Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

Честито, Емилия достига статут Кичка Бодурова ❤️

IMG-5499.jpg

Кичка се римува с пичк..., Емилия с какво се римува?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Какво стана с дуета на Сими и Десита? Явно Доня Минети ще пусне първо неговия дует с другата разпоретина.

Как ще коментираш гледанията на този хит?
Седмица 1: 1 милион
Седмица 2: 200К
Седмици 3 и 4: 300К

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

От "Право на влюбване" нищо не стана - мина и замина, от всичките песни, дето изтърси тогава именно тази не постигна особено много и почти не се забеляза. И тогава критиките бяха в стерилното изпълнение. 

Това куца и в мълчете си. Даже Спомени я е изпяла с повече чувство от баладата. Преслава просто вече не умее да придава драматизъм с гласа си и не успява да завладее хората с него. В бързите песни това лесно се прикрива заради аранжимента и мелодията, ама в баладите гласът е основния инструмент и там лъсва безсилието й.  От 2009-та насам хитова балада не е имала. Ако утре ме губиш си е типично умерена песен и там има нещо ултра сбъркано в конфигурацията - изпълнение - аранжимент. 

Тази песен винаги ми е била противна, но на фона на последните й балади, е направо шедьовър:

Много правилно - Преслава си загуби заряда в гласа.

"Право на влюбване" си остана албумна песен без голяма реализация. Като за такава си е успешна. Но "Ако утре ме губиш" според мен е по-успешна. Беше представена в идеалния момент по подходящия начин. Чак после евтиния клип й съсипа засилката, но като цяло песента си беше някакъв хит.

Не влага същата емоция, защото е свикнала да получава без да дава. Ефектът от машината на Пайнера, която влагаше безумно много в нея, постепенно започва да рикошира и по някое време съвсем ще я довърши ако тя самата не промени нещо. Не че имам против точно тази генерация на Галена и Преслава да бъде довършена, поне откъм успех по върховете. Стига им толкова. За да се развива една музика трябва на всеки няколко години да има нови големи имена, покрай които по-възрастните да придобиват имидж на легенди. Лили Иванова не е станала това, което е само защото се е борила единствено с генерацията им с Йорданка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш гледанията на този хит?
Седмица 1: 1 милион
Седмица 2: 200К
Седмици 3 и 4: 300К

 

Както казах и в темата за песента-това е най-слабата самостоятелна песен на Сими и е нормално да флопне.   

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Както казах и в темата за песента-това е най-слабата самостоятелна песен на Сими и е нормално да флопне.   

Онази гюбекчийската е по-гадна. Според мен от тогава Галин започва да довършва и Симона, тъй като преди това реално тя още имаше някакъв потенциал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Онази гюбекчийската е по-гадна. Според мен от тогава Галин започва да довършва и Симона, тъй като преди това реално тя още имаше някакъв потенциал.

Галин довърши Симона с купищата безсмислени дуети. Подобни гюбекчийски песни само забързаха краха й.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Както казах и в темата за песента-това е най-слабата самостоятелна песен на Сими и е нормално да флопне.   

На места в песента виждам и чувам как Галин се опитва да я направи Преслава 2.0.

Според мен голям проблем за кариерата на Симона е фактът, че вече абсолютно никой не се вълнува от нея. Тръгна много силно, 2021-ва изкърти. После Галин я изруси и запрати в 10-та глуха при Лидл и Дрисита да си правят компания всичките. Реално Алоха мюзик си заслужава съдбата на тотален флоп лейбъл, която затвърждава с всеки следващ проект.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

На места в песента виждам и чувам как Галин се опитва да я направи Преслава 2.0.

Според мен голям проблем за кариерата на Симона е фактът, че вече абсолютно никой не се вълнува от нея. Тръгна много силно, 2021-ва изкърти. После Галин я изруси и запрати в 10-та глуха при Лидл и Дрисита да си правят компания всичките. Реално Алоха мюзик си заслужава съдбата на тотален флоп лейбъл, която затвърждава с всеки следващ проект.

Галин просто не знае какво да прави когато изпълнителите му наберат популярност и остави Симона да върви по инерция като Лидия и Десита преди това. 
Но Сими просто е скучна от медийна гледна точка и без хитове залязва бързо.

Десита въпреки че скоро не е имала супер успешна песен пак пълни коментарите на всяко Алфа видео и хората питат за нея. По-интересна и разпознаваема е като личност.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DevilWish каза:

В леглото най-добрият - правиш ми чикия! ❤️ 
Top Trans Hit 2023 :D 

И Галин я заеба, както Меди преди да я махне. Горкия транс, усещам как и подготвят договора в Даймънд/Фен тв.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

И Галин я заеба, както Меди преди да я махне. Горкия транс, усещам как и подготвят договора в Даймънд/Фен тв.

После ще я махнат и от там и ще ходи да си вие чепа в някоя гей дискотека! :D 

Зарежи го, Гальо, лошо да му станеееееееееее...

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BobiTo каза:

И Галин я заеба, както Меди преди да я махне. Горкия транс, усещам как и подготвят договора в Даймънд/Фен тв.

Записала е песен при Ганев тази седмица, другите Алфи и до там не стигат

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.06.2023 г. от 22:23, SG каза:

За което са показателни и цифрите от Spotify, където слушат предимно млади хора и където псевдо лидерките с титаничните милиони в Тубата от миналата година не могат и да доближат поп хита с едва 8М в YouTube. Той самият обаче още е на първите места в класацията и е по-близо до прехвалената и излязла от нея почти 50-милионна ВНЛ!!!

Сладкото зло - 1.5М

Еуфория - 1.6М

Welcome to Bulgaria - 1.8M

Не си ме давай - 1.1М

ВНЛ- 2.8М

7 дни - 2.4М

А Фики всичките ги прави на създърма с "Чупки в кръста" в Спотифай:
image.png.88122cc93b61491fb2a8d1c41534369a.png

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, BobiTo каза:

И Галин я заеба, както Меди преди да я махне. Горкия транс, усещам как и подготвят договора в Даймънд/Фен тв.

И след това отива в чужбина "да гледа стари хора".

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Emanuela.Carey каза:

Записала е песен при Ганев тази седмица, другите Алфи и до там не стигат

Все пак за нейната продукция не плащат продуцентите, а леля 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресила ще реши ли коя ще е финалната корица или ще ги сменя през час?!
Добрата новина е, че дуетът върви много по-добре от предните два флопа с топика.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пресила ще реши ли коя ще е финалната корица или ще ги сменя през час?!
Добрата новина е, че дуетът върви много по-добре от предните два флопа с топика.

Това е по-яка корица от предното говно. Не ми казвай, че този дует ще става хит, защото не вярвам.... От самото начало не вярвах в успеха на тази песен... Просто не звучи като хит.... Няма я тръпката като предните песни до Мангава тут. Ама Балканско за разкош е по-яка от това, защо това трябва да става хит? Предпочитам тя да набере популярност!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...