Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 18 минути, HIStory каза:

Бях там, Лили пя като змей, макар и видимо много остаряла. Една сюрия популярни личности й бяха дошли на крака - Хекимян, единия Аргиров, Богдана Карадочева, Халваджиян и жена му, Рачков, Иво Инджев, Керана, Патрашкова с Мария Гроздева, Мишо Белчев... + целия политически елит, който даваха по телевизията. Два часа лайв, раздаде се на макс. Вие си спорете за чалгарките по кръчмотеките и бройте гледания в тубата 😁

Лили Иванова кога ще я видим с такъв брутелен проект? 😛

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, HIStory каза:

Бях там, Лили пя като змей, макар и видимо много остаряла. Една сюрия популярни личности й бяха дошли на крака - Хекимян, единия Аргиров, Богдана Карадочева, Халваджиян и жена му, Рачков, Иво Инджев, Керана, Патрашкова с Мария Гроздева, Мишо Белчев... + целия политически елит, който даваха по телевизията. Два часа лайв, раздаде се на макс. Вие си спорете за чалгарките по кръчмотеките и бройте гледания в тубата 😁

Благодаря за мнението, интересно ми беше да чуя нещо встрани от официалните статии и кадри. За радост вече съм се насочил предимно към спорове, в които да съм от страната на потенциално оставащото във времето, а не преходното (освен когато не полудея твърде много по Алфа или Party Animals). Затова и ми е забавно да се закачам с форума, когато отвреме-навреме им подмятам факта, че към 2023 Лили Иванова е над чалгата.

Взе ли си книгата? Ще ми е интересно да чуя мнение и за нея преди да дам 50 лева :D (което и много други хора са направили и ще направят, де, защото иде реч за Лили Иванова, а не за Преслава и Галена).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андра с нова поп-фолк песен това лято!
Андреа разкри свой неподозиран талант: Или си промишлен, или си творец
Андреа разкри свой неподозиран талант: Или си промишлен, или си творец
 

Андреа снима клип за предстоящата й песен, която ще бъде факт през лятото. Попфолк звездата разкри, че това е много лично парче.

„В нея съм вкарала пак мои лични емоции, но съм се съобразила с ритмите на попфолка. Винаги вкарвам нещо от моята душа. Или си промишлен, или си творец. Истинският творец иска да задоволи емоциите и душите. Например клипът „Витамин“ е по изцяло моя идея, всеки един декор в него е от моята глава. Когато работя с текстописката Анастасия Мавродиева, винаги добавям някакви думи, които държа да присъстват. Не искам да бъда комерсиална. Последната ми песен през 2020 г. „Егоист“ има много силно послание за отношенията между мъжа и жената. Винаги работя с хора, които ме разбират, за да пресъздадем това, което искам“ – разкри тя пред “Телеграф”.
Андреа разкри свой неподозиран талант: Или си промишлен, или си творец
 

За мнозина може би е изненада, че певицата рисува и свири от малка, днес твори на класическа музика под звуците на Бетовен. Направила се е ателие на горния етаж в дома си и признава: „Когато ми дойде музата, се качвам да творя, много обичам да рисувам на класическа музика“,

Когато е едва на 15 години, осъзнава, че иска да пее попфолк. „Измислих си сама музиката, текста, клипа. Рисуването ми помагаше за идеи, въпреки че остана малко на заден план“ – разказа Андреа.

Майка й осъзнава, че дъщеря й има талант в изобразителното изкуство, още когато е 1-ви клас и я записвана уроци.

Изпълнителката създаде профил в социалните мрежи, където показва част от многото си творения. До момента всички качени произведения са от детските й творчески години.

„Рисувам акварел, туш и графика. Специално в акварела композицията е натюрморт, тоест случка, преживяване. Част картините, които съм качила в Инстаграм, са именно тези. Една от картините е много специална, с детското момиче. Тогава ни казаха сами да изберем какво искаме на нарисуваме и това нещо излезе в ума ми“ – добави тя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Благодаря за мнението, интересно ми беше да чуя нещо встрани от официалните статии и кадри. За радост вече съм се насочил предимно към спорове, в които да съм от страната на потенциално оставащото във времето, а не преходното (освен когато не полудея твърде много по Алфа или Party Animals). Затова и ми е забавно да се закачам с форума, когато отвреме-навреме им подмятам факта, че към 2023 Лили Иванова е над чалгата.

Взе ли си книгата? Ще ми е интересно да чуя мнение и за нея преди да дам 50 лева :D (което и много други хора са направили и ще направят, де, защото иде реч за Лили Иванова, а не за Преслава и Галена).

Лили е над всичко от преди Големия Взрив, ти искаш 2023 да не е над чалгата ;) 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, SG каза:

Благодаря за мнението, интересно ми беше да чуя нещо встрани от официалните статии и кадри. За радост вече съм се насочил предимно към спорове, в които да съм от страната на потенциално оставащото във времето, а не преходното (освен когато не полудея твърде много по Алфа или Party Animals). Затова и ми е забавно да се закачам с форума, когато отвреме-навреме им подмятам факта, че към 2023 Лили Иванова е над чалгата.

Взе ли си книгата? Ще ми е интересно да чуя мнение и за нея преди да дам 50 лева :D (което и много други хора са направили и ще направят, де, защото иде реч за Лили Иванова, а не за Преслава и Галена).

Е, не, не бих - сбирщайн от интервюта, ясно е, че е правена за пари. А и Валерия Велева ми е супер антипатична. Не видях и кой знае колко желаещи нито преди, нито след концерта. Като изключим, че почна с три тотално непознати за мен песни, пропусна няколко любими мои от новите, които са й хитове по нейните стандарти - Ти дойде, Икар... беше супер. Тъпо се получи на финала - уж приключи, върна се за бис, пита публиката коя песен иска, щото нямала нищо подготвено - всички викаха "За тебе бях". Накрая си изпя някаква тотално неизвестна, която си беше подготвила явно. Но аз толкова не съм ставал и сядал на концерт, след всяка песен залата беше на крака. Интересно ми е коя точно от нашите "лидерки" някога ще види нещо поне близо до това. Особено след 50-60 години кариера.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Ами тя Е стара. 84 години официално, 87 - по слухове.

Факт, но доскоро беше повече в кондиция. Като се покланяше се държеше за статива на микрофона. Обаче си взима и високи тонове, и държи... Гласът й е в по-добра форма от тялото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, HIStory каза:

Факт, но доскоро беше повече в кондиция. Като се покланяше се държеше за статива на микрофона. Обаче си взима и високи тонове, и държи... Гласът й е в по-добра форма от тялото.

Доста е анорексична. Трябва машко да наддаде. А и ако е бика на кокили, както обикновено, съвсем да й се завие свят.

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Лили е над всичко от преди Големия Взрив, ти искаш 2023 да не е над чалгата ;) 

Че Лили е била кръчмарка и кючекиня много преди някой да се сети какво е това чалга

 

Screenshot_20230520_134341_Firefox.jpg

  • Haha 1
  • drunk 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Лили е над всичко от преди Големия Взрив, ти искаш 2023 да не е над чалгата ;) 

Е, както и преди бях казал, за да се позабавлявам с Рамания - над тях е и като днешна актуалност. Дори и без нови хитове и въобще нови песни е по-хитово нещо от зациклилата чалга.

преди 1 час, HIStory каза:

Е, не, не бих - сбирщайн от интервюта, ясно е, че е правена за пари. А и Валерия Велева ми е супер антипатична. Не видях и кой знае колко желаещи нито преди, нито след концерта. Като изключим, че почна с три тотално непознати за мен песни, пропусна няколко любими мои от новите, които са й хитове по нейните стандарти - Ти дойде, Икар... беше супер. Тъпо се получи на финала - уж приключи, върна се за бис, пита публиката коя песен иска, щото нямала нищо подготвено - всички викаха "За тебе бях". Накрая си изпя някаква тотално неизвестна, която си беше подготвила явно. Но аз толкова не съм ставал и сядал на концерт, след всяка песен залата беше на крака. Интересно ми е коя точно от нашите "лидерки" някога ще види нещо поне близо до това. Особено след 50-60 години кариера.

И аз миналата година бях на един от концертите в турнето. Наистина не бях присъствал на такова нещо. Страхотно пеене и близо 10 минути аплодисменти в края. За лидерките е ясно, че никога няма да имат такива звездни мигове, колкото и да ги пробутват като фактор тукашните десетина потребителя и още десетина извън форума.

60 години кариера прави Лилито - и пак е над всички. Btw и нейната peer-ка Данчето обяви концерт послучай същия си творчески юбилей. Бях на предишния й и останах доволен, та бих отишъл и на този с интерес. Че и свеж постер с нейно лого са й направили този път, не е зле и тя малко да се раздвижи като Лили откъм имидж.

Screenshot_20230520-205612_Chrome.jpg.876d67272ca10cd48f703caa2aa37d69.jpg

И преди някой да се е оплакал, че говорим за естрадни звезди в тази тема - и двете имат и сходни на поп-фолк песни, а както DarkChild е споменал в поста преди моя - Кралицата и тя нявга е започнала покрай табора шарен. :D

  • Like 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Усетих тази асоциация с дует Бидон. Беквокалистка, на който е била ЕклеРени.

Да, и имаше времена, в които жанра не беше на дъното заради онези с големите заблуждаващи пари... и Ритон буквално бяха подгряващи на концерт на Рени.

  • Like 2
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Бях там, Лили пя като змей, макар и видимо много остаряла. Една сюрия популярни личности й бяха дошли на крака - Хекимян, единия Аргиров, Богдана Карадочева, Халваджиян и жена му, Рачков, Иво Инджев, Керана, Патрашкова с Мария Гроздева, Мишо Белчев... + целия политически елит, който даваха по телевизията. Два часа лайв, раздаде се на макс. Вие си спорете за чалгарките по кръчмотеките и бройте гледания в тубата 😁

Кои са тези хора? 😕
Иначе Лили е класа и класика!

 

  • Like 1
  • Love 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме нужда от тема, казваща се "Естрадни скандали" или направо "Естрадни войни".

Никоя от нашите чалга легенди няма такова дива поведение. Дори самата тя се иронизира за тема години. И моля Ви, не слагайте гъзолизката на Фидел Кастро - Йордана до имена като Лили. :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кои са тези хора? 😕
Иначе Лили е класа и класика!

 

Клипа на Събота вечер винаги ме е карал да копнея да бях присъствал докато е обикаляла Руски паметник по този начин и хората ог 1964 са я зяпали тази скандална, несъобразителна нова певица. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Имаме нужда от тема, казваща се "Естрадни скандали" или направо "Естрадни войни".

Никоя от нашите чалга легенди няма такова дива поведение. Дори самата тя се иронизира за тема години. И моля Ви, не слагайте гъзолизката на Фидел Кастро - Йордана до имена като Лили. :) 

Тази идея много пъти ми се е прокрадвала и на мен в ума и определено мисля, че има какво да се каже в подобна тема. Борбата в естрадата е била не по-малко интересна от онази, която съществуваше в чалгата докато още беше някаква сила и някой се интересуваше.

Но за Данчето няма да се разберем. :D Винаги си е била вечната втора зад Лили, но е имало защо да е била втора, а не 78-ма (и не, не е само Кастро причината). И... ето го първия ни естраден скандал. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тази идея много пъти ми се е прокрадвала и на мен в ума и определено мисля, че има какво да се каже в подобна тема. Борбата в естрадата е била не по-малко интересна от онази, която съществуваше в чалгата докато още беше някаква сила и някой се интересуваше.

Но за Данчето няма да се разберем. :D Винаги си е била вечната втора зад Лили, но е имало защо да е била втора, а не 78-ма (и не, не е само Кастро причината). И... ето го първия ни естраден скандал. :D

Знаем, че ти имаш афинитет към вечните втори - начело с тази маман:

Иначе Деси не пуска нова песен, защото чака истерията по "Кемано басал е роменге" да затихне.

  • Haha 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тази идея много пъти ми се е прокрадвала и на мен в ума и определено мисля, че има какво да се каже в подобна тема. Борбата в естрадата е била не по-малко интересна от онази, която съществуваше в чалгата докато още беше някаква сила и някой се интересуваше.

Но за Данчето няма да се разберем. :D Винаги си е била вечната втора зад Лили, но е имало защо да е била втора, а не 78-ма (и не, не е само Кастро причината). И... ето го първия ни естраден скандал. :D

Всички са кукумицини:

Кичка

Ритон

Буюклиева

Тони Димитрова

 

Само Криса Секса е адекватна, но тя е по-скоро чалга.

  • Haha 1
  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

^^По повод песновката на Джия: Оф сега няколко месеца няма да може да се отървем от участнички от Ергенът 2 и самият ерген. Аман! Но поне не мога да отрека, че Айлин е много красиво момиче!

Я нещо от Нелина преди две години, явно и тя слуша радиото на народа хаха:

FB.WATCH

5,8 хил. views, 758 likes, 85 loves, 47 comments, 17 shares, Facebook Watch Videos from Nelina: Любима песен по любимо радио! 😍🎶💋Orhan Murat Orhan MuratРадио Веселина / Radio Veselina

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

 

Само Криса Секса е адекватна, но тя е по-скоро чалга.

Шъ мъ извиняваш, ама чалгата никога не е предлагала чак такова ниско ниво откъм продукция и то на утвърдено име.

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...