Jump to content

Поп фолк скандали (юни 2023)


Препоръчани коментари

Няма да съм Аз , ако й спестя. С песента "ФАКАЙ СЕ" да я поздравя!
Няма да съм Аз, ако съм добра!!!! КАТО ГОЛ ЩЕ ТЕ ГЛЕДАМ БЕЗ ДА СПРААААААААААААА!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Тиктокърки са. Едната пее и готви, другата е продавачка в магазин. 
Абе всъщност са си точно за Алфа Мюзик.

Е познах я тая с еклерите :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са тия ИЗМИСЛЕНИ ремикси които Андреа си е качила под формата на клипове?

Защо развалят хубавите песни с този гаден бийт.... :& 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Тиктокърки са. Едната пее и готви, другата е продавачка в магазин. 
Абе всъщност са си точно за Алфа Мюзик.

Тази Венета има много неприятно излъчване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа - ПАДАМ! (rofl) :D 
 

Коментар под този клип:
 

Някога имаше добра кариера беше ми една от любимите певици , сега е ужасяваща 🙄
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа тази дето сама проси разни неща от брандове и после не ги връща ли беше? Или тази на която в чужбина й останаха пари само за паста? Може би тази която пияна на куче съсипа цялата коледна украса на едно заведение? Тази която абсолютно всеки път друг й е виновен за всичко, защото е мизерна?

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Андреа тази дето сама проси разни неща от брандове и после не ги връща ли беше? Или тази на която в чужбина й останаха пари само за паста? Може би тази която пияна на куче съсипа цялата коледна украса на едно заведение? Тази която абсолютно всеки път друг й е виновен за всичко, защото е мизерна?

Но е от София

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, каквато и да е Андреа, нормално е да не е на кеф на онези, заради които почти няма участия. Съвсем не само тя е недоволната, но повечето си мълчат, за да не им секнат съвсем шансовете.

Иначе въпреки антипатията ми спрямо Галена напоследък ще се радвам поне тя наистина да направи концерт. И тоновете пари, които притежава, да бъдат вложени в нещо, което ще запечата името й като хората. Жанра трябва да покаже, че отива нанякъде.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Андреа тази дето сама проси разни неща от брандове и после не ги връща ли беше? Или тази на която в чужбина й останаха пари само за паста? Може би тази която пияна на куче съсипа цялата коледна украса на едно заведение? Тази която абсолютно всеки път друг й е виновен за всичко, защото е мизерна?

Разбирам, че си piss-нат заради думите на Андреа, ама квато и да е към днешна дата е хубуу да не отричаме тотално позитивите й за жанра:
1. Въвеждане на работа по западен модел;
2. Въвеждане на HD клипове като стандарт;
3. Въвеждане на високобюджетни клипове като във всеки един е с коренно-различна тематика, концепция и визия ("Неблагодарен" - "Хайде, опа" - "На екс" - "Докрай" - "Предай се" - "Лоша");
4. Въвеждане на модерния еврозвук на Кости;
5. Създаване на чуждоезични песни за американския и европейски пазар;
6. Въвеждане на мащабно шоу с провокация, балет и скандално облекло по време на концерти(Камелия въведе скандалното облекло, Малина танците с балет, но никой не ги комбинира до онзи момент)

Галена взе този модел на работа и стана каквото е в момента. Преди Андреа да изкърти държавата Галена имаше пачките на Галин но правеше евтинджос видеа и песни със синтезатори, по концерти бе вяла и скучна. Най-малкото Галенови трябва да сте благодарни на Андреа, че малко или много е повлияла на Галош да тръгне в правилната посока.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Кратко интервю на Галош.

 

 На 38 е цялата дърпана, напомпена, ботоксирана. И някои смятат, че била красива. Каква ли ще е след 10 г?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена взе този модел на работа и стана каквото е в момента. Преди Андреа да изкърти държавата Галена имаше пачките на Галин но правеше евтинджос видеа и песни със синтезатори, по концерти бе вяла и скучна. Най-малкото Галенови трябва да сте благодарни на Андреа, че малко или много е повлияла на Галош да тръгне в правилната посока.

