Jump to content

Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

От 6.05.2023 г. от 14:50, Emanuela.Carey каза:

Андреа не беше ли върла християнка? Защо цитира мюсюлмански скриптове

WWW.INSTAGRAM.COM

327 likes, 6 comments - Andrea (@andreabulgaria) on Instagram: "My musk,My amber,My presence,My sweetheart.My bright moon.My mahram, my confidant. My presence...

 

Кога и с какво пък Андреа е била върла християнка? Та, тя направи цял богохулен клип.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DarkChild каза:

Кога и с какво пък Андреа е била върла християнка? Та, тя направи цял богохулен клип.

На един от последните си лайвове показа как чете Библията и сподели че Господ ѝ помага в кариерата. Освен че я е дарил с дарбата да пее, също ѝ помагал да говори с мъртвите. Каза че ще напише книга по темата, няма да издавам сюжета.

  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Emanuela.Carey каза:

На един от последните си лайвове показа как чете Библията и сподели че Господ ѝ помага в кариерата. Освен че я е дарил с дарбата да пее, също ѝ помагал да говори с мъртвите. Каза че ще напише книга по темата, няма да издавам сюжета.

Откачалка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

На един от последните си лайвове показа как чете Библията и сподели че Господ ѝ помага в кариерата. Освен че я е дарил с дарбата да пее, също ѝ помагал да говори с мъртвите. Каза че ще напише книга по темата, няма да издавам сюжета.

Тая съвсем е превъртяла играта

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Милата, тя не е за бой, техните са. Защо я оставят да се излага така и да понася повече демидж. 

Като не си плаща осигуровките, няма да има здравна пътека към психодиспансера!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Процедурата, която Глория си е правила преди 20 години, уж.

WWW.INSTAGRAM.COM

5,631 likes, 866 comments - Business Blurb™ (@businessblurb) on Instagram: "They’re doing what?! Is $170k worth it for our short...

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Инстаграм ми попаднаха сторита на Преслава и Диамантите от някакви концерти на общини и е пълно с хора,пеят им песните, а същевременно Меди е препълнил някаква дискотека в Гърция. След няколко дни като вляза тук СГ или някой фен на Гюрга ще ни обяснява какво дъно е днешната чалга..за обективните хора е пределно ясно кое отразява действителността по-добре.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това и аз го видях на концерта в Северния парк и я похвалих Преслава, че все още предизвиква истерия. Галин и Симона и те. Но не виждам защо трябва толкова време да обясняваме причините да не ни харесва колко огромен дял въпреки това се е отдръпнал от чалгата в последните години. И че като пробват да направят нещо извън дискотеки и с платен вход срещат тотален провал, а уж мега звездите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Ами това и аз го видях на концерта в Северния парк и я похвалих Преслава, че все още предизвиква истерия. Галин и Симона и те. Но не виждам защо трябва толкова време да обясняваме причините да не ни харесва колко огромен дял въпреки това се е отдръпнал от чалгата в последните години. И че като пробват да направят нещо извън дискотеки и с платен вход срещат тотален провал, а уж мега звездите.

И поради каква причина трябва да се правят песни за чичковците и леличките,за който дял говориш? Нито ходят по дискотеки,масовата част не ходят и по концерти,а с наличието на Ютюб и албуми не купуват? Много ясно,че ще се правят песни за по-младия таргет,който е склонен да дава пари за тези неща. Дори в световен мащаб комерсиалната музика е предимно за по-младите.

А това тук надали е било с безплатен вход.

WWW.INSTAGRAM.COM

351 likes, 2 comments - MEGA STAR (@megastar_bg) on Instagram: "Medi live • club Ahoy • Kalitea, Halkidiki 🇬🇷 07.05.2023"

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Според мен Даймънд и Алфа се харесват на непълнолетните основно. 20+-годишните си обичат Преслава, Галена, Анелия, Камелия и нищо че са дебютирали когато въпросните 20+-годишни са били или новородени, или твърде малки, те си ги ценят. Поне в моето обкръжение (а средата ми е такава, че общувам с много хора на моята възраст или над моята) единици са тези, които да твърдят, че Лидия, Десита, Алекс Робов или Данна са им любимци и припадат по техните песни. Да, някой-друг единичен хит може да направи впечатление, но толкова. Вече Меди си е фаворит на повече възрастови групи, съгласна съм.

