Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Къде са фенките на Меди и защо не стриймват песните му? "Женен" също хич не беше от успешните парчета. Та как хората можаха да стриймват като ненормални "Да си тук" и тя да има около 25-27 милиона, а не можаха да го направят и с "Извинявай". Когато изпълнителя е на върха - всичко, което изпее моментално става хит. Гледали сме го и с Галена, и с Преслава, и с Фики и с Азис. С Меди не го виждаме. Виждаме Сашка как пробутва участия на него и на брат му.

"Извинявай" е комерсиална балада с цел да има успех като "Да си тук", обаче удари на камък. Изобщо не може да се сравнява с песента на Преслава, която тя пуска на 18-тата година в кариерата си, а Меди - на 4-тата.

Твърдението ти, че кариерите на Фики и Галин са приключили през 2016-та е пълна простития, брат. Галин само след 2016-та има:
а) 2017 - "Нощта гърми", "5-6-7-8", " Ме густа";
б) 2018 - не особено големи хитове, но все пак сезонни и с по 10 милиона гледаемост, в лицето на "Как си, кажи?", "Тексас плейс" и " 112";
в) 2019 - "Няма да ми мине" и "Така ни се пада";
г) 2020 - "Недей ме вини" и "Просто секс";
д) 2021 - "Вендета";
е) 2022 - "Алкохол";

Приключилите кариерата си изпълнители не въртят такива цифри и не регистрират все още хитове, макар и дуетни;

Фики след 2016-та има:
а) 2017 - "Патенце", "Изневериш ли ми";
б) 2018 - "Аз измръзнах" и "Да вдигнем малко шум";
в) 2019 - "Не ме оставяй" и "Ламборгини";
г) 2020 - нищо;
д) 2021 - "Не ти прощавам";
е) 2022 - "Отпусни се", "Чупки в кръста", "Любовта е гадно нещо", "Вамос, вамос";
ж) 2023 - "Еспаньола, бейби";

И докато ти си го отписал "Чупки в кръста" е напът да чукне 29-тия си милион:

 

Вамос,вамос има само с 1 милион повече от “Извинявай” но първата е хит,а другата флоп,добре😂 По твоята логика и Галена,и Преслава вече са залезли понеже и техните балади не пожънаха големи успехи,нито пък последните им песни. Поредното неадекватно изказване.То не може всеки път да нацелваш мегахит че да ми задаваш такъв въпрос. То и Азис не можа да повтори Сен Тропе,нито пък Ивана Шампанско и сълзи,но това не променя факта,че са от легендите на жанра.

Да,моя грешка е Ме густа и Пате са от 2017,значи тогава изгърмяха. Чак ми стана тъжно че си се ровил да изнамериш всички тези забравени дори от Галин и Кики песни. Така като ги гледам 90% от тях са с купени\манипулирани  гледания или просто са ги натрупали с времето.

Няма смисъл да ми броиш гледанията на Чупки в кръста. Всички знаем,че голяма част от тях дори не са от България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стилиян с нов албум! :D :D :D 13 песни БЕЗ КОИТО КУПОНА НЕ МОЖЕЛО ДА ЗАПОЧНЕ! ЙЕЕЕЕЕЕ :D 

Diapason Records представя новия втори албум на Стилиян – „Угаждам си“. Албумът носи заглавието на съвместния проект на Стилиян и Джамайката, който се превърна в любим на всички купонджии. Кралят на колаборациите представя 13 разбиващи дуета, които ще повишат градуса на настроението и са задължителни за всяко парти. В „Угаждам си“ Стилиян остава верен на стила си – бързи и весели парчета, за всички почитатели на горещите ритми. По песните в албума, изпълнителят е работил колегите си: Джамайката, Сашо Жокера, Саша Сандра, Мути и др. 
 

  • Love 1
  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Най-обичам като започнеш да се правиш на дървен философ на тема чалга! Нима не беше ти човекът, който твърдеше, че "Не вярвам" на Деса била детска песен?! Допитване до целокупния български народ ли направи, за да разбереш коя песен се помни или щом ти не помниш мелодията на "Кой" автоматично и останалите са я забравили?! Що за логика! Що за аргументи!

