Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, z_o_ каза:

Тия от Пайнер съвсем изтрещяха, поредното музикално недоразумение:

 
WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.
 

99% ще е по-малък боклук от настоящата Мария, така че защо не.

Когато продуцентите ти намерят заместница с дублиращо се име, докато си все още във фирмата.:hahaha:

  • Haha 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Ама разбира се че Кики няма шанс да бъде запомнен като голяма звезда. Първо че винаги е взиман за мезе и второ доста повече труд трябва,за да си излъскаш имиджа отколкото 2 месеца вечно напушената Хилда от Капките да ти казва колко си невероятен. Много се радвам че клана Стораро най-сетне потъва в небитието. Бяха един от многото тумори в чалгата и беше крайно време да се отървем от тях.

Единствения,който има шанс да бъде от легендите на жанра е Меди. Галин и Кики на 5тата година от кариерата си вече бяха изгърмели,а Меди пак е с най-големия хит на годината засега.

Меди залезе след около година на върха - от Не, мерси до Скандал. Фики от Кажи ми като мъж на мъж до С друг ме бъркаш беше на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

По-голям? ПАйнера взимаше по 70-75% и не плащаше нищо :D  Демек за изпълнителя са се падали 25%-30%. 

Ние от къде да знаем че още взима такива проценти? Мен лично ме съмнява - особено изпълнители с предишни лейбъли и опит с процентите (Емануела, Ванеса, Диона) - да отидат в Пайнер за мизерни пари.

Това 70-80% е било в миналото когато си ги даваха за награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Меди залезе след около година на върха - от Не, мерси до Скандал. Фики от Кажи ми като мъж на мъж до С друг ме бъркаш беше на върха.

Точно между Не,мерси и Скандал излезе най-големия му хит на Меди-Да си тук. Фики такъв самостоятелен хит не беше виждал до миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Точно между Не,мерси и Скандал излезе най-големия му хит на Меди-Да си тук. Фики такъв самостоятелен хит не беше виждал до миналата година.

Говоря ти, че на Меди върха му беше 3-4 песни в рамките на около година, докато при Фики беше плътно три години хит до хит. Меди вече се изчерпа. Виждаме как последните му авторски песни едвам връзват 4-5 милиона, а кавъра на "Стари рани" далеч не постигна желания успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Говоря ти, че на Меди върха му беше 3-4 песни в рамките на около година, докато при Фики беше плътно три години хит до хит. Меди вече се изчерпа. Виждаме как последните му авторски песни едвам връзват 4-5 милиона, а кавъра на "Стари рани" далеч не постигна желания успех. 

Ох,изчерпал се бил..няма смисъл да качвам снимки от участията му,за да стане ясно и явно каква лудница е все още след това субективно изказване. Той все още е и ще бъде лидер сред мъжете.

Кои са тези последните му авторски песни с 4-5 милиона? Аз освен Джентълмен друга такава не виждам. Вярно че не стана голям хит,но си поддържа добри позиции в Спотифай,така че явно и тя му се е получила макар и по-ниските гледания. А и не е тайна,че на Меди повече му се получават по-умерените песни отколкото бързите.

Това че Кики изкара огромен късмет,че напипа успешна линия от кючеци миналата година не променя факта,че кариерата му приключи през 2017,но и това почна да омръзва. Дори самия той го знае затова и почти половин година не ни е тормозил с нова цигания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, meleto каза:

Първата я знаят трите фена на Стораро и ти. Това ако ти е масовият хит???

Кой е позабравена отдавна. Не мога да си спомня точно как беше мелодията. А да речем, че съм я чувал многократно. Представи си за масовия зрител. И да добавим, че даваш примери с дуети. Страшно постижение.

Изпуснал съм, че има Хит МюзикТВ? В рейтингите не присъства :D Потенциално има по 1000 зрители дневно.

ИмаШЕ потенциал. Като приключи форматът обикаляше студиата да говори за нов албум с поп и рок песни. Да сте чули нещо по въпроса от 1-2 години? Аз чух 3-4 кючека един след друг. 