Редактирано от Alessa
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alessa каза:

Според мен Даймънд и Алфа се харесват на непълнолетните основно. 20+-годишните си обичат Преслава, Галена, Анелия, Камелия и нищо че са дебютирали когато въпросните 20+-годишни са били или новородени, или твърде малки, те си ги ценят. Поне в моето обкръжение (а средата ми е такава, че общувам с много хора на моята възраст или над моята) единици са тези, които да твърдят, че Лидия, Десита, Алекс Робов или Данна са им любимци и припадат по техните песни. Да, някой-друг единичен хит може да направи впечатление, но толкова. Вече Меди си е фаворит на повече възрастови групи, съгласна съм.

Ами то просто е странно да си върл фен на момичета и момчета, които тъкмо са навършили пълнолетие, ако не си в техния възрастов диапазон.

Въпреки че главната аудитория на Десита са мъже във възрастова група 20-30. На нейните участия доста си мирише на пръчове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, xroflx9 каза:

И поради каква причина трябва да се правят песни за чичковците и леличките,за който дял говориш? Нито ходят по дискотеки,масовата част не ходят и по концерти,а с наличието на Ютюб и албуми не купуват? Много ясно,че ще се правят песни за по-младия таргет,който е склонен да дава пари за тези неща. Дори в световен мащаб комерсиалната музика е предимно за по-младите.

А това тук надали е било с безплатен вход.

WWW.INSTAGRAM.COM

351 likes, 2 comments - MEGA STAR (@megastar_bg) on Instagram: "Medi live • club Ahoy • Kalitea, Halkidiki 🇬🇷 07.05.2023"

 

В чужбина обикновено има интерес към нашите изпълнители от страна на други българи и чат-пат чужденци - факт. Макар че и за Меди тези дни се тиражираше някаква на вид сякаш умишлено платена от недоброжелател статия за някакво пропаднало такова участие, защото уж нямало интерес. 

Относно основната тема - а защо да не правят песни за всички? Преслава в пиковата си година 2007 имаше хитове за масовия българин ("Водка с утеха" , "Не съм ангел", "Лъжа е" от края на предната година и т.н.) и хитове, подходящи за клубове и за по-младия таргет ("Мъж на хоризонта", "Моят нов любовник"). Днес дори и евентуално някоя да се излъже да издаде различно парче, това често остава незабелязано, защото хората знаят, че после ще последват още 100 по обичайната банална комерс система - и изпълнителят ще оправдае това очакване вместо да се бори да си върне тежестта на името с повече рискове. А това, че албуми и концерти не се продават въобще не е вярно, просто хората не си дават парите за чалга изпълнители. И преди да се заговори как на тях им стигал и само младежкия таргет пак ще си позволя да подметна, че моите обвинения към тях не са само на база на това дали днес получават някакъв интерес някъде си, а и на това, че хич не ги виждам къде ще са след години - защото когато станат на 60 на младите няма да им пука вече за тях и точно тогава ще е дошло времето да имат солидна публика за албуми и концерти (Галена ще си има по 10 милиона за 2 дена в YouTube или тогавашния му еквивалент, де).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, SG каза:

Ами това и аз го видях на концерта в Северния парк и я похвалих Преслава, че все още предизвиква истерия. Галин и Симона и те. Но не виждам защо трябва толкова време да обясняваме причините да не ни харесва колко огромен дял въпреки това се е отдръпнал от чалгата в последните години. И че като пробват да направят нещо извън дискотеки и с платен вход срещат тотален провал, а уж мега звездите.

На безплатен концерт по места, какъвто такова мероприятие се провежда веднъж на избори, дори да отчетем как това се случва сравнително по-често от колкото е редно, и никому неизвестни бездарници от народа може да предизвикат интерес, че дори и истерия. 

Сложи им вход някъде от 1 стотинка нагоре и да видим дали интереса и истерията ще са същите ;) 

Меди примерно дето уж много вървежен като го бута Шашка, но наскоро отменили концерт в Германия поради липса на интерес. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами то просто е странно да си върл фен на момичета и момчета, които тъкмо са навършили пълнолетие, ако не си в техния възрастов диапазон.

Въпреки че главната аудитория на Десита са мъже във възрастова група 20-30. На нейните участия доста си мирише на пръчове.

Сестра й на Десита е голямо котенце обаче. Ако тя беше дебютирала в чалгата мисля че щеше да е по-успешна. Излъчва някаква студенина и надменност и с правилните песни можеше да е някоя гей икона а ла Гюрга и Галена.

преди 6 минути, SG каза:

В чужбина обикновено има интерес към нашите изпълнители от страна на други българи и чат-пат чужденци - факт. Макар че и за Меди тези дни се тиражираше някаква на вид сякаш умишлено платена от недоброжелател статия за някакво пропаднало такова участие, защото уж нямало интерес. 