 

Още един вечен хит от миналото десетилетие.

Разбира се, че беше фаворит на децата през 2003. Да е пяла Не вярвам от тогава леля ВИ ДЕСА? Била всенароден химн, айде по-спокойно. :D А ти да си чувал Кой в капките, по участия или някъде? Ако приемите й са като на прехвалената Знам диагнозата... Никой изпълнител не би пропуснал големите си вечни хитове на участия, ако наистина са такива. 

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Ние от къде да знаем че още взима такива проценти? Мен лично ме съмнява - особено изпълнители с предишни лейбъли и опит с процентите (Емануела, Ванеса, Диона) - да отидат в Пайнер за мизерни пари.

Това 70-80% е било в миналото когато си ги даваха за награди.

Говорили са многократно изпълнителите. Новите получават 30% макс и сами си плащат всичко. Концепцията на Пайнера беше - намирайте си спонсори. Вече след петте години на договор, вероятно предоговарят, но пък тогава ротацията и наградите са сведени до минимум. Сега Митьо не е фактор и няма какво да предложи в замяна. Няма да се учудя да е променил процентите.

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Къде са фенките на Меди и защо не стриймват песните му? "Женен" също хич не беше от успешните парчета. Та как хората можаха да стриймват като ненормални "Да си тук" и тя да има около 25-27 милиона, а не можаха да го направят и с "Извинявай". Когато изпълнителя е на върха - всичко, което изпее моментално става хит. Гледали сме го и с Галена, и с Преслава, и с Фики и с Азис. С Меди не го виждаме. Виждаме Сашка как пробутва участия на него и на брат му.
 

При Меди също има доста тъмни и неизяснени неща и шуробаджанащина, как за бога на 4-тата година от кариерата си основаваш музикална компания, с какъв капитал?!?

Меди се приема за най-успешен в последните 2 години. С хит или не. Положението е Преслава през 2008. Чува се по някой лай против него, но няма да сработи. Инерцията е голяма. 

Колко да е тъмно? Не отчита нищо на никого. Прави по 2-3 клипа на година (да речем 50 хиляди разход) и средно по 300 участия. Ако е на 3000. Ми той удря 900 хиляди на година. Колко пък да е тъмно? Дори да е на 2000 лв нето... пак прави над половин милион.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Стилиян с нов албум! :D :D :D 13 песни БЕЗ КОИТО КУПОНА НЕ МОЖЕЛО ДА ЗАПОЧНЕ! ЙЕЕЕЕЕЕ :D 

Diapason Records представя новия втори албум на Стилиян – „Угаждам си“. Албумът носи заглавието на съвместния проект на Стилиян и Джамайката, който се превърна в любим на всички купонджии. Кралят на колаборациите представя 13 разбиващи дуета, които ще повишат градуса на настроението и са задължителни за всяко парти. В „Угаждам си“ Стилиян остава верен на стила си – бързи и весели парчета, за всички почитатели на горещите ритми. По песните в албума, изпълнителят е работил колегите си: Джамайката, Сашо Жокера, Саша Сандра, Мути и др. 
 

Стига бе, а първият кога излезе? Или директно скачат на втори :D Без Мути нищо няма да е същото. 

Да не би да говорят за Ути или наистина има и Мути?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Разбира се, че беше фаворит на децата през 2003. Да е пяла Не вярвам от тогава леля ВИ ДЕСА? Била всенароден химн, айде по-спокойно. :D А ти да си чувал Кой в капките, по участия или някъде? Ако приемите й са като на прехвалената Знам диагнозата... Никой изпълнител не би пропуснал големите си вечни хитове на участия, ако наистина са такива. 

Говорили са многократно изпълнителите. Новите получават 30% макс и сами си плащат всичко. Концепцията на Пайнера беше - намирайте си спонсори. Вече след петте години на договор, вероятно предоговарят, но пък тогава ротацията и наградите са сведени до минимум. Сега Митьо не е фактор и няма какво да предложи в замяна. Няма да се учудя да е променил процентите.

