Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Обожавам "Пияна от любов". Почерпи се с този хит:

WWW.VBOX7.COM

мариа точно за мен

 

Тоя албум макар да не й е мегахитов е мега як. Просто ти, Пияна от любов, Точно за мен са мега яки. Мисля, че и не си добре дошъл беше от там.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Тоя албум макар да не й е мегахитов е мега як. Просто ти, Пияна от любов, Точно за мен са мега яки. Мисля, че и не си добре дошъл беше от там.

На мен най-много ми харесват Просто ти (на първо място естествено), Единствен, Точно за мен и Пияна от любов! Първите две песни даже се приеха много добре. Обаче има една много смешна, но яка - Сама го мога ! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Тоя албум макар да не й е мегахитов е мега як. Просто ти, Пияна от любов, Точно за мен са мега яки. Мисля, че и не си добре дошъл беше от там.

WWW.VBOX7.COM

Мария - Още помня(fhd By Planetcho)

Тази ми е много любима от този албум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Част от вината албумът "Единствен" да не е толкова хитов като предния е на шаМарчето, защото отказа да участва на "Планета Прима 2006" и намали участията си по клубовете. Предната година имаше по 30+ участия в месеца, изглежда Митко ѝ е поставил такова условие, за да се ожени за нея. От техния брак най-хубавото е Марая, кариерата на Мичето пострада доста и като слава, и като популярност, и като интерес от страна на публика и рекламодатели към нея.

2005-та ѝ беше страшен връх, освен триадицата "Желая те"-"Не съвсем"-"Не те обичам", която издъни държавата имаше и други хитове като "Осъдена душа", "Направи го" и Ще боли", която се разви в началото на годината. Въобще доста силна година е регистрирала, даже и над Глория и Камелия, които легасито ги държеше тогава, можем да я поставим.

Мария винаги е пускала много продукция, но албумите ѝ бяха доста силни и музикално издържани, квато и да е има вкус за хубави песни. 
 

WWW.VBOX7.COM

мариа изпепелена

Тази също е брутална!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ще боли ми е в топ 3 на всички времена. Топа й!!!!

❤️❤️❤️ 

Oбаче едно им правя евала на Глория и Мара. Може да са се ебали с общи мъже. ма са си приятелки до ден днешен. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ще боли ми е в топ 3 на всички времена. Топа й!!!!

За мен най-добра е както @DarkChild каза

Другите които са ми адски любими са "Най-добрият", "Дай жега", "Ти позна ли ме", "Моите задръжки", "Game over", "Обичай ме така" с DJ Jerry , "Не ме лъжи", "Първа луна", "Родени за любов", "Не съвсем", "Желая те", "Трябва да те намразя" и "Просто ти".... Мария има страшно много яки песни във времето, още от първата й песен много я харесвам като изпълнител.

  • Like 4
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още на места не разбирам какво пее, заради нечленоразделното ѝ произношение на думите, но топ хит, който моментално я върна в играта сред актуалните изпълнители.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Andrew Cunanan. каза:

Все още на места не разбирам какво пее, заради нечленоразделното ѝ произношение на думите, но топ хит, който моментално я върна в играта сред актуалните изпълнители.

Брутална е! Ама защо не са качили клипът и в Youtube , а само изпълнението от Пролетното Парти? 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Брутална е! Ама защо не са качили клипът и в Youtube , а само изпълнението от Пролетното Парти? 

Имаше го в канала на Планета, може би са го скрили заради авторски права?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато се опитваме да си внушаваме какви звезди са ни чалгарите, Звездата не спира да мачка всички с истински интерес, този път на цени до 500 лв.:heart:

WWW.FACEBOOK.COM

10 хил. преглеждания, 587 харесвания, 63 коментара, 16 споделяния, Facebook Reels от Lili Ivanova.
  • Like 1
  • Ooo 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

image.png.2763ee3c6ca8018468056982d39387f1.png

Джофри рекламира труженичката.

Пази го този скрийн, за когато се каже, че никой никога не е виждал реклама на Алфа.

А моята труженичка няма ли да издава вече тазгодишния комерс за баловете? Миналите години по това време вече се беше отчела.

  • Like 1
  • Love 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара Ташачич направила кавър на Ана :D

 

  

преди 2 часа , pechenko каза:

Транс джендъра Лорена е открил Ергени преди 5-6 години:

 

Тука е остриган и не е като болонка :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Докато се опитваме да си внушаваме какви звезди са ни чалгарите, Звездата не спира да мачка всички с истински интерес, този път на цени до 500 лв.:heart:

WWW.FACEBOOK.COM

10 хил. преглеждания, 587 харесвания, 63 коментара, 16 споделяния, Facebook Reels от Lili Ivanova.

Бях там, Лили пя като змей, макар и видимо много остаряла. Една сюрия популярни личности й бяха дошли на крака - Хекимян, единия Аргиров, Богдана Карадочева, Халваджиян и жена му, Рачков, Иво Инджев, Керана, Патрашкова с Мария Гроздева, Мишо Белчев... + целия политически елит, който даваха по телевизията. Два часа лайв, раздаде се на макс. Вие си спорете за чалгарките по кръчмотеките и бройте гледания в тубата 😁

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...