В дуета им са като световно име с певачката от кварталната кръчма. Е, такава беше Галена тогава.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Вдъхновила се е от своя кумир!
big_big-podigotoweb.jpg?f=686245

Тая книга така и не можах да я довърша в 6-ти клас. Пълна скука е и изобщо не ме интересува кой какво говори!

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Тая книга така и не можах да я довърша в 6-ти клас. Пълна скука е и изобщо не ме интересува кой какво говори!

И аз не съм я чел цялата. Но пък важното е, че знам всички номер 1 песни на Галена в Спотифай! 🥰

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Има предвид че тя, като коренячка софиянка я е "приела" в столичните среди, въпреки че е от Смядово.

Е, то навремето се ходеше в Димитровград, а не в София, а Галош е от по-рано във фирмата, така че не ми е ясно какво иска да каже с това приемане.

Иначе другото си е вярно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Въвеждане на работа по западен модел;

Преди такива като Андреа, Галена и Цура да се пръкнат моделът беше по западен, т.е. продуцентската къща да покрива част от разходите. Те въведоха моделът богатото татенце или гадже да покрива всичко. Пайнера започна да се фокусира главно в подобни изпълнители.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Преди такива като Андреа, Галена и Цура да се пръкнат моделът беше по западен, т.е. продуцентската къща да покрива част от разходите. Те въведоха моделът богатото татенце или гадже да покрива всичко.

Камелия и куп други певици са се изказвали, че продуцентът е покривал част от разходите и е насочвал изпълнителя откъм избор на песни докъм 5-тата година. След това всеки сам е оправял, както успее. Рени също го е казвала през 2005-та, когато ги напусна. Реално това, за което говориш е било в края на 90-те, до поникването на Ивана на небосклона и нейната практика с процентите.

Андреа работеше по западен модел на песни и клипове, създавайки хайп и очакване. Реално всяка малка пачавретина искаше, живееше и дишаше да е Андреа в периода - "Дай ми всичко" - "Неблагодарен". Не съм видял Галена да е имала такъв импакт фактор над подрастващите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като отбелязваме колко голям хит е бил "Знам диагнозата" е хубуу да отбележим, че тая песен беше три пъти по-голям хит:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Fast каза:

Преди такива като Андреа, Галена и Цура да се пръкнат моделът беше по западен, т.е. продуцентската къща да покрива част от разходите. Те въведоха моделът богатото татенце или гадже да покрива всичко. Пайнера започна да се фокусира главно в подобни изпълнители.

Нямаше ли разкрития че Ивана е била от тези, които са преебали работата като си е давала повече от половината хонорар за да взима награди?

Иначе за продукциите на Цура, Галена и Андреа нормално Пайнера да не им е плащал всичко. Все пак тогава и другите биха се наредили на опашка за същото и фирмата ще фалира. Щом само една песен от Кости е била 10 хиляди евро.

Реално Алфа е един вид по стария модел където Галин финансира продукциите, но виждаме че пък тогава крайния продукт няма същото качество.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

И като отбелязваме колко голям хит е бил "Знам диагнозата" е хубуу да отбележим, че тая песен беше три пъти по-голям хит:

 

Не мисля, честно казано. А и тая песен не я понасям.

Тази обаче е друго нещо! ❤️ Дай, дай! Първия голям хит на Андромеда ! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Не мисля, честно казано. А и тая песен не я понасям.

Тази обаче е друго нещо! ❤️ Дай, дай! Първия голям хит на Андромеда ! ❤️ 

"Дай ми всичко" е може би най-големият самостоятелен хит на Андруши. Гърмеше от абсолютно всякъде, малките кифли се вживяваха, имаше истерия. Аз такова нещо по друга нейна самостоятелна песен не съм видял.

Иначе топ 3 на чалгата във втората половина на 2008-ма до началото на 2010-та е:
1. Преслава с голяма преднина.
2. Андреа - истерия от тийнове + нечалгари
3. Емануела - дискотечен терминатор след дискотечен терминатор

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...