Меди се приема за най-успешен в последните 2 години. С хит или не. Положението е Преслава през 2008. Чува се по някой лай против него, но няма да сработи. Инерцията е голяма. 

Колко да е тъмно? Не отчита нищо на никого. Прави по 2-3 клипа на година (да речем 50 хиляди разход) и средно по 300 участия. Ако е на 3000. Ми той удря 900 хиляди на година. Колко пък да е тъмно? Дори да е на 2000 лв нето... пак прави над половин милион.

WWW.PLOVDIV24.BG

Поп-фолк изпълнителят Меди изпусна хонорар от 10 бона в евро за отложен концерт в Дуисбург, Германия...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Стига бе, а първият кога излезе? Или директно скачат на втори :D Без Мути нищо няма да е същото. 

Да не би да говорят за Ути или наистина има и Мути?

Има и Мути :D 

То и аз не знам за първия му албум. Ти да видиш! Хитови изпълнители не изкарват албуми, че и Галин за толкова години няма, Малина за 30 години сигурно има 2 албума, тоя кога изкара втори, сега разбрахме!

  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По отношение на дилемата - Галин/Фики или Меди - кой/кои са с по-успешна кариера(и) - според мен всеки е нацелил определено звено и определен таргет в попфолка и там си специализира. Меди се хареса на народа, защото определено има глас, харизматичен е и е човек от народа (малцинствата). Харесаха го заради постоянството му, усета му за хубави парчета и поради факта, че проби без силен продуцентски гръб. Дотам. 3-4 години правеше хубави песни, но напоследък почна да издиша. Слава Богу, пусна хубава песен, па макар и сръбски кавър и стои №1 в трендинга не знам за коя седмица поред вече, което е показателно, че народът е зажаднял за мелодични песни, натоварени с послания, а не за клипове, в които циркулират силиконки и се демонстрира надменно поведение. 

Галин никога не е блестял с глас, но имаше също своя харизма и почерк в песните, които правеше, когато работеше с Оцко. До 2018 някъде си имаше стабилно присъствие. След това, откакто започна да си вярва, че може да бъде продуцент, нещата при него тръгнаха надолу. Почна да прави компромиси първо със своята кариера, след това и с тази на първите му изпълнители. Сам си прецака кариерата, феновете и хитовете. Не всеки изпълнител става за продуцент и Галин е доказателство за това. Да, правят сезонни хитчета, имат 1-2 попълнения за песни, пълнят клубовете със загорели тийнове и дечурлига, но дотам. Стабилните и сериозни, улегнали фенове на попфолка не биха си губили времето с подобни изпълнители и песни, просто защото съпоставени с поколението на родените през 80-те в попфолка, стоят нелепо и смешно. Тепърва имат да се учат, а това самочувствие, което някои от тях демонстрират, като че ли вече са звезди, е меко казано комично и говори за липса на интелект и трезва самопреценка. 

При Фики нещата стоят по-различно. Той също като Меди е от малцинствата, но е имал гърба на Тони Стораро - вече утвърден певец с фенове, хитове и популярност към момента на дебюта на сина му. Това обаче е нож с две остриета по принцип и правя евала на Фики, че не е като Симона Загорова, а показа свой собствен стил, артистичност и поведение в клиповете си. Глас определено има, може да пее във всякакви стилове, само трябва да наблегне на английския повече. :D Най-популярните му песни са или балади (тази с Галена), или мазни кючеци, ориентирани към малцинствата. Средно положение при него няма, но въпреки всичко държи засилен интерес към проектите си. Дали обаче това е посоката, в която трябва да се развива жанрът? Мнения много. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас. Всеки път, щом позвАни телефона - дикцията за нищо я нямат, надали сигурно са и чували за тази думичка, камо ли пък за това какво стои отвъд буквения и звуковия ѝ състав като значение. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Вамос,вамос има само с 1 милион повече от “Извинявай” но първата е хит,а другата флоп,добре😂 По твоята логика и Галена,и Преслава вече са залезли понеже и техните балади не пожънаха големи успехи,нито пък последните им песни. Поредното неадекватно изказване.То не може всеки път да нацелваш мегахит че да ми задаваш такъв въпрос. То и Азис не можа да повтори Сен Тропе,нито пък Ивана Шампанско и сълзи,но това не променя факта,че са от легендите на жанра.

