Jump to content



Поп фолк скандали (май 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , DarkChild каза:

 

Screenshot_20230504_230553_Firefox.jpg

То беше ясно, че каквато и помия да сътвори, критика и негативни коментари за съжаление ще има само тук, а във Фейсбук и Ютуб ботовете ще припадат както винаги. Щом вече й говорят на "како", процедурата за приемане в ромското общество явно върви добре.:lol:

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , mihael каза:
NOVINI247.COM

Премиерният български сериал София вкъщи предстои да тръгне в ефира на бТВ.  Той ще пренесе зрителите в колоритния свят на една от най-успешните компании за търговия с недвижими имоти в България. Сериалът разкрива натовареното ежедневие на група млади брокери и техните сложни взаимоотношения в един критичен за компанията...

Пуснаха реклама на този сериал, стори ми се, че май Деси Слава има епизодична роля.

Да бяха сложили едни кавички... Така звучи все едно София-вкъщи ще се гледа някакъв сериал ама не е ясно какъв докато не видиш постера на бТВ :D

  • Like 2
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Деса изглежда е синмала преди отслабването :D

image.png.6e2b876819473f35da67fb5c4cd39c4e.png

Мхм. Рекламират този сериал по BTV Action , не знам по коя телевизия ще се излъчва обаче. Толкова и обърнах внимание, но Деса веднага я разпознах! :D :D :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от коментарите под клипа на Преслава ще спечели роклята от клипа. А ако изтегли хейт коментар? 🤔

WWW.INSTAGRAM.COM

3,066 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "🌟 GIVEAWAY 🌟 Понеже доста от вас ми писаха за роклят..."

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Един от коментарите под клипа на Преслава ще спечели роклята от клипа. А ако изтегли хейт коментар? 🤔

WWW.INSTAGRAM.COM

3,066 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "🌟 GIVEAWAY 🌟 Понеже доста от вас ми писаха за роклят..."

 

Ще тегли пак. 😀

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Emanuela.Carey каза:

Един от коментарите под клипа на Преслава ще спечели роклята от клипа. А ако изтегли хейт коментар? 🤔

WWW.INSTAGRAM.COM

3,066 likes, 46 comments - Preslava (@preslava_official) on Instagram: "🌟 GIVEAWAY 🌟 Понеже доста от вас ми писаха за роклят..."

 

Нали коментарите, съдържащи определени думи не се появяват в канала й 😄 а неотсятото бързо ще го изтрият 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Борката пак изневиделица смаза:

 

Само не разбирам защо всички изчакаха до май, за да пуснат бавни песни. Цяла зима си бъркаха в носовете.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Gerganafen каза:

То беше ясно, че каквато и помия да сътвори, критика и негативни коментари за съжаление ще има само тук, а във Фейсбук и Ютуб ботовете ще припадат както винаги. Щом вече й говорят на "како", процедурата за приемане в ромското общество явно върви добре.:lol:

Е то винаги е така. 99% от песните които не са с вулгарни текстове, пошли визии и клипове нямат хейт, нищо че може и да не станат хитове. Дори и рандъм песнички на категория Я имена.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много взеха да покаваряват стари песни, още малко очаквам Галена да покавъри някоя стара песен от Евровизия като тая долу. Казвам Галена защото като пеят малко ми звучат като нейния глас. Това хей хей би й отивало, малко като алей от Екстаз.

Тик так искам те сега

Тик так и за през нощта

Тик так в пет и шест часа

Тик так наша е нощта

Тик так посочиха те

стрелките на моето сърце

Тик так!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наблюдавайки как дори Преслава напоследък е засегната от спада в YouTube си направих равносметка за периода й след като се премести в нейн канал и осъзнах, че може би съм се изсилил като съм я обвинявал в интензивно купуване на трафик.