Относно основната тема - а защо да не правят песни за всички? Преслава в пиковата си година 2007 имаше хитове за масовия българин ("Водка с утеха" , "Не съм ангел", "Лъжа е" от края на предната година и т.н.) и хитове, подходящи за клубове и за по-младия таргет ("Мъж на хоризонта", "Моят нов любовник"). Днес дори и евентуално някоя да се излъже да издаде различно парче, това често остава незабелязано, защото хората знаят, че после ще последват още 100 по обичайната банална комерс система - и изпълнителят ще оправдае това очакване вместо да се бори да си върне тежестта на името с повече рискове. А това, че албуми и концерти не се продават въобще не е вярно, просто хората не си дават парите на чалга изпълнители. И преди да се заговори как на тях им стигал и само младежкия таргет пак ще си позволя да подметна, че моите обвинения към тях не са само на база на това дали получават някакъв интерес някъде си, а и на това, че хич не ги виждам къде ще са след години - защото когато станат на 60 младите няма да им пука вече за тях и точно тогава ще е дошло времето да имат солидна публика за албуми и концерти (Галена ще си има по 10 милиона за 2 дена в YouTube или тогавашния му еквивалент, де).

Реално погледнато не е като да не се правят песни за по-възрастната аудитория,но да се забележи 1 от 10.
 

Точно таргета 30-40 изобщо не си купува албуми. Тези над тях,които са фенове на естрадните изпълнители и тези,които са под тях и са фенове на Алфите,Диамантите и тн може и да купуват.

Много време има докато топ имената станат на 60. Дотогава кой знае по какъв начин ще се консумира музиката и какви критерии ще има,за да се измерва успеха.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

В Инстаграм ми попаднаха сторита на Преслава и Диамантите от някакви концерти на общини и е пълно с хора,пеят им песните, а същевременно Меди е препълнил някаква дискотека в Гърция. След няколко дни като вляза тук СГ или някой фен на Гюрга ще ни обяснява какво дъно е днешната чалга..за обективните хора е пределно ясно кое отразява действителността по-добре.

Всички пълнят, дори баба ти разпродава механите и няма места. Но е факт, че не са звездите които бяха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Всички пълнят, дори баба ти разпродава механите и няма места. Но е факт, че не са звездите които бяха.

За това има вина и интернет. Едно е преди 20 години когато може да чакаш и с месеци ако живееш в някое по-малко населено място,за да видиш на живо някоя чалгарка,друго е сега когато дори можеш да си пишеш с тях. Но както казах и по-горе навсякъде е така. Ако питам коя е по-голяма звезда Мадона или Карди Би мисля че на всички ни е ясно правилния отговор.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, xroflx9 каза:

Сестра й на Десита е голямо котенце обаче. Ако тя беше дебютирала в чалгата мисля че щеше да е по-успешна. Излъчва някаква студенина и надменност и с правилните песни можеше да е някоя гей икона а ла Гюрга и Галена.

Реално погледнато не е като да не се правят песни за по-възрастната аудитория,но да се забележи 1 от 10.
 

Точно таргета 30-40 изобщо не си купува албуми. Тези над тях,които са фенове на естрадните изпълнители и тези,които са под тях и са фенове на Алфите,Диамантите и тн може и да купуват.

Много време има докато топ имената станат на 60. Дотогава кой знае по какъв начин ще се консумира музиката и какви критерии ще има,за да се измерва успеха.

Аз не виждам много да се правят такива песни. Ето ще дам пак пример с Преслава в новото време - от началото на пандемията до сега има 7 комерса, 1 едвам-едвам издадена балада и още 1 песен като за масова слушаемост, да речем (От утре). Много ясно, че ще се забележи (в случая няма да се забележи) само 1 песен от 10 като то само 1, макс 2 са предназначени за по-сериозна публика. :D

Аз не говоря само за таргета 30-40, който е нещо като преходен и аз може би точно защото съм в него започвам да се замислям над нещата, също като много други такива и дори по-млади хора около мен. Зрелите хора над него почти не се интересуват от чалгата днес, а какво остава след време. Нещата може и да са се променили до тогава, но към момента перспективата не е никак добра и няма да се чувствам виновен, че това не ми харесва.

