за:
1. От утре
2. В твоето легло

гравитиращи около 10 милиона.

Галена като беше налагана от канала на Пайнер защо "Да ти олекне" замръзна на 2,7 милиона, Преслава като беше налагана защо "Без теб" замръзна на 3,5 милиона?!

Теорията ти издиша рязко и с някакви измислици и съмнения се чудиш как да запълниш липссващите дупки. Слаба песен - слаби гледания, силна песен - големи цифри. Каналът може да им е напомпал малко или много цифрите с по 2-3-4 милиона отгоре, но няма как песен, която е за 1 милион гледания да направи 25 милиона - нали се сещаш.

Преслава и преди е имала по-слаби серии - "Ти да видиш", "Бутилка", "Скоро";  "Нокаут", "Аматьорка", "Живей"; "Дишай", "Жените след мен", "Мръсно и полека"; но винаги се е съвземала. Не виждам причина да не го направи сега.

Разберете, че това са артисти и хора най-вече, не са машини, програмирани всеки път да се надскачат. Всеки пада някога в кариерата си, но не всеки се изправя. Преслава много пъти е падала за тея 20 години и много пъти се е изправяла. Ако има певица, хем в топ 3, хем с големи амплитуди в кариерата си - то това е тя.

Десислава с какво е била налагана през 2016, освен с някое и друго милионче нагоре, като всички, за която теория съм говорил и преди? Наградата за Дует си беше една от най-заслужените и не беше само за нея, а освен това й дадоха и някаква пенсионерска за цялостен принос, която спокойно можеше съвсем да я прати в десета глуха, като Мегазвездата на Ивана. Нито дуетите с Галин и Галена бяха успешно налагане, което се виждаше от не съвсем успешните песните измежду тях. Десислава чисто и просто реши отново да бъде себе си и да заложи на брутализъм като "В друг живот", а после и "И на всички като тебе" - сред най-силните проекти за годината и като песен, и като клип.

За Преслава не споря, че си има успехите и че и в дългосрочен план има завидна устойчивост. Но то пък няма и конкуренция, която да я срине, каквато беше самата тя и още 10 други за Ивана през 2007. Галена е на нейната възраст и както и ти каза - и тя издиша вече. Трябва съвсем нова генерация, по-силна от Алфа и Даймънд, за да видим категорично с какъв статут биха били Топ звездите от нейната генерация, когато вече по-младите са на върха.

А за цифрите след канала на Планета и ти ще се съгласиш, че нямат същия начален бум като едни тогавашни Не се изтриваш, Изтрезняваш ли и т.н - което примерно не може да се каже за тези на една Галена, които са даже по-добри и съм си изказвал теорията за което. Абе PlanetaOfficial доста помпаше кариери. Може и да са манипулирали само първите няколко милиона, но и това беше достатъчно, за да изглеждат някои песни като тотални хитачки и това да заблуди тонове success stan-ове в днешния вид на жанра, в който винаги се гледа модерното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мерси, че ме нарече дърта селянка. Ама май се набори.

Не говорех на теб. Иначе 96-97 набор сме или млади милениали, или дърти ген-Зта. В случая аз съм второто.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Не говорех на теб. Иначе 96-97 набор сме или млади милениали, или дърти ген-Зта. В случая аз съм второто.

Родени сте на най-големия глад. И си личи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мълчете си е доста слаба балада. При баладите от ключово значение за успеха им е да те хванат за гърлото от раз и да ти се набият в главата. Това го няма при нейната. Като мусака без сол е - има всички предпоставки за нещо добро, но ключовия елемент - емоция и драматизъм, липсва. Преслава я пее като тралала, което далеч не помага.

И двамата с Драганински са загубили себе си. Никога през 2006-та не бих предрекъл, че един от най-талантливите ни композитори ще започне да пише такива евтини и неслушаеми бози. Той си е забил в електронната музика вече 10 години и няма и полъх новаторство откъм звук при него.

Това е добра балада, ако я беше изпяла Преслава щеше да е чук.

На мен "Мълчете си" ми харесва и бих я слушал и след години. Има си го заряда на едни "Ако утре ме губиш" и "Право на влюбване", даже доста си прилича на втората, но това е и същината на проблема - Преслава явно вече не успява да грабне таргетите с вече доказаните формули. И в композиторите има вина, да.

Баладата на Милица е доста добра, но не съм сигурен дали към днешна дата Преслава или която й да е бе вложила такъв заряд. Твърде са еднакви вече всички, защото в нашата чалга, за разлика от чалгата на страни-съседки, най-важното е да не се изпусне вниманието на все по-намаляващия откъм интелект и влагане на някакви чувства стандартен днешен таргет.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Честито, Емилия достига статут Кичка Бодурова ❤️

IMG-5499.jpg

От сега усещам коя ще й е любимата Счетоводна песна! 

❤️❤️❤️ 
Любовта в мен НАПИРА! С нова сила, ТЯ ИЗВИРА! Търси ИСТИНСКА РЪКА - буйната РЕКА!
Напира - Извира! Ръка - Река! За какво ли става дума? Каква е тая любов? Можем ли да разгадаем?
След употребата на това средство , наистина извира, та няма излизане от тази река, ако си на вън!
ДУЛКОЛАКС таблетки 5 мг * 30 САНОФИ (DULCOLAX tablets 5 mg * 30 SANOFI),  цена и информация
Сигурно, Леко, Меко! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

На мен "Мълчете си" ми харесва и бих я слушал и след години. Има си го заряда на едни "Ако утре ме губиш" и "Право на влюбване", даже доста си прилича на втората, но това е и същината на проблема - Преслава явно вече не успява да грабне таргетите с вече доказаните формули. И в композиторите има вина, да.

Баладата на Милица е доста добра, но не съм сигурен дали към днешна дата Преслава или която й да е бе вложила такъв заряд. Твърде са еднакви вече всички, защото в нашата чалга, за разлика от чалгата на страни-съседки, най-важното е да не се изпусне вниманието на все по-намаляващия откъм интелект и влагане на някакви чувства стандартен днешен таргет.

От "Право на влюбване" нищо не стана - мина и замина, от всичките песни, дето изтърси тогава именно тази не постигна особено много и почти не се забеляза. И тогава критиките бяха в стерилното изпълнение. 

Това куца и в мълчете си. Даже Спомени я е изпяла с повече чувство от баладата. Преслава просто вече не умее да придава драматизъм с гласа си и не успява да завладее хората с него. В бързите песни това лесно се прикрива заради аранжимента и мелодията, ама в баладите гласът е основния инструмент и там лъсва безсилието й.  От 2009-та насам хитова балада не е имала. Ако утре ме губиш си е типично умерена песен и там има нещо ултра сбъркано в конфигурацията - изпълнение - аранжимент. 

Тази песен винаги ми е била противна, но на фона на последните й балади, е направо шедьовър:

Много правилно - Преслава си загуби заряда в гласа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...