Да,моя грешка е Ме густа и Пате са от 2017,значи тогава изгърмяха. Чак ми стана тъжно че си се ровил да изнамериш всички тези забравени дори от Галин и Кики песни. Така като ги гледам 90% от тях са с купени\манипулирани  гледания или просто са ги натрупали с времето.

Няма смисъл да ми броиш гледанията на Чупки в кръста. Всички знаем,че голяма част от тях дори не са от България.

"Вамос, вамос" беше пусната в пика на титаничния успех на "Чупки в кръста" и 27 дни след дуета с Емрах, а 22 дни след това Фики пусна "Еспаньола бейби", в рамките на 2 месеца това са цели 3 песни и то по времето на пика на гледания на "Чупки в кръста". Само тези песни са натрупали 65 885 841 гледания на Фики, без да включваме топиците. За песни пуснати в такъв кратък период и в една преобладаваща стилистика са се развили идеално.

Между "Пистолет" и "Извинявай" има 106 дни разлика. Когато Меди реализира "Извинявай" "Пистолет" беше финализирала живота си. Между "Извинявай" и "Джентълмен" има 110 дни разлика. Доста голяма, за да не затапи едната другата, но пак виждаме и двете заедно правят едва 10 886 143 гледания без топиците.

Разликата в гледанията между "Вамос, вамос" и "Извинявай" е 1 028 731, а разликата в дните е 55, т.е "Вамос, вамос" излиза 55 дена след "Извинявай" и прави с 1 028 731 гледания в период на жестока конкуренция между хитовете на Фики.

Числата говорят достатъчно красноречиво, така че няма нужда да се опитваш да прокарваш теорията, че Фики си купува гледания, ако нямаш реално доказателство, иначе е просто една теория на конспирацията, която звучи смешно.

Азис и Ивана успяха да направят доста други хитове без никакъв проблем в пика на кариерите си, а Азис и до момента, така че теорията ти е невалидна. Преслава балада мегахит не е имала отпреди 2010-та, а "Да си тук" е прясна-прясна. Относно Галена - и на най-добрите се случва да стъпят на криво, донякъде дуета със Саби затапи "Честит Рожден ден", разликата им е едва 9 дни. 20 хиляди делят "Честит Рожден ден" от 8-те милиона. 

"Честит Рожден ден" излиза 39 дена след "Извинявай" и прави 1 196 274 гледания на официалното си видео повече.

Дискусията ни по този въпрос приключи, ако смяташ пак да представяш субективното си мнение като факти - няма нужда.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Разбира се, че беше фаворит на децата през 2003. Да е пяла Не вярвам от тогава леля ВИ ДЕСА?

Spoiler
WWW.VBOX7.COM

За всички клипчета от предаването посетете тази група: http://vbox7.com/groups/pei_s_men
WWW.VBOX7.COM

много нови песни на испански и страхотни снимки - тук: http://www.myspace.com/desislavastar - -----------,
WWW.VBOX7.COM

От концерта в Пловдив + малка част от представянето на Ваня и DJ Дамян

 

Пяла я е в "Шоуто на Слави", "Пей с мен", на турнето на "Комиците" през 2007-ма и на турнето на Фен ТВ прзе 2011-та редом до най-големите й хитове. Клипчета по-горе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Стига бе, а първият кога излезе? Или директно скачат на втори :D Без Мути нищо няма да е същото. 

Да не би да говорят за Ути или наистина има и Мути?

