Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Andrew Cunanan. каза:

не виждам разлика.

Итс дъ сейм пикчър? Разликата има обаче, от кокошата клоака излизат яйца, а в на тоя боклук - предполагаемо влизат. Но не яйца. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Итс дъ сейм пикчър? Разликата има обаче, от кокошата клоака излизат яйца, а в на тоя боклук - предполагаемо влизат. Но не яйца. 

Що? Може да го налапва барабар с макарите?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, WindWalkerMonk каза:

Ох, колко са грозни всичките. Като говорим за нашенски циганийки - е тва е. Но грам дамата, примата на модерния фолк и вечната номер 1 С И Л В И Я е там. 

Петра пита дали имат предвид материалния или музикалния подарък. След това говори само за музикалния, тъй като няма материален подарък 🤣🤣🤣
Силвия демонстрира T.Y. секси вибрации. Емблематична кралица!

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само Роксана мое накара 55+ годишни чичаци да друдат кючеци 😭

Минали са точно 5 години, така че тези които не са станали да играят вече са задоволени?!

 

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вЕрно ли ще се излага с тоя Лайнах след като Теда ѝ направи услуга да изпее дует с конската ѝ внучка?

На Фики ли е направила услуга не знам, но да лансира бияч на жени нещо не ме кефи.

Още повече съвсем си преебава летния сезон за момента от музикална гледна точка.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Галена вЕрно ли ще се излага с тоя Лайнах след като Теда ѝ направи услуга да изпее дует с конската ѝ внучка?

На Фики ли е направила услуга не знам, но да лансира бияч на жени нещо не ме кефи.

Още повече съвсем си преебава летния сезон за момента от музикална гледна точка.

what do u mean, Галена още нищо не е пускала това лято?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Галина защо ядеш буквите ма? :D

image.png.6a568b783466835c0ea6275675ce150f.png

Ето тук се вижда разликата във финсовото състояние - Андреа ползва AI, Азис ползва Photoshop, а Галина от село - Paint.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Галина защо ядеш буквите ма? :D

image.png.6a568b783466835c0ea6275675ce150f.png

То да беше само една буква... По-неграмотно не можа да го напише. Да дава на сина си да й пише и публикациите, че явно и за това не я бива.

 

  • Like 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Минали са точно 5 години, така че тези които не са станали да играят вече са задоволени?!

 

Roxy Day?

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Рени мое само да си мечтае да има такива диаманти в дискографията си!

 

Adriana Baby Day?

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Галена вЕрно ли ще се излага с тоя Лайнах след като Теда ѝ направи услуга да изпее дует с конската ѝ внучка?

На Фики ли е направила услуга не знам, но да лансира бияч на жени нещо не ме кефи.

Още повече съвсем си преебава летния сезон за момента от музикална гледна точка.

По-добре за Емануела

преди 1 час, Mousie каза:

Личи си, че Теди е фенка на 365 и Don Massimo, ама може ли да кръсти новият си изпълнител, който ще продуцира Дон Марио?? С българско име звучи нелепо 😂

Какво е българското в Марио?


 

xa xa 

 

IMG_0938.jpeg

IMG_0937.jpeg

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена от поне 10+ години стратегията й е да прави дуети с по-младите изпълнители за да си гарантира актуалността във всички таргети. Няма лошо, щом това работи за нея. Но според мен наистина трябваше да си спести дует с доказан насилник и мизогинист като Емрах. От друга страна, не се и изненадвам, в предвид колко песни с отвратителни и самоунизителни "бий ме, обичам те"  тип текстове е пускала във времето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...