"Беден в сърцето" - единствената песен, която може и да е подсилила за да наложи канала, но си беше сезонен хит

Машуп 1 - тотален хит, нормални гледания

Машуп 2 - тотален флоп, нормални гледания

"В твоето легло" - приличен сезонен хит с постепенно натрупана цифра

"Горчиви истини" - флоп, нормални гледания

"Шушанита" - тотален флоп, нормални гледания

"От утре" - приличен сезонен хит, нормални гледания

"Сладкото зло" - сезонен хит, който според мен не Преслава, а Коцето е засилил с някой милион, имам наблюдение, че го прави с някои негови песни 

"Мангава тут" - нормални гледания, направени предимно по махалите

"Мълчете си" - флоп, нормални гледания

Да видим как ще се развие новата, но като за начало не изглежда да е изкуствено помпана. Но към момента съм склонен да вярвам, че пословична стиснатост на мис Добрич я възпира да си хвърля парите за YouTube, по-скоро да е решила да вложи в някоя и друга социална мрежа.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Секс бомбата на поп фолка Ваня Великова на плодова диета! Старателно подбира едри, сочни и витаминозни плодове. Наше, родно производство. 
"Мога и го правя! Глезя се с вкусни плодове, вместо лакомства и торти", сподели звездата. Трябва първо да съм здрава и  да изглеждам във форма. В каквато съм била винаги. 
Тя показа как консумира плодове - заместител на празничната торта, приготвена от бутиков сладкарски производител за предстоящия гергьовден. Следващото й кулинарни изкушение включва зеленчуци – карфиол, броколи, краставица, моркови и домати. Менюто й  не включва дори капка алкохол, с оглед на многото й участия през месец май.

FB_IMG_1683297834320.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Наблюдавайки как дори Преслава напоследък е засегната от спада в YouTube си направих равносметка за периода й след като се премести в нейн канал и осъзнах, че може би съм се изсилил като съм я обвинявал в интензивно купуване на трафик.

"Беден в сърцето" - единствената песен, която може и да е подсилила за да наложи канала, но си беше сезонен хит

Машуп 1 - тотален хит, нормални гледания

Машуп 2 - тотален флоп, нормални гледания

"В твоето легло" - приличен сезонен хит с постепенно натрупана цифра

"Горчиви истини" - флоп, нормални гледания

"Шушанита" - тотален флоп, нормални гледания

"От утре" - приличен сезонен хит, нормални гледания

"Сладкото зло" - сезонен хит, който според мен не Преслава, а Коцето е засилил с някой милион, имам наблюдение, че го прави с някои негови песни 

"Мангава тут" - нормални гледания, направени предимно по махалите

"Мълчете си" - флоп, нормални гледания

Да видим как ще се развие новата, но като за начало не изглежда да е изкуствено помпана. Но към момента съм склонен да вярвам, че пословична стиснатост на мис Добрич я възпира да си хвърля парите за YouTube, по-скоро да е решила да вложи в някоя и друга социална мрежа.

Ако новата на Преслава беше силна като предишните й хитове, отново щеше да има първоначален интерес от (реални) 350к+, просто сега е пълна боза...:D 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Борката пак изневиделица смаза:

 

Той май се активизира, когато всички други са зле. През останалото време го кара на Пиян.

Дори това е по-добро от песните на Преслава, Емануела, Ивана и всички дето се изредиха.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Мария и преди 5-10 години флопваше здраво, даже единствените й успешни песни през този период май са само колаборациите й с Азис, но поне повечето бяха слушаеми и интересни, част от тях даже и бруталки. Песните й от 2020 насам обаче са страшно неслушаеми, фалшиво изпяти, без ритъм и така натам, не знам какво й става...

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Ако новата на Преслава беше силна като предишните й хитове, отново щеше да има първоначален интерес от (реални) 350к+, просто сега е пълна боза...:D 

Преслава от години винаги е била сред най-гледаните изпълнители за първите 24h, чак после интереса спада ако песента е тъпа. А в момента не знам дали и наполовина се доближава до премиерата на най-гледания клип за годината до сега - "Живей, мило мое". За "Мълчете си" да не говорим. И "Мангава тут" нямаше ударния старт, който се очаква от две от най-признатите чалга певици евър, при все че привличаха даже и ромския таргет.

Просто си личи, че световния спад на гледаемостта се отразява дори и у нас и горе-долу сме се върнали в една 2015, когато най-успешните изпълнители стартираха с нещо от сорта на до 250k. И вече открояващите се песни като тази на Меди може да скочат и доста повече, все пак платформата въпреки всичко днес е по-известна у нас от тогава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...