Ако са 100 песни, разделени в 40 години... Идва по 2-3 хита на година. Същото е и в наши дни.

По-голям? ПАйнера взимаше по 70-75% и не плащаше нищо :D  Демек за изпълнителя са се падали 25%-30%. 

Най-големите хитове на Диона бяха с Алфа. На кой му дреме за клиповете?

Слава на Бога! Нищо не изпускаш! 
Пускам и се почва:
Емилия - Машъп 2023
Весо - Късата пола
Сандра, Ая и Лео - Не се прави
Весо и Лео - Звънни ми
Магда - Машъп
Ая и Весо - Грешната избра
Лорена - Купи ми цветя
Гери - Никол - Моля те
Алисия и Дилан - Нека те боли
Лорена - 7 нощи, 7 дни

Весо и въпросната Ая ги пускат явно постоянно, ще кажеш, че телевизията е тяхна!

  • drunk 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ох,изчерпал се бил..няма смисъл да качвам снимки от участията му,за да стане ясно и явно каква лудница е все още след това субективно изказване. Той все още е и ще бъде лидер сред мъжете.

Кои са тези последните му авторски песни с 4-5 милиона? Аз освен Джентълмен друга такава не виждам. Вярно че не стана голям хит,но си поддържа добри позиции в Спотифай,така че явно и тя му се е получила макар и по-ниските гледания. А и не е тайна,че на Меди повече му се получават по-умерените песни отколкото бързите.

Това че Кики изкара огромен късмет,че напипа успешна линия от кючеци миналата година не променя факта,че кариерата му приключи през 2017,но и това почна да омръзва. Дори самия той го знае затова и почти половин година не ни е тормозил с нова цигания.

Мнението ми далеч не е субективно. Миналата година Фики беше лидер не само сред мъжете, а и като цяло. Кой има по-големи хитове от "Отпусни се" и "Щип-щибидип" през 2022 г.?
Участията не са фактор, тя и Камелия пълни и препълва, но не се води лидерка към актуалния момент!

Това му е другия флоп.

Рана, Филм за нас и Мария също гръмнаха пословично като "Не, мерси" и "Да си тук" и бързичко заминаха след края на сезона, в който бяха пуснати. Харесвам Меди, но прекалявате с натрисането му и изкривяването на фактите в негова полза. Фики и Галин имаха далеч по-солидни пикове от неговия и далеч повече хитове в една и съща стилистика, а Меди далеч по-бързо се изчерпа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 2022-ра година Азис също е над Меди с:
а) ВНЛ, която първата половина на годината се развиваше;
б) Фалиш ми, която стана и тук хит;
в) Пистолет;
д) Брутален
е) Еърпорт;

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Emanuela.Carey каза:

Рискован бизнес е и е повече от гарантирано че ще трябва да понесе много загуби преди *евентуално* да започне да печели. 
В миналото поне е имало концертна култура в България и са се купували физически носители на песните - ако в днешно време Пайнера беше тръгнал да създава фирма нямаше да стане толкова лесно.

Също така в поп музиката проблема не е че няма фирми, а фирмите които съществуват спират растежа на другите като те самите не предлагат нищо ново и интересно. Някъде имаше една дълга статия за това как Графа и Саня допринасят за края на българския поп - ако я намеря ще я прикача.

А и в крайна сметка музиката не е точна наука, не е бизнес по учебник. За да върви една музикална компания трябват музиканти с усет които да правят хитове. Не е като преди - купуваш песен на сърбин и имаш готов хит.

Понякога точно риска ражда успеха. Особено в зациклило нещо като новата музика на България, и не говоря само за чалгата. През 90те Димитров не е бил толкова богат, колкото днес, нито пък е знаел какъв титан ще му стане фирмата, но се е навил да стартира продуцирането на самостоятелни изпълнители чрез продукцията на Глория - певица, която си приспадаше повече към отиващата си естрада и не вървеше съвсем в тон с бума на рака-трака звученето и скандалния имидж, който по същото време създаваха Тони Дачева с Кристали, Сашка Васева, Радо Шишарката и т.н.

