Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

Емрах и Галена гепнаха най-известната песен в момента , затова още немогат да уредят правата! 
 


Някои хора пишат под коментарите “Айде Фики взимай и тая песен” пък то се оказа , че малкия брат го изпревари. 😂😂

Мн са нагли фамилия Стораро

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

FB.WATCH

14 хил. views, 91 likes, 1 loves, 170 comments, 9 shares, Facebook Watch Videos from Меринджей: Патентована Технология за Белене на яйца от ПопФолк...

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , HIStory каза:

Не, че нещо, ама:

 

IMG_20230530_081737.jpg

После що само по дивани се снимала... Рекламира стоката.

 

Ще може ли някой да направи колаж с всички клипове, на които Глория лежи на дивани? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Illyria каза:

 

Ще може ли някой да направи колаж с всички клипове, на които Глория лежи на дивани? 

Няма да стигне страницата, толкова голям ще стане колажа. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Illyria каза:

Струва ми се, ще е нещо като кубчето лед... Толкова я свързват с него, а тя само в Полудяваш по мен го споменава, никъде другаде.

Кубчето лед го подкара Ивана по принцип в Мирише на любов, не знам що го лепнаха на Гло - "Кубче лед съм, разстопи ме..."

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, HIStory каза:

Кубчето лед го подкара Ивана по принцип в Мирише на любов, не знам що го лепнаха на Гло - "Кубче лед съм, разстопи ме..."

По мои спомени се започна от тази песен

Между другото и двата текста са писани от Мариета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , presi_fen! каза:

Емрах и Галена гепнаха най-известната песен в момента , затова още немогат да уредят правата! 
 


Някои хора пишат под коментарите “Айде Фики взимай и тая песен” пък то се оказа , че малкия брат го изпревари. 😂😂

Мн са нагли фамилия Стораро

Емрах обяви преди седмица и всеки ден си качва стори, докато Галена по абсолютно никакъв начин досега не е рекламирала този проект и явно ще се размине само с едно стори като излезе. Това не говори ли достатъчно, че не е нищо повече от обикновен фийт и е поканена от фамилия Стораро за да докара интерес на Умрях, който след Теди дава яко задна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Illyria каза:

 

Ще може ли някой да направи колаж с всички клипове, на които Глория лежи на дивани? 

57024663_.jpg.6b989c8c9b5da4a7c73f79b2722c6a88.jpg

Още в първите клипове има дивани, но пък после 2-3 години няма. Жена, седнала/полегнала на диван е ясно какви сигнали подава. :D Така че според мен е умишлено.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Illyria каза:

Струва ми се, ще е нещо като кубчето лед... Толкова я свързват с него, а тя само в Полудяваш по мен го споменава, никъде другаде.

Какъв фен си, щом забравяш туй нещо?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , HIStory каза:

Кубчето лед го подкара Ивана по принцип в Мирише на любов, не знам що го лепнаха на Гло - "Кубче лед съм, разстопи ме..."

Тя вкара и аромата, а и течните шоколади, кафе, цигари, диети! Иновативна жена на народа!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Дългоочакван фотос с торта - Рени! ❤️ 
Може да бъде изображение с 1 човек
Може да бъде изображение с 1 човек, руса коса и тортаМоже да бъде изображение с торта и текстово съобщение

Този поглед чакахме!
Може да бъде изображение с 1 човек

"Две за мен и една за гостите... евеентуално" :D Практична кралица! :heart: Кой като нея с 3 торти :D 

Последно 45 или 54? :lol:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Gerganafen каза:

"Две за мен и една за гостите... евеентуално" :D Практична кралица! :heart: Кой като нея с 3 торти :D 

Последно 45 или 54? :lol:

Не са ли и трите за нея, а за гостите само макароните от последната? 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...