Иначе ние вече имаме примери за ТОП изпълнителки, които вече са в десетилетието към 60 - Камелия. Една от най-големите певици евър, която се задържа доста прилично 25 години, но и тя вече си позагуби звездната аура и започва да не стои съвсем на място по клубовете. И не говоря за "Луда по тебе", която още много години ще вдига хора и на луната. Това е певица в етап от кариерата за албуми и концерти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Аз не виждам много да се правят такива песни. Ето ще дам пак пример с Преслава в новото време - от началото на пандемията до сега има 7 комерса, 1 едвам-едвам издадена балада и още 1 песен като за масова слушаемост, да речем (От утре). Много ясно, че ще се забележи (в случая няма да се забележи) само 1 песен от 10 като то само 1, макс 2 са предназначени за по-сериозна публика. :D

Аз не говоря само за таргета 30-40, който е нещо като преходен и аз може би точно защото съм в него започвам да се замислям над нещата, също като много други такива и дори по-млади хора около мен. Зрелите хора над него почти не се интересуват от чалгата днес, а какво остава след време. Нещата може и да са се променили до тогава, но към момента перспективата не е никак добра и няма да се чувствам виновен, че това не ми харесва.

Иначе ние вече имаме примери за ТОП изпълнителки, които вече са в десетилетието към 60 - Камелия. Една от най-големите певици евър, която се задържа доста прилично 25 години, но и тя вече си позагуби звездната аура и започва да не стои съвсем на място по клубовете. И не говоря за "Луда по тебе", която още много години ще вдига хора и на луната. Това е певица в етап от кариерата за албуми и концерти.

Ами ето дори ти не им обръщаш внимание. Повечето песни на Милко и други от първото поколение чалгари,които все още пускат песни са предназначени именно за по-зрялата публика. Наскоро видях че има тема и за някаква песен на Сашо Роман надали и тя е предназначена за 20 годишни. Преди да ми кажеш че това са изпълнители,към които отдавна няма интерес ще ти кажа че и повечето песни на Азис и Трифонов също са за по-зрялата аудитория,но колко от тях са оценени подобаващо?

Нека не се лъжем,че замислянето ти идва от факта,че Десислава е изгубила усета си за хубави песни и единственото адекватно,което е пуснала откакто напусна Пайнер е Токсичен. Ако беше нередила няколко хитачки надали щеше да недоволстваш толкова.

Ти как си представяш концерт на Камелия? Дори самата идея звучи леко абсурдно. За всички ни е ясно,че Кама се задържа толкова дълго само заради Луда по тебе и скандали,а не с хитове. Та тя в новата чалга ера има една 3 или 4 песни,които могат да се нарекат хитове. Дори на Фокси вече не му се занимава да я защитава. Поне разбрахме защо свали нивото на продукцията си😀

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, xroflx9 каза:

Ами ето дори ти не им обръщаш внимание. Повечето песни на Милко и други от първото поколение чалгари,които все още пускат песни са предназначени именно за по-зрялата публика. Наскоро видях че има тема и за някаква песен на Сашо Роман надали и тя е предназначена за 20 годишни. Преди да ми кажеш че това са изпълнители,към които отдавна няма интерес ще ти кажа че и повечето песни на Азис и Трифонов също са за по-зрялата аудитория,но колко от тях са оценени подобаващо?

Нека не се лъжем,че замислянето ти идва от факта,че Десислава е изгубила усета си за хубави песни и единственото адекватно,което е пуснала откакто напусна Пайнер е Токсичен. Ако беше нередила няколко хитачки надали щеше да недоволстваш толкова.

Ти как си представяш концерт на Камелия? Дори самата идея звучи леко абсурдно. За всички ни е ясно,че Кама се задържа толкова дълго само заради Луда по тебе и скандали,а не с хитове. Та тя в новата чалга ера има една 3 или 4 песни,които могат да се нарекат хитове. Дори на Фокси вече не му се занимава да я защитава. Поне разбрахме защо свали нивото на продукцията си😀

Е, Милко, Сашо Роман и т.н. вече са другата крайност... Те пък 100 години циклят в едно и също друго, като Глория и Ивана. Но от тях двамата и никога не се е очаквало друго. Докато към изпълнители като онези, които са били в А отбора очакванията са завишени, те след толкова дълги кариери трябва да усещат как да нецелват формулата, да са иновативни, да поднасят неща извън матрицата, а не задължително да преследват шаблон, който да се води комерсиален/стойностен.

На Десислава само клипа на Токсичен й е с друга стойност (копната от стар западен клип), иначе песента си е един от тоновете комерси. Но не отричам, че нейното падение ми свали розовите очила за жанра като цяло. А Камелия е била достатъчно голяма звезда през годините, за да може да направи интересен концерт и да събере публика. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DarkChild каза:

Наистина къде е видинската лисица? Не е дошъл да отрази голямото събитие в живота на Камила.

Те даже са две хубави събития. Брак и бебе. Каквато и ще да е ситуацията с бебето, мисля, че ще са грижовни родители, след толкова години чакане и желание за дете. Дано Камелия прекарва повече време с тях, вместо да се засилва да ходи на участия.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...