Пък и не става въпрос просто да се направи компания за чалга. Мисля, че отдавна трябваше да сме си изградили фирма, която успешно да представя всякакви жанрове. Банално е към 2023 стиловете още да се делят, друго ще си е да си има място, на което всеки да изразява себе си както прецени и в който жанр прецени. Десислава някога я имаше тази идея, но липсата й на бизнес нюх уби потенциала в зародиш - с друг обаче може и да се получи и ще е нещо ново.

преди 52 минути, meleto каза:

Ако са 100 песни, разделени в 40 години... Идва по 2-3 хита на година. Същото е и в наши дни.

Че Фики си забива потенциала като залага само на кючеци със сезонен успех, а на на нещо по-разнообразно си е факт. Но при него го има този момент, че такава музика поначало си му е част от звученето на народа и не изглежда, че се е продал с нещо, което да е далеч от кръвта му - но същевременно публиката си запазва и уважението към него като към изпълнител, който може повече. Малко като случая със Софка, която в единия ден се хвалеше с признание от Лили Иванова, а на следващия издаде онази гадория Гърмиш.

100 песни от естрадата, но пък останали наистина във времето. В последните години в чалгата няма такова нещо като '2-3 хита на година', не и хитове от такъв ранг дето ще се пеят след 50 години. Временни успехи има, но ако добавим всички такива, което и естрадата е имала от 50те насам трябва да отворим бяла нова тема, защото Поп-фолк скандали ще забие хаха. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Малко като случая със Софка, която в единия ден се хвалеше с признание от Лили Иванова, а на следващия издаде онази гадория Гърмиш.

 

Гърмиш е тоталка, щом като я чух и пред Районно управление на МВР, смятай.

  • Like 1
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мнението ми далеч не е субективно. Миналата година Фики беше лидер не само сред мъжете, а и като цяло. Кой има по-големи хитове от "Отпусни се" и "Щип-щибидип" през 2022 г.?
Участията не са фактор, тя и Камелия пълни и препълва, но не се води лидерка към актуалния момент!

Това му е другия флоп.

Рана, Филм за нас и Мария също гръмнаха пословично като "Не, мерси" и "Да си тук" и бързичко заминаха след края на сезона, в който бяха пуснати. Харесвам Меди, но прекалявате с натрисането му и изкривяването на фактите в негова полза. Фики и Галин имаха далеч по-солидни пикове от неговия и далеч повече хитове в една и съща стилистика, а Меди далеч по-бързо се изчерпа.

За да си лидер не е достатъчно да имаш само хита на годината. Има още много критерии,които трябва да се покрият като интерес към изпълнителя,фен база и тн. Фики отдавна не предизвиква интерес. Не че някога някой е гледал  на него сериозно. Камелия отдавна не препълва дискотеките и се приема по-скоро за фон отколкото за нещо друго. Можеш да си пуснеш нейни клипчета от участията й.

7 милиона на балада флоп?😀 Флоп е баладата на Преслава,това си са си много добри гледания на некомерсиална песен.

Мария си беше много голям дискотечен хит. Над половин година гърмеше по дискотеките.Тя,заедно с Рана и Филм за нас все още са в класацията на Спотифай,така че нека всеки има такива “забравени”песни.

Никой не извърта фактите в негова полза,вие го подценявате. Меди си прави всичко сам,не се ебе с чичковци за пари като Галин или баща му да му урежда награди и дуети с топ имена като Фики,така че бъди по-обективен. Галин и Фики изгърмяха още през 2016 и колкото и да се опитваш няма да се промени това. Единия си поддържа кариерата благодарение на Алфите,а другия на невероятен късмет,това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да се дирижират успешно кариерите в дадена музикална компания, освен бизнес качества, усет и нюх, продуцентите трябва да знаят какво е да бъдеш артист и съответно - какво е да работиш с артист в истинския смисъл на думата. Да, факт е, че в днешно време изкуството е поставено под съмнение поради комерсиализацията на всички жанрове (не само на поп-фолка, за учудване на хулителите му), но въпреки това все още има някаква част от старите артисти, които са стойностни, в които има потенциал и които или нямат силни песни от години, или чат-пат издадат нещо, което да ги накара да излязат от летаргията, но за кратко и после пак си се връщат там. Просто няма системна държавна политика, която да стимулира културата, изпълнителите и изкуството. Защото политиците са прекалено горди да подкрепят нещо, свързано с попфолка, пък и като цяло с друг музикален стил. Как може гърците, сърбите, турците, румънците и т.н. да имат държавни политики за стимулиране на артистите си и на музикалните си индустрии, да се правят големи концерти, събития, само тук, при нас, музиката да е изстреляна в небитието? 

Пайнер години наред беше монопол, но вече се изчерпа, както откъм качествени имена в каталога си, така и откъм управленчески подход, стратегии и идеи. Нормално е в крайна сметка, г-н Димитров е вече около 70-годишен, а и близо 30 години тази компания беше компанияТА. Според мен управлението ѝ трябва да се поеме от друг или поне да се обнови творческият екип, защото иначе интересът спада с всяка изминала минута. И преди е имало парашутисти, връзкари и бездарни сред изпълнителите, но имаше и редица стойностни имена, които компенсираха издънките и те някак бледнееха и не се забелязваха. Докато сега, както изредихте по-горе, само Джена, Ивана, Райна и още някое друго име останаха, всичко останало се отцепи. Но и при отцепилите се се наблюдава спад в интереса, който само Галена опровергава (и Преслава доскоро). Какво излиза? Излиза, че народът вече е разочарован не само от политиката и управлението от държавата, но и от музиката, която се прави. Начинът за възвръщането на този интерес не се състои в "леките" песни с кухи текстове и клипове, лишени от послания, а точно обратното - в качествените и мелодични попфолк песни от края на стария и от началото на новия век, които направиха попфолка доминиращ над останалите жанр. 

Друг проблем е, че повечето изпълнители се надуха, повярваха си до небесата. Направиха няколко скъпи клипове и си вирнаха носовете. Да, но нека не забравят кой ги направи звезди - слушателите, феновете, аудиторията, публиката, както щете го наречете. Защото колкото и пари да наливаш в един клип и в една песен, ако няма кой да те слуша и да ти ходи по участия, си оставаш никой и нищо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

За да си лидер не е достатъчно да имаш само хита на годината. Има още много критерии,които трябва да се покрият като интерес към изпълнителя,фен база и тн. Фики отдавна не предизвиква интерес. Не че някога някой е гледал  на него сериозно. Камелия отдавна не препълва дискотеките и се приема по-скоро за фон отколкото за нещо друго. Можеш да си пуснеш нейни клипчета от участията й.

7 милиона на балада флоп?😀 Флоп е баладата на Преслава,това си са си много добри гледания на некомерсиална песен.

Мария си беше много голям дискотечен хит. Над половин година гърмеше по дискотеките.Тя,заедно с Рана и Филм за нас все още са в класацията на Спотифай,така че нека всеки има такива “забравени”песни.

Никой не извърта фактите в негова полза,вие го подценявате. Меди си прави всичко сам,не се ебе с чичковци за пари като Галин или баща му да му урежда награди и дуети с топ имена като Фики,така че бъди по-обективен. Галин и Фики изгърмяха още през 2016 и колкото и да се опитваш няма да се промени това. Единия си поддържа кариерата благодарение на Алфите,а другия на невероятен късмет,това е.

Къде са фенките на Меди и защо не стриймват песните му? "Женен" също хич не беше от успешните парчета. Та как хората можаха да стриймват като ненормални "Да си тук" и тя да има около 25-27 милиона, а не можаха да го направят и с "Извинявай". Когато изпълнителя е на върха - всичко, което изпее моментално става хит. Гледали сме го и с Галена, и с Преслава, и с Фики и с Азис. С Меди не го виждаме. Виждаме Сашка как пробутва участия на него и на брат му.

"Извинявай" е комерсиална балада с цел да има успех като "Да си тук", обаче удари на камък. Изобщо не може да се сравнява с песента на Преслава, която тя пуска на 18-тата година в кариерата си, а Меди - на 4-тата.

Твърдението ти, че кариерите на Фики и Галин са приключили през 2016-та е пълна простития, брат. Галин само след 2016-та има:
а) 2017 - "Нощта гърми", "5-6-7-8", " Ме густа";
б) 2018 - не особено големи хитове, но все пак сезонни и с по 10 милиона гледаемост, в лицето на "Как си, кажи?", "Тексас плейс" и " 112";
в) 2019 - "Няма да ми мине" и "Така ни се пада";
г) 2020 - "Недей ме вини" и "Просто секс";
д) 2021 - "Вендета";
е) 2022 - "Алкохол";

Приключилите кариерата си изпълнители не въртят такива цифри и не регистрират все още хитове, макар и дуетни;

Фики след 2016-та има:
а) 2017 - "Патенце", "Изневериш ли ми";
б) 2018 - "Аз измръзнах" и "Да вдигнем малко шум";
в) 2019 - "Не ме оставяй" и "Ламборгини";
г) 2020 - нищо;
д) 2021 - "Не ти прощавам";
е) 2022 - "Отпусни се", "Чупки в кръста", "Любовта е гадно нещо", "Вамос, вамос";
ж) 2023 - "Еспаньола, бейби";

И докато ти си го отписал "Чупки в кръста" е напът да чукне 29-тия си милион:

 

 

При Меди също има доста тъмни и неизяснени неща и шуробаджанащина, как за бога на 4-тата година от кариерата си основаваш музикална компания, с какъв капитал?!?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Маринованата Ташачич направила кавър на Анелия - Пие ми се! 

Нашата е по-добра! Но ако искаше може пак да пробва да се маринова в Пайнер с някоя нова песна да запей. Я истина и ний знаим, че Черта ти слагам беше яка песна! Що требваше да се маринова така?

  • drunk 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Маринованата Ташачич направила кавър на Анелия - Пие ми се! 

Нашата е по-добра! Но ако искаше може пак да пробва да се маринова в Пайнер с някоя нова песна да запей. Я истина и ний знаим, че Черта ти слагам беше яка песна! Що требваше да се маринова така?

И двете са флоп, защо се е прекрала да купи един от най-големите провали и неслушаеми песни на Анелия и тя не зане сигурно. Иначе от тая Точиш чеп за зеле не става.

  • Haha 2
  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, DevilWish каза:

Слава на Бога! Нищо не изпускаш! 
Пускам и се почва:
Емилия - Машъп 2023
Весо - Късата пола
Сандра, Ая и Лео - Не се прави
Весо и Лео - Звънни ми
Магда - Машъп
Ая и Весо - Грешната избра
Лорена - Купи ми цветя
Гери - Никол - Моля те
Алисия и Дилан - Нека те боли
Лорена - 7 нощи, 7 дни

Весо и въпросната Ая ги пускат явно постоянно, ще кажеш, че телевизията е тяхна!

Че ти какво искаш да пуснат? По-добре ли щеше да е пускат (примерно) ПъшкоМоан, Радко, Дион, коя? 34 и мъжо и? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

И двете са флоп, защо се е прекрала да купи един от най-големите провали и неслушаеми песни на Анелия и тя не зане сигурно. Иначе от тая Точиш чеп за зеле не става.

Защото нейните представи за хит много отдавна са объркани. И естествено е решила да бъде по-скромна с грешна преценка. Явно не й се правят хитове на сръбската марина за салата от зеле.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Че ти какво искаш да пуснат? По-добре ли щеше да е пускат (примерно) ПъшкоМоан, Радко, Дион, коя? 34 и мъжо и? 

Единствено Дион и Коя 34 ще е по-добре да бъдат пуснати пред триъгълното лице Лео, селската пача Весо и от А до Я-записана под псевдоним Ая. Ама поне двете изброени от теб имат някои яки песни, а тия песни на тия тримката кой ги слуша? В Хит Мюзик освен Лорена, има Магда, има и други изпълнители, които могат да пускат. 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Andrew Cunanan. каза:

Гърмиш е тоталка, щом като я чух и пред Районно управление на МВР, смятай.

Показателно и за днешното състояние на нашето МВР.

Но няма как да отрека, че песента си оправда името и си гръмна. Още от зората такива простотии привличат вниманието... Дори на мен, отскорошния голям интелектуалец на форума, ми се наби откакто я споменах! :D

преди 23 минути, Alessa каза:

За да се дирижират успешно кариерите в дадена музикална компания, освен бизнес качества, усет и нюх, продуцентите трябва да знаят какво е да бъдеш артист и съответно - какво е да работиш с артист в истинския смисъл на думата. Да, факт е, че в днешно време изкуството е поставено под съмнение поради комерсиализацията на всички жанрове (не само на поп-фолка, за учудване на хулителите му), но въпреки това все още има някаква част от старите артисти, които са стойностни, в които има потенциал и които или нямат силни песни от години, или чат-пат издадат нещо, което да ги накара да излязат от летаргията, но за кратко и после пак си се връщат там. Просто няма системна държавна политика, която да стимулира културата, изпълнителите и изкуството. Защото политиците са прекалено горди да подкрепят нещо, свързано с попфолка, пък и като цяло с друг музикален стил. Как може гърците, сърбите, турците, румънците и т.н. да имат държавни политики за стимулиране на артистите си и на музикалните си индустрии, да се правят големи концерти, събития, само тук, при нас, музиката да е изстреляна в небитието? 

Пайнер години наред беше монопол, но вече се изчерпа, както откъм качествени имена в каталога си, така и откъм управленчески подход, стратегии и идеи. Нормално е в крайна сметка, г-н Димитров е вече около 70-годишен, а и близо 30 години тази компания беше компанияТА. Според мен управлението ѝ трябва да се поеме от друг или поне да се обнови творческият екип, защото иначе интересът спада с всяка изминала минута. И преди е имало парашутисти, връзкари и бездарни сред изпълнителите, но имаше и редица стойностни имена, които компенсираха издънките и те някак бледнееха и не се забелязваха. Докато сега, както изредихте по-горе, само Джена, Ивана, Райна и още някое друго име останаха, всичко останало се отцепи. Но и при отцепилите се се наблюдава спад в интереса, който само Галена опровергава (и Преслава доскоро). Какво излиза? Излиза, че народът вече е разочарован не само от политиката и управлението от държавата, но и от музиката, която се прави. Начинът за възвръщането на този интерес не се състои в "леките" песни с кухи текстове и клипове, лишени от послания, а точно обратното - в качествените и мелодични попфолк песни от края на стария и от началото на новия век, които направиха попфолка доминиращ над останалите жанр. 

Друг проблем е, че повечето изпълнители се надуха, повярваха си до небесата. Направиха няколко скъпи клипове и си вирнаха носовете. Да, но нека не забравят кой ги направи звезди - слушателите, феновете, аудиторията, публиката, както щете го наречете. Защото колкото и пари да наливаш в един клип и в една песен, ако няма кой да те слуша и да ти ходи по участия, си оставаш никой и нищо.

Напълно съм съгласен с това мнение, освен с тезата, че старите изпълнители са стойностни към днешна дата. Потенциал може би имат, но за жалост днес буквално няма нито един от активните големи, който да не е направил компромис със себе си и да не се е опитвал да излезе от зоната си на комфорт в името на това да има нещо вървежно в днешната действителност. Дори Глория се сдоби с най-успешната си песен от години чак като се пресегна към нетипичен за нея турбофолк.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...