X2

 

 

  • drunk 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Стилиян с нов албум! :D :D :D 13 песни БЕЗ КОИТО КУПОНА НЕ МОЖЕЛО ДА ЗАПОЧНЕ! ЙЕЕЕЕЕЕ :D 

Diapason Records представя новия втори албум на Стилиян – „Угаждам си“. Албумът носи заглавието на съвместния проект на Стилиян и Джамайката, който се превърна в любим на всички купонджии. Кралят на колаборациите представя 13 разбиващи дуета, които ще повишат градуса на настроението и са задължителни за всяко парти. В „Угаждам си“ Стилиян остава верен на стила си – бързи и весели парчета, за всички почитатели на горещите ритми. По песните в албума, изпълнителят е работил колегите си: Джамайката, Сашо Жокера, Саша Сандра, Мути и др. 
 

Той има първи и това му е втори?! ☠️ За какво се секат дърветата - за албумите на Стилиян и книжлето на Глора - абсолютен потрес.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Вамос, вамос" беше пусната в пика на титаничния успех на "Чупки в кръста" и 27 дни след дуета с Емрах, а 22 дни след това Фики пусна "Еспаньола бейби", в рамките на 2 месеца това са цели 3 песни и то по времето на пика на гледания на "Чупки в кръста". Само тези песни са натрупали 65 885 841 гледания на Фики, без да включваме топиците. За песни пуснати в такъв кратък период и в една преобладаваща стилистика са се развили идеално.

Между "Пистолет" и "Извинявай" има 106 дни разлика. Когато Меди реализира "Извинявай" "Пистолет" беше финализирала живота си. Между "Извинявай" и "Джентълмен" има 110 дни разлика. Доста голяма, за да не затапи едната другата, но пак виждаме и двете заедно правят едва 10 886 143 гледания без топиците.

Разликата в гледанията между "Вамос, вамос" и "Извинявай" е 1 028 731, а разликата в дните е 55, т.е "Вамос, вамос" излиза 55 дена след "Извинявай" и прави с 1 028 731 гледания в период на жестока конкуренция между хитовете на Фики.

Числата говорят достатъчно красноречиво, така че няма нужда да се опитваш да прокарваш теорията, че Фики си купува гледания, ако нямаш реално доказателство, иначе е просто една теория на конспирацията, която звучи смешно.

Азис и Ивана успяха да направят доста други хитове без никакъв проблем в пика на кариерите си, а Азис и до момента, така че теорията ти е невалидна. Преслава балада мегахит не е имала отпреди 2010-та, а "Да си тук" е прясна-прясна. Относно Галена - и на най-добрите се случва да стъпят на криво, донякъде дуета със Саби затапи "Честит Рожден ден", разликата им е едва 9 дни. 20 хиляди делят "Честит Рожден ден" от 8-те милиона. 

"Честит Рожден ден" излиза 39 дена след "Извинявай" и прави 1 196 274 гледания на официалното си видео повече.

Дискусията ни по този въпрос приключи, ако смяташ пак да представяш субективното си мнение като факти - няма нужда.

😂😂😂

Чак дните броил. 2023 сме,не 2015. Вече ютюб не е единствения фактор,че да ми броиш гледания. Ти сам каза че когато си лидер каквото и когато пуснеш ти се получава,така че дали Вамос вамос е излязла 20 дена между други песни не е от значение. Не съм казал че Фики купува гледания,а че песента беше вайръл тик ток хит в Латинска Америка мисля и от там дойдаха немалко гледания. Теорията ти за затапената песен издиша при такава огромна аудитория.

Че Меди да не би да няма други хитове?  Дори в момента е с хита на годината и преди да ми кажеш,че песента е кавър,триото на мангалите Стораро също е кавър на това

така че да,дискусията ни приключи. Излизай повече и ще имаш по-голяма представа кой къде е в чалгарската йерархия.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

 

Какво е допринесъл Мехмед за последният си проект като песента е кавър, текстът е преводен на оригинала, а клипа е 1:1 с този на Емир?!
Просто сериозно издишаш в дискусията, рабрахме, че предпочиташ Меди преди Фики и Галин, ама не спорехме за това. Да отричаш фактите е абсурдно. Чети с разбиране и си преглътни негативните емоции, че Меди никога не е бил на абсолютния връх в чалгата и вече сериозно издиша като популярност и интерес на аудиторията към новата му продукция.

-------------------------------------------

image.png.449377333ea2d8a4946381d64d393ff9.png

:girl_cry2:

  • Haha 3
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво е допринесъл Мехмед за последният си проект като песента е кавър, текстът е преводен на оригинала, а клипа е 1:1 с този на Емир?!
Просто сериозно издишаш в дискусията, рабрахме, че предпочиташ Меди преди Фики и Галин, ама не спорехме за това. Да отричаш фактите е абсурдно. Чети с разбиране и си преглътни негативните емоции, че Меди никога не е бил на абсолютния връх в чалгата и вече сериозно издиша като популярност и интерес на аудиторията към новата му продукция.

-------------------------------------------

image.png.449377333ea2d8a4946381d64d393ff9.png

:girl_cry2:

То понеже в текста на Espanola baby няма фрази на Kemal soydere😀 Единственото общо в клипа на Меди и в този на Емир е че мъжа умира. Други общи неща няма,а да не говорим че българския клип е в пъти по-добър от сръбския,който струва 2.50.

Казах ти,отиди на участие на Меди или си продължавай с тролските изказвания и ставай за смях,проблемът не е мой.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

То понеже в текста на Espanola baby няма фрази на Kemal soydere😀 Единственото общо в клипа на Меди и в този на Емир е че мъжа умира. Други общи неща няма,а да не говорим че българския клип е в пъти по-добър от сръбския,който струва 2.50.

Казах ти,отиди на участие на Меди или си продължавай с тролските изказвания и ставай за смях,проблемът не е мой.

Пак едно и също, като радио си, счупено и забило на една станция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво е допринесъл Мехмед за последният си проект като песента е кавър, текстът е преводен на оригинала, а клипа е 1:1 с този на Емир?!
Просто сериозно издишаш в дискусията, рабрахме, че предпочиташ Меди преди Фики и Галин, ама не спорехме за това. Да отричаш фактите е абсурдно. Чети с разбиране и си преглътни негативните емоции, че Меди никога не е бил на абсолютния връх в чалгата и вече сериозно издиша като популярност и интерес на аудиторията към новата му продукция.

-------------------------------------------

image.png.449377333ea2d8a4946381d64d393ff9.png

:girl_cry2:

Не е идеално, най би и паснало някоя комбо месар-баничарница, но и така може :D 

преди 32 минути, BobiTo каза:

Хита на тази година от неопределеното десетилетие

 

 

popraveno

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пак едно и също, като радио си, счупено и забило на една станция.

 

Безсмислено е да казвам нещо ново на тролските ти изказвания,затова ти давам съвет,за да добиеш малко адекватност. 
 

и още нещо пита ме с какво е допринесъл Меди. Ами оригинала не е хит в България,така че не е било сигурно дали ще има успех. Докато оригинала на песента на Фики си беше готов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Безсмислено е да казвам нещо ново на тролските ти изказвания,затова ти давам съвет,за да добиеш малко адекватност. 
 

и още нещо пита ме с какво е допринесъл Меди. Ами оригинала не е хит в България,така че не е било сигурно дали ще има успех. Докато оригинала на песента на Фики си беше готов хит.

Значи който и да го беше изпял на български щеше да е хит? Защото всичко оринадлежи на оригинала, а от Меди имаме само неговия глас?

Меди е прозрачен като найлонова торбичка. И за Дора, и за Теда се пишеха хвалебствия, ама след 4-5 години залязоха безславно.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Значи който и да го беше изпял на български щеше да е хит? Защото всичко оринадлежи на оригинала, а от Меди имаме само неговия глас?

Меди е прозрачен като найлонова торбичка. И за Дора, и за Теда се пишеха хвалебствия, ама след 4-5 години залязоха безславно.🤣

Не,мисълта ми е че шансовете са 50/50. Като вземеш хит от друга държава,не е сигурно че ще бъде хит и тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...