Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Fast каза:

Галена от поне 10+ години стратегията й е да прави дуети с по-младите изпълнители за да си гарантира актуалността във всички таргети. Няма лошо, щом това работи за нея. Но според мен наистина трябваше да си спести дует с доказан насилник и мизогинист като Емрах. От друга страна, не се и изненадвам, в предвид колко песни с отвратителни и самоунизителни "бий ме, обичам те"  тип текстове е пускала във времето.

Точно такива най-ни възбуждат!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

От друга страна, не се и изненадвам, в предвид колко песни с отвратителни и самоунизителни "бий ме, обичам те"  тип текстове е пускала във времето.

Не повече от Преса Савекса

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Не повече от Преса Савекса

Не знам, но на мен още ми се повръща от текстовете на "Една жена" и "Да ти олекне" . Преслава никога не е била толкова крайна, и си е позволявала да пуска и empowering песни.

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Точно такива най-ни възбуждат!

 

В развитите страни жените предпочитат този тип мъже за кратки секс авантюри, след което ги зарязват набързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не знам, но на мен още ми се повръща от текстовете на "Една жена" и "Да ти олекне" . Преслава никога не е била толкова крайна, и си е позволявала да пуска и empowering песни.

 

 


 


повръща ми се от всички песни, в които не се пее за храна

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

В развитите страни жените предпочитат този тип мъже за кратки секс авантюри, след което ги зарязват набързо.

Че те без друго и за друго не стават - жените, де.

Прайте си кефа, с един, с двама... с цяла дузина.. да вий леку на душътъ и туй то

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Не знам, но на мен още ми се повръща от текстовете на "Една жена" и "Да ти олекне" . Преслава никога не е била толкова крайна, и си е позволявала да пуска и empowering песни.

"с надежди празни, до смърт заразни, се друсам денем и нощем..."

our submissive kween

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:


Между другото, днес сготвих патладжан!

 

IMG_0921.jpeg

Пропускаш Алисия - Карамел и Ивана - Течен шоколад, Кондьо - Черешката на тортата и Шопската салата 🥗

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Галена от поне 10+ години стратегията й е да прави дуети с по-младите изпълнители за да си гарантира актуалността във всички таргети. Няма лошо, щом това работи за нея. Но според мен наистина трябваше да си спести дует с доказан насилник и мизогинист като Емрах. От друга страна, не се и изненадвам, в предвид колко песни с отвратителни и самоунизителни "бий ме, обичам те"  тип текстове е пускала във времето.

Това не е стратегия. Не са малко случаите, в които композитори, текстописци и тн, правят нещо за големите имена с условие да ударят рамо на техен човек. Предимно при Оцко и Пашев беше практика.

Сега за фийта на Галена с Антонио и Азис направо се хващам на бас че Пит и Супер Саш са й написали някъв текст (Антонио е тяхно протеже) 😃 То е толкова очевадно..

"Да ти олекне" е само за ценители и явно това с "рак в кръвта" много се е запомнило 😄

А в текста на "Една жена" не виждам лошо 😃 жена, която е търпяла и търпи много заради този, който обича 😃

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Пропускаш Алисия - Карамел и Ивана - Течен шоколад, Кондьо - Черешката на тортата и Шопската салата 🥗

 

 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

"с надежди празни, до смърт заразни, се друсам денем и нощем..."

our submissive kween

Е аз не съм казал че изобщо няма. Но забележи, точно тези песни й флопват жестоко. Правила ги е за контингента, но очевидно не са в неин стил.

 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

тук не разбирам за какво се пее, но може да мине.

Смукача, не подскача ли пееше, какво беше? Това от 100 години не съм го слушал. Май има предвид, че не му става  ха-ха 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Е аз не съм казал че изобщо няма. Но забележи, точно тези песни й флопват жестоко. Правила ги е за контингента, но очевидно не са в неин стил.

 

 

Без теб е кошмарна, много ясно, че ще флопне. Нито е запеваема, нито е слушаема. Не знам как изобщо я е харесала или пък е мислела, че ще стане нещо от нея.

 

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Смукача, не подскача ли пееше, какво беше? Това от 100 години не съм го слушал. Май има предвид, че не му става  ха-ха 

Смукач не е ли нещо афтомобилно? Иначе за какво точно